Zákaznícka zóna

Kontakt

Priestory agentúry JASPIS

 

Agentúra JASPIS s.r.o.
Škultétyho 5
831 04 Bratislava

Tel.:
0948 399 388 - kurzy účtovníctva, miezd, daní
0948 633 363 - gastro kurzy (cukrár, kuchár, pekár)
 

Otváracie hodiny:
Po - Pia  navštívte nás, prosím, po telefonickom dohovore
So - Ne   zatvorené

Mapa - Škultétyho 5, Bratislava
GPS: 48.160373, 17.127101

E-mail:
jaspis@jaspis.sk

WhatsApp, Viber, Signal:
0948 399 388

Facebook:
www.facebook.com/agenturajaspis

Fakturačné údaje:
IČO: 35944889
DIČ: 2022035246 (nie sme platiteľmi DPH)
IBAN: SK2583300000002800166737
SWIFT: FIOZSKBAXXX
Registrácia spoločnosti: OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka: 36775/B
> Výpis z obchodného registra

Kontaktný formulár

Všetky aktívne polia sú vyžadované

Ingrida Martincová

5*

Keďže som už jeden kurz absolvovala, hoci s iným lektorom, predpokladala som, že aj teraz sa moje očakávania naplnia a presne tak to aj bolo. Vedela som že kurz bude pozostávať z teoretickej a praktickej časti. Čo bolo skvelé bolo to, že teória a prax sa prelínali a ak som aj nejakej problematike v teoretickej rovine nerozumela, na základe praktického príkladu som danú záležitosť pochopila. Obsah kurzu bol podľa mňa obsahovo bohatý, v mojom prípade o to viac, nakoľko som sa s danou problematikou nestretla priamo, iba som participovala na príprave podkladom pre mzdy. Personalistika je oblasť o ktorej som už nejaké poznatky mala. Nechýbalo mi nič. Práca pani lektorky bola skvelá. Okrem toho, že bola pani lektorka bezpochyby odborne zdatná, veľmi oceňujem jej empatiu a schopnosť priblížiť sa ku každému menovite o to viac že to bola online forma. Veľmi sa mi páčilo ako každého krásne oslovovala krstným menom. Taktiež vyzdvihujeme jej trpezlivosť a ochotu zodpovedať každú jednu otázku. Skvelé bolo uvádzanie konkrétnych príkladom z praxe, na tom sa človek veľa naučí a pochopí.

Lenka Cabanová

5*

Pani lektorka nám vysvetlila všetko veľmi detailne a krásne nám vysvetlila aj príklady. Nemala problém odpovedať na žiadne otázky, venovala sa nám veľmi precízne. Komunikácia s agentúrou je veľmi prehľadná a rýchlá. Bola som spokojná.

Adriana Vavrovičová

5*

Obsah kurzu je detailný, veľa príkladov, vysvetlenie problémov, zodpovedanie otázok. Lektorka je ochotná, trpezlivá, odborne vysvetlenie, príjemná, povzbudivá. Komunikácia s agentúrou: Rýchle reakcie, promptné odpovede, prehľadnosť.

Zuzana Midžiaková

5*

Kurz bol veľmi náučný, dozvedeli sme sa aj od pani lektorky veľa užitočných informácii v praxi. Pani lektorka bola veľmi ochotná vrátiť sa a vysvetliť opäť danú problematiku, keď sme niečomu nerozumeli. Mala trpezlivosť a bola veľmi príjemná ako osoba. Komunikácia agentúry je veľmi dobrá.

Soňa Šimonová

5*

Vysvetlenie problematiky úplne do detailov, veľmi dobré a detailné vysvetlený každý príklad. Kurz úplne splnil všetko, čo som očakávala, zrozumiteľne vysvetlené. Veľká ochota vysvetľovať, pani lektorka je odborníčka, vysvetľovala veľmi zrozumiteľne.

Miriam Rantová

5*

Kurz splnil moje očakávania. Chcela som sa dostať “do obrazu” problematiky a vedieť, čo obnáša práca mzdárky a personalistky. Lektorka kurzu je velmi príjemná pani, ktorá bola ochotná zodpovedať detailne a vyčerpávajúco naše otázky. Primerane skombinovala teóriu s praktickými príkladmi. Bezproblémové jednanie s agentúrou.

Alena Alena Rojková

5*

Ďakujem veľmi pekne, kurz mi pomohol sa zorientovať v problematike, bolo to pre mňa veľmi zrozumiteľné, aj keď som mala ako laik obavy, či to zvládnem.

Lucia Švihranová

5*

Obsah kurzu bol nad moje očakávania. Práca lektorky je skvelá. Komunikatívna a flexibilná lektorka. Bol to prijemne strávený čas napriek pre mňa na 90% novému učivu. Komunikácia agentúry je výborná.

Elena Barbušová

5*

Kurz splnil moje očakávania, obozrejmila som si veci, ktoré mi neboli jasne, lektorka bola veľmi milá, vždy odpovedala zrozumiteľne na naše otázky. Obsah kurzu si myslím, že vzhľadom na dĺžku kurzu to bolo detailne vysvetlené. Práca lektorky je skvelá, milá, ústretová, rozumela problematike. Komunikácia s agentúrou je veľmi dobrá: rýchla reakcia, ochota zmeniť termín, prehľadnosť kurzov.

Iryna Ovsianik

5*

Kurz bol pre mňa veľmi prínosný. Lektor bol veľmi šikovný, dával veľa príkladov z praxe. Práca lektora je vysoko profesionálna. Agentúra rýchlo reagovala na objednávku kurzu

Katarína Šmátralová

5*

Počas kurzu som sa naučila veci, ktoré mi budu pomocou počas mojej práce. Kurz bol nad moje očakávania, nakoľko som mala obavy z online formy vyučovania. Pán lektor všetko vysvetľoval jasne, zrozumiteľne a do toho zapojil i kus humoru.

Jana Seery

5*

Ing. Cibulka vysvetlil problematiku veľmi jasne, mal tempo ktoré bolo celkom pohodové, ale stihol prebrať veľmi veľa za 2 víkendy kurzu. Skriptá boli veľmi dobre a jasne vypracované, určite ich použijem aj v budúcnosti a oceňujem aj dobrý prístup a priestor na otázky. Obsah kurzu bol primeraný, s veľa praktickými príkladmi, a ukážkou účtovného systému, dal mi to čo som očakávala. Veľmi oceňujem to že prebiehal online a mohli sme sa zúčastniť aj zo zahraničia.

PhDr. Martin Vavruš

5*

Prácu lektora musím vyzdvihnúť. Je naozaj veľmi ústretový, ochotný, ľudský a tieto svoje danosti dokáže prepojiť s odborným výkladom, čo veľa ľudí skĺbiť veru nedokáže.

Paulína Križáková

5*

Na začiatku som si myslela, že to pre mňa bude málo hodín. No napokon to bolo akurát a kurz splnil, to čo som chcela dostať. Lektor vysvetlil všetko podrobne a dôsledne. Určite odporúčam.

Ing. Monika Staroňová

5*

Kurz bol perfektný!!!

Veronika Bajzíková

4*

Kurz splnil moje očakávania. Naučila som sa veľa z teórie personalistiky, čo využijem aj v novej práci na pozícii personalista. Viem, čo všetko vyžaduje práca mzdového účtovníka. Kurz splnil to, čo mal. A to, aby som sa čo najrýchlejšie zamestnala. Možno aj práve uvedenie absolvovanie kurzu v životopise k tomu prispelo. Práca lektora bola výborná. Pani Čechová vždy ochotne vysvetlila, používala aj príklady z praxe a snažila sa nás zapájať do komunikácie. Naučila ma, že nie je potrebné všetko vedieť, ale vedieť, kde hľadať potrebné informácie. Komunikácia agentúry je tiež dobrá. Rýchle reakcie a ochotný personál.

Dominika Ondrušová

5*

Kurz maximálne naplnil moje očakávania. Všetky informácie, ktoré zazneli počas kurzu boli priamo z praxe.Obsah kurzu je veľmi dobre naplnený. Nie je nič, čo by mi tam chýbalo. Lektora bola veľmi milá a ochotná. Pohotovo reagovala na všetky naše otázky a bola nám k dispozícii aj mimo hodín kurzu. Komunikácia s agentúrou Jaspis bola rýchla a bezproblémová.

Petra Gálfy Cviková

5*

Kurz splnil všetky moje očakávania aj napriek online výuke. Nepostrehla som žiadne nedostatky oproti prezenčnému vyučovaniu. Technická stránka zabezpečenia plynulosti kurzu bola bez chýb. Kurz pod vedením lektorky PhDr. Aghovej je spracovaný na veľmi dobrej úrovni. Teória je vždy doplnená o množstvo príkladov z praxe, čo je neoceniteľnou súčasťou prípravy pre prácu účtovníka. S lektorkou PhDr. Aghovou som bola nadmieru spokojná. Je veľmi milá, ústretová a neustále ochotná pomôcť a vysvetliť každý detail. Vytvárala príjemnú atmosféru počas celého kurzu. Komunikáciu Agentúry Jaspis hodnotím výborne. Spokojnosť v každej fáze procesu. Rýchlosť reagovať považujem v dnešnej dobe za veľké plus.

Ing. Katarína Bachratá

5*

Veľmi dobré vysvetľovanie, príklady z praxe ktoré pomáhajú lepšie pochopiť preberanú tému. Zapojenie účastníkov cez otázky a spoločné vyhotovenie príkladov, páčili sa mi príklady na doma, lektorka bola veľmi milá a dobre objasnila základy účtovníctva. Kurz mi objasnil súvislosti na ktoré som zabudla, lepšie chápem problematike a cítim sa istejšie v práci ktorú vykonávam

AVESTAV AVESTAV s.r.o.

5*

Pani Ing. Parízková je výborná školiteľka. Naučila ma rozmýšľať, nie robiť účtovníctvo mechanicky. Ďakujem.

Ing. Maria Heo

5*

Konečne som vďaka kurzu pochopila mnohé veci, s ktorými som sa v práci stretávala. Pani Parízková kurz viedla odborne, učila nás skôr premýšľať, prečo je to tak, nie sa len naučiť postupy, taktiež trpezlivo odpovedala na naše otázky, uviedla mnoho prípadov z praxe a miestami bola aj zábavná. Ďakujem a určite odporúčam!

Monika Vysoká

5*

Problematika bola vysvetlená do hĺbky. Bola som veľmi spokojná s prístupom a ochotou pána lektora. Komunikácia s agentúrou bez problémov, rýchla spätná reakcia zo strany agentúry.

Olena Stetsyura

5*

Na 100% kurz splnil moje očakávania, s ktorými som prichádzala. Veľmi rýchla reakcia a potvrdenie. Oceňujem aj možnosť platby kartou a aj zľavy pre určité skupiny obyvateľstva. A kladne hodnotím aj ochotnú pani na telefonickej linke, ktorá mi dôkladne odpovedala na moje otázky a všetko vysvetlila, čo som potrebovala. Lektorka je veľmi milá, ochotná a najmä skúsená. Zapájala účastníkov, aj vysvetľovala veľa, keď niekto mal otázky. Na kurze bola príjemná atmosféra, lektorka bola vždy v dobrej nálade, usmievavá.

Kristína Deáková

5*

Kurz bol pre mňa veľmi prínosný. Lektorka pani Ing. Zita Lacová perfektne, zrozumiteľne vysvetlila všetko ,aj pre mňa ako úplnú začiatočníčku v účtovníctve. Je to dobrý štart do "života účtovníctva". Rýchla reakcia, rýchle vybavenie, prehľadná stránka. Lektorka úplne a zrozumiteľne, aj pre začiatočníka v účtovníctve, všetko vysvetlila perfektne.

Daniela Hrkútová

5*

Kurz splnil moje očakávania. Materiály ku kurzu boli dobre spracované a zrozumiteľné. Agentúra rýchlo reagovala na objednávku kurzu. Informácie o potvrdení a o priebehu prihlásenia boli rýchle a prehľadné. Kurz obsahoval poznatky k danej téme. Bola možnosť vyskúšať si získané vedomosti na veľa príkladov. Kurz hodnotím pozitívne. Práca lektora bola na vysokej úrovni. Lektorka počas výučby teoretické vedomosti porovnávala s praxou. Ochotne vysvetľovala danú tému.

Zuzana Rovenská

5*

Po obsahovej stránke kurzu nemám žiadne výhrady. Prácu pani lektorky hodnotím veľmi pozitívne. Výklad bol jasný, bola zachovaná kontinuita. Po teorií sme riešili príklady, kde sme boli zapojení všetci účastníci kurzu. Ukážkový proces komunikácie a procesu objednávania vrámci agentúry

Maida Blentič

5*

Organizácia bola vynikajúca. Kurz bol detailný s veľa príkladmi, naučila som sa rozmýšľať účtovnícky. Pani lektorka bola vynikajúca.

Nikola Vlasáková

5*

Veľmi rýchla, jednoduchá a skvelá komunikácia s agentúrou, v kurze mi nechýbalo nič, p. lektorka je výborná. Práca lektora je vysoko profesionálna.

Jan Sipovsky

5*

veľmi vecné, dobre spracované a výborný lektor

Celkovo 1272 recenzií

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.