Zákaznícka zóna

Kontakt

Priestory agentúry JASPIS

 

Agentúra JASPIS s.r.o.
Škultétyho 5
831 04 Bratislava

Tel.:
0948 399 388 - kurzy účtovníctva, miezd, daní
0948 633 363 - gastro kurzy (cukrár, kuchár, pekár)
 

Otváracie hodiny:
Po - Pia  navštívte nás, prosím, po telefonickom dohovore
So - Ne   zatvorené

Mapa - Škultétyho 5, Bratislava
GPS: 48.160373, 17.127101

E-mail:
jaspis@jaspis.sk

WhatsApp, Viber, Signal:
0948 399 388

Facebook:
www.facebook.com/agenturajaspis

Fakturačné údaje:
IČO: 35944889
DIČ: 2022035246 (nie sme platiteľmi DPH)
IBAN: SK2583300000002800166737
SWIFT: FIOZSKBAXXX
Registrácia spoločnosti: OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka: 36775/B
> Výpis z obchodného registra

Kontaktný formulár

Všetky aktívne polia sú vyžadované

Zuzana Jalčová

5*

Dobrý deň, pani lektorka Ing.Zita Lacová,je podľa mňa jedna z najlepších lektoriek aké som mala možnosť spoznať, učivo veľmi podrobne vysvetlené, pochopí aj úplný začiatočník. Ďakujem.

Ing. Mariana Hrmová

5*

Vysoká odbornosť školiteľky a ochota pomôcť / naučiť, klobúk dole pred takýmito vyučujúcimi :-)

Marcela Marcela Komadova

5*

za mna 5 hviezdiciek:lektorka super-prejav,pripravenost,odbornost,dynamika..za ohraniceny cas,dostatok info a este k tomu zdarma,co viac si priat?:)..dakujem

Veronika Veronika Rusnaková

5*

Užasný kurz. Lektorka pani Lacová má skvelý štýl výučby. Veľmi zrozumiteľný a ľahko pochopiteľný aj úplným laikom. Ďakujem

Ing. Samuel Fujak

5*

Veľmi zrozumiteľne prednášané, veľmi príjemná lektorka. Aj by som sa prihlásil priamo na jej kurz, ale bohužiaľ mi doobedný termín nevyhovuje kvôli práci. Ďakujem veľmi pekne.

Ing. Janka Vašková

5*

Vynikajúco pripravený kurz, aj obsahovo aj materiálovo. Získala som celkový pohľad na problematiku. Pani lektorka je vynikajúca odborníčka, podala nám teoretické poznatky aj skúsenosti z praxe. Ďakujem za užitočne strávený čas.

Mária Šišková

5*

Super kurz, bolo toho veľa ale lektorka sa plne venovala nám a naším otázkam Ďakujem

Zuzana Kostolániová

5*

Kurz mzdy a personalistika som absolvovala online. Na kurze som sa dosť dozvedela a naučila. Lektorka pani Weberová vysvetľovala všetko zrozumiteľne. Bola vecná, trpezlivá, priateľská a oceňujem jej profesionálny prístup. Kurz jednoznačne odporúčam a som rada, že som sa na ňom zúčastnila.

Alena Molnárová

5*

Som maximálne spokojná s kurzom JÚ, lektorka mala veľmi zrozumiteľný výklad, všetko vysvetlila aj na praktických príkladoch, milá a ochotná.

Mgr. Ingrid Iványová

5*

Oceňujem výborne spracované učebné texty aj vzory jednotlivých dokumentov súvisiacich s napĺňaním litery zákonníka práce. Pani Švaňová vysvetlila problematiku jasne a zrozumiteľne.

Adriana Adriana Jurišová

5*

Kurz bol na vynikajúcej úrovni, príklady boli priamo z praxe. Pani lektorka bola odborníčkou z praxe, čo sa odrazilo aj na jej výklade. Veľká vďaka.

Miroslava Jeremiašová

5*

Kurz bol perfektný, pani Mareková vysvetlila všetko perfektne, v super tempe, dozvedela som sa veľa vecí z praxe. Kurz môžem len odporučiť. na 1*

Zuzana Zuzana Truchlá

5*

S kurzom som bola veľmi spokojná, dostala som to, čo som očakávala. Chcem sa opýtať, či mi bude vystavené Osvedčenie o absolvovaní kurzu. Truchlá Zuzana

Martina Badiarová

5*

Opäť maximálna spokojnosť, podrobné vysvetlenie danej témy, príklady z praxe, ďakujem veľmi pekne pani Ing. Švaňovej za príjemný kurz.

Monika Kubáleková

5*

Neľutujem vôbec, že som sa prihlásila na tento kurz. Vysvetľovanie pani lektorky je viac než vynikajúce. Určite Vaše služby využijem aj v budúcnosti.

Mgr. Branislav Viselka

5*

Veľmi dobrý kurz, skúsená pohotová lektorka. Určite je to prínos pre začiatočníka, so samoštúdiom teórie sa to nedá porovnať.

Patrícia Diliková

5*

Kurz bol veľmi prínosný. Nakoľko mám skončenú strednú školu Obchodnú akadémiu, pokračovala som ďalej na VŠ ekonomického charakteru, tak bolo fajn si osviežiť všetke tie pojmy a zároveň aj pani lektorka uvádzala príklady z praxe čo bol veľký bonus. :)

Gabriela Andelová

5*

Kurz naplnil moje očakávania. Prebrali sme problematiku dopodrobna. A skončila som ho s pocitom, že som sa toho naozaj veľa dozvedela. Reakcia na objednávku bola okamžitá. Kurz som absolvovala online a prihlasovacie údaje som dostala hneď po zaplatení na mail, kde bolo podrobne vysvetlené, ako sa ku kurzu prihlásiť. Dostala som všetky potrebné informácie. Lektorka podrobne vysvetlila na príkladoch problematiku. Ak boli nejaké otázky podrobne ich rozobrala. S pani lektorkou Adrianou Bielik Petríkovou som absolvovala teraz už tretí kurz ( a na ďalší sa ešte chystám) a musím povedať, že je veľmi milá a ochotná vždy vysvetliť, aj keď niekto položí otázku, ktorá je mimo okruh. Vždy použila príklady z praxe, oboznámila nás s prípadmi, s ktorými sa osobne stretla. Neváhala zažartovať a vždy nás zatiahla do zaujímavej komunikácie. Je to veľmi dobrá lektorka, ktorá sa vyzná v odbore. Určite vás odporučím. Pretože som bola veľmi spokojná a po kurze i "múdrejšia" :) A určite budem odporúčať hlavne pani lektorku Adrianu Bielik Petríkovú.

Katarína Sobotová

5*

Ďakujem veľmi pekne za skvelú prezentáciu, a aj za technickú podporu.

Zuzana Budzelová

5*

Pani Ing. Lacova je ako prednasajuci skvela, kurz bol zrozumitelny s kvalitnou technickou podporou. Urcite prejdem aj na dalsie kurzy. Vdaka.

Miroslava Urmínová

5*

Výborný kurz, absolvovala som ho prvý krát a som veľmi rada, že som si vybrala práve kurz pani lektorky Weberovej. Ako začiatočník v oblasti miezd som sa veľa naučila a veľa vecí som pochopila. Pani lektorka je úžasný človek, je veľmi trpezlivá a milá. Ďakujem.

Mária Šišková

5*

Kurz bol vedný skvelou lektorkou, zrozumiteľne, vecne a jasne. Som rada, že som našla túto online formu vzdelávania.

Ing. Elena Malíková

5*

Veľmi prehľadné a zrozumiteľné vysvetlenie danej problematiky. Skvelá lektorka (Ing. Zita Lacová), príjemná atmosféra, kvalitné technické zabezpečenie cez ZOOM. Veľká vďaka za tento seminár!

Mgr. Daniela Rückschlossová

5*

Kurz Mzdy a personalistika online s pani Weberovou splnil nadmieru moje očakávania. Prístup pani lektorky hodnotím ako fantastický, veľmi profesionálny a vynikajúci ľudský prístup. Detailne sme si prešli každú tému, lektorka ochotne a trpezlivo zodpovedala všetky otázky aj po skončení kurzu. Dozvedela som sa mnoho užitočných informácií a naučila sa niečo nové. Veľmi sa mi páčilo aj materiálové zabezpečenie kurzu, ktoré je k dispozícii aj po ukončení celého kurzu. Veľmi odporúčam.

Ing. Katarína Kozelová

5*

Veľmi príjemná pani školiteľka, celý kurz bol vedený naozaj vysoko odborne, každý jeden detail aj otazky vždy dovysvetlila. Určite odporúčam.

Mgr. Martina Bezáková

5*

Pán Cibulka je vyborny lektor. Som spokojna

Ivan Ivan Sokolovsky

5*

Na kurze som sa stretol s profesionalitou a prístupom, s ktorým som sa na účtovníctve v škole nestretol. Ochota a trpezlivosť pani lektorky nás sprevádzali celých 5 víkendov. Môžem oceniť, že účtovné prípady neboli len abstraktné, ale často vysvetlené aj s príkladom z reálnej účtovníckej praxe. Odporúčam.

Ing Ivana Slamková

5*

Kurz splnil moje očakávania, skvelý úvod aj pre začiatočníka, podrobný výklad, poznámky, príklady. Lektorka pôsobila veľmi príjemne, vzdelano, vždy ochotná a v dobrej nálade.

Ing. Michaela Mačeková

5*

Chcela by som veľmi pekne poďakovať pani lektorke za perfektný výklad - vždy spojený s konkrétnymi príkladmi z praxe, čo mi osobne veľmi pomohlo. Keďže sa na kurze stretnú ľudia s rôznou úrovňou znalostí - od úplných začiatočníkov až po pokročilejších, nebolo to vždy ľahké, ale pani lektorka sa každému povenovala, zodpovedala otázky a bola aj ochotná zostať ešte nejaký čas po kurze, aby sa nezdržiavali tí, ktorí boli pokročilejší a dovysvetľovala nejasné veci, tým menej zdatným :) Zároveň by som aj pochválila správne zvolenú dĺžku kurzu - ten čas bol primeraný čiže som sa na neho dokázala plne sústrediť počas celej dĺžky. Ešte raz jedno veľké ďakujem ! :)

Celkovo 1165 recenzií

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.