Informácie na telefónnom čísle 0948 399 388
Zákaznícka zóna

Kontakt

Priestory agentúry JASPIS

Agentúra JASPIS s.r.o.
Škultétyho 5
831 04 Bratislava

Tel.:
0948 399 388

Otváracie hodiny:
Po - Pia  po telefonickom dohovore
So - Ne   zatvorené

Mapa - Škultétyho 5, Bratislava
GPS: 48.160373, 17.127101

Fakturačné údaje:
IČO: 35944889
DIČ: 2022035246 (nie sme platiteľmi DPH)
IBAN: SK2583300000002800166737
SWIFT: FIOZSKBAXXX
Registrácia spoločnosti: OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka: 36775/B
> Výpis z obchodného registra

Kontaktný formulár

Všetky aktívne polia sú vyžadované

Eva Kellerová

5*

kurz som absolvovala on-line aj s ostatnými účastníkmi vzhľadom k momentálnej situácii. Veľmi ma to milo prekvapilo a vôbec to nebolo rušivé, nakoľko pani Weberová nám všetko podrobne a hlavne ľudsky vysvetlila, mali sme k dispozícii všetky materiály a napriek tomu, že sme boli v kontakte cez obraz sme prešli celú teóriu a taktiež príklady sme zvládli skvele, vrele odporúčam!

Vladimíra Poljak

5*

Príjemná, trpezlivá, ochotná lektorka.

Peter SUTTO

5*

Kurz splnil svoj zamer. Myslim ze v ramci zakladneho oboznamenia sa s tym, co spociva a zahrna uctovnictvo je to dostacujuce. S agenturou pokojnost na celej ciare, rychla reakcia o registracii, potvrdeni a zakladnych informacii. Lektor bol prijemny s profesionalnym pristupom, mnozstvo prikladov objasnujucich tematiku, zapojenie ucastnikov bolo diskusie a otazok bolo sice mierne, tym padom to znamena, ze vysvetlenie temy kurzu lektorom bolo skvele.

JUDr. Michaela Braslavská

5*

Veľmi milá a príjemná lektorka, po každej časti prezentácie sa nás opýtala, či výkladu rozumieme alebo máme nejaké otázky. Obsah kurzu splnil moje očakávania, žiadne zbytočné “omáčky”, stručný a prehľadný výklad. Komunikácia s agentúrou Jaspis rýchla, jednoduchá a prehľadná. Všetky informácie týkajúce sa pripojenia na online kurz boli vopred zrozumiteľné vysvetlené.

Bibiána Kucková

5*

Ďakujem pani Weberovej za vysoko profesionálne vedenie kurzu, ktoré bolo nielen zrozumiteľné, ale aj výborne vizuálne spracované, odprezentované na praktických príkladoch, problematika bola dostatočne vysvetlená, lektorka mala ihneď na jazyku ten správny právny predpis na základe čoho uplatňovať ten ktorý postup pri spracovaní miezd. Pani Weberová je skvelá v tom, čo robí, veľmi ľudská, ústretová, nápomocná a ochotná. Vrelo odporúčam.

Katarína Jeskóova

5*

Kurz mi maximálne splnil očakávania, lektorka vysvetľuje zrozumiteľne, je veľmi múdra, milá. Ďakujem. Chýbalo mi hlbšie vysvetlenie problémov.

Jana Jana Hrubova

5*

Prednášajúca pani bola milá a prívetivá, zrozumiteľne a veľmi dobré vysvetlenie, pochopí aj úplný začiatočník. Ďakujem

Zuzana Oraczova

5*

veľká trpezlivosť,ochota vysvetliť aj dostatok príkladov na ľahšie pochopenie,výborný prístup.. v kurze bolo obsiahnuté úplne všetko čo tam malo byť. Mne sa to páčilo :-)

Janka Chalupova

5*

Absolvovala som kurz základy účtovníctva a musím povedať, že kurz bol perfektný. Veľa som sa naučila, pani lektorka bola úžasná. Všetko podrobné vysvetlila.

Lydia Simanova

5*

Som úplný začiatočník pochopila som vďaka výkladu pani lektorky všetky témy, vysvetlila ich primerane a zrozumiteľne. Uvítala by som krátku prestávku po hodine prednášania.

Diana Rzeszotová

5*

Maximálna spokojnosť, vynikajúca komunikácia s agentúrou, kurz bol nad rámec očakávaní, všetky teoretické poznatky boli doplnené primeranými príkladmi.

Mária Ferienčiková

5*

Dobra lektorka, pekne vysvetlovala, zrozumitelne

Mgr. Gabriela Farkas

5*

Som spokojná. Kurz obohatil moje poznanie, aj keď je to ešte len začiatok cesty mojich snov k účtovníctvu. Lektorka - všetko super. Žiadne výhrady. Tak má vystupovať profesionál.

Mgr. Michaela Grznárová

5*

Veľmi profesionálny a odborný prístup, veľká ochota. Obsah kurzu hodnotím ako precízny, s priestorom na otázky, komunikácia s agentúrou výborná, všetko na 1, jednoznačne odporúčam.

Anna Stryjska

5*

Lektorka byla ochotná a vstřícná. Každé téma bylo krásně vysvětleno a zpodpořeno příklady.

Mgr Eva Šarmír

5*

Dobry den, kurz ma vela naucil, hlavne kvoli skvelej lektorke. Bola vecna, rychla, priatelska, ocenujem profesionalny pristup. Dakujem Martinka. Eva

Mgr. Katarína Kovács

5*

Som vďačná pani Parizkovej za jej štýl a prístup učenia. Veľmi mi to pomohlo. Každý deň online štúdia bol s ňou veľmi užitočný, všetko fungovalo na vysokej úrovni. Veľká vďaka patri jej, ona je naozaj super lektorka a veľmi ju odporúčam aj úplne začiatočníkom, ako ja, ktorý vôbec žiadne účtovnické vedomosti nemali. Ďakujem:-)

Mgr. Veronika Sivačková

5*

Napriek tomu, že kurz bol realizovaný online, bolo to super. Ja sobne som sa naučila mnoho nových vecí, ktoré sa mi zídu aj v bežnom živote, určite to nie je len pre tých, ktorý pracujú alebo budú pracovať v tomto smere. Lektorka bola super, vysvetľovala všetko zrozumiteľne a tak aby sme tomu všetci čo najlepšie pochopili. Kurz jednoznačne odporúčam a som rada že som ho absolvovala :)

Linda Neštiaková

5*

Oceňujem formu prednášok, myslím, že keďže sa jedná o školenie pre začiatočníkov, výborný spôsob vysvetlenia a ozrejmenia celkovej problematiky miezd aj personalistiky. Pani lektorka je trpezlivá a ochotná odpovedať na všetky otázky a dotazy.

Rebecca Villárová

5*

Veľmi dobrý prístup a rozumiteľné vysvetlenie. Ďakujem

Júlia Purdová

5*

Výklad bol zaujímavý, pútavý a hlavne stále k danej téme.

Ing. Stanislava Horecká

5*

Kurz super, lektorka úžasná.

Ing. Petra Svetlíková

5*

Kurz splnil nadmieru moje očakávania. Kurz bol vedený systematicky, obsiahol všetky oblasti danej problematiky. Materiály poskytnuté boli prehľadne napísané. Ako plus hodnotím príklady z praxe. Lektorka je vynikajúcim odborníkom vo svojej oblasti. Je milá, ochotná všetko vysvetliť. Má prehľad nielen v teórií, ale najmä v praxi.

Ing. Beáta Brnová

4*

Kurz mi pomohol pri prehľade danej oblasti v rozsahu zodpovedajúcim časovým možnostiam. Páčilo sa mi spracovanie materiálov a preberajúce témy. Pridanou hodnotou bola určite prax pani lektorky. Veľmi pozitívne vnímam postrehy z praxe a možnosť diskusie o prípadoch, s ktorými sme sa reálne stretli. Príklady sme prechádzali detailne a v prípade nejasností nebol problém vrátiť sa k tomu viackrát.

Viktória Pšenáková

5*

Kurz milo prekvapil a prekročil moje očakávania. Prebrali sme všetko, čo bolo na pláne bez ponáhľania, otázky boli zodpovedané, robili sme príklady a ďalšie príklady, čo bolo pre nás najlepšie. Lektorka bola vynikajúca, nikde sa neponáhľala, mala skúsenosti, každému venovala pozornosť, zaujímala sa o naše problémy a podala riešenia na dané otázky, milé príjemné vystupovanie.

Boglárka Mészáros

5*

Bolo to dobré, páčilo sa mi všetko, bolo to aj pre laikov. Veľa to dalo. S lektorkou spokojnosť na 100%, jednoduché pochopenie aj pre začiatočníkov. Ďakujem za všetko :)

Csilla Bognerová

5*

Veľmi intenzívny, rýchly, užitočný kurz. Veľa sme sa dozvedeli o zákonoch a o príkladoch reálneho života. Lektorka bola vždy ochotná pomáhať, príjemný výstup, veľa vedomostí nám prevzala. Veľmi trpezlivá a milá osoba, maximálna spokojnosť.

Bianka Mária Lenďáková

5*

Ako úplný začiatočník som porozumela základy a podstatu personalistiky a mzdového účtovníctva. Za pomerne krátky čas sme stihli perbrať mnoho informácií. Riešili sme príklady výpočtov miezd. Lektorka vysvetlila všetko potrebné, na otázky ochotne odpovedala a vysvetlila.

Ing. Jana Porubčanová

4*

Vzhľadom na to, že som si objednala a začala chodiť na kurz osobne...ktorý bol vládou zastavený....hodnotím možnosť absolvovať kurz online, a teda vytvorenie a rozbehnutie kurzov online, firmou JASPIS, za pozitívny ťah, aj v zmysle, že tento online kurz začal od začiatku. Vzhľadom na to, že sa chcem aj naďalej vzdelávať, pozitívne hodnotím aj možnosť využitia zvyšku peňazí, ktoré som zaplatila za prvý kurz, na iné kurzy. Človek, ktorý so mnou telefonoval, bol ochotný, slušný a snažil sa odpovedať na všetky moje otázky. Lektorku pokladám za výbornú profesionálku, aj z pedagogického aj odborného hľadiska. A ako som aj jej povedala, pokladám za veľmi užitočné, že nás hneď od začiatku vyvolávala, aj keď to bolo online formou, a zrejme sme mali, aspoň niektorí trochu stres :-), ale je to spôsob z hľadiska naučenia sa veľmi prospešný.

Celkovo 1064 recenzií

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.