Rozbiehate kariéru v personalistike?

Tipy 16.8.2017 Michaela Struhárová
Náš nový kurz Základy personalistiky vás prevedie všetkým, čo vás môže stretnúť od prijímania zamestnancov až po ukončenie pracovného pomeru.


 

Byť personalista je poslanie
Pracovať v oblasti personalistiky a ľudských zdrojov je zodpovedným poslaním, ktoré dokáže ovplyvniť celý chod firmy. Výber správnych zamestnancov, ktorí dokonale zapadnú do firmy, využívajú svoj potenciál na správnej pracovnej pozícii, je kľúčovým pre dobré fungovanie akejkoľvek spoločnosti.

Práve personalista je tá osoba, ktorá prichádza do kontaktu s uchádzačmi o miesto vo firme ako prvá. Musí poznať nielen firemnú kultúru, ale všetky zákonné náležitosti, ktoré upravuje zákon. Dynamika tejto práce vás núti neustále sa vzdelávať, sledovať aktuálne trendy a zmeny, ktoré pripravuje štát.

Základy personalistiky už v októbri
Nový kurz spúšťame už 15. októbra a jeho náplň je skutočne bohatá. Všetky dôležité situácie, ktoré sú každodennou náplňou práce personalistov, vám vysvetlí obľúbená lektorka Martina Švaňová, ktorú v našej agentúre môžete vidieť aj na kurzoch Mzdy a personalistika a Mzdy pre pokročilých. Martina sa personalistike a riadeniu ľudských zdrojov venuje už od roku 2000, a to, že ju jej práca baví oceňujú aj naši absolventi kurzov v pozitívnych referenciách.

Pozrite si, čo všetko vás na kurze Základy personalistiky čaká a nezabudnite si rezervovať termín čo najskôr.

© 2014 - 2024 Agentúra JASPIS. Všetky práva vyhradené.