Informácie na telefónnom čísle 0948 399 388
Zákaznícka zóna

Kontakt

Priestory agentúry JASPIS

Agentúra JASPIS s.r.o.
Škultétyho 5
831 04 Bratislava

Tel.:
0948 399 388

Otváracie hodiny:
Po - Pia  po telefonickom dohovore
So - Ne   zatvorené

Mapa - Škultétyho 5, Bratislava
GPS: 48.160373, 17.127101

Fakturačné údaje:
IČO: 35944889
DIČ: 2022035246 (nie sme platiteľmi DPH)
IBAN: SK2583300000002800166737
SWIFT: FIOZSKBAXXX
Registrácia spoločnosti: OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka: 36775/B
> Výpis z obchodného registra

Kontaktný formulár

Všetky aktívne polia sú vyžadované

Adam Bacho

5*

Napriek dĺžke bol kurz pútavý a ubehol rýchlo, asi nikdy som nedával tak dlho pozor ako na kurze.

Viktória Dubravčáková

5*

Na kurze sme si prešli celú problematiku detailne a podrobne. Kurz mi pomohol do budúcna, hlavne pochopiť súvislosti.

Dominika Megová

5*

Kurz bol zrozumiteľný a prínosný. Učivo bolo rozdelené do zvládnutého množstva, k dispozícií bolo dostatok opakovania

Ing. Barbara Rybárová

5*

Pani Weberová viedla kurz zrozumiteľne a primerane skúsenostiam účastníkov. Som veľmi spokojná a verím, že sa naše cesty ešte niekedy stretnú ????

Kristýna Capri

5*

Kurz predčil moje očakávania. Sešli sme sa super kolektív, kurz ma veľmi bavil, pani učiteľka bola úžasná a som veľmi rada, že som sa tohto kurzu rozhodla zúčastniť. Lektorka mala veľmi ľudský prístup, oceňujem, že nám všetko vysvetľovala aj na praktických príkladoch.

Lucia Piliarová

5*

Priebeh kurzu hodnotím pozitívne, ako úplny začiatočník sa mi otvorili nové obzory. Lektorka mala veľmi ľudský prístup, hlavne k nám úplným začiatočníkom, skutočne zrozumiteľným spôsobom prednášala, zábavne, komplexne, príklady z reálneho života účtovníka.

Zuzana Maliková

5*

Pani lektorka Fekiačová bola veľmi profesionálna. Prednášala nám jasne a zrozumiteľne.Všetky otazky zodpovedala trpezlivo,ďakujem za skvely kurz,ktorý mi pomože v uplatnení na pracovnom trhu.

Helena Ščerbáková

5*

Priebeh kurzu bol výborný, postupne som sa dozvedela všetky informácie, ktoré som potrebovala. Pani lektorka viedla kurz zrozumiteľne a ochotne vysvetlila veci, ktorým sme nerozumeli.

Lenka Martišková

5*

Kurz ma naučil všetko, čo som potrebovala a chcela vedieť. Budem to potrebovať pri svojej práci v budúcnosti. Hodiny boli veľmi prínosné, hlavne super vysvetlené pani lektorkou. Veľmi oceňujem praktické vysvetlenie na príkladoch zo života, presné postupy, zadania zrozumiteľne vypracované. Pani lektorka bola vždy veľmi milá, ústretová, nikdy nemala problém odpovedať na akúkoľvek otázku. Naučila nás veľmi podrobne všetko aj z materiálov.

Kristína Raffajová

5*

Kurz bol veľmi prínosný. Veľmi dobre a zreteľne vysvetlené, podrobne. Obsah aj organizácia super. Vynikajúca lektorka, všetko vysvetlí na praktických príkladoch, ak niekto nerozumie, vráti sa k tomu bez problémov. Veľmi dobré poznatky aj z praxe.

Peter Janek

5*

Všetko bolo dobré a som veľmi spokojný. Je síce viac orientovaný na mzdy, ale je to jeho náplň. Možno pridať aj niečo z personálnych stratégií, ale nemusí byť, keď je to základný kurz. Prispôsobenie termínov podľa potrieb skupiny. Výborná lektorka s prehľadom, ochotou vysvetliť až do porozumenia, výborný príjemný ľudský prístup, bohaté ľudské skúsenosti z praxe.

Beáta Pilarčíková

5*

Kurz prebiehal nad očakávanie, keďže som úplne z inej sféry a všetko som počula prvýkrát. Lektorka bola milá, sympatická, dobrý výklad, príjemný prístup. Keďže bolo pre mňa všetko nové, tak to bolo trocha náročné na rýchlosť preberania a množstvo informácii.

Dušan Pazucha

5*

Ja som bol nadočakávane veľmi spokojný. Paní lektorka bol veľmi milá, vysvetlila zrozumiteľne učivo. Keď sme sa opýtali, odpovedala na naše otázky. Chcem dať pani lektorke veľmi dobré hodnotenie, Vám ako agentúre podporu, odporúčam aj ďalším, aby sa na kurz prihlásili. S pozdravom Dušan Pazucha

Tatiana Birošová

5*

Kurz prebiehal v príjemnej atmosfére. Lektorka nám problematiku ukazovala na praktických príkladoch, čo mi veľmi pomáhalo pochopiť princípy podvojného účtovníctva. Vždy bola 100 % pripravená, ústretová a trpezlivá. Ochotná kedykoľvek znovu vysvetliť, ak sme niečo nerozumeli. Veľmi oceňujem praktické príklady.

Lenka Bálintová

5*

Kurz predčil moje očakávania. Priebeh kurzu hodnotím pozitívne, dĺžku celého kurzu aj samotných hodín. Bol plný prospešných informácii a praktických príkladov. Pani Chovanová viedla tento kurz PÚ výborne, bola pripravená na každú hodinu a každá hodina bola zaujímavá, plná praktických príkladov a poučení.

Jana Uhrikova

5*

Vzhľadom na rozsah kurzu, veľmi dobre vysvetlené. Trpezlivá lektorka. Ďakujem

Miroslava Fornerová

5*

Naučili sme sa nielen teoretické veci z oblasti podvojného účtovníctva, ale sme preriešili aj množstvo účtovných prípadov. Podľa môjho názoru bol kurz dobre zorganizovaný. Začali sme s teoretickými vecami a potom sme postupne prechádzali účtovnými triedami. Páčilo sa mi veľké množstvo príkladov, ktoré sme riešili. Oceňujem prácu lektorky Mgr. Kataríny Makyšovej, pretože jej vedomosti vo veľkej miere presahujú obsah učebnice. Páčilo sa mi množstvo príkladov z praxe.

Nika Žilinská

5*

Naučila som sa základy účtovania a získala som teoretické znalosti, ktoré využijem v praxi. Nakoľko som v účtovníctve nikdy nerobila, zo začiatku som bola úplne stratená, ale po skončení kurzu už mám celkom dobrý obraz ako účtovať základne účtovné súvzťažnosti. Lektorka je veľmi skúsená, uvádza veľa príkladov z praxe.

Lucia Neupauerová

5*

Priebeh kurzu išiel podľa očakávania. Jednotlivé účtovné triedy boli prebraté. Práca lektora bola výborná. Všetko systematicky a zrozumiteľne vysvetlené. Príjemný prístup.

Ing. Alena Čambálová

5*

Kurz bol vždy super, žiadna nuda. Lektorka vždy reagovala na nejasnosti, ktoré sme mali. Mali sme veľa materiálov, veľmi dobre pripravených. Pani lektorka bola veľmi profesionálna a zároveň ľudská a trpezlivá.

Mária Tomašovičová

5*

Je toho veľa, ale bolo to OK. Prax ukáže :) Kurz prebiehal bez mojich pripomienok úplne v poriadku. Na všetky moje otázky som dostala odpovede. Som spokojná. Práca lektora profesionálna a na vysokej úrovni. Milá, príjemná pani lektorka.

Petra Perončíková

5*

v kurze boli k dispozícií všetky materiály a skvele vypracované podklady, ktorých sme sa držali - pomohlo zorientovať sa lepšie a rýchlejšie. Pani lektorku hodnotím pozitívne (veľmi !) Je vidieť, že je v tejto oblasti veľká odborníčka. Skvele vysvetlené súvislosti, uvádza príklady z praxe. Príjemné vystupovanie + autortia :)

Jaroslava Tatarková

5*

Super lektorka,úžasná...veľmi dôkladne všetko naučí, vysvetlí ..

Ing. Zuzana Hrušovská

5*

prehľadný, zrozumiteľný výklad, osobný prístup v prípade potreby, hodnotím na 1

Marián Mráz

5*

Kurz bol vedený s dôrazom na reálnu prax, čo považujem za najväčšiu pridanú hodnotu. Pani lektorka Zečevičová s dávkou trpezlivosti a s humorom nám skvelo podávala danú problematiku

Andrea Bencová

5*

Kurz bol dobre časovo rozvrhnutý, ponúkal dobre zhrnuté informácie. Na kurze som sa dozvedela veľa faktov a praktických informácií, ktoré sa dajú zvládnuť, do danej problematiky je to dobrý štart. Pán Sýkora je otvorený, komunikatívny človek, vždy vedel reagovať a zodpovedať nám všetky naše otázky, niekedy aj viackrát.

Michaela Košíková

5*

Kurz prebiehal super, prešli sme všetky okruhy, všetko učivo, ktoré bolo treba. Podklady sme dostali, hodiny prebiehali dobre, bolo v nich všetko obsiahnuté. Práca lektora bola na dobrej úrovni, učivo nám vysvetlila, čo sme nevedeli aj viackrát. Keď sme mali nejaké otázky, nemala problém nám ich vysvetliť a objasniť.

Alica Faktorová

5*

Kurz splnil moje očakávania, oceňujem prístup pani lektorky, ktorá bola skvelá a vždy ochotne odpovedala na všetky otázky. Kurz sa mi páčil, aj z hľadiska, že kurz bol náročnejší, ale pani lektorka ochotne vysvetľovala postupy účtovania a zápisy znova a znova. Skvelá, milá, priateľská, ochotná lektorka, vždy dobre naladená a najmä oceňujem profesionalitu a vysokú odbornosť pani lektorky.

Marianna Barteková

5*

Nemala som žiadne znalosti v tejto oblasti, určite mi to bude prínosom. Lektorka bola výborná, ochotná, používala príklady z praxe, ochotne zodpovedala na každý dotaz, vykonáva svoju prácu na 1*.

Celkovo 1010 recenzií

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.