Zákaznícka zóna

Jednoduché účtovníctvo online
5* 23 hodnotení

Vybrať termín

Naučte sa viesť jednoduché účtovníctvo, aj keď ste úplný začiatočník. Lektori si pripravili množstvo príkladov, s ktorými pochopíte pravidlá účtovania, naučíte sa podstatu jednoduchého účtovníctva, vypĺňanie peňažného denníka, či účtovných kníh. Už ste sa v minulosti s jednoduchým účtovníctvom stretli? Príďte si na kurz osviežiť vedomosti a zistiť, čo sa zmenilo v zákone. Náš kurz je akreditovaný Ministerstvom školstva SR. Absolvujte ho v pohodlí domova alebo vašej kancelárie online vďaka aplikácii Zoom.

Ako bude výuka prebiehať?

Vďaka aplikácii Zoom sa ocitnete vo virtuálnej učebni, kde sa spolu s ďalšími klientmi stretnete naživo s lektorom. Bude vám postupne vysvetľovať teóriu, budete môcť klásť otázky, ak by ste niečomu neporozumeli, podobne ako v triede. 

Máme pripravených množstvo príkladov na základe ktorých si precvičíte prebrané učivo. K dispozícii vám budú prezentácie a skriptá, lektor s vami bude zdieľať obrazovku svojho počítača, kde vám vysvetlí postupy účtovania.


Čo vás na kurze čaká?

Každý lektor si dáva záležať, aby teóriu preniesol do praxe. Na úvod sa zoznámite s legislatívou jednoduchého účtovníctva. Na príkladoch z praxe vám lektor ukáže účtovanie v peňažnom denníku a zápisy do jednotlivých účtovných kníh. 

Detailný obsah kurzu

  1. Zákon o účtovníctve
  2. Účtovné doklady
  3. Majetok
  4. Pomocné knihy
  5. Peňažný denník
  6. Účtovné výkazy

Čo je zahrnuté v cene?

Vyžaduje sa len aby ste si stiahli bezplatnú aplikáciu Zoom - zašleme vám podrobný návod ako si ju nainštalujete a ako sa do učebne prihlásite. Je to jednoduché, ak ale budete mať akékoľvek otázky, požiadavky na technickú alebo inú pomoc, obráťte sa, prosím, na nás.

Všetky ostatné potrebné materiály a tlačivá si môžete stiahnuť zo zákazníckej zóny, kde neustále pribúdajú aktuálne verzie

Po úspešnom absolvovaní kurzu "Jednoduché účtovníctvo" získate osvedčenie a ste pripravený účtovať.

Za príplatok 19 € vám vydáme osvedčenie aj v cudzom jazyku.
 

Ostaňme v kontakte aj na Facebooku
Pravidelne dokumentujeme atmosféru na kurzoch, ako to u nás vyzerá a čím Agentúra Jaspis práve žije.

Čo na kurz hovoria absolventi?

Mária Kukurová

5*

Bol to môj prvý kurz absolvovaný online a musím pochváliť všetkých ktorí sa na tom podieľali, že to bolo super zvládnuté. Pani lektorka si zaslúži 6 hviezdičiek :-) aj napriek tomu, že vo vašom hodnotení je ich len 5. Ďakujem za dalšie zaujimavé poznatky.

Alena Miková

5*

Som veľmi spokojná, celý priebeh kurzu bol výborný, všetko potrebné som sa naučila. Trochu som sa na začiatku obávala, ale som veľmi rada, že som sa prihlásila na online kurz a budem rada ak budem môcť absolvovať aj iné vaše kurzy. Komunikácia agentúry bola výborná, rýchla reakcia na emaily, ochota pri objednávaní kurzu. Lektorka bola výborná, všetko dôkladne vysvetlila aj na príkladoch, a taktiež nám zodpovedala na všetky naše otázky. Dávala nám veľa príkladov, zapájala všetkých účastníkov, zaujala nás aj svojim priateľským prístupom.

Mgr. Katarína Nemčičová

5*

Chcela som sa oboznámiť s jednoduchým účtovníctvom, nakoľko som úplný začiatočník. Dostalo sa mi veľa užitočných informácií. S komunikáciou agentúry som spokojná, všetko prebehlo bez problémov. Pracovníci agentúry boli ochotní. Lektorka Ing. Bielik Petríková je veľmi skúsená, vysvetľovala zrozumiteľne, používala veľa príkladov z praxe. Taktiež dávala možnosť pýtať sa a ochotne poradila.

Katarína Nemčičová

5*

Chcela som sa oboznámiť s jednoduchým účtovníctvom, nakoľko som úplný začiatočník. Dostalo sa mi veľa užitočných informácií. S komunikáciou agentúry som spokojná, všetko prebehlo bez problémov. Pracovníci agentúry boli ochotní. Lektorka Ing. Bielik Petríková je veľmi skúsená, vysvetľovala zrozumiteľne, používala veľa príkladov z praxe. Taktiež dávala možnosť pýtať sa a ochotne poradila.

Dominika Zajárošová

5*

Nakoľko išlo o môj prvý online kurz, išla som do toho s obavami, aj napriek tomu nadmieru splnil očakávania.:) Objednávka aj maily ku kurzu sú prehľadné, komunikácia tiež ok. Pani lektorka je profesionálka, je vidieť, že má skúsenosti nielen so samotným účtovníctvom, ale aj s lektorovaním.

Janka Cerkova

5*

Kurz naplnil moje očakávania, s komunikáciou agentúry som maximálne spokojná. Lektorka má veľmi príjemné správanie, ochota vysvetliť všetko podrobne a na každú otázku nám pani lektorka hneď odpovedala a hlavne veľa veľa príkladov z praxe a návod kde všetko nájsť.... Pre mňa super

Hana Hana Baloghová

5*

Online kurz hodnotím na výbornú. Kurz bol prehľadný, pani lektorka sa zamerala prevažne na prípady z praxe, ale aj potrebnú teóriu. Môžem len odporúčať.

Dominika Freiwaldová

5*

Priebeh kurzu prebiehal dobre aj napriek tomu , že bol online. Kamera aj mikrofón lektora boli dobré.

PhDr. Zuzana Urbanová

4*

Veľká spokojnosť s výučbou, materiálmi a rozsahom učiva. Lektor bol vynikajúci aj ako pedagóg, odborník z praxe i osobnosť.. Chcel nám poskytnúť maximálne maximum. Vysvetľoval jasne, zrozumiteľne, systematicky. Bol veľmi vtipný.

Ing. Lucia Sádecká

5*

kurz prebiehal online, školenie bolo naozaj na úrovni s p. Cibulkom

Lenka Chromková

5*

kurz splnil očakávania v plnej miere :) potrebovala som si overiť, či som správne pochopila všetko, čo som sa doteraz čoby samouk naučila. A veru našla som veľa medzier, ktoré som vďaka kurzu doplnila. Všetko prebehlo veľmi rýchlo, jednoducho. Bola som milo prekvapená aj ústretovosťou, ďakujem. Chýbala mi snáď iba tá ozajstná trieda :) Problematika bola vysvetlená hlavne na praktických príkladoch, čo ja kvitujem. Lektor bol úplne skvelý. Pochopila som aj ja, takže je to človek na pravom mieste :) Svojimi zábavnými vsuvkami nás vždy v správny čas vrátil do plnej pozornosti, tak nebol problém zvládnuť celý vyučovací čas bez prestávky, ba aj navyše :) Jednoznačne by som kurz Jednoduché účtovníctvo odporučila

Mgr. Denisa Kummerová

5*

Kurz hodnotím veľmi pozitívne. Prekonal moje očakávania. S lektorom kurzu som bola veľmi spokojná. Je trpezlivý, ochotný, ústretový, s ľudským prístupom. Všetko sa snažil vysvetliť na príkladoch z praxe. Určite odporúčam.

Janka Chalupova

5*

Kurz jednduchého účtovníctva ,ktorý som absolvovala s pánom Ing. Cibulkom bol úplne úžasný. Všetko podrobne vysvetlil. Som velmi spokojná.Ďakujem.

Dominik Matejko

5*

Pani Lacová je výborná učiteľka, vie veľmi dobre vysvetliť učivo a taktiež nás voviesť do príkladov v praxi. Ďakujem

Ing. Silvia Lišková

5*

Kurz sa mi veľmi páčil, splnil moje očakávania. Ďakujem za on-line možnosť.

Ing. Dana Valicová

5*

Lektorka super, milá a ochotná. Všetko bolo vysvetlené aj na príkladoch z praxe.Je vidieť, že sa účtovníctvu rozumie, pohotovo vedela zodpovedať všetky otázky, ktoré sme jej kládli. Jediné maličké mínus bolo, že by bola vhodná ešte jedna extra lekcia na utvrdenie si všetkého prebratého učiva.

Paula Kolesová

5*

Dakujem Vašej agentúre a lektorke p.Ing.Lacovej za skvelú prácu, za ochotu a ústretovosť, ktorú nám účastníkom kurzu jedn.účtovníctva prejavila.

Celkovo 17 recenzií

Aktuálne termíny

Jednoduché účtovníctvo online

Doobedné ONLINE kurz od 8:30 do 12:30
24. 11. 2020 - 03. 12. 2020 (kalendár)
lektor: Milan Cibulka (detail)

prihlásiť sa (79,00 €)

posledné miesto

Doobedný ONLINE kurz od 8:30 do 12:30
07. 12. 2020 - 14. 12. 2020 (kalendár)
lektor: Zita Lacová (detail)

prihlásiť sa (69,00 €)

3 voľné miesta

Doobedný ONLINE kurz od 9:00 do 13:00
19. 01. 2021 - 28. 01. 2021 (kalendár)
lektor: Lenka Krúpová, DiS. (detail)

prihlásiť sa (69,00 €)

8 voľných miest

Víkendový ONLINE kurz od 08:30 do 12:30
30. 01. 2021 - 20. 02. 2021 (kalendár)
lektor: Zita Lacová (detail)

prihlásiť sa (69,00 €)

10 voľných miest

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.