Zákaznícka zóna

Kontakt

Priestory agentúry JASPIS

 

Agentúra JASPIS s.r.o.
Škultétyho 5
831 04 Bratislava

Tel.:
0948 399 388 - kurzy účtovníctva, miezd, daní
0948 633 363 - gastro kurzy (cukrár, kuchár, pekár)
 

Otváracie hodiny:
Po - Pia  navštívte nás, prosím, po telefonickom dohovore
So - Ne   zatvorené

Mapa - Škultétyho 5, Bratislava
GPS: 48.160373, 17.127101

E-mail:
jaspis@jaspis.sk

WhatsApp, Viber, Signal:
0948 399 388

Facebook:
www.facebook.com/agenturajaspis

Fakturačné údaje:
IČO: 35944889
DIČ: 2022035246 (nie sme platiteľmi DPH)
IBAN: SK2583300000002800166737
SWIFT: FIOZSKBAXXX
Registrácia spoločnosti: OR OS Bratislava I, oddiel: Sro, vložka: 36775/B
> Výpis z obchodného registra

Kontaktný formulár

Všetky aktívne polia sú vyžadované

Roman Tabačko

5*

Kurz naplnil moje očakávania podľa predstáv. Bál som sa, že za štyri dni toho veľa nestihneme, ale s kľudom môžem povedať, že som sa dozvedel všetko čo som chcel vedieť a čo snáď budem potrebovať. Som si istý, že bez problémov budem vedieť si viesť jednoduché účtovníctvo a mať prehľad vo financiách môjho podnikania aj keď koniec koncov budem využívať hlavne paušálne výdavky alebo daňovú evidenciu, o ktorej som napríklad pred tým ani nevedel, že je aj taká možnosť. Teraz v tom mám jasno.

Renáta Renáta Chnápková

5*

Absolvovala som kurz Mzdy a personalistika online ako úplný začiatočník. Aj napriek veľkému množstvu informácii z tejto oblasti som si z kurzu odniesla veľa vďaka školiteľke pani Šlajferčíkovej. Klobúk dolu pred jej vedomosťami, s ktorými sa ochotne vie podeliť. Veľmi sa mi páčili príklady z praxe. Pani školiteľka vie zaujať svojim výkladom, nenudíte sa ani minútu :-). Pani Šlajferčíkovej prajem všetko dobré, veľa zdravia a energie pri ďalších školeniach. Je to človek na pravom mieste. Tak to vyzerá, keď niekoho práca baví.

Ing. Lucia Krivulčíková

5*

Kurz mzdové účtovníctvo splnil, všetky moje očakávania, na každú hodinu som sa tešila. Naučila som sa veľa užitočných vecí, za čo vďačím našej lektorke, ktorá bola veľmi milá a ochotná :)Určite odporúčam.

Júlia Vargová

5*

S kurzom som bola maximálne spokojná. Lektorka, pani Weberová bola veľmi milá, ústretová, ochotná odpovedať na naše otázky. Ďakujem.

Dominika Dominika Michalikova

5*

Ďakujeme za prínosnú úvodnú hodinu Základov účtovníctva. Príjemná lektorka, ľudský prístup, výborné podanie informácií.

Ing. Gabriela Svrbíková

5*

Ďakujem za možnosť zúčastniť sa Vášho kurzu online. Veľmi mi to pomohlo v získaní naozaj potrebných vedomostí pre výkon mojej budúcej práce. Som veľmi spokojná s celkovým priebehom kurzu, s poskytnutými materiálmi a vysvetlením danej problematiky. Veľmi pozitívne hodnotím prístup pani Weberovej, ktorá je veľmi milá, zároveň profesionálna a naozaj nám veľmi dobre vysvetlila a naučila nás myslím všetko základné čo musíme v danej oblasti vedieť. Ďakujem ešte raz.

Mgr. Monika Méres Bránecká

5*

Školiteľka pani Weberová vecne a zrozumiteľne podala výklad ku všetkým materiálom kurzu. Bola veľmi ochotná aj nad rámec kurzu: odpovedala na dodatočné otázky účastníkom, vždy dala aj priestor na diskusiu. Tento kurz môžem len vrelo odporučiť.

Janka Zvolenská

5*

Skvelá, jasne vysvetlená problematika jednoduchého účtovníctva, ako nováčik som pochopila všetko. Výborné príklady z praxe. Hodina bola vedená v príjemnej uvoľnenej atmosfére, na začiatku zistené v akej oblasti pracujeme, prečo potrebujeme aktuálne informácie. Podľa vstupných informácií lektorka viedla hodinu, odpovedala na všetky otázky, ktoré sme potrebovali zodpovedať. Profesionálny online lektor. Ďakujem

Katarína Cúgová

5*

Pochopila som podstatu podvojného účtovníctva. Obsahovo sa mi veľmi páčil, vyskúšali sme si aj veľa praktických príkladov. Problémy boli vysvetlené podrobne a zrozumiteľne. Páčili sa mi praktické príklady.

Ing. Lujza Horváthová

5*

Na kurze som mala všetko vysvetlené. S kurzom som veľmi spokojná. Pani lektorka bola výborná na všetko vedela reagovať. Nič mi nechýbalo, prešli sme si všetky triedy účty, ku každému sme mali vždy aj praktickú stránku veci. Super to bolo

Robert Robert Galant

5*

Kurz na veľmi profesionálnej úrovni. Vysvetlenie na úrovni, ľahké pochopenie, vynikjúce príklady.Super.

Ing. Juliana Löfflerová

5*

Kurz splnil moje očakávania. Napriek mojim “teoretickým” znalostiam z minulosti som sa naučila ešte veľa nového nielen z teórie, ale i praxe. Pani Ing. Zita Lacová je skvelá lektorka s vynikajúcim prístupom, určite odporúčam a zároveň ďakujem za prezentované informácie.

Dominika Stupárová

5*

Milo prekvapená, tým že to je online, som myslela, že to bude horšie to pochopiť, ale vôbec nie. Pani Zita je veľmi super :)

Mgr. Michaela Smatanová

5*

Kurz splnil moje očakávania nad rámec. Dozvedeli sme sa veľmi užitočné veci a hlavne z praxe. Skvelá lektorka! Musím veľmi vyzdvihnúť p. lektorku Ing. Zitu Lacovú, bola skvelá, zaujímavo prednášala a vysvetlila všetko do hĺbky.

Petra Gálfy Cviková

5*

Kurz pod vedením pani lektorky PhDr. Aghovej prebehol presne podľa očakávaných predstáv. Správny pomer teórie a denné precvičovanie príkladov z praxe. Pani lektorka PhDr. Aghová bola skvelým sprievodcom v problematike miezd a personalistiky. Vždy ochotná všetko vysvetliť do detailov. Celý kurz prebiehal vo veľmi príjemnej atmosfére.

Ing. Jana Sičová

5*

Na jednotku. Veľa teórie, ale myslím, že pomer teórie a príkladov bol tak akurát. Lektorka bola výborná, vyznala sa do problematiky, nemala problém odpovedať, a pokiaľ bolo treba vždy vysvetlila a tiež aj pomohla

Martina Staníková

4*

Obsah kurzu bol hodnotný, dostatočné množstvo príkladov. Lektorka veľmi príjemná a ochotná.

Ing. Mgr. Lenka Moskál Balážová

5*

Kurz predčil moje očakávania. Odniesla som si veľa informácií, naučila som sa výpočty, ktoré pre mňa boli doteraz nezrozumiteľné, lepšie som sa zorientovala v Zákonníku práce. Spôsob vysvetľovania pani lektorky bol veľmi profesionálny a zrozumiteľný. Bola som nadmieru spokojná.

Vladimíra Androvičová

5*

Kurz splnil očakávania na 100 %. Chcela som sa naučiť viesť mzdové účtovníctvo a to som sa na kurze naozaj naučila. Problematika bola vysvetlená veľmi dobre. Skutočne tomu rozumiem po absolvovaní kurzu. Prerátali sme veľa príkladov, čo hodnotím veľmi pozitívne, pretože sme hneď aplikovali vedomosti, ktoré sme sa naučili. Lektorka je výborná. Veľmi dobre a zrozumiteľne vysvetľovala, ubezpečovala sa, či danej problematike skutočne rozumieme. Zapájala účastníkov do diskusie a ochotne odpovedala na všetky otázky.

Anna Stepanova

5*

Pani učiteľka je veľmi dobrá a trpezlivá. Ďakujem pekne.

Ing. Peter Orosz

5*

Kurz doslova prekonal moje očakávania. Pani lektorka môže dávať samostatné lekcie ako robiť online lektoring. A keď budem v pozícií, že budem robiť online lektoring sám, určite si spomeniem na jej prístup. Ďakujem.

Petronela Petronela Boborová

5*

Kurz som absolvovala z toho dôvodu, že uvažujem nad riadny kurzom jednoduchého a podvojného účtovníctva. Chcela som vedieť, či to bude téma, ktorá ma osloví. Pracujem ako mzdová účtovníčka, no nič iné okrem miezd robiť neviem. Kurz ma nakopol do toho, aby som predsa len skúsila aj ďalšiu časť (JÚ, PÚ), aj keď nie na takej úrovni aby som to vykonávala samostatne, ale aspoň do miery, aby som mala jasno čo s čím súvisí. Dúfam, že moje odhodlanie mi vydrží. Celkovo kurz hodnotím pozitívne, jasne, stručne, výstižne zhrnuté.

Juraj Bali

5*

Informácie z kurzu sa dajú veľmi ľahko aplikovať v praxi, pretože lektor preniesol svoje bohaté skúsenosti z praxe do "praktickej teórie". Veľmi oceňujem prácu lektora a JASPIS-u.

Stanislava Slašťanová

5*

Kurz bol pre mňa detailný, rôzne príklady, vysvetlenie, zaslanie skrípt, vypĺňanie formulárov... Pani lektorka veľmi milá, ochotná, vysvetľovala podrobne, uvádzala príklady zo života a tým bolo lepšie pochopiť jednotlivé príklady. objednávka kurzu prebehla rýchlo, zaslanie pokynov na prihlásenie, vysvetlenie pripojenia, agentúra zaslala dokumentáciu k učivu, dostatok príkladov na precvičovanie. Páči sa mi - vytvorenie zákazníckej zony pre každého objednávateľa zvlášť. Celkové hodnotenie pre mňa veľmi dobré

Adriana Jurišová

5*

Kurz Mzdy a personalistika bol na veľmi vysokej odbornej úrovni a predčil moje očakávania. Agentúra Jaspis patrí nepochybne k najlepšie komunikujúcim partnerom, s akými som prišla do kontaktu - veľká pochvala celej agentúre. Presne takto si predstavujem komunikáciu nielen súkromnej agentúry, ale takýmto spôsobom by mali komunikovať všetky inštitúcie a ostatné firmy s klientmi. Ing. Sýkora je pre mňa PÁN lektor. Trpezlivo odpovedal na všetky naše otázky, ak sme potrebovali vysvetlenie niektorej z častí príkladu, úplne pokojne ("s kľudom angličana") nám vysvetlil každú informáciu, ktorej sme neporozumeli na prvýkrát. Prácu pána lektora hodnotím na výbornú.

Marta Pavlovská

5*

Kurz bol k téme, vecný, nadmieru zrozumiteľný, som spokojná.

Marian Marian Keliar

5*

velmi dobry

Mgr. Roman Beitl

5*

Výborný kurz so super lektorkou. Jasné a prehľadné materiály, plynulý výklad. Domáce úlohy super a praktické príklady na hodinách ešte lepšie. Ukážka účtovacieho programu omega-kros. Každému odporúčam.

Božena Božena Bzdušeková

5*

Kurz bol perfektný, no ja by som pridala možno ešte deň na vysvetlenie takých ťažších účtovných operácii, ako stravné lístky, tržba hotovosť, šek a terminál. Alebo možno ďalší kurz JU na takéto príklady. Pani lektorka bola fantastická, všetko sa snažila úplne perfektne a dopodrobna vysvetliť, veľmi dobrý pocit mi po nej ostal, zapájala nás do riešenia príkladov, úplne super. Jej práca bola plne profesionálna a ľudská.

Celkovo 1231 recenzií

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.