Zákaznícka zóna

Základy personalistiky
5* 20 hodnotení

Vybrať termín

Kurz je určený pre začiatočníkov, ktorí začínajú kariéru v personalistike, prípadne pre ľudí, ktorí potrebujú základnú orientáciu v personálnej oblasti.
-názov kurzu-

Na kurze si prejdete celý životný cyklus zamestnanca od náboru cez riešenie rôznych situácií v priebehu zamestnania až po ukončenie pracovného pomeru.

Obsah kurzu:
1. Predzmluvné vzťahy z pohľadu zákona - Nábor a výber zamestnanca
2. Vznik pracovného pomeru, spôsoby zamestnávania v zmysle Zákonníka práce
3. Povinnosti zamestnávateľa pri nástupe zamestnanca

4. Osobný spis zamestnanca
5. Rozvrhnutie pracovného času
6. Riešenie disciplinárnych sporov
7. Monitorovanie zamestnanca a ochrana osobných údajov
8. Rozviazanie pracovného pomeru, spôsoby skončenia v zmysle Zákonníka práce
9. Povinnosti zamestnávateľa pri výstupe zamestnanca
10. Vzory interných pracovnoprávnych smerníc a iných dokumentov (napr. Pracovno-organizačný poriadok, Mzdová smernica, Upozornenie na porušenie pracovnej disciplíny, dokumenty súvisiace s prijatím zamestnanca do PP a ukončením PP a iné)

Kurz aktuálne organizujeme aj v pohodlí domova online cez aplikáciu Zoom, bližšie info a aktuálne termíny: jaspis.sk/kurz/zaklady-personalistiky-online

Čo na kurz hovoria absolventi?

Turinsky transport Slovakia , s.r.o.

5*

Dobrý deň , absolvovala som od januára 2018 viacero kurzov a musím iba odporúčať :-) profesionalita , príjemné vystupovanie, snaha podať učivo zrozumiteľne aj pre úplných laikov , poskytnutie osobných skúseností a postrehov z praxe , odľahčená a často i zábavná forma prednesu robia z vašich kurzov zaujímavú skúsenosť a ja nemôžem nič iné skonštatovať ako veľké ĎAKUJEM! pani Zečevičová, pani Švaňová, pani Bielik Petríková, pán Sýkora. Odniesla som si z vašich kurzov mnoho poznatkov a budem sa snažiť využiť maximum toho, čo ste ma naučili. Ďakujem agentúre JASPIS, ďakujem Tomášovi za ústretovosť a dostatok kávy :-) s úctou Marcela

Alena Benka

5*

Plus kurzu bol efektívny prehľad v zákonníku práce, na základe vedomosti a hlavne skúsenosti p.Švaňovej. Koncept je prispôsobený aj začiatočníkom ale aj už skúseným personalistom. Veľmi aktívna lektorka, znala v problematike a oceňujem hlavne praktické príklady.

Veronika Bernátová

5*

Kurz Základy personalistiky splnil všetky moje očakávania. Samozrejme je to zásluhou lektorky p. Švaňovej, ktorá má danú problematiku v malíčku. Svoje vedomosti a skúsenosti z praxe nám odovzdala zrozumiteľnou formou a žiadna otázka ju nezaskočila. Na konci kurzu som mala pocit, že sa nepoznáme 2 dni, ale oveľa dlhšiu dobu. V prípade potreby sa určite zúčastním ďalšieho kurzu poriadaného vašou agentúrou a vedeného lektorkou p. Švaňovou.

Silvia Kajanová

5*

Priebeh kurzu bol výborný, niesol sa v dobrej atmosfére. Pani lektorka viedla kurz na profesionálnej úrovni, ochotne zodpovedala všetky otázky, vytvorila výbornú atmosféru, uvádzala príklady z praxe a zaujímavým a motivujúcim spôsobom odovzdala svoje odborne vedomosti.

Marcela Chládeková

5*

Kurz bol rozdelený do jasných celkov, ktoré sme si postupne prechádzali, mali sme priestor riešiť otázky z praxe. Veľkým plusom bola interaktívna forma. Lektorka veľmi dobre vedela vysvetliť danú problematiku, príklady z praxe, komunikatívna, dynamická, riešili sme veci dopodrobna.

Pedagogická fakulta UK Bratislava

5*

super, lektorka výborná a plná života aj teoretických a praktických vedomostí

Ing Marta Poláková

5*

Lektorka super, rozprávala veľa skúseností z praxe

Silvia Dobišová

5*

Kurz bol veľmi zaujímavý, nebol nudný ani monotónny. Boli zodpovedané a vysvetlené všetky otázky, boli prednesené príklady z praxe, čo je veľké plus. Lektorka bola super - rozpráva zaujímavo, pútavo, odpovedá na otázky a všetko vysvetľuje, rozpráva zrozumiteľne.

Lenka Pokorná

5*

Kurz bol zrozumiteľný, pani lektorka nám zodpovedala všetky naše otázky. Práca pani lektorky bola kvalitná a podrobne nám vysvetlila prednášanú tému, uvádzala veľa príkladov z praxe.

Daniela Matošková

5*

Kurz je dobre skoncipovaný, ponúka prehľad v personálnej oblasti, pani lektorka poskytla veľa príkladov z praxe. Podklady ku kurzu sú výborné, o podklady sa viem neskôr aj oprieť. Pani lektorka Švaňová je dynamická, skúsená a profesionálna, jej prezentácia bola zrozumiteľná a zodpovedala nám ochotne a relevantne všetky otázky.

Mgr. Silvia Drobná-Krištofovičová

5*

S priebehom kurzu som bola spokojná, pani lektorka zodpovedala všetky otázky zúčastnených, aj nad rámec preberajúcej látky kurzu.

Alexandra Polačeková

5*

Kurz bol zaujímavý. Ocenila by som prezentáciu namiesto Word dokumentu so vzormi formulárov, inak materiály super.

Celkovo 12 recenzií

Aktuálne termíny

Základy personalistiky

Víkendový kurz od 8:30 do 15:30
17. 10. 2020 - 18. 10. 2020 (kalendár)
lektor: Ing. Martina Švaňová (detail)
mesto: Bratislava (mapa)

prihlásiť sa (90,00 €)

6 voľných miest

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.