Zákaznícka zóna

Mzdy a personalistika online
5* 31 hodnotení

Vybrať termín

Naučte sa spracovávať mzdy aj keď ste úplný začiatočník. Lektori si pre Vás pripravili množstvo príkladov, vďaka ktorým pochopíte výpočet miezd, odvodov, či daní. Už ste sa v minulosti so mzdami stretli? Príďte si na kurz osviežiť vedomosti a zistiť, čo sa zmenilo v zákonoch. Náš kurz je akreditovaný Ministerstvom školstva SR. Absolvujte ho v pohodlí domova alebo vašej kancelárie online vďaka aplikácii Zoom.

Ako bude výuka  prebiehať?

Vďaka aplikácii Zoom sa ocitnete vo virtuálnej učebni, kde sa spolu s ďalšími klientmi stretnete naživo s lektorom. Bude Vám postupne vysvetľovať teóriu, budete môcť klásť otázky, ak by ste niečomu neporozumeli, podobne ako v triede. Máme pripravených množstvo príkladov na základe ktorých si precvičíte prebrané učivo. K dispozícii Vám budú prezentácie a skriptá, lektor s vami bude zdieľať obrazovku svojho počítača, kde vám vysvetlí mzdovú agendu, vypočítať mzdy, odvody, vyplňovať všetky tlačivá a výkazy súvisiace s evidenciou zamestnancov, s poisťovňami a daňovým úradom.


Čo vás na kurze čaká?

Každý lektor si dáva záležať, aby teóriu preniesol do praxe. Na úvod sa zoznámite s legislatívou (Zákonník práce, Zákon o zamestnanosti, Zákon o zdravotnej a sociálnej poisťovni, Zákon o dani z príjmov) a zorientujete sa v pracovno-právnych vzťahoch. Na príkladoch z praxe vám lektor ukáže výpočet miezd, či odvodov.


Detailný obsah kurzu:

1. Pracovno-právne vzťahy
2. Odmeňovanie
3. Výpočet mzdy zamestnancom
4. Náhrady cestovných a iných výdavkov
5. Zákon o zdravotnej a sociálnej poisťovni
6. Sociálne, nemocenské a dôchodkové dávky poistenia
7. Výpočet dane z príjmov fyzických osôb
8. Sociálny fond
9. Štátne sociálne dávky

Čo je zahrnuté v cene?

- prístup k online video konferencii s lektorom 
- prístup k online materiálom kurzu - prezentácie, príklady
- akreditované osvedčenie po absolvovaní kurzu,
- neobmedzený prístup do zákazníckej zóny
 

Vyžaduje sa len aby ste si stiahli bezplatnú aplikáciu Zoom - zašleme vám podrobný návod ako si ju nainštalujete a ako sa do učebne prihlásite. Je to jednoduché, ak ale budete mať akékoľvek otázky, požiadavky na technickú alebo inú pomoc, obráťte sa, prosím, na nás.

Všetky ostatné potrebné materiály a tlačivá si môžete stiahnuť zo zákazníckej zóny, kde neustále pribúdajú aktuálne verzie

Po úspešnom absolvovaní kurzu "Mzdy a personalistika" získate osvedčenie.

Za príplatok 19 € vám vydáme osvedčenie aj v cudzom jazyku.
 

Ostaňme v kontakte aj na Facebooku
Pravidelne dokumentujeme atmosféru na kurzoch, ako to u nás vyzerá a čím Agentúra Jaspis práve žije. 

 

Čo na kurz hovoria absolventi?

Ing. Sandra Hanicová

5*

Školiteľka bola vynikajúca, naozaj úžasný prístup, milá, ochotná a všetko vedela vysvetliť a mala na nás trpezlivosť a aj napriek tomu, že to bolo online, necítila som to ako bariéru. Nie je čo vytknúť.

Mgr. Veronika Sivačková

5*

Napriek tomu, že kurz bol realizovaný online, bolo to super. Ja sobne som sa naučila mnoho nových vecí, ktoré sa mi zídu aj v bežnom živote, určite to nie je len pre tých, ktorý pracujú alebo budú pracovať v tomto smere. Lektorka bola super, vysvetľovala všetko zrozumiteľne a tak aby sme tomu všetci čo najlepšie pochopili. Kurz jednoznačne odporúčam a som rada že som ho absolvovala :)

Mgr Eva Šarmír

5*

Dobry den, kurz ma vela naucil, hlavne kvoli skvelej lektorke. Bola vecna, rychla, priatelska, ocenujem profesionalny pristup. Dakujem Martinka. Eva

Linda Neštiaková

5*

Oceňujem formu prednášok, myslím, že keďže sa jedná o školenie pre začiatočníkov, výborný spôsob vysvetlenia a ozrejmenia celkovej problematiky miezd aj personalistiky. Pani lektorka je trpezlivá a ochotná odpovedať na všetky otázky a dotazy.

Eva Kellerová

5*

kurz som absolvovala on-line aj s ostatnými účastníkmi vzhľadom k momentálnej situácii. Veľmi ma to milo prekvapilo a vôbec to nebolo rušivé, nakoľko pani Weberová nám všetko podrobne a hlavne ľudsky vysvetlila, mali sme k dispozícii všetky materiály a napriek tomu, že sme boli v kontakte cez obraz sme prešli celú teóriu a taktiež príklady sme zvládli skvele, vrele odporúčam!

Bibiána Kucková

5*

Ďakujem pani Weberovej za vysoko profesionálne vedenie kurzu, ktoré bolo nielen zrozumiteľné, ale aj výborne vizuálne spracované, odprezentované na praktických príkladoch, problematika bola dostatočne vysvetlená, lektorka mala ihneď na jazyku ten správny právny predpis na základe čoho uplatňovať ten ktorý postup pri spracovaní miezd. Pani Weberová je skvelá v tom, čo robí, veľmi ľudská, ústretová, nápomocná a ochotná. Vrelo odporúčam.

Ing. Jana Klencová, PhD.

5*

Kurz Mzdy a personalistika s p. lektorkou Martou Weberovou prebiehal nad moje očakávania. P. Weberová má veľmi ľudský prístup, je veľmi milá a okrem toho je veľká odborníčka na oblasť miezd a personalistiky. Na naše spoločné víkendové online kurzy som sa vždy moc tešila. Na každom z nich som sa dozvedela množstvo nových informácií a pochopila mnohé súvislosti fungovania oblasti miezd a personalistiky. Pani lektorka nám poskytla študijné materiály aj nad rámec kurzu a vždy bola ochotná nám všetko vysvetliť, poradiť a pomôcť. Kurz určite odporúčam všetkým, ktorí potrebujú získať prehľad v tejto oblasti.

Janette Prosmanová Sliacka

0*

Práve som absolvovala tento kurz a mám veľmi dobrý dojem. Pani Weber je skutočne príjemná, v oblasti personalistiky a miezd fundovaná osoba. Má obrovské znalosti a skúsenosti z praxe. Tieto skúsenosti sú na nezaplatenie. Vrelo odporúčam tento kurz pod jej vedením. Pozdravujem Pani Weber. Prosmanová J., Ružomberok

Mgr. Mária Kollárová

5*

Rada by som uverejnila hodnotenie školiteľky p. Weberová, online kurz mzdy a personalistika školiteľka veľmi znalá problematiky, ústretovo pristupovala , bolo vidno je sa orientuje v problematike milo ma prekvapilo, ako fundovane, precízne pristupovala k problematike a ku nám, veľmi dobrá prezentácia, ústretový prístup, všetko vysvetlila, o čo sme mali záujem. Snáď len viac času by sme potrebovali na zvládnutie výpočtov príkladov do praxe. Tento online kurz môžem len doporučiť, aj do budúcnosti je to oveľa praktickejšie.

Bc Kristína Kameníková

5*

S kurzom, jeho priebehom, pani školiteľkou aj systémom vzdelávania som veľmi spokojná. Materiál bol podaný ľudskou rečou ale aj odborne. Hodnotím ako kurz s vysokou kvalitou. Ďakujem!

Mgr. Jana Harantová

5*

Super online prezentácia mzdy a personalistika p.Weberovej. Veľa som sa od nej naučila. Vyskúšajte a uvidíte :)

Mgr. Rita Kardošová

5*

Maximálna spokojnosť. Pani Weberová je úžasná škoľujúca, profesionálny prístup a k tomu ľudskosť. Len odporúčať viem.

Kamila Jurčová

5*

Zrozumiteľné vysvetlenie krok po kroku. Príklady z praxe. Lektorka reagovala na podnety a otázky. Veľká spokojnosť

Ing. Eva Šrankova

5*

Pani lektorka je skvelá. Venuje sa téme podrobne takže aj človek, ktorý nikdy personalistiku nerobil sa dokáže rýchlo zorientovať. Vysvetľuje veľmi zrozumiteľne, rada si kúpim kurz aj nabudúce. Ďakujem

Alena Molnárová

5*

Kurz mzdy a personalistika môžem každému, kto ešte váha vrelo odporúčať. On line forma výučby je kvalitná. Komunikácia s agentúrou je výborná. Osobitne by som vyzdvihla školiteľku pani Weberovú - jej výklad je zrozumiteľný, prehľadný, s príkladmi z praxe, so zosumarizovanými a vypracovanými pomôckami do praxe. Oceňujem ju ako profesionálku na vysokej úrovni a v neposlednom rade aj jej ľudský rozmer. Dávam 6 hviezdičiek.

Ľudmila Dudžáková

5*

Kurz bol výborný. Páčilo sa mi ako pani Weberová viedla kurz a jej rozhľad a odbornosť.

Lubica Kadlecova

5*

Vyborny a informativny kurz vdaka excelentnej lektorke. Dakujem

Ing. Sabina Janovičová

5*

Vynikajúca školiteľka. Mali sme možnosť sa neustále pýtať v prípade potreby. Teória nadväzovala na príklady. Výhodou kurzu je 3,5h trvanie/deň a väčšia sústredenosť než pri 8 hodinových kurzoch. Určite sa na kurzy k p. Weberovej ešte prihlásim.

Ing. Katarína Kozelová

5*

Veľmi príjemná pani školiteľka, celý kurz bol vedený naozaj vysoko odborne, každý jeden detail aj otazky vždy dovysvetlila. Určite odporúčam.

Mgr. Daniela Rückschlossová

5*

Kurz Mzdy a personalistika online s pani Weberovou splnil nadmieru moje očakávania. Prístup pani lektorky hodnotím ako fantastický, veľmi profesionálny a vynikajúci ľudský prístup. Detailne sme si prešli každú tému, lektorka ochotne a trpezlivo zodpovedala všetky otázky aj po skončení kurzu. Dozvedela som sa mnoho užitočných informácií a naučila sa niečo nové. Veľmi sa mi páčilo aj materiálové zabezpečenie kurzu, ktoré je k dispozícii aj po ukončení celého kurzu. Veľmi odporúčam.

Ing Ivana Slamková

5*

Kurz splnil moje očakávania, skvelý úvod aj pre začiatočníka, podrobný výklad, poznámky, príklady. Lektorka pôsobila veľmi príjemne, vzdelano, vždy ochotná a v dobrej nálade.

Celkovo 21 recenzií

Aktuálne termíny

Mzdy a personalistika online

Víkendový ONLINE kurz od 08:30 do 12:00
23. 01. 2021 - 14. 02. 2021 (kalendár)
lektor: Marta Weberová (detail)

prihlásiť sa (209,00 €)

posledné miesto

Doobedný ONLINE kurz od 08:30 do 13:30
25. 01. 2021 - 10. 02. 2021 (kalendár)
lektor: Mária Aghová (detail)

prihlásiť sa (179,00 €)

4 voľné miesta

Víkendový ONLINE kurz od 8:30 do 14:00
30. 01. 2021 - 06. 03. 2021 (kalendár)
lektor: Marcela Jašková (detail)

prihlásiť sa (179,00 €)

3 voľné miesta

Víkendový ONLINE kurz od 08:30 do 13:30
06. 02. 2021 - 28. 02. 2021 (kalendár)
lektor: Milan Cibulka (detail)

prihlásiť sa (159,00 €)

4 voľné miesta

Doobedný ONLINE kurz od 9:00 do 13:00
10. 02. 2021 - 26. 02. 2021 (kalendár)
lektor: Martin Sýkora (detail)

prihlásiť sa (159,00 €)

3 voľné miesta

Víkendový ONLINE kurz od 08:30 do 12:30
20. 02. 2021 - 14. 03. 2021 (kalendár)
lektor: Martina Švaňová (detail)

prihlásiť sa (179,00 €)

4 voľné miesta

Sobotný ONLINE kurz od 8:30 do 12:00
27. 02. 2021 - 01. 05. 2021 (kalendár)
lektor: Vladimíra Čechová (detail)

prihlásiť sa (159,00 €)

5 voľných miest

Doobedný ONLINE kurz od 8:30 do 12:00
01. 03. 2021 - 17. 03. 2021 (kalendár)
lektor: Marta Weberová (detail)

prihlásiť sa (169,00 €)

6 voľných miest

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.