Zákaznícka zóna

Kontakt

Priestory agentúry JASPIS

 

Agentúra JASPIS s.r.o.
Škultétyho 5
831 04 Bratislava

Tel.:
0948 399 388 - kurzy účtovníctva, miezd, daní
0948 633 363 - gastro kurzy (cukrár, kuchár, pekár)
 

Otváracie hodiny:
Po - Pia  navštívte nás, prosím, po telefonickom dohovore
So - Ne   zatvorené

Mapa - Škultétyho 5, Bratislava
GPS: 48.160373, 17.127101

E-mail:
jaspis@jaspis.sk

WhatsApp, Viber, Signal:
0948 399 388

Facebook:
www.facebook.com/agenturajaspis

Fakturačné údaje:
IČO: 35944889
DIČ: 2022035246 (nie sme platiteľmi DPH)
IBAN: SK2583300000002800166737
SWIFT: FIOZSKBAXXX
Registrácia spoločnosti: OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka: 36775/B
> Výpis z obchodného registra

Kontaktný formulár

Všetky aktívne polia sú vyžadované

Jana Zamboriova

5*

Pani lektorka je úžasná veľmi pekné vysvetlila niečo nebolo jasné sa vrátila späť. Ja môžem len kurz odporúčať ďalej. Veľká spokojnosť.

Dominik Matejko

5*

Pani Lacová je výborná učiteľka, vie veľmi dobre vysvetliť učivo a taktiež nás voviesť do príkladov v praxi. Ďakujem

Mgr. Silvia Drobná-Krištofovičová

5*

S priebehom kurzu som bola spokojná, pani lektorka zodpovedala všetky otázky zúčastnených, aj nad rámec preberajúcej látky kurzu.

Mgr. Jana Harantová

5*

Super online prezentácia mzdy a personalistika p.Weberovej. Veľa som sa od nej naučila. Vyskúšajte a uvidíte :)

Mgr. Rita Kardošová

5*

Maximálna spokojnosť. Pani Weberová je úžasná škoľujúca, profesionálny prístup a k tomu ľudskosť. Len odporúčať viem.

Mgr. Denisa Kummerová

5*

S týmto kurzom som bola spokojná. Pani lektorke ďakujem za veľmi dobré a hlavne zrozumiteľné vysvetlenie podvojného účtovníctva. Prínosom boli hlavne príklady z praxe. Kurz odporúčam všetkým, ktorí sa chcú niečo nové naučiť, alebo zopakovať.

JUDr. Michaela Braslavská

5*

Celý kurz prebiehal v príjemnej atmosfére, pani Aghová je naozaj milá a ústretová lektorka. Dôraz bol kladený na praktické cvičenia, už na prvej hodine sme začali hneď účtovať, takže nešlo len o nekonečné prednášanie teórie. Ako najväčšie pozitívum hodnotím to, že nás lektorka neustále zapájala do príkladov, čiže sme museli byť neustále v strehu, nebolo možné si kurz len tak odsedieť. Online forma kurzu mi maximálne vyhovovala, nemám čo vytknúť. Taktiež musím pochváliť agentúru JASPIS za technickú stránku zabezpečenia kurzu, ktorý prebiehal bez akýchkoľvek technických problémov.

Ing. Adriana Minarcinyova Minarcinyova

5*

Veľmi profesionálne a odborne prevedený kurz. Získala som množstvo informácií a vedomosti v danej problematike. Veľmi dobré je, že zároveň s teóriou sa aj prakticky pracuje v mzdovom programe, čo je veľké plus. Lektor je kvalifikovaný odborník a vie podať množstvo odborných rád . Som veľmi spokojná s týmto kurzom. Ďakujem.

Mgr. Monika Kaprálová

5*

Kurz Podvojného účetnictví byl perefktní! Lektorka PhDr. Aghová byla milá, všechno srozumitelně vysvětlila, byla velmi nápomocná a trpělivá :-) Nemohu jinak, než doporučit! :-)

Mgr. Lucia Dolníková

5*

Pred kurzom som nemala skúsenosti s účtovníctvom. Kurz ma naučil orientovať sa v problematike. Pani lektorka nám priblížila účtovníctvo praktickými príkladmi od úplne najbežnejších po zriedkavejšie. Veľmi odporúčam.

Kristína Dobšovičová

5*

Pani lektorka bola veľmi príjemná a ústretová. Veľmi príjemná pani lektorka, určite by som v tejto agentúre absolvovala ďalší a ďalší kurz. V každej možnej chvíli vysvetlila všetko potrebné. Veľmi som spokojná určite odporúčam.

LENKA Hailing Biggs MAAT

5*

Kurz bol vynikajuci a poucny urcite doporucujem. Pani Aghova je velmi trpezliva a sikovna lektorka. Dakujem S pozdravom Lenka

Jana Magyarová

5*

Kurz ma naučil to, čo som potrebovala a prečo som sa na neho prihlásila. Perfektne príjemná atmosféra, priateľský kolektív. Hodiny plné aktuálnych informácii, dokázali sme vyriešiť aj naše osobné otázky z praxe. Lektorka Janka bola príjemná, informovala nás príkladmi z praxe, vedela odpovedať aj na naše osobné otázky. Kvalita prednášok je na vysokej profesnej úrovni, len si ju udržať aj naďalej :)

Eva Dobrotová

5*

Vynikajúce školenie. Toto mi dalo viac, ako čo som absolvovala v Banskej Bystrici naživo. Ak budú aj naďalej On line školenia, ktoré potrebujem rada sa ich zúčastním.

Beata Môciková

5*

Dobrý deň. Veľmi som spokojná s úrovňou kurzu. Prednášky p. Alenky Brandšteterovej a p. Elenky Zemanovej sú vysoko kvalitné, na výbornej úrovni. Dozvedela som sa veľa zaujímavých veci v oblasti gastronómie. Ešte raz ďakujem.

Mgr. Silvia Voščinárová

5*

Kurz vedený pánom Sýkorom bol pre mňa prínosný. Výborný školiteľ.

Bc Kristína Kameníková

5*

S kurzom, jeho priebehom, pani školiteľkou aj systémom vzdelávania som veľmi spokojná. Materiál bol podaný ľudskou rečou ale aj odborne. Hodnotím ako kurz s vysokou kvalitou. Ďakujem!

Karina Lajošová

5*

Tento kurz mi dal veľmi veľa. Aj lektorka bola úžasná

Ing. Julia Haluskova

5*

Vynikajuco vysvetlene,dakujem za prilezitost zucastnit sa.

Mgr. Denisa Kummerová

5*

Kurz hodnotím veľmi pozitívne. Prekonal moje očakávania. S lektorom kurzu som bola veľmi spokojná. Je trpezlivý, ochotný, ústretový, s ľudským prístupom. Všetko sa snažil vysvetliť na príkladoch z praxe. Určite odporúčam.

Janka Chalupova

5*

Kurz jednduchého účtovníctva ,ktorý som absolvovala s pánom Ing. Cibulkom bol úplne úžasný. Všetko podrobne vysvetlil. Som velmi spokojná.Ďakujem.

Kristína Molnárová

5*

Pani Makýšová bola super - odpovedala na všetky otázky komplexne a jasne

Zlatica Puchlá

5*

Výborná lektorka, skvelo podané informácie, jasne a zrozumiteľne. Veľká ochota odpovedať na všetky otázky. Už sa teším na ďalšie školenie s pani Weberovou

Mgr. Veronika Váji Nagyová

5*

Pani Parízková je skvelá školiteľka. Prostredníctvom tohto školenia mi boli poskytnuté všetky potrebné informácie a prešli sme celé základy podvojného účtovníctva. Som nadmieru spokojná a každému, kto ešte váha toto školenie odporúčam.

Mgr. Monika Hrompová

5*

Prehĺbili sa mi vedomosti, boli sme upozornení na najčastejšie chyby, lektorka bola ochotná odpovedať na rôzne otázky. Lektorka dávala veľa príkladov, zábavná, dala priestor na otázky kedykoľvek. Páčilo sa mi to, že na kurze boli uvedené príklady, vďaka čomu sa problematika dala ľahšie pochopiť. Agentúra Jaspis - ochota vždy pomôcť, dostala som vždy odpoveď, dokonca aj vo večerných hodinách.

Marian Boskovič

5*

Priebeh kurzu mi vyhovoval, lektor nám postupne vysvetlil všetko o účtovníctve a preberali sme účtovné prípady. Venovali sme sa príkladom z praxe. Lektor vysvetľoval zrozumiteľne a bolo vidieť, že ho práca baví.

Milica Weissensteinerová

5*

Veľmi oceňujem profesionálny prístup pána lektora, ktorý bol v súlade s ľudským. Plynule, výstižne a logicky, aj cez príklady z praxe priblížil predmet a cieľ podvojného účtovníctva tak začiatočníkom ako aj pokročilejším.

Mgr. Tatiana Šteklová

5*

Výborný kurz, aj v online spracovaní, komfortne prevedenie s rovnakou výpovednou hodnotou.

Ing. Katarína Potočárová

5*

Výborný kurz, lektor, ktorý očividne svoju prácu ovláda a vie skvele vysvetliť učivo premietnutím do praxe, čiže aj laik je v obraze.

Celkovo 1100 recenzií

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.