Online kurzy: Odpovedáme na najčastejšie otázky

Tipy 20.1.2021 Michaela Struhárová
Online kurzy účtovníctva, miezd a daní získavajú rovnako pozitívne recenzie ako prezenčné. Vstúpte do našich virtuálnych učební a vzdelávajte sa pohodlne doma. Ako sa prihlásite a ako online kurz prebieha?
online kurzy Agentúra Jaspis

Dlho boli naším snom, no aktuálna situácia realizáciu urýchlila.

Aj keď sa naše kancelárie presunuli do obývačiek a kuchýň, celý tím Agentúry Jaspis spojil sily a pustili sme sa do misie spustiť čo najskôr online kurzy

Niekoľko dní sme pripravovali techniku, komunikovali s lektormi a dolaďovali termíny a tešili sme sa na veľký deň - 6. apríla, kedy sa do virtuálnych učební prihlásili prví klienti. 

Našťastie, všetko dobre dopadlo, z našich virtuálnych učební “odišli” prví absolventi jednodňových školení zákonov, pokračuje kurz podvojného účtovníctva a postupne pribúdajú nové termíny.

Najčastejšie otázky k online kurzom

Ako sa prihlásiť na online kurz? 

Spôsob prihlasovania je rovnaký ako pri klasických kurzoch. Kurzy si vyberajte zo záložky online kurzy, kde nájdete zoznam aktuálnej otvorených kurzov a ich termíny. 

Vyberiete si kurz, termín a vyplníte prihlášku. Počet miest je limitovaný, preto nezabudnite kurz uhradiť, pretože inak vám nevieme zaručiť miesto. 

Ako kurz prebieha? 

4454450880.jpeg
Z tohto miesta sa vám prihovárajú naši lektori.

Čo k online kurzu potrebujete?

Potrebujete k tomu iba počítač, internetové pripojenie a chuť vzdelávať sa. Všetky materiály budete mať k dispozícii v Zákazníckej zóne v rovnakom znení ako pri klasickom kurze. 

Ako prebieha záverečný test? 

Test vám lektor zašle v online forme. Formulár vyplníte a lektor ho následne vyhodnotí. Výsledok sa dozviete v priebehu niekoľkých dní (snažíme sa do 48 hodín). 

Ako dostanem certifikát? 

Keď úspešne absolvujete kurz, certifikát vám zašleme poštou na vašu adresu. 

Sú online kurzy akreditované Ministerstvom školstva? 

Zo všetkých online kurzov sú akreditované kurzy

Zvyšné kurzy sú jednodňové odborné školenia. 

Môžem absolvovať online kurz s príspevkom na rekvalifikáciu z úradu práce? 

Áno, online kurzy môžete absolvovať aj s príspevkom od Úradu práce. Preplatiť Vám však môžu len akreditované kurzy - uvedené vyššie.

Učebne zostávajú zatvorené, učíme iba online

Naše učebne zostávajú zatvorené a stále nevieme, kedy ich budeme môcť otvoriť a organizovať kurzy opäť aj prezenčne. 

Chceme sa s vami aj naďalej stretávať v učebniach po celom Slovensku, preto musíme byť zodpovední a online kurzy sú jediný spôsob, ako vieme kurzy preniesť až k vám domov. 

Pridajte sa k online absolventom a vzdelávajte sa s nami. Online kurzy účtovníctva, miezd a daní teraz ponúkame za oveľa nižšie ceny než klasické kurzy. 

© 2014 - 2024 Agentúra JASPIS. Všetky práva vyhradené.