Zákaznícka zóna

Jednoduché účtovníctvo online
5* 48 hodnotení

Vybrať termín

Naučte sa viesť jednoduché účtovníctvo, aj keď ste úplný začiatočník. Lektori si pripravili množstvo príkladov, s ktorými pochopíte pravidlá účtovania, naučíte sa podstatu jednoduchého účtovníctva, vypĺňanie peňažného denníka, či účtovných kníh. Už ste sa v minulosti s jednoduchým účtovníctvom stretli? Príďte si na kurz osviežiť vedomosti a zistiť, čo sa zmenilo v zákone. Náš kurz je akreditovaný Ministerstvom školstva SR. Absolvujte ho v pohodlí domova alebo vašej kancelárie online vďaka aplikácii Zoom.

Ako bude výuka prebiehať?

Vďaka aplikácii Zoom sa ocitnete vo virtuálnej učebni, kde sa spolu s ďalšími klientmi stretnete naživo s lektorom. Bude vám postupne vysvetľovať teóriu, budete môcť klásť otázky, ak by ste niečomu neporozumeli, podobne ako v triede. 

Máme pripravených množstvo príkladov na základe ktorých si precvičíte prebrané učivo. K dispozícii vám budú prezentácie a skriptá, lektor s vami bude zdieľať obrazovku svojho počítača, kde vám vysvetlí postupy účtovania.


Čo vás na kurze čaká?

Každý lektor si dáva záležať, aby teóriu preniesol do praxe. Na úvod sa zoznámite s legislatívou jednoduchého účtovníctva. Na príkladoch z praxe vám lektor ukáže účtovanie v peňažnom denníku a zápisy do jednotlivých účtovných kníh. 

Detailný obsah kurzu

  1. Zákon o účtovníctve
  2. Účtovné doklady
  3. Majetok
  4. Pomocné knihy
  5. Peňažný denník
  6. Účtovné výkazy

Čo je zahrnuté v cene?

Vyžaduje sa len aby ste si stiahli bezplatnú aplikáciu Zoom - zašleme vám podrobný návod ako si ju nainštalujete a ako sa do učebne prihlásite. Je to jednoduché, ak ale budete mať akékoľvek otázky, požiadavky na technickú alebo inú pomoc, obráťte sa, prosím, na nás.

Všetky ostatné potrebné materiály a tlačivá si môžete stiahnuť zo zákazníckej zóny, kde neustále pribúdajú aktuálne verzie

Akreditované osvedčenie získate po úspešnom absolvovaní teoretického a praktického testu (min. úspešnosť na získanie je 60%).

Za príplatok 19 € vám vydáme osvedčenie aj v cudzom jazyku.
 

Ostaňme v kontakte aj na Facebooku
Pravidelne dokumentujeme atmosféru na kurzoch, ako to u nás vyzerá a čím Agentúra Jaspis práve žije.

Čo na kurz hovoria absolventi?

Mária Kukurová

5*

Bol to môj prvý kurz absolvovaný online a musím pochváliť všetkých ktorí sa na tom podieľali, že to bolo super zvládnuté. Pani lektorka si zaslúži 6 hviezdičiek :-) aj napriek tomu, že vo vašom hodnotení je ich len 5. Ďakujem za dalšie zaujimavé poznatky.

Alena Miková

5*

Som veľmi spokojná, celý priebeh kurzu bol výborný, všetko potrebné som sa naučila. Trochu som sa na začiatku obávala, ale som veľmi rada, že som sa prihlásila na online kurz a budem rada ak budem môcť absolvovať aj iné vaše kurzy. Komunikácia agentúry bola výborná, rýchla reakcia na emaily, ochota pri objednávaní kurzu. Lektorka bola výborná, všetko dôkladne vysvetlila aj na príkladoch, a taktiež nám zodpovedala na všetky naše otázky. Dávala nám veľa príkladov, zapájala všetkých účastníkov, zaujala nás aj svojim priateľským prístupom.

Mgr. Katarína Nemčičová

5*

Chcela som sa oboznámiť s jednoduchým účtovníctvom, nakoľko som úplný začiatočník. Dostalo sa mi veľa užitočných informácií. S komunikáciou agentúry som spokojná, všetko prebehlo bez problémov. Pracovníci agentúry boli ochotní. Lektorka Ing. Bielik Petríková je veľmi skúsená, vysvetľovala zrozumiteľne, používala veľa príkladov z praxe. Taktiež dávala možnosť pýtať sa a ochotne poradila.

Katarína Nemčičová

5*

Chcela som sa oboznámiť s jednoduchým účtovníctvom, nakoľko som úplný začiatočník. Dostalo sa mi veľa užitočných informácií. S komunikáciou agentúry som spokojná, všetko prebehlo bez problémov. Pracovníci agentúry boli ochotní. Lektorka Ing. Bielik Petríková je veľmi skúsená, vysvetľovala zrozumiteľne, používala veľa príkladov z praxe. Taktiež dávala možnosť pýtať sa a ochotne poradila.

Dominika Zajárošová

5*

Nakoľko išlo o môj prvý online kurz, išla som do toho s obavami, aj napriek tomu nadmieru splnil očakávania.:) Objednávka aj maily ku kurzu sú prehľadné, komunikácia tiež ok. Pani lektorka je profesionálka, je vidieť, že má skúsenosti nielen so samotným účtovníctvom, ale aj s lektorovaním.

Janka Cerkova

5*

Kurz naplnil moje očakávania, s komunikáciou agentúry som maximálne spokojná. Lektorka má veľmi príjemné správanie, ochota vysvetliť všetko podrobne a na každú otázku nám pani lektorka hneď odpovedala a hlavne veľa veľa príkladov z praxe a návod kde všetko nájsť.... Pre mňa super

Hana Hana Baloghová

5*

Online kurz hodnotím na výbornú. Kurz bol prehľadný, pani lektorka sa zamerala prevažne na prípady z praxe, ale aj potrebnú teóriu. Môžem len odporúčať.

Dominika Freiwaldová

5*

Priebeh kurzu prebiehal dobre aj napriek tomu , že bol online. Kamera aj mikrofón lektora boli dobré.

PhDr. Zuzana Urbanová

4*

Veľká spokojnosť s výučbou, materiálmi a rozsahom učiva. Lektor bol vynikajúci aj ako pedagóg, odborník z praxe i osobnosť.. Chcel nám poskytnúť maximálne maximum. Vysvetľoval jasne, zrozumiteľne, systematicky. Bol veľmi vtipný.

Ing. Lucia Sádecká

5*

kurz prebiehal online, školenie bolo naozaj na úrovni s p. Cibulkom

Lenka Chromková

5*

kurz splnil očakávania v plnej miere :) potrebovala som si overiť, či som správne pochopila všetko, čo som sa doteraz čoby samouk naučila. A veru našla som veľa medzier, ktoré som vďaka kurzu doplnila. Všetko prebehlo veľmi rýchlo, jednoducho. Bola som milo prekvapená aj ústretovosťou, ďakujem. Chýbala mi snáď iba tá ozajstná trieda :) Problematika bola vysvetlená hlavne na praktických príkladoch, čo ja kvitujem. Lektor bol úplne skvelý. Pochopila som aj ja, takže je to človek na pravom mieste :) Svojimi zábavnými vsuvkami nás vždy v správny čas vrátil do plnej pozornosti, tak nebol problém zvládnuť celý vyučovací čas bez prestávky, ba aj navyše :) Jednoznačne by som kurz Jednoduché účtovníctvo odporučila

Mgr. Denisa Kummerová

5*

Kurz hodnotím veľmi pozitívne. Prekonal moje očakávania. S lektorom kurzu som bola veľmi spokojná. Je trpezlivý, ochotný, ústretový, s ľudským prístupom. Všetko sa snažil vysvetliť na príkladoch z praxe. Určite odporúčam.

Milica Weissensteinerová

5*

Pán Cibulka vysvetlil podstatu jednoduchého účtovníctva zrozumiteľným spôsobom a s láskavým prístupom aj na základe príkladov z praxe. Bola som spokojná.

Janka Chalupova

5*

Kurz jednduchého účtovníctva ,ktorý som absolvovala s pánom Ing. Cibulkom bol úplne úžasný. Všetko podrobne vysvetlil. Som velmi spokojná.Ďakujem.

Dominik Matejko

5*

Pani Lacová je výborná učiteľka, vie veľmi dobre vysvetliť učivo a taktiež nás voviesť do príkladov v praxi. Ďakujem

Ing. Silvia Lišková

5*

Kurz sa mi veľmi páčil, splnil moje očakávania. Ďakujem za on-line možnosť.

Ing. Dana Valicová

5*

Lektorka super, milá a ochotná. Všetko bolo vysvetlené aj na príkladoch z praxe.Je vidieť, že sa účtovníctvu rozumie, pohotovo vedela zodpovedať všetky otázky, ktoré sme jej kládli. Jediné maličké mínus bolo, že by bola vhodná ešte jedna extra lekcia na utvrdenie si všetkého prebratého učiva.

Miroslava Jeremiašová

5*

Kurz bol perfektný, pani Mareková vysvetlila všetko perfektne, v super tempe, dozvedela som sa veľa vecí z praxe. Kurz môžem len odporučiť. na 1*

Monika Kubáleková

5*

Neľutujem vôbec, že som sa prihlásila na tento kurz. Vysvetľovanie pani lektorky je viac než vynikajúce. Určite Vaše služby využijem aj v budúcnosti.

Lenka Lenka Lojanova

4*

Kurz splnil očakávania, som spokojná. Všetko bolo vysvetlené pekne a zrozumiteľne. Ochotná a zlatá lektorka, všetko vysvetlila a odpovedala na všetky naše otázky.

Ing. Juraj Kuboš

5*

Kurz mi dal veľmi veľa. Moje terajšie know - how mi uľahčuje prácu v účtovnom programe. Agentúra bola ochotná vyriešiť technický aj administratívny problém. Lektorka ochotne vysvetľovala veľa vecí na príkladoch z praxe.

Paula Kolesová

5*

Dakujem Vašej agentúre a lektorke p.Ing.Lacovej za skvelú prácu, za ochotu a ústretovosť, ktorú nám účastníkom kurzu jedn.účtovníctva prejavila.

Ing. Elena Malíková

5*

Veľmi prehľadné a zrozumiteľné vysvetlenie danej problematiky. Skvelá lektorka (Ing. Zita Lacová), príjemná atmosféra, kvalitné technické zabezpečenie cez ZOOM. Veľká vďaka za tento seminár!

Alena Molnárová

5*

Som maximálne spokojná s kurzom JÚ, lektorka mala veľmi zrozumiteľný výklad, všetko vysvetlila aj na praktických príkladoch, milá a ochotná.

Jana Jana Ceglédyová

5*

Som veľmi spokojná. Na kurze nechýbalo nič, všetko bolo pedantne vysvetlené. Veľa príkladov, ochota odpovedať na otázky, príjemná lektorka p. Mareková.

Natália Natália Poliaková

5*

Kurz ma obohatil o vedomosti, ktoré som potrebovala, bola som spokojná. pomer teórie a príkladov bol akurát, z mojej strany bola spokojnosť.

Mgr. Tomáš Kramár

5*

Moje očakávania boli naplnené. Kurz splnil všetky podmienky, ktoré by mal kvalitný kurz obsahovať. Obsah kurzu bol na výbornej úrovni. Bola dobre vyvážená teoretická a praktická časť. Keď sú dobre nastavené podmienky, tak človeku ten kurz potom aj rýchlejšie ubehne a teší sa na ďalšiu hodinu.

Ing Tatiana Pribíková

5*

Pani lektorka, Zita Lacová, bola výbornou lektorkou. Každý deň správne naladená, pripravená aj na zodpovedanie našich otázok. Ďakujem za vyčerpávajúce informácie

Božena Božena Bzdušeková

5*

Kurz bol perfektný, no ja by som pridala možno ešte deň na vysvetlenie takých ťažších účtovných operácii, ako stravné lístky, tržba hotovosť, šek a terminál. Alebo možno ďalší kurz JU na takéto príklady. Pani lektorka bola fantastická, všetko sa snažila úplne perfektne a dopodrobna vysvetliť, veľmi dobrý pocit mi po nej ostal, zapájala nás do riešenia príkladov, úplne super. Jej práca bola plne profesionálna a ľudská.

Roman Tabačko

5*

Kurz naplnil moje očakávania podľa predstáv. Bál som sa, že za štyri dni toho veľa nestihneme, ale s kľudom môžem povedať, že som sa dozvedel všetko čo som chcel vedieť a čo snáď budem potrebovať. Som si istý, že bez problémov budem vedieť si viesť jednoduché účtovníctvo a mať prehľad vo financiách môjho podnikania aj keď koniec koncov budem využívať hlavne paušálne výdavky alebo daňovú evidenciu, o ktorej som napríklad pred tým ani nevedel, že je aj taká možnosť. Teraz v tom mám jasno.

Janka Zvolenská

5*

Skvelá, jasne vysvetlená problematika jednoduchého účtovníctva, ako nováčik som pochopila všetko. Výborné príklady z praxe. Hodina bola vedená v príjemnej uvoľnenej atmosfére, na začiatku zistené v akej oblasti pracujeme, prečo potrebujeme aktuálne informácie. Podľa vstupných informácií lektorka viedla hodinu, odpovedala na všetky otázky, ktoré sme potrebovali zodpovedať. Profesionálny online lektor. Ďakujem

Lucia Švihranová

5*

Obsah kurzu bol nad moje očakávania. Práca lektorky je skvelá. Komunikatívna a flexibilná lektorka. Bol to prijemne strávený čas napriek pre mňa na 90% novému učivu. Komunikácia agentúry je výborná.

Elena Barbušová

5*

Kurz splnil moje očakávania, obozrejmila som si veci, ktoré mi neboli jasne, lektorka bola veľmi milá, vždy odpovedala zrozumiteľne na naše otázky. Obsah kurzu si myslím, že vzhľadom na dĺžku kurzu to bolo detailne vysvetlené. Práca lektorky je skvelá, milá, ústretová, rozumela problematike. Komunikácia s agentúrou je veľmi dobrá: rýchla reakcia, ochota zmeniť termín, prehľadnosť kurzov.

Paulína Križáková

5*

Na začiatku som si myslela, že to pre mňa bude málo hodín. No napokon to bolo akurát a kurz splnil, to čo som chcela dostať. Lektor vysvetlil všetko podrobne a dôsledne. Určite odporúčam.

Bc. Michael Jakab

5*

Obsah kurzu bol detailný, veľa príkladov, hlbšie vysvetlenie problematiky. Veľmi poctivá a odborná práca lektora.

Monika Vysoká

5*

Problematika bola vysvetlená do hĺbky. Bola som veľmi spokojná s prístupom a ochotou pána lektora. Komunikácia s agentúrou bez problémov, rýchla spätná reakcia zo strany agentúry.

Ing. Kristína Ďuran-Bašták

5*

Kurz bol pre mňa veľmi prínosný. Lektor zrozumiteľne vysvetlil teóriu a príklady aj z praxe. Svoj výklad doplnil aj svojimi skúsenosťami z praxe a užitočnými informáciami a ústretovo odpovedal na všetky otázky.

Iryna Ovsianik

5*

Kurz bol pre mňa veľmi prínosný. Lektor bol veľmi šikovný, dával veľa príkladov z praxe. Práca lektora je vysoko profesionálna. Agentúra rýchlo reagovala na objednávku kurzu

Jana Seery

5*

Ing. Cibulka vysvetlil problematiku veľmi jasne, mal tempo ktoré bolo celkom pohodové, ale stihol prebrať veľmi veľa za 2 víkendy kurzu. Skriptá boli veľmi dobre a jasne vypracované, určite ich použijem aj v budúcnosti a oceňujem aj dobrý prístup a priestor na otázky. Obsah kurzu bol primeraný, s veľa praktickými príkladmi, a ukážkou účtovného systému, dal mi to čo som očakávala. Veľmi oceňujem to že prebiehal online a mohli sme sa zúčastniť aj zo zahraničia.

Katarína Šmátralová

5*

Počas kurzu som sa naučila veci, ktoré mi budu pomocou počas mojej práce. Kurz bol nad moje očakávania, nakoľko som mala obavy z online formy vyučovania. Pán lektor všetko vysvetľoval jasne, zrozumiteľne a do toho zapojil i kus humoru.

Celkovo 40 recenzií

Aktuálne termíny

Jednoduché účtovníctvo online

Víkendový ONLINE kurz od 08:30 do 13:30
14. 08. 2021 - 22. 08. 2021 (kalendár)
lektor: Milan Cibulka (detail)

prihlásiť sa (79,00 €)

5 voľných miest

Doobedný ONLINE kurz od 8:30 do 12:30
31. 08. 2021 - 09. 09. 2021 (kalendár)
lektor: Milan Cibulka (detail)

prihlásiť sa (79,00 €)

8 voľných miest

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.