Zákaznícka zóna

Mzdy a personalistika online
5* 53 hodnotení

Vybrať termín

Naučte sa spracovávať mzdy aj keď ste úplný začiatočník. Lektori si pre Vás pripravili množstvo príkladov, vďaka ktorým pochopíte výpočet miezd, odvodov, či daní. Už ste sa v minulosti so mzdami stretli? Príďte si na kurz osviežiť vedomosti a zistiť, čo sa zmenilo v zákonoch. Náš kurz je akreditovaný Ministerstvom školstva SR. Absolvujte ho v pohodlí domova alebo vašej kancelárie online vďaka aplikácii Zoom.

Ako bude výuka  prebiehať?

Vďaka aplikácii Zoom sa ocitnete vo virtuálnej učebni, kde sa spolu s ďalšími klientmi stretnete naživo s lektorom. Bude Vám postupne vysvetľovať teóriu, budete môcť klásť otázky, ak by ste niečomu neporozumeli, podobne ako v triede. Máme pripravených množstvo príkladov na základe ktorých si precvičíte prebrané učivo. K dispozícii Vám budú prezentácie a skriptá, lektor s vami bude zdieľať obrazovku svojho počítača, kde vám vysvetlí mzdovú agendu, vypočítať mzdy, odvody, vyplňovať všetky tlačivá a výkazy súvisiace s evidenciou zamestnancov, s poisťovňami a daňovým úradom.


Čo vás na kurze čaká?

Každý lektor si dáva záležať, aby teóriu preniesol do praxe. Na úvod sa zoznámite s legislatívou (Zákonník práce, Zákon o zamestnanosti, Zákon o zdravotnej a sociálnej poisťovni, Zákon o dani z príjmov) a zorientujete sa v pracovno-právnych vzťahoch. Na príkladoch z praxe vám lektor ukáže výpočet miezd, či odvodov.


Detailný obsah kurzu:

1. Pracovno-právne vzťahy
2. Odmeňovanie
3. Výpočet mzdy zamestnancom
4. Náhrady cestovných a iných výdavkov
5. Zákon o zdravotnej a sociálnej poisťovni
6. Sociálne, nemocenské a dôchodkové dávky poistenia
7. Výpočet dane z príjmov fyzických osôb
8. Sociálny fond
9. Štátne sociálne dávky

Čo je zahrnuté v cene?

- prístup k online video konferencii s lektorom 
- prístup k online materiálom kurzu - prezentácie, príklady
- akreditované osvedčenie po absolvovaní kurzu,
- neobmedzený prístup do zákazníckej zóny
 

Vyžaduje sa len aby ste si stiahli bezplatnú aplikáciu Zoom - zašleme vám podrobný návod ako si ju nainštalujete a ako sa do učebne prihlásite. Je to jednoduché, ak ale budete mať akékoľvek otázky, požiadavky na technickú alebo inú pomoc, obráťte sa, prosím, na nás.

Všetky ostatné potrebné materiály a tlačivá si môžete stiahnuť zo zákazníckej zóny, kde neustále pribúdajú aktuálne verzie

Akreditované osvedčenie získate po úspešnom absolvovaní teoretického a praktického testu (min. úspešnosť na získanie je 60%).

Za príplatok 19 € vám vydáme osvedčenie aj v cudzom jazyku.
 

Ostaňme v kontakte aj na Facebooku
Pravidelne dokumentujeme atmosféru na kurzoch, ako to u nás vyzerá a čím Agentúra Jaspis práve žije. 

 

Čo na kurz hovoria absolventi?

Ing. Sandra Hanicová

5*

Školiteľka bola vynikajúca, naozaj úžasný prístup, milá, ochotná a všetko vedela vysvetliť a mala na nás trpezlivosť a aj napriek tomu, že to bolo online, necítila som to ako bariéru. Nie je čo vytknúť.

Mgr. Veronika Sivačková

5*

Napriek tomu, že kurz bol realizovaný online, bolo to super. Ja sobne som sa naučila mnoho nových vecí, ktoré sa mi zídu aj v bežnom živote, určite to nie je len pre tých, ktorý pracujú alebo budú pracovať v tomto smere. Lektorka bola super, vysvetľovala všetko zrozumiteľne a tak aby sme tomu všetci čo najlepšie pochopili. Kurz jednoznačne odporúčam a som rada že som ho absolvovala :)

Mgr Eva Šarmír

5*

Dobry den, kurz ma vela naucil, hlavne kvoli skvelej lektorke. Bola vecna, rychla, priatelska, ocenujem profesionalny pristup. Dakujem Martinka. Eva

Linda Neštiaková

5*

Oceňujem formu prednášok, myslím, že keďže sa jedná o školenie pre začiatočníkov, výborný spôsob vysvetlenia a ozrejmenia celkovej problematiky miezd aj personalistiky. Pani lektorka je trpezlivá a ochotná odpovedať na všetky otázky a dotazy.

Eva Kellerová

5*

kurz som absolvovala on-line aj s ostatnými účastníkmi vzhľadom k momentálnej situácii. Veľmi ma to milo prekvapilo a vôbec to nebolo rušivé, nakoľko pani Weberová nám všetko podrobne a hlavne ľudsky vysvetlila, mali sme k dispozícii všetky materiály a napriek tomu, že sme boli v kontakte cez obraz sme prešli celú teóriu a taktiež príklady sme zvládli skvele, vrele odporúčam!

Bibiána Kucková

5*

Ďakujem pani Weberovej za vysoko profesionálne vedenie kurzu, ktoré bolo nielen zrozumiteľné, ale aj výborne vizuálne spracované, odprezentované na praktických príkladoch, problematika bola dostatočne vysvetlená, lektorka mala ihneď na jazyku ten správny právny predpis na základe čoho uplatňovať ten ktorý postup pri spracovaní miezd. Pani Weberová je skvelá v tom, čo robí, veľmi ľudská, ústretová, nápomocná a ochotná. Vrelo odporúčam.

Ing. Jana Klencová, PhD.

5*

Kurz Mzdy a personalistika s p. lektorkou Martou Weberovou prebiehal nad moje očakávania. P. Weberová má veľmi ľudský prístup, je veľmi milá a okrem toho je veľká odborníčka na oblasť miezd a personalistiky. Na naše spoločné víkendové online kurzy som sa vždy moc tešila. Na každom z nich som sa dozvedela množstvo nových informácií a pochopila mnohé súvislosti fungovania oblasti miezd a personalistiky. Pani lektorka nám poskytla študijné materiály aj nad rámec kurzu a vždy bola ochotná nám všetko vysvetliť, poradiť a pomôcť. Kurz určite odporúčam všetkým, ktorí potrebujú získať prehľad v tejto oblasti.

Janette Prosmanová Sliacka

0*

Práve som absolvovala tento kurz a mám veľmi dobrý dojem. Pani Weber je skutočne príjemná, v oblasti personalistiky a miezd fundovaná osoba. Má obrovské znalosti a skúsenosti z praxe. Tieto skúsenosti sú na nezaplatenie. Vrelo odporúčam tento kurz pod jej vedením. Pozdravujem Pani Weber. Prosmanová J., Ružomberok

Mgr. Mária Kollárová

5*

Rada by som uverejnila hodnotenie školiteľky p. Weberová, online kurz mzdy a personalistika školiteľka veľmi znalá problematiky, ústretovo pristupovala , bolo vidno je sa orientuje v problematike milo ma prekvapilo, ako fundovane, precízne pristupovala k problematike a ku nám, veľmi dobrá prezentácia, ústretový prístup, všetko vysvetlila, o čo sme mali záujem. Snáď len viac času by sme potrebovali na zvládnutie výpočtov príkladov do praxe. Tento online kurz môžem len doporučiť, aj do budúcnosti je to oveľa praktickejšie.

Bc Kristína Kameníková

5*

S kurzom, jeho priebehom, pani školiteľkou aj systémom vzdelávania som veľmi spokojná. Materiál bol podaný ľudskou rečou ale aj odborne. Hodnotím ako kurz s vysokou kvalitou. Ďakujem!

Mgr. Jana Harantová

5*

Super online prezentácia mzdy a personalistika p.Weberovej. Veľa som sa od nej naučila. Vyskúšajte a uvidíte :)

Mgr. Rita Kardošová

5*

Maximálna spokojnosť. Pani Weberová je úžasná škoľujúca, profesionálny prístup a k tomu ľudskosť. Len odporúčať viem.

Kamila Jurčová

5*

Zrozumiteľné vysvetlenie krok po kroku. Príklady z praxe. Lektorka reagovala na podnety a otázky. Veľká spokojnosť

Ing. Eva Šrankova

5*

Pani lektorka je skvelá. Venuje sa téme podrobne takže aj človek, ktorý nikdy personalistiku nerobil sa dokáže rýchlo zorientovať. Vysvetľuje veľmi zrozumiteľne, rada si kúpim kurz aj nabudúce. Ďakujem

Alena Molnárová

5*

Kurz mzdy a personalistika môžem každému, kto ešte váha vrelo odporúčať. On line forma výučby je kvalitná. Komunikácia s agentúrou je výborná. Osobitne by som vyzdvihla školiteľku pani Weberovú - jej výklad je zrozumiteľný, prehľadný, s príkladmi z praxe, so zosumarizovanými a vypracovanými pomôckami do praxe. Oceňujem ju ako profesionálku na vysokej úrovni a v neposlednom rade aj jej ľudský rozmer. Dávam 6 hviezdičiek.

Ľudmila Dudžáková

5*

Kurz bol výborný. Páčilo sa mi ako pani Weberová viedla kurz a jej rozhľad a odbornosť.

Lubica Kadlecova

5*

Vyborny a informativny kurz vdaka excelentnej lektorke. Dakujem

Ing. Sabina Janovičová

5*

Vynikajúca školiteľka. Mali sme možnosť sa neustále pýtať v prípade potreby. Teória nadväzovala na príklady. Výhodou kurzu je 3,5h trvanie/deň a väčšia sústredenosť než pri 8 hodinových kurzoch. Určite sa na kurzy k p. Weberovej ešte prihlásim.

Ing. Katarína Kozelová

5*

Veľmi príjemná pani školiteľka, celý kurz bol vedený naozaj vysoko odborne, každý jeden detail aj otazky vždy dovysvetlila. Určite odporúčam.

Mgr. Daniela Rückschlossová

5*

Kurz Mzdy a personalistika online s pani Weberovou splnil nadmieru moje očakávania. Prístup pani lektorky hodnotím ako fantastický, veľmi profesionálny a vynikajúci ľudský prístup. Detailne sme si prešli každú tému, lektorka ochotne a trpezlivo zodpovedala všetky otázky aj po skončení kurzu. Dozvedela som sa mnoho užitočných informácií a naučila sa niečo nové. Veľmi sa mi páčilo aj materiálové zabezpečenie kurzu, ktoré je k dispozícii aj po ukončení celého kurzu. Veľmi odporúčam.

Ing Ivana Slamková

5*

Kurz splnil moje očakávania, skvelý úvod aj pre začiatočníka, podrobný výklad, poznámky, príklady. Lektorka pôsobila veľmi príjemne, vzdelano, vždy ochotná a v dobrej nálade.

Miroslava Urmínová

5*

Výborný kurz, absolvovala som ho prvý krát a som veľmi rada, že som si vybrala práve kurz pani lektorky Weberovej. Ako začiatočník v oblasti miezd som sa veľa naučila a veľa vecí som pochopila. Pani lektorka je úžasný človek, je veľmi trpezlivá a milá. Ďakujem.

Ing. Martin Čaučík

5*

Kurz splnil moje očakávania na 100%. Agentúra vždy rieši prípadné otázky/problémy veľmi promptne. Kurz bol vysvetlený výborne. Teória a príklady v ideálnom pomere, tempo ideálne. Študijne materiály výborne spracované. Lektorka má úplnú znalosť problematiky a bohaté skúsenosti. Výborné vystupovanie, príjemná komunikácia a ochota odpovedať na otázky účastníkov.

Bc. Veronika Predajňová

5*

Som nadmieru spokojná, zopakovala som si základnú teóriu a dozvedela som sa množstvo informácií o povinnostiach, na ktoré si musím ako personalista/mzdár dávať pozor. Agentúra rýchlo reaguje na otázky klientov, ústretový prístup, prehľadnosť informácii súvisiacich s kurzom. Veľmi dobrý kurz pre začiatočníkov aj ľudí, ktorí sa už stretli s personalistikou a mzdami. Bolo podaných množstvo informácií, ktoré sa nám zídu v praxi. Lektorka (pani Weberová) bola veľmi milá, ochotne vysvetľovala teóriu aj príklady, niekedy viackrát, aby sme všetko pochopili správne. Výborne nás previedla celým kurzom.

Ing. Janka Vašková

5*

Vynikajúco pripravený kurz, aj obsahovo aj materiálovo. Získala som celkový pohľad na problematiku. Pani lektorka je vynikajúca odborníčka, podala nám teoretické poznatky aj skúsenosti z praxe. Ďakujem za užitočne strávený čas.

Zuzana Kostolániová

5*

Kurz mzdy a personalistika som absolvovala online. Na kurze som sa dosť dozvedela a naučila. Lektorka pani Weberová vysvetľovala všetko zrozumiteľne. Bola vecná, trpezlivá, priateľská a oceňujem jej profesionálny prístup. Kurz jednoznačne odporúčam a som rada, že som sa na ňom zúčastnila.

Zuzana Kačúr

5*

Kurz predčil očakávania. Obsah kurzu bol adekvátny času a možnostiam. Lektorku hodnotím veľmi pozitívne, dávala veľa príkladov z praxe.

Mária Šišková

5*

Super kurz, bolo toho veľa ale lektorka sa plne venovala nám a naším otázkam Ďakujem

Ing. Zuzana Šurinčíková

5*

S kurzom som nadmieru spokojná. Obsah bol primeraný, dostatočná teória obohatená praktickou časťou. S pani Weberovou som sa stretla prvý krát, veľmi dobre sa počúvala. Je vidno, že má danú problematiku v malíčku. Teória a príklady boli podľa mňa v primeranom množstve - ničoho nebolo priveľa ani primálo.

Bc. Gabriela Križanová

5*

Výborná a príjemná lektorka Ing. Martinka Švaňová, ani trochu neľutujem, že som tento kurz absolvovala.

Ing. Mgr. Lenka Moskál Balážová

5*

Kurz predčil moje očakávania. Odniesla som si veľa informácií, naučila som sa výpočty, ktoré pre mňa boli doteraz nezrozumiteľné, lepšie som sa zorientovala v Zákonníku práce. Spôsob vysvetľovania pani lektorky bol veľmi profesionálny a zrozumiteľný. Bola som nadmieru spokojná.

Vladimíra Androvičová

5*

Kurz splnil očakávania na 100 %. Chcela som sa naučiť viesť mzdové účtovníctvo a to som sa na kurze naozaj naučila. Problematika bola vysvetlená veľmi dobre. Skutočne tomu rozumiem po absolvovaní kurzu. Prerátali sme veľa príkladov, čo hodnotím veľmi pozitívne, pretože sme hneď aplikovali vedomosti, ktoré sme sa naučili. Lektorka je výborná. Veľmi dobre a zrozumiteľne vysvetľovala, ubezpečovala sa, či danej problematike skutočne rozumieme. Zapájala účastníkov do diskusie a ochotne odpovedala na všetky otázky.

Ing. Jana Fejková

5*

Kurz bol veľmi podnetný naučila som sa všetko čo som potrebovala. Lektorka bola veľmi ústretová, vysvetlila aj viac krát ak sme niečomu nerozumeli a dokonca odpovedala aj na veci, ktoré v kurze byť nemali. Som veľmi spokojná.

Ing. Jana Osinová

5*

Kurz splnil moje očakávania nad mieru. Bola som milo prekvapená koľko som sa toho naučila, ale aj akým spôsobom kurz prebiehal. Kurz bol pre mňa prínosom vo viacerých ohľadoch. Prebiehal veľmi systematicky a legislatíva v ňom bola prebratá detailne, no zároveň veľmi zrozumiteľným spôsobom, určite aj vďaka množstvu praktických príkladov.

Jana Bartošová

5*

Kurz splnil moje očakávania na 100%. Kurz bol prehľadný. Nejasnosti alebo prípadné otázky boli veľmi trpezlivo zodpovedané, poprípade informácie dodatočne vysvetlené. Lektor bol veľmi milý, prístupný, čas kurzu maximálne využil na podanie čo najväčšieho množstva informácií, skúseností. Lektorovanie podával s pokojom, záujmom, nadhľadom. Pôsobil nielen profesionálne, ale aj ľudsky a skromne. Týmto mu prajem veľa spokojných účastníkov kurzu, medzi ktorých patrím aj ja. Ďakujem.

Mária Mária Urbániková

5*

Veľmi dobrý kurz. Množstvo praktických a užitočných informácií. Pani lektorka bola veľmi príjemná, trpezlivo odpovedala na všetky otázky. Tempo bolo primerané aj pre ľudí,ktorí nemajú o problematike žiadne vedomosti. Odporúčam. Veľmi pekne ďakujem.

Miriama Miriama Kuchárová

5*

Kurz Mzdy a personalistika s pani lektorkou Weberovou prebiehal nad moje očakávania. Maximálna spokojnosť. Pani lektorka je úžasný človek, veľmi trpezlivá a milá, úžasná škoľujúca, má profesionálny prístup ale a jej ľudskosť je neskutočná. Možem len a len odporúčať tomu kto váha. O razsobitne by som vyzdvihla pani Weberovú, za jej ochotu vysvetliť a poradiť, tiež za vysoko profesionálne vedenie kurzu, ktoré bolo nielen zrozumiteľné, ale aj výborne vizuálne spracované, Vynikajúco pripravený kurz, aj obsahovo aj materiálovo. Ďakujem Vám ešťe raz, som veľmi spokojná.

Martina Staníková

4*

Obsah kurzu bol hodnotný, dostatočné množstvo príkladov. Lektorka veľmi príjemná a ochotná.

Mrg. Terézia Šalatová

5*

Výborný kurz Mzdy a personalistika, ako úplný začiatočník som nemala skoro žiadne skúsenosti a vďaka kurzu som sa toho veľa naučila. Pani lektorka Marta Weberová bola perfektná, všetko vie krásne a zrozumiteľne vysvetliť, materiály boli dobre spracované a všetko bolo prehľadné. Kurz nadmieru splnil moje očakávania. Môžem len odporučiť.

Ing. Jana Sičová

5*

Na jednotku. Veľa teórie, ale myslím, že pomer teórie a príkladov bol tak akurát. Lektorka bola výborná, vyznala sa do problematiky, nemala problém odpovedať, a pokiaľ bolo treba vždy vysvetlila a tiež aj pomohla

Adriana Jurišová

5*

Kurz Mzdy a personalistika bol na veľmi vysokej odbornej úrovni a predčil moje očakávania. Agentúra Jaspis patrí nepochybne k najlepšie komunikujúcim partnerom, s akými som prišla do kontaktu - veľká pochvala celej agentúre. Presne takto si predstavujem komunikáciu nielen súkromnej agentúry, ale takýmto spôsobom by mali komunikovať všetky inštitúcie a ostatné firmy s klientmi. Ing. Sýkora je pre mňa PÁN lektor. Trpezlivo odpovedal na všetky naše otázky, ak sme potrebovali vysvetlenie niektorej z častí príkladu, úplne pokojne ("s kľudom angličana") nám vysvetlil každú informáciu, ktorej sme neporozumeli na prvýkrát. Prácu pána lektora hodnotím na výbornú.

Ing. Zuzana Macurová

5*

Absolútna spokojnosť s obsahom, formou a lektorom. Pán Sýkora je odborne zdatný, vecný, praktický lektor, ktorý nám po odbornej stránke odovzdal nielen teoretické ale hlavne praktické vedomosti a skúsenosti. Ďakujem a odporúčam.

Petra Gálfy Cviková

5*

Kurz pod vedením pani lektorky PhDr. Aghovej prebehol presne podľa očakávaných predstáv. Správny pomer teórie a denné precvičovanie príkladov z praxe. Pani lektorka PhDr. Aghová bola skvelým sprievodcom v problematike miezd a personalistiky. Vždy ochotná všetko vysvetliť do detailov. Celý kurz prebiehal vo veľmi príjemnej atmosfére.

Celkovo 43 recenzií

Aktuálne termíny

Mzdy a personalistika online

Večerný ONLINE kurz od 17:00 do 20:00
19. 04. 2021 - 06. 05. 2021 (kalendár)
lektor: Jana Šlajferčíková (detail)

prihlásiť sa (189,00 €)

5 voľných miest

Denný ONLINE kurz od 8:30 do 14:00
27. 04. 2021 - 13. 05. 2021 (kalendár)
lektor: Marcela Jašková (detail)

prihlásiť sa (179,00 €)

6 voľných miest

Víkendový ONLINE kurz od 08:30 do 12:30
01. 05. 2021 - 23. 05. 2021 (kalendár)
lektor: Martina Švaňová (detail)

prihlásiť sa (209,00 €)

posledné miesto

Doobedný ONLINE kurz od 8:30 do 12:30
12. 05. 2021 - 28. 05. 2021 (kalendár)
lektor: Mária Aghová (detail)

prihlásiť sa (169,00 €)

9 voľných miest

Sobotný ONLINE kurz od 8:30 do 14:00
22. 05. 2021 - 26. 06. 2021 (kalendár)
lektor: Marcela Jašková (detail)

prihlásiť sa (179,00 €)

10 voľných miest

Doobedné ONLINE kurz od 9:00 do 13:00
24. 05. 2021 - 09. 06. 2021 (kalendár)
lektor: Martin Sýkora (detail)

prihlásiť sa (169,00 €)

10 voľných miest

Doobedný ONLINE kurz od 8:30 do 12:30
14. 06. 2021 - 30. 06. 2021 (kalendár)
lektor: Marta Weberová (detail)

prihlásiť sa (169,00 €)

10 voľných miest

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.