Zákaznícka zóna

Podvojné účtovníctvo online
5* 65 hodnotení

Vybrať termín

Naučte sa viesť podvojné účtovníctvo, aj keď ste úplný začiatočník. Lektori si pripravili množstvo príkladov, s ktorými pochopíte pravidlá účtovania. Už ste sa v minulosti s podvojným účtovníctvom stretli? Príďte si na kurz osviežiť vedomosti a zistiť, čo sa zmenilo v zákone. Náš kurz je akreditovaný Ministerstvom školstva SR. Absolvujte ho v pohodlí domova alebo vašej kancelárie online vďaka aplikácii Zoom.

Ako bude výuka prebiehať?

Vďaka aplikácii Zoom sa ocitnete vo virtuálnej učebni, kde sa spolu s ďalšími klientmi stretnete naživo s lektorom. Bude vám postupne vysvetľovať teóriu, budete môcť klásť otázky, ak by ste niečomu neporozumeli, podobne ako v triede. 

Máme pripravených množstvo príkladov na základe ktorých si precvičíte prebrané učivo. K dispozícii vám budú prezentácie a skriptá, lektor s vami bude zdieľať obrazovku svojho počítača, kde vám vysvetlí postupy účtovania a prácu s účtovným programom.


Čo vás na kurze čaká?

Každý lektor si dáva záležať, aby teóriu preniesol do praxe. Na úvod sa zoznámite s legislatívou podvojného účtovníctva. Na príkladoch z praxe vám lektor ukáže účtovanie v jednotlivých účtovných triedach, vytvorenie závierky až po daňové priznanie právnických osôb.

Na záver kurzu si skúsite účtovanie na počítači v niektorom z programov (najčastejšie Pohoda, Money S3, Omega alebo Oberon).

Detailný obsah kurzu:

  1. Zákon o účtovníctve
  2. Účtovanie v účtovej triede 0 - dlhodobý majetok
  3. Účtovanie v účtovej triede 1 - zásoby
  4. Účtovanie v účtovej triede 2 - finančné účty
  5. Účtovanie v účtovej triede 3 - zúčtovacie vzťahy
  6. Účtovanie v účtovej triede 4 - kapitálové účty
  7. Účtovanie v účtovej triede 5 - náklady
  8. Účtovanie v účtovej triede 6 - výnosy
  9. Opakovanie

Čo je zahrnuté v cene?

Vyžaduje sa len aby ste si stiahli bezplatnú aplikáciu Zoom - zašleme vám podrobný návod, ako si ju nainštalujete a ako sa do učebne prihlásite. Je to jednoduché, ak ale budete mať akékoľvek otázky, požiadavky na technickú alebo inú pomoc, obráťte sa, prosím, na nás.

Všetky ostatné potrebné materiály a tlačivá si môžete stiahnuť zo zákazníckej zóny, kde neustále pribúdajú aktuálne verzie

Akreditované osvedčenie získate po úspešnom absolvovaní teoretického a praktického testu (min. úspešnosť na získanie je 60%).

Za príplatok 19 € vám vydáme osvedčenie aj v cudzom jazyku.
 

Ostaňme v kontakte aj na Facebooku
Pravidelne dokumentujeme atmosféru na kurzoch, ako to u nás vyzerá a čím Agentúra Jaspis práve žije.

Čo na kurz hovoria absolventi?

Alena Jankovičová

5*

Všetko prebehlo OK. Som rada, že napriek karanténe v dôsledku COVID 19, sme mohli kurz dokončiť online. Páčilo sa mi, že v agentúre vedeli rýchlo zareagovať na vzniknutú situáciu a ponúknuť takúto možnosť zrealizovať kurz. S priebehom kurzu, ktorý prebiehal online som bola spokojná, dokonca môžem povedať, že mne táto forma výuky vyhovovala. Lektorka p. Ing. Parízková bola veľmi milá, ochotná a trpezlivá, vedela veľmi dobre vysvetliť problematiku PÚ, zapájala všetkých účastníkov kurzu, keď sme niečo nevedeli vrátila sa k učivu a ešte raz všetko trpezlivo vysvetlila. Vedela nám uviesť príklady z praxe a odpovedať na naše otázky. Určite kurzy v Jaspise odporučím mojim známym.

Ing. Jana Porubčanová

4*

Vzhľadom na to, že som si objednala a začala chodiť na kurz osobne...ktorý bol vládou zastavený....hodnotím možnosť absolvovať kurz online, a teda vytvorenie a rozbehnutie kurzov online, firmou JASPIS, za pozitívny ťah, aj v zmysle, že tento online kurz začal od začiatku. Vzhľadom na to, že sa chcem aj naďalej vzdelávať, pozitívne hodnotím aj možnosť využitia zvyšku peňazí, ktoré som zaplatila za prvý kurz, na iné kurzy. Človek, ktorý so mnou telefonoval, bol ochotný, slušný a snažil sa odpovedať na všetky moje otázky. Lektorku pokladám za výbornú profesionálku, aj z pedagogického aj odborného hľadiska. A ako som aj jej povedala, pokladám za veľmi užitočné, že nás hneď od začiatku vyvolávala, aj keď to bolo online formou, a zrejme sme mali, aspoň niektorí trochu stres :-), ale je to spôsob z hľadiska naučenia sa veľmi prospešný.

Mgr. Katarína Kovács

5*

Som vďačná pani Parizkovej za jej štýl a prístup učenia. Veľmi mi to pomohlo. Každý deň online štúdia bol s ňou veľmi užitočný, všetko fungovalo na vysokej úrovni. Veľká vďaka patri jej, ona je naozaj super lektorka a veľmi ju odporúčam aj úplne začiatočníkom, ako ja, ktorý vôbec žiadne účtovnické vedomosti nemali. Ďakujem:-)

Mgr. Veronika Váji Nagyová

5*

Pani Parízková je skvelá školiteľka. Prostredníctvom tohto školenia mi boli poskytnuté všetky potrebné informácie a prešli sme celé základy podvojného účtovníctva. Som nadmieru spokojná a každému, kto ešte váha toto školenie odporúčam.

Ing. Stanislava Horecká

5*

Kurz super, lektorka úžasná.

Milica Weissensteinerová

5*

Veľmi oceňujem profesionálny prístup pána lektora, ktorý bol v súlade s ľudským. Plynule, výstižne a logicky, aj cez príklady z praxe priblížil predmet a cieľ podvojného účtovníctva tak začiatočníkom ako aj pokročilejším.

Marian Boskovič

5*

Priebeh kurzu mi vyhovoval, lektor nám postupne vysvetlil všetko o účtovníctve a preberali sme účtovné prípady. Venovali sme sa príkladom z praxe. Lektor vysvetľoval zrozumiteľne a bolo vidieť, že ho práca baví.

Mgr. Denisa Kummerová

5*

S týmto kurzom som bola spokojná. Pani lektorke ďakujem za veľmi dobré a hlavne zrozumiteľné vysvetlenie podvojného účtovníctva. Prínosom boli hlavne príklady z praxe. Kurz odporúčam všetkým, ktorí sa chcú niečo nové naučiť, alebo zopakovať.

LENKA Hailing Biggs MAAT

5*

Kurz bol vynikajuci a poucny urcite doporucujem. Pani Aghova je velmi trpezliva a sikovna lektorka. Dakujem S pozdravom Lenka

Kristína Dobšovičová

5*

Pani lektorka bola veľmi príjemná a ústretová. Veľmi príjemná pani lektorka, určite by som v tejto agentúre absolvovala ďalší a ďalší kurz. V každej možnej chvíli vysvetlila všetko potrebné. Veľmi som spokojná určite odporúčam.

JUDr. Michaela Braslavská

5*

Celý kurz prebiehal v príjemnej atmosfére, pani Aghová je naozaj milá a ústretová lektorka. Dôraz bol kladený na praktické cvičenia, už na prvej hodine sme začali hneď účtovať, takže nešlo len o nekonečné prednášanie teórie. Ako najväčšie pozitívum hodnotím to, že nás lektorka neustále zapájala do príkladov, čiže sme museli byť neustále v strehu, nebolo možné si kurz len tak odsedieť. Online forma kurzu mi maximálne vyhovovala, nemám čo vytknúť. Taktiež musím pochváliť agentúru JASPIS za technickú stránku zabezpečenia kurzu, ktorý prebiehal bez akýchkoľvek technických problémov.

Mgr. Monika Kaprálová

5*

Kurz Podvojného účetnictví byl perefktní! Lektorka PhDr. Aghová byla milá, všechno srozumitelně vysvětlila, byla velmi nápomocná a trpělivá :-) Nemohu jinak, než doporučit! :-)

Mgr Jana Hirnerová

5*

Výborná školiteľka PhDr.Aghová vďaka, ktorej som pochopila účtovníctvo omnoho jednoduchšie ako za 4 roky na strednej škole. Zo srdca ďakujem.

Kristina Katonova

5*

Na dobrej úrovni. Prijemne prekvapená. Všetko je super. Vrelo odporucam

Juliana Almášová

5*

Kurz ma veľmi milo prekvapil. Lektorka vysvetľovala zrozumiteľne na základe vlastných skúseností, a aj na konkrétnych príkladoch. Každá jedna hodina bola zaujímavá.

Denisa Kissová

5*

pani Parízková je vynikajúca lektorka, kurz hodnotím ako vynikajúci kurz

Mgr. Lenka Klimková

5*

Pred online výučbou som mala veľký rešpekt, ale tento kurz bol organizačne zvládnutý na jednotku. Od pani školiteľky, prístupu k materiálom, spôsobu online výučby až po samotný test. Ďakujem veľmi pekne.

Martina Tóthová

5*

Online kurzu som sa vyhýbala, ale situácia ma donútila a neľutujem. Pani Renátka Parízková je trpezlivá, super vysvetľuje, vie to priblížiť príkladmi s praxe a "príbehmi", ktoré Vám pomôžu ľahšie si niektoré situácie predstaviť. Odporúčam.

Zuzana Vojteková

5*

Velmi dobre spracovany kurz, vyborne a jednoducho vysvetlene, lektorka velmi zrozumitelne vsetko vysvetli na nazornych prikladoch z praxe. S kurzom aj s p.lektorkou som velmi spokojna a v buducnosti vyuzijem aj dalsi z kurzov.

Mária Marianková

5*

Veľmi pekne ďakujem Vašej agentúre a samozrejme aj veľmi dobrej a šikovnej lektorke pani Zite Lacovej, ktorá veľmi odborne, profesionálne ale aj ľudsky viedla kurz. Za čo jej patrí pochvala aj veľké ĎAKUJEM.

Ľudmila Dudžáková

5*

Kurz bol výborný. Pani Parízková je úžasná lektorka. Chcela by som vyzdvihnúť jej prístup, prehľad, odbornosť. Vie zaujať poslucháča a pútavo hovoriť. Veľa som sa naučila, hlavne to ako na účtovníctvo pozerať. Ďakujem veľmi pekne.

Ing. Katarína Štafurova

5*

Pani lektorka Renátka Parízková bola naozaj výborná. Je vidieť, že v oblasti účtovníctva je naozaj profík :). Prípady z praxe robili hodiny ešte pútavejšími. Tento kurz ma veľa naučil a verím, že využijem všetko, čo som sa naučila. Veľké ďakujem.

Ing. Michaela Mačeková

5*

Chcela by som veľmi pekne poďakovať pani lektorke za perfektný výklad - vždy spojený s konkrétnymi príkladmi z praxe, čo mi osobne veľmi pomohlo. Keďže sa na kurze stretnú ľudia s rôznou úrovňou znalostí - od úplných začiatočníkov až po pokročilejších, nebolo to vždy ľahké, ale pani lektorka sa každému povenovala, zodpovedala otázky a bola aj ochotná zostať ešte nejaký čas po kurze, aby sa nezdržiavali tí, ktorí boli pokročilejší a dovysvetľovala nejasné veci, tým menej zdatným :) Zároveň by som aj pochválila správne zvolenú dĺžku kurzu - ten čas bol primeraný čiže som sa na neho dokázala plne sústrediť počas celej dĺžky. Ešte raz jedno veľké ďakujem ! :)

Ivan Ivan Sokolovsky

5*

Na kurze som sa stretol s profesionalitou a prístupom, s ktorým som sa na účtovníctve v škole nestretol. Ochota a trpezlivosť pani lektorky nás sprevádzali celých 5 víkendov. Môžem oceniť, že účtovné prípady neboli len abstraktné, ale často vysvetlené aj s príkladom z reálnej účtovníckej praxe. Odporúčam.

Zuzana Zeleznikova

5*

opat som objavila caro uctovnictva :-) Kurz maximalne splnil moje ocakavania a bolo to velmi prospesne vyuzitie casu a penazi. Mozem len odporucat. Prakticke priklady, odpovede na otazky z praxe, obsah skolenia. Nemam co vytknut. Je dolezite, aby lektorka mala pozitivny vztah k uctovnictvu, a na tomto kurze som presne takyto pocit mala. Dakujem!

Mgr. Katarína Kapušňák

5*

Dobrý deň, v stredu, 02.12.2020, som ukončila online kurz Podvojné účtovníctvo, ktorým nás sprevádzala Ing. Zita Lacová a chcela by som povedať, že som nadmieru spokojná, kurz bol okrem dôležitých odborných informácií plný praktických príkladov a skúseností zo života, s ktorými sa pani Lacová podelila. Chcem špeciálne vyzdvihnúť prvotriedny profesionálny prístup pani lektorky podčiarknutý jej ľudskosťou, humorom, pochopením a snahou a schopnosťou priblížiť a vysvetliť princípy podvojného účtovníctva tak, aby im všetci účastníci kurzu dobre porozumeli. Neverila som, že raz účtovníctvu porozumiem, ale vďaka pani Lacovej som to dokázala a dokonca sa mi to zapáčilo tak veľmi, že rozmýšľam o kariérnom preorientovaní sa s tým, že si dorobím ďalšie relevantné kurzy, samozrejme z portfólia Vašej agentúry. :-) Ešte raz veľmi pekne ďakujem a prajem Vám ešte mnoho spokojných klientov!

Zuzana Hlinková

5*

Ja som s účtovníctvom nemala žiadne skúsenosti a som nadmieru spokojná, že som sa to naučila a pochopila, čoho pre mňa dôkazom je aj test, ktorý som spravila bez jedinej chyby. Objednanie kurzu a spätné info z agentúry o všetkom ,čo sa kurzu týka hodnotím na výbornú. Pani Parízková je vynikajúca lektorka, vie všetko vysvetliť, aj nám hovorila veci do hĺbky, napriek tomu, že učiva bolo dosť, všetko sme stihli, aj to navyše :) páčilo sa mi, že sa nám venovala formou riešenia príkladov, že nás vyvolávala po poradí a ak sme náhodou nevedeli, hneď sa nám to snažila ešte raz vysvetliť:) veľmi skúsená lektorka, vidno, že sa účtovníctvu roky venuje a má úžasný prejav, vie všetko zrozumiteľne vysvetliť a naučiť. Prosím odkážte jej túto pochvalu a vďaku odo mňa:) Určite Vás odporučím. Toto bol druhý kurz, čo som si cez Vás spravila a som veľmi spokojná. A preto si u Vás spravím aj ďalšie kurzy, napr. DPH, účtovnú závierku

Stanislav Macák

5*

Kurz splnil nad mieru moje očakávania. Veľmi zrozumiteľné vysvetlenie učiva, veľmi pomohli príklady z praxe, pani lektorka bola veľmi milá, ochotná a zábavná. Veľmi oceňujem jej spôsobu vyučovania, a ako dokázala udržať študentovu pozornosť. Tento kurz mi dal viac informácií a lepšie znalosti o podvojnom účtovníctve ako 4 roky na Obchodnej Akadémii. Veľmi rýchla reakcia, včasná a bezproblémová komunikácia s agentúrou a taktiež chod kurzu.

Zuzana Šulíková

5*

Komunikáciu s agentúrou hodnotím veľmi kladne, emaily prišli rýchlo, komunikácia bola zrozumiteľná a všetko potrebné som sa dozvedela zo zaslaných emailov. Kurz bol perfektný, po dlhej dobe som si zopakovala to, čo som sa kedysi dávno naučila. Vyhovovala mi pani lektorka, obsah jednotlivých hodín aj časové rozloženie kurzu. Pani Parízková je veľmi milá, pôsobila na mňa veľmi pozitívne, veľa vysvetľovala a často uviedla aj príklady z praxe, bolo vidieť, že má dlhoročné skúsenosti s účtovníctvom.

Nina Bubelová

5*

Kurz naozaj splnil moje očakávania do bodky. Kurz bola naozaj dobre nastavený. Super tempo a veľa príkladov. Už od začiatku pri prihlasovaní a zmene termínu boli pracovníci agentúry veľmi pohotoví a ochotní. Lektorka Parízková bola naozaj úžasná. Vždy nám prirovnala príklady z kurzu k nejakej skúsenosti zo svojej dlhoročnej praxe. Naozaj ochotná, ostala vždy aj po hodine ak sme mali otázky a vedela aj zasrandovať. 10/10!

Zuzana Zuzana Molnárová

5*

Dostatok príkladov, veľmi dobré vysvetlenie. Pani lektorka bola výborná, príjemná, zábavná, zapájala nás.

Anastasiia Valishina

5*

Som veľmi spokojná s kurzom. Veľmi dobrá agentúra, rýchle odpovedá na otázky. Veľmi dobrý kurz, mali sme veľa praktických príkladov. Nič nechýbalo. Lektorka, Mária Aghová bola veľmi dobrá. Pekne všetko vysvetľovala.

Zuzana Jalčová

5*

Dobrý deň, pani lektorka Ing.Zita Lacová,je podľa mňa jedna z najlepších lektoriek aké som mala možnosť spoznať, učivo veľmi podrobne vysvetlené, pochopí aj úplný začiatočník. Ďakujem.

Monika Monika Bujdáková

5*

Úžasná lektorka, keby s ňou boli všetky kurzy bolo by to úžasné. Čo sa týka prednesu, vysvetlenia, komunikácie tak mne tento kurz veľa dal.

Mária Šišková

5*

Kurz bol vedný skvelou lektorkou, zrozumiteľne, vecne a jasne. Som rada, že som našla túto online formu vzdelávania.

Miloš Zverina

5*

Kurz prekonal moje očakávania, mali sme veľa praktických príkladov, p. lektorka Zečevičová má profesionálnu komunikáciu a ľudský prístup. Komunikácia Agentúry JASPIS je seriózna a prehľadná.

Alena Maschkánová

5*

Kurz predčil moje očakávania, naučila som sa množstvo nových vecí a osviežila poznatky, ktoré som mala ešte zo štúdia. Nič mi nechýbalo čo sa obsahu týka, obsahoval veľa praktických príkladov z reálneho života a aj užitočnej teórie. Veľká spokojnosť s pani lektorkou. Zaujímavým spôsobom viedla výklad, zapájala nás aktívne do hodiny, jej praktické prípady z reálneho života sa nedajú zabudnúť, udržala pozornosť študentov aj napriek tomu, že je náročné vstrebávať informácie počas niekoľkých hodín s menšími prestávkami.

Michaela Jančová

5*

Na kurz prichádzala ako úplný neznalec a odišla ako účtujúca osoba :-) S kurzom som veľmi spokojná. Veľmi rýchla komunikácia Agentúry JASPIS, nemám čo vytknúť. Obsah kurzu bol podrobný a celistvý, mal svoju postupnosť a presne tak to malo byť. Informácií bolo síce veľa, ale boli zo života čo sa reálne stalo alebo môže stať. Naučili sme sa všetko čo budeme pri účtovaní potrebovať + účtovanie v účtovnom programe. Na kurz pani Ing. Zečevičovej by som sa určite prihlásila znova, dobre sa mi na ňu pozeralo, dobre sa mi ju počúvalo. Povedala nám množstvo odborných informácií, vysvetľovala zrozumiteľne, že naozaj pochopil aj ten, ktorý sa s účtovníctvom nikdy nestretol alebo len okrajovo. Uviedla nás do problematiky a úspešne nás doviedla až na koniec :-) Určite odporučím. Sama by som ešte chcela absolvovať ďalšie kurzy.

Adéla Hostičková

5*

Lektorka bola perfektná. Dobre spracované materiály, prehľadné. Zrozumiteľné vysvetlenie problematiky. Dostatočné precvičovanie praktických príkladov so zapájaním všetkých účastníkov kurzu. Sympatická, príjemná. Pozdravujem :)

Miroslava Jeremiašová

5*

Kurz splnil všetky moje očakávania nadmieru. Pani lektorka veľmi dobre vysvetlila ako teoretickú časť, tak aj praktickú. Bola ľudská, tempo vyučovania bolo primerané a obsah perfektne spracovaný. Materiály na 1* ktoré určite využijeme všetci aj do budúcna. Pani lektorka bola úžasná. Kurz nebol len o vzdelávaní sa ale aj o srande ???? Komunikácia s agentúrou je perfektná, rýchla, ústretová. Odporučila som známej kurz jednoduchého účtovníctva keďže aj tento mám absolvovaný, už sa prihlásila aj na kurz podvojného účtovníctva.

Ivica Mosná

5*

S priebehom online kurzu som nadmieru spokojná, s kávičkou a v skvelej atmosfére vo virtuálnej učebni som sa ponorila do tajov a skrytých krás podvojného účtovníctva. Poskytnuté materiály sú kvalitne pripravené, s dôrazom na praktické príklady. Lektorka p. Zečevičová viedla kurz skúsene a zároveň pútavo, pestro a zábavne, čo mi vyhovovalo a patrí jej moja veľká vďaka. Už teraz sa teším na ďalší kurz, na ktorý som sa prihlásila.

Martina Firicova

5*

Na kurz podvojného účtovníctva som sa prihlásila s obavami či to zvládnem, nevedela som si to predstaviť online, ale neľutujem, vďaka výbornej pani profesorke som to zvládla. Môžem len odporučiť!

Miriam Kičiňová

5*

Bol to veľmi zmysluplne strávený čas. Kurz mal svoje logické členenie, výstavbu a postupnosť aj dobre nastavený obsah. Viedla ho skvelá lektorka s citom pre teóriu a prax.

Ing. Katarína Vreštiaková

5*

Kurz splnil všetky moje očakávania. Obsah kurzu bol detailný, spojenie teórie s praxou. Práca lektorky bola úžasná. Ochota a jasné vysvetľovanie až do hĺbky problému. Povedala by som, že pri takejto práci lektora neboli ani potrebné skriptá. Mala som pocit, že za dĺžku kurzu 3 hodiny lektorka prešla neskutočným spôsobom veľký obsah látky, ktorému sme pochopili. Časová organizácia s akou lektorka zorganizovala kurz bola perfektná.

Stanislava Slašťanová

5*

Kurz bol pre mňa detailný, rôzne príklady, vysvetlenie, zaslanie skrípt, vypĺňanie formulárov... Pani lektorka veľmi milá, ochotná, vysvetľovala podrobne, uvádzala príklady zo života a tým bolo lepšie pochopiť jednotlivé príklady. objednávka kurzu prebehla rýchlo, zaslanie pokynov na prihlásenie, vysvetlenie pripojenia, agentúra zaslala dokumentáciu k učivu, dostatok príkladov na precvičovanie. Páči sa mi - vytvorenie zákazníckej zony pre každého objednávateľa zvlášť. Celkové hodnotenie pre mňa veľmi dobré

Ing. Peter Orosz

5*

Kurz doslova prekonal moje očakávania. Pani lektorka môže dávať samostatné lekcie ako robiť online lektoring. A keď budem v pozícií, že budem robiť online lektoring sám, určite si spomeniem na jej prístup. Ďakujem.

Ing. Juliana Löfflerová

5*

Kurz splnil moje očakávania. Napriek mojim “teoretickým” znalostiam z minulosti som sa naučila ešte veľa nového nielen z teórie, ale i praxe. Pani Ing. Zita Lacová je skvelá lektorka s vynikajúcim prístupom, určite odporúčam a zároveň ďakujem za prezentované informácie.

Dominika Stupárová

5*

Milo prekvapená, tým že to je online, som myslela, že to bude horšie to pochopiť, ale vôbec nie. Pani Zita je veľmi super :)

Mgr. Michaela Smatanová

5*

Kurz splnil moje očakávania nad rámec. Dozvedeli sme sa veľmi užitočné veci a hlavne z praxe. Skvelá lektorka! Musím veľmi vyzdvihnúť p. lektorku Ing. Zitu Lacovú, bola skvelá, zaujímavo prednášala a vysvetlila všetko do hĺbky.

Anna Stepanova

5*

Pani učiteľka je veľmi dobrá a trpezlivá. Ďakujem pekne.

Mgr. Roman Beitl

5*

Výborný kurz so super lektorkou. Jasné a prehľadné materiály, plynulý výklad. Domáce úlohy super a praktické príklady na hodinách ešte lepšie. Ukážka účtovacieho programu omega-kros. Každému odporúčam.

Celkovo 51 recenzií

Aktuálne termíny

Podvojné účtovníctvo online

Víkendový ONLINE kurz od 8:30 do 13:30
17. 04. 2021 - 09. 05. 2021 (kalendár)
lektor: Ľubomíra Zečevičová (detail)

prihlásiť sa (239,00 €)

posledné miesto

Doobedný ONLINE kurz od 8:30 do 12:30
19. 04. 2021 - 10. 05. 2021 (kalendár)
lektor: Mária Aghová (detail)

prihlásiť sa (219,00 €)

posledné miesto

Víkendový ONLINE kurz od 8:30 do 13:30
01. 05. 2021 - 30. 05. 2021 (kalendár)
lektor: Adriana Vincencová (detail)

prihlásiť sa (199,00 €)

8 voľných miest

Doobedný ONLINE kurz od 08:30 do 12:30
03. 05. 2021 - 24. 05. 2021 (kalendár)
lektor: Zita Lacová (detail)

prihlásiť sa (199,00 €)

7 voľných miest

Doobedný ONLINE kurz od 8:30 do 12:00
11. 05. 2021 - 10. 06. 2021 (kalendár)
lektor: Renáta Parízková (detail)

prihlásiť sa (199,00 €)

8 voľných miest

víkendový ONLINE kurz od 8:30 do 12:00
15. 05. 2021 - 13. 06. 2021 (kalendár)
lektor: Renáta Parízková (detail)

prihlásiť sa (199,00 €)

9 voľných miest

Víkendový ONLINE kurz od 8:30 do 13:30
22. 05. 2021 - 13. 06. 2021 (kalendár)
lektor: Ľubomíra Zečevičová (detail)

prihlásiť sa (199,00 €)

8 voľných miest

Doobedný ONLINE kurz od 08:30 do 13:30
24. 05. 2021 - 09. 06. 2021 (kalendár)
lektor: Ľubomíra Zečevičová (detail)

prihlásiť sa (199,00 €)

10 voľných miest

Denný ONLINE kurz od 8:30 do 14:00
14. 06. 2021 - 30. 06. 2021 (kalendár)
lektor: Marcela Jašková (detail)

prihlásiť sa (199,00 €)

10 voľných miest

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.