Zákaznícka zóna

Základy účtovníctva - ZADARMO!
5* 236 hodnotení

Vybrať termín

Ste úplný začiatočník a účtovníctvo je pre vás veľké sústo? Príďte k nám na kurz Základy účtovníctva úplne zadarmo. Presvedčíme aj vás, že účtovať sa naučí každý.

 

Základy účtovníctva sú užitočným úvodom, ak sa chystáte na kurz Jednoduchého alebo Podvojného účtovníctva.

Kurz je bezplatný a nevyžadujeme žiadne poplatky (napr. za skriptá a podobne). Účasť na kurze tiež nie je podmienená prihlásením sa na iné platené kurzy.

Chystáte sa k nám na kurz Jednoduché alebo Podvojné účtovníctvo? Ak máte strach, že sa v záplave nových informácii stratíte, kurz Základy účtovníctva je praktický odrazový mostík k ďalším školeniam.

Uvažujete, či si zvoliť účtovníctvo ako svoje budúce smerovanie? Na kurze sa zoznámite s úplnými základmi, ktoré neskôr môžete rozvíjať na ďalších kurzoch.

Naši lektori vám vysvetlia základné pravidlá účtovania, vystavovania účtovných dokladov a všetko spoja s príkladmi z praxe.

Vo vybraných mestách je zabezpečené bezplatné občerstvenie (káva a čaj).

 

Ku kurzu je možné si doplatiť certifikát v slovenskom jazyku v cene 19 €. K certifikátu dostanete od nás darček navyše.

Obsah kurzu:  2 vyučovacie hodiny
 

Kurz aktuálne organizujeme online.

Čo na kurz hovoria absolventi?

Mgr. Anna Ilavská

5*

Kurz naplno splnil moje očakávania, bol pútavý a zaujímavý, obohatený o skúsenosti z profesionálneho života prednášajúceho. Veľmi dobre tiež hodnotím organitáciu.

Katarína Bilková

5*

Kurz splnil nad mieru moje očakávania. Pútavý a príjemný výklad, ľahko pochopiteľnou formou.

Monika Netíková

4*

Lektorka nám podrobne vysvetlila a zodpovedala všetky otázky, dôkladne vysvetlila základy účtovníctva. Uvítala by som menej ľudí na bezplatnom kurze.

Bc. Adriana Ilašová

5*

Odporúčam kurz základy účtovníctva, lektorka nám vysvetlila problematiku, bola som spokojná.

Ing. Silvia Kováčová

5*

Veľmi chválim prednášajúcu, ktorá má veľmi dobrý prístup k účastníkom kurzu, nebráni sa akýmkoľvek otázkam a na tieto fundovane odpovedá. Je to človek z praxe, ktorý dokonale ovláda prednášanú problematiku. Bola som so všetkým nadmieru spokojná.

Mgr. Marta Medzihradská

5*

Lektorka s bohatou praxou dokázala podať problematiku globálne a zároveň uvádzať príklady z praxe. Myslím, že dokázala to najhlavnejšie, motivovať nás a dať návod ako pochopiť problematiku a konštruktívne sa postaviť k problémom. Nie som a ani som nikdy nebola fanúšikom účtovníctva. O to viacej si vážim jej pomoc s motiváciou a zrejme by takýto motivačný a zhrňujúci kurz nezaškodil ani tým, ktorí sa účtovníctvu už venujú.

Monika Szabová

5*

Kurz splnil moje očakávania. Vyhovoval mi spôsob podania - postupnosť, tempo a systém. S vedením kurzu, odbornosťou a primeraným podaním problematiky aj laikom som veľmi spokojná.

Martina Bravčoková

5*

Na kurze som sa dozvedela potrebné veci, ktoré mi pomohli zistiť ako ďalej. Kurz je pre mňa prínosom. Páčilo sa mi a určite budem pokračovať v ďalších kurzoch. Práca lektorky je pekná a poriadne zoradená. Postupovala veľmi pekne a má príjemné vystupovanie.

Lucia Kozmálová

5*

Kurz rozšíril moje obzory. Prebiehal v príjemnom tempe, vďaka skriptám som mala dobrý obraz o prednášanom učive. Lektorka nám poskytla veľa príkladov z praxe, dobré rady a postrehy.

Emília Žabková

5*

Kurz splnil moje očakávania, pochopila som základné pojmy z účtovníctva. Lektorka nám výstižne a jednoducho vysvetlila rozdiely medzi podvojným a jednoduchým účtovníctvom.

Ján Haluška

5*

Kurz mi poskytol výborné nahliadnutie do základov účtovníctva, vrátane príkladov. Lektorka nás zapájala, poukazovala na jednotlivé body počas kurzu. Kurz je vhodný pre všeobecný rozhľad.

Gabriel Tóth

5*

Kurz bol teoreticky výborný a rozsiahly. Lektorka ochotne odpovedala aj na niektoré otázky, ktoré boli aj nad rámec danej témy. Bola fundovaná a motivovaná, ale aj realistická.

Ing. Silvia Achbergerová

5*

Kurz predčil moje očakávania. Ak porovnám prednášky na vysokej škole, tak za 4 hodiny som sa naučila viac ako za celý semester. Lektorka nám povedala veľa informácii z praxe a odpovedala na všetky naše zvedavé otázky.

Svetlana Šuľajová

5*

Kurz prebehol v pozitívnej atmosfére s množstvom užitočných informácií. Maximálna spokojnosť s prácou lektorky. Veľmi milá a príjemná lektorka, ktorá je maximálne zorientovaná v oblasti účtovníctva.

Kamil Provazník

4*

Kurz splnil moje očekávaní. Za 4 hodiny slušný výtah znalostí, jsem více orientován v oblasti účetnictví. Lektorka byla velice profesionální, odpovídala na dotazy, pomáhá a je vstřícná.

Andrea Námerová

5*

Školitelka začala so základmi, dávala príklady a zrozumiteľne sa snažila všetko podať. Nešla výhradne podľa štruktúry v materiáloch, čo bolo fajn.

Bronislava Gomes Všelková

5*

S kurzom som spokojná. Kurz prebiehal postupne od základných pojmov v účtovníctve až po základy samotného účtovníctva. Lektorka je znalá a veľmi trpezlivá. Jej prednes bol veľmi príjemný a obsahovo nadväzujúci.

Jana Kériová

4*

Na kurze som si pripomenula a objasnila informácie z vysokej školy. Priebeh kurzu sa mi páčil. Informácie boli podané zrozumiteľne a jednoducho. Lektorka má viditeľne prehľad a prax v danej oblasti.

Barbora Chrenková

5*

Veľmi dobre usporiadaný kurz. Všetko logicky nadväzovalo, dobre vysvetlené pojmy. Tempo nebolo príliš rýchle a taktiež bol poskytnutý dostatočný priestor na otázky. Lektorka bola veľmi milá, mala dobrý prístup k účastníkom, všetko vedela veľmi dobre a zjednodušenou formou vysvetliť.

Jana Kissová

5*

Kurz splnil moje očakávania. Lektorka nám pekne vysvetlila základy účtovníctva, odporučila zaujímavé linky a študijnú literatúru.

Michaela Loyová

4*

Na kurze sa mi páčilo, že lektorka nám prezentovala veľa príkladov z praxe, vysvetlila nám danú problematiku a aj aktívne reagovala na konkrétne otázky. Kurz by som odporučila každému, kto chce začať s účtovníctvom.

Lucia Osvaldová

5*

Lektorka bola milá, ústretová vždy zrozumiteľne vysvetľovala a dodatočne sa pýtala či všetci porozumeli. Ochotne vysvetlila všetko detailne aj s konkrétnymi príkladmi.

Zuzana Soľanková

5*

Kladne hodnotím postupnosť od vysvetlenia pojmov až po príklady. Tlačené materiály boli veľmi nápomocné.

Viktória Žolnová

5*

Očakávala som osvieženie, zopakovanie vedomostí zo školy a také nanovo vhupnutie do problematiky. Splnilo sa to, ba viac, naučila som sa aj niečo nové. Páčilo sa mi, že je to kurz poobede/večer, takže sa ho môžu zúčastniť aj pracujúci. Na druhej strane troška dolieha únava, ale pripomienky na zlepšovanie nemám, na kurze sa mi páčilo. Lektorka pôsobila na kurze pripravene. Bolo vidieť, že je v danej oblasti doma a vie poskytnúť informácie z praxe. Všetko sa snažila prejsť dôkladne, zrozumiteľne a podrobne. Kurz by som odporučila aj známemu. Pre človeka, ktorý má pojem o problematike je to fajn na osvieženie vedomostí, a zároveň aj praktické využitie poznatkov pri vypĺňaní vzorových príkladov. Rada sa v budúcnosti zúčastním aj iných kurzov agentúry JASPIS.

Monika Rydziová

5*

Lektorka poskytla všetky informácie, super aj z praxe. Ďakujem za poskytnuté informácie a kvalitu lektora

Vierka Bujňáková

4*

Skúsená lektorka, teória vysvetlená super, čakala som viac praktických príkladov. Lektorka bola šikovná.

Katarína Nagyová

4*

Páčilo sa mi, že kurz bol najprv teória a tiež informácie z praxe a vypĺňanie tlačív. Pohotová a skúsená lektorka, trpezlivosť so "žiakmi".

Iveta Darázsová

5*

Kurz Základy účtovníctva bol vstupom do účtovníctva. Za krátky čas nás oboznámil so základmi a ukázal, že sa oplatí pokračovať aj s inými kurzami, ak budú vyučované takouto dobrou lektorkou. Lektorka bola nabitá vedomosťami, snažila sa vysvetľovať veci z praxe, pričom poukazovala aj na chyby, na ktoré si treba dávať pozor.

Oto Kužma

5*

profesionálny prístup, odbornosť

Katarína Bitarovská

5*

Práca lektora super, skĺbenie teórie priamo s príkladmi z praxe. Myslím, že na základy účtovníctva treba viac času.

Veronika Poláková

5*

Lektorka bola príjemná, milá, vždy ochotná zodpovedať otázky. Viditeľne sa vie veľmidobre orientovať v téme. Kurz prebiehal plynulo, splnil moje očakávania

Peter Pavelko

5*

Výborný kurz, veľmi profesionálny prístup. Oceňujem veľa príkladov z praxe.

Adriana Kalmárova

5*

Kurz mal logiku, lektor vedel o čom rozpráva, všetko o.k.

Sandra Veselovská

5*

Kurz nadmieru naplnil moje očakávania, nakoľko som od neho očakávala omnoho menej. Som spokojná, obsahovo kurz spĺňal základy, ktoré by mali laikom postačovať. Lektorka sa venovala všetkým účastníkom, zaujímala sa o naše názory a pripomienky, dokonca sa na kurze rozvinula diskusia. Kurz by som odporučila aj svojim známym.

Martina Pavlíková

5*

Kurz bol veľmi zaujímavý a natoľko sa mi to zapáčilo, že som sa hneď prihlásila na kurz podvojného účtovníctva. Lektorka veľmi milá a múdra, bavilo ma to!:)

Martina Pavlíková

5*

S kurzom som bola spokojná, splnil moje očakávania. Dozvedela som sa veľa nového, hlavne dôležitých informácií zo zákonov, základov účtovníctva (aké dokumenty a účtovné knihy sú potrebné v jednoduchom a podvojnom účtovníctve) a podobne. Lektorka bola veľmi milá a určite by som sa na jej kurz veľmi rada vrátila - múdra žena. Tento kurz by som odporučila aj známemu, určite by načerpal nové informácie v oblasti účtovníctva.

Soňa Michalková

5*

Prihlásila som sa, aby som si zopakovala účtovníctvo, v ktorom nemám praktické skúsenosti a aby som sa dozvedela aj iné veci kt. som nevedela predtým. Lektorka je milá, ochotná vysvetliť, vysvetľuje zrozumiteľne, dopĺňa príklady z praxe.

Peter Janech

5*

Vynikajúci kurz aj pre tých, ktorí už z účtovníctva niečo vedia.

Jana Slabová

5*

Som veľmi spokojná s priebehom kurzu a taktiež s prácou lektorky. Lektorka bola milá, ústretová, uviedla aj praktické príklady z účtovníctva.

Anna Ilavská

5*

Som spokojná so spôsobom prihlasovania na kurzy, s komunikáciou dátumu a miesta uskutočnenia, ako i odoslanie študijných materiálov. Hodnotím tento kurz i organizáciu ako veľmi profesionálne.

Štefan Jančár

5*

Som spokojný s prácou lektorky. Bola priateľská, ochotne odpovedala na naše otázky k prednášanej téme a zároveň nám povedala viac.

Lenka Naďová

5*

Kurz bol na veľmi vysokej úrovni, lektorka jasne a zrozumiteľne všetko vysvetlila. 100 % spokojnosť, práca na vysokej úrovni.

Mgr. Erzsébet Matyi

5*

Kurz bol zaujímavý, získala som základné poznatky z účtovníctva. Lektor profesionálne vysvetlil teóriu a aj príklady z praxe, jasne a zrozumiteľne vysvetľoval.

Jana Gondeková

5*

Priebeh kurzu hodnotím pozitívne, lektor obohacoval teóriu praktickými príkladmi. Lektor prednášal zaujímavo. Je to skúsený kvalifikovaný lektor s dlhoročnou praxou.

Základy účtovníctva

5*

S kurzom som bola spokojná. P. lektor Sýkora veľmi dobre vysvetľuje a kladne hodnotím prípady z praxe ako aj humor.

Mgr. Veronika Keszeliová

3*

Lektor bol húževnatý, rozprával pútavo a najmä príklady z praxe pomohli lepšie priblížiť prezentovanú tému. Tiež sa mi rátalo, že sa nás snažil zapájať do prednášky. Vo svojej oblasti ozaj profesionál

Zuzana Andrašková

5*

Priebeh kurzu hodnotím pozitívne. Pani lektorka sa snažila vysvetliť veci na super úrovni, ale čo je hlavné dá sa to pochopiť. Určite by som odporučila kurz, pretože sa mi páči systém výučby a pekne zrozumiteľne.

Lucia Demovičová

5*

Kurzy agentúry Jaspis sú na veľmi vysokej úrovni. Spoločnosť má naozaj vysoko kvalifikovaný personál. Ďakujem za kurz zadarmo a určite pouvažujem o ďalšom kurze. Práca pani lektorky Makýšovej bola na veľmi profesionálnej úrovni. Pani lektorka nám zodpovedala všetky otázky danej problematiky.

Andrea Tomovičová

5*

S účtovníctvom som nemala skúsenosti, ale veľa som tu pochopila. Bolo toho trochu veľa, čo je ale pochopiteľné, že sa to nedá vysvetliť všetko za 4 hod. No bolo to zrozumiteľne a jednoduchým jazykom vysvetlené. Pani lektorka má veľmi sympatické vystupovanie, ochotne odpovedala na všetky otázky a mala trpezlivosť s vysvetľovaním. Kurz bol pre mňa obohacujúci, ďakujem.

Kristína Stieranková

5*

Kurz prebiehal v pohodovej atmosfére,pani lektorka bola veľmi milá a všetko riadne vysvetlila.Kurz splnil moje očakávania.

Lucia Víglašová

5*

Kurz prebiehal logicky na základe obsahu a náročnosti tém. Kurz poskytol všetky základné informácie, ktoré som od kurzu očakávala. Lektorka bola zrozumiteľná, príjemná a jej výklad bol pochopiteľný. Dala priestor na otázky a zaujímala sa, či rozumieme.

Veronika Kurucová

5*

Kurz splnil moje očakávania. Na kurze som sa dozvedela množstvo informácií. Lektorka vysvetľovala zrozumiteľne a systematicky. Je vidieť, že sa v oblasti účtovníctva vyzná.

Norbert Ágh

5*

Kurz bol pre mňa zaujímavý, prvý krát som bol na takomto kurze. Naučil som sa veľa nových vecí o účtovníctve. Lektorka bola veľmi milá a komunikatívna.

Ing. Branislav Fedor

5*

Ďakujem za kurz ZÁKLADY ÚČTOVNÍCTVA - ZADARMO. Pani lektorka je milá, ochotne nám vysvetlila a odpovedala na naše otázky. Je vidno, že pani lektorka má veľa vedomostí a aj skúseností s účtovníctvom.

Lenka Svetlíková

4*

Lektor vystihol podstatu základov účtovníctva. Priebeh celého kurzu sa mi páčil, nezaťažoval nás prílišnou odbornosťou. Rozdelenie kurzu malo hlavu a pätu, stručne a jasne nám lektor priblížil, čo je účto a pomohol nám sa rozhodnúť, či sa chceme aj do budúcna venovať tomuto odvetviu. Páčilo sa mi prepojenie teórie s praxou, s osobnými skúsenosťami lektora a jeho bezprostrednosť.

Ester Orthová

5*

Tento kurz mi dal všeobecný prehľad o účtovníctve. Pán lektor je veľmi pozitívny, vzdelaný a vtipný človek. Učivo vysvetlil veľmi zrozumiteľne.

Tatiana Chrenková

5*

Kurz splnil moje očakávania a mám väčší prehľad v účtovníctve, sú mi jasnejšie pojmy a jednotlivé činnosti v účtovníctve. Oceňujem poskytnuté materiály. Lektorka je odborníčka v účtovníctve, zrozumiteľne predkladala informácie v logickom slede. Oceňujem uvádzanie príkladov zo života, dynamický postup, ktorý udržiaval pozornosť. Kurz bol časovo vyhovujúci.

Emília Kajanová

5*

Kurz bol vedený vecne, zrozumiteľne a boli uvedené aj príklady z praxe. Lektorka vysvetľovala veľmi zrozumiteľne, bola ústretová a pohotovo reagovala na naše podnety.

Katarína Gálová

5*

Veľmi príjemná pani lektorka so skúsenosťami. Pri každej veci ,o ktorej sme možno nemali ani šajnu uviedla lektorka príklad z praxe a riadne nám to vysvetlila.

Beáta Čižmáriková

5*

S kurzom som spokojná, lektor zaujímavo prednášal a použil množstvo príkladov z reálneho života. Prácu lektora hodnotím pozitívne, vysvetlil učivo zrozumiteľne.

Lucia Dopiriaková

5*

Obsah kurzu bol podaný veľmi jasne a zrozumiteľne. Pán lektor poskytol veľa príkladov z praxe. Učivo prebral veľmi zaujímavo, pán lektor bol vynikajúci.

Mgr. Silvia Tóthová

5*

Dobrý deň, priebeh kurzu Základy účtovníctva v Bratislave bol veľmi kvalitný a presný. Na základe tohto kurzu som sa rozhodla navštíviť aj ďalší kurz - Podvojné účtovníctvo. Páčilo sa mi, že lektor nám dával reálne príklady zo života, vďaka tomu bol výklad zrozumiteľnejší. Negatíva som nepostrehla.

Kristína Hudáková

5*

V kurze sme si prešli základné pojmy a jasne sme ich rozobrali. Pre mňa ako laika bol výklad zrozumiteľný a z kurzu si odnášam základný prehľad danej problematiky.

Annamária Slančíková

5*

Kurz prebehol na vysokej odbornej úrovni. Pani lektorka sa v problematike vyzná, podala nám postrehy z praxe, čo hodnotím vysoko pozitívne.

Dominika Micháliková

5*

Kurz bol vedený svižne, v priateľskej atmosfére, ale na vysokej úrovni. Lektora bola pohotová, flexibilná a v dobrej nálade. Rada odpovedala na naše otázky a viedla nás ku konkrétnym riešeniam.

Jana Rusnáková

5*

Kurz splnil moje očakávanie a ďakujem sa odborný výklad. Teším sa na ďalší. P. Harničárová je veľmi profesionálna lektorka. Ďakujem

Michaela Morovičová

5*

Pôvodne som si chcela iba ozrejmiť základné pojmy avšak som zistila, že sa vždy dá ísť ešte viac do hĺbky. Preto som sa rozhodla, že ďalej budem pokračovať v platenom kurze. Lektor dokázal udržať našu pozornosť aj po celom dni v práci. Je vidieť, že to robí pretože ho to baví a tým to baví aj poslucháča.

Jana Španková

5*

Tento kurz poskytuje jasný základ a vstup do účtovníctva, oceňujem dynamický priebeh kurzu. Pani lektorka bola precízne pripravená, páčilo sa mi prepojenie teórie a praxe.

Ing. Jana Svýbová

5*

Kurz prebiehal v príjemnej atmosfére, lektorka veľmi príjemná, poskytnuté materiály, výučba prebiehala podľa poskytnutých materiálov, ale súčasne s príkladmi z praxe a s výkladom vlastnými slovami. Lektorka má príjemné vystupovanie, k teórii poskytovala príklady z praxe, trefne odpovedala na položené otázky, zaujímavý priebeh kurzu.

Eva Karabová

5*

Lektorka má výborné znalosti z účtovníctva, odpovedala nám na všetky otázky. Problematiku nám vysvetlila na praktických príkladoch.

Renáta Kleinová

5*

Oceňujem priebeh kurzu, ktorý bol organizovaný. Problematika bola podaná chronologicky podľa prezentácie, ako plus hodnotím príklady z praxe. Pán lektor bol veľmi komunikatívny, čo robilo prednášku záživnou.

Mária Prachárová

5*

Kurz prebiehal podľa danej osnovy, bol jasný a zrozumiteľný. Pán lektor je odborník, vie zaujať a prednášať zaujímavou formou. Páčilo sa mi prenesenie na praktické príklady z danej oblasti.

Natalya Karyaka

5*

Prišila som z Ukrajiny a keď som sa rozhodola ísť do záznamov účtovnictva, obávala som sa, keby som nerozumela lektorovi, všetko je v poriadku, "vysvetľuje lektor - pan Martin Sýkora veľmi jasne, po tomto kurze budem mať dva ďalšie kurzy - podvojné účtovnictvo a účtovnictvo na počitači S posdravom Natalya Karyaka

Dominika Ševčeková

5*

Na základe prípravného kurzu Základy účtovníctva som zistila že účtovníctvo ma baví a mám v pláne ísť na ďalšie kurzy. Na kurze veľmi dobre vysvetlené základy, porovnanie jednoduchého a podvojného účtovníctva. Lektor má veľmi dobrý znalosti účtovníctva, vysvetľoval zrozumiteľne, dával kopu príkladov, aby nám všetko laicky vysvetlil, veľká spokojnosť.

Lenka Dorinská

5*

Na kurze som čakala kopec teórie, ale som milo prekvapená praktickými príkladmi. Kurz prebiehal na vysoko odbornej úrovni, každá veta, slovo z učebných textov boli odborne vysvetlené na praktických príkladoch. Lektorka - odborník, profesionál s bohatými skúsenosťami, všetko podrobne vysvetlila, zrozumiteľne aplikovala do praxe. Zapájala nás do prednášky otázkami čo hodnotím pozitívne.

Ing. Vladimíra Pribylinová

5*

V kurze bolo množstvo informácii, príkladov z praxe, kurz splnil očakávanie, určite sa prihlásim na ďalší. Profesionálny prístup, vystupovanie lektorky, vidieť že má skúsenosti a je človek z praxe. Lektorka vie pohotovo reagovať a odpovedať na otázky. Ďakujem za využité hodiny.

Natália Micháliková

5*

Veľmi sa mi páčil výklad lektorky formou príkladov. Veľmi milá lektorka, má príjemné vystupovanie a zrozumiteľný výklad.

Kristína Molnárová

5*

Pani Makýšová bola super - odpovedala na všetky otázky komplexne a jasne

Veronika Hlavnová

5*

Školenie bolo pripravené na vysokej úrovni. Pani lektorka je odborníčka a je veľmi ústretová, snaží sa podať maximum. Oceňujem množstvo informácií, ktoré môžu pomôcť čo najviac.

Petra Ďurinová

5*

Pre mňa ako začiatočníka bez skúseností s účtovníctvom bol priebeh kurzu stručný a jasný. Pani lektorka bola výborná, pri vysvetľovaní nehovorila len teóriu, ale prepájala aj so skúsenosťami z praxe.

Mgr. PhD. Pavol Adamka

5*

Kurz bol zaujímavý, priblížil nie len základné záležitosti týkajúce sa účtovníctva, ale bol obohatený i o osobné skúsenosti lektora. Toho by som obzvlášť pochválil za jeho zanietenie pre vec :o) Vcelku splnil moje prosté očakávania.

Mgr. Denisa Martvoňová

5*

Kurz je podávaný jednoduchou formou, takže je vhodný aj pre úplných laikov. Pán Sýkora je vynikajúci lektor a skvelý špecialista.

Lucia Grulišová

4*

Základy účtovníctva boli vysvetlené a podané zrozumiteľne. S kurzom som spokojná, splnil moje očakávania, pekne vypracované materiály, zrozumiteľné vysvetlené. Zrozumiteľný výklad, dobre príklady z praxe, stručné.

Dana Beláková

5*

Zistila som základy o účtovníctve, ktoré som si potrebovala zopakovať, upresniť zmeny. Prednáška zrozumiteľná, poučná, lektorka používala príklady z praxe, vedela ochotne odpovedať na otázky, prejav zrozumiteľný.

Jana Noságová

5*

Kurz bol vedený veľmi priateľskou formou, zrozumiteľne. V priebehu vysvetľovania bola možnosť aj na konkrétne otázky, ktoré boli zodpovedané.

Kristína Šukolová

5*

Doteraz som o účtovníctve nevedela nič a na kurze som sa dozvedela základné pojmy. Páčilo sa mi, že kurz obsahoval okrem teórie aj praktickú časť, tak isto časové rozloženie výučby. Vysvetľovanie bolo zrozumiteľné, tempo primerané začiatočníkom, páčili sa mi aj príklady z praxe.

Mária Bujnovska

5*

S kurzom som spokojná, pani lektorka uviedla aj príklady zo života ak budeme účtovať na čo si máme dávať pozor, kde nespraviť chybu. S prácou lektorky p.Chovanovej som spokojná pekne zrozumiteľne vysvetľovala.

Rudolf Halmi

5*

Výborný kurz. Ja ako laik oceňujem hlavne kopec príkladov z praxe rovnako ako podklady na školenie. P.Chovanová odviedla skvelú prácu. Školenie malo logickú štruktúru.

Veronika Kollárová

5*

Veľmi zrozumiteľné vysvetlenie účtovníctva, po takejto prednáške mám veľmi jasnú predstavu. Pán lektor prednášal jednoducho, zrozumiteľne a logicky.

Veronika Pomšárová

5*

Nad moje očakávania. Celý kurz sa mi veľmi páčil. Dozvedela som sa všetko čo som potrebovala vedieť. Veľké + školiteľovi, ktorý rozprával z vlastných skúsenosti. Komunikoval s nami, odpovedal na všetky otázky aj ich zrozumiteľne zodpovedal.

Eva Fupšová

5*

Priebeh kurzu bol pre mňa zaujímavý, náučný a veľa som sa dozvedela o základných pojmoch v účtovníctve. Pani lektorka mala veľmi dobrý výklad a veľa názorných ukážok ako to vyzerá v praxi.

Zuzana Dúcka

5*

Získala som potrebné informácie o základoch účtovníctva. Pani lektorka vysvetlila danú problematiku jasne a zrozumiteľne, dokonca aj mne ako laikovi v účtovníctve. Oceňujem príklady z praxe na ktorých vysvetlila danú tému podrobne.

Dominika Piterková

5*

Splnil moje očakávanie až nad rámec. Ďakujem. Priebeh kurzu bol fajn, atmosféra dobrá, pani lektorka všetko pekne dopodrobna vysvetlila. Škoda, že aj moja učiteľka na strednej tak nevysvetlovala ako pani lektorka :)

Natália Ladányiová

5*

Kurz mi pomohol zopakovať si základy účtovníctva, nakoľko som prihlásená aj na ďalší kurz. Priebeh kurzu bol zrozumiteľný. Daná problematika bola jasne vysvetlená. Oceňujem, že lektorka uvádzala aj mnoho príkladov z praxe. Lektorka mala priateľský prístup a danú problematiku vysvetľovala jasne a zrozumiteľne. Lektorka má veľa skúseností z praxe, na ktorých nám problematiku viac priblížila.

Demková Iveta

5*

Priebeh kurzu bol perfektný, hlavne postrehy z praxe celý kurz obohatili a bolo to aj pochopiteľnejšie ako len čítať poučky z kníh. S prácou lektora som nad mieru spokojná, má príjemné vystupovanie a hlavne veľa praktických skúseností.

Mgr. Miroslav Fečík

5*

Príjemný priebeh kurzu. Občerstvenie - kávička, voda. Profesionálny a ľudský prístup. Príklady z praxe.

Martina Handlová

5*

S kurzom som bola veľmi spokojná, splnil moje očakávania. Lektorka veľmi príjemná, všetko trpezlivo a zrozumiteľne vysvetlila.

Lenka Bálintová

5*

Zložitá téma bola podaná zrozumiteľne, zaujímavo a na príkladoch.

Miroslava Pribulová

5*

Príjemná pracovná atmosféra, jasný, zrozumiteľný a odborný výklad, príjemná lektorka.

Klaudia Biňasová

5*

Páčilo sa mi, že lektorka viedla interaktívnu komunikáciu s účastníkmi kurzu, taktiež odpovedala na naše otázky. Držala sa tém a chaoticky ich nepreskakovala. Lektorka má príjemné vystupovanie, jednoduché a zrozumiteľné podanie témy, ako úplný laik som všetko pochopila.

Kristína Hodálová

5*

Ako pozitívum hodnotím menšiu skupinu. Prácu lektora hodnotím pozitívne, veľa príkladov z praxe, vysvetlenie teórie na reálnych situáciach, príjemné priateľské vystupovanie.

Eva Roncová

5*

Veľmi prínosné informácie a všetká teória premietnutá do praxe. Široký rozhľad, veľa informácii, všetky otázky zodpovedané - VÝBORNE

Eva Pugziková

5*

Lektorka hovorila pútavo, teóriu doplnila praxou, zodpovedala všetky otázky zúčastnených

Renáta Mladošová

5*

Kurz prebiehal v príjemnej atmosfére, dôkladné vysvetlené učivo. Pani lektorka je veľmi príjemná, komunikatívna, maximálna spokojnosť, prihlásim sa na ďalšie kurzy.

Jana Majanová

5*

Profesionálny, príjemný výklad lektorky, veľa informácii nad rámec, ochota odpovedať na všetky otázky.

Barbora Ondrušová

5*

Kurz prebiehal organizovane, pozitívne hodnotím dobré prezentačné zručnosti, Lektorka bola zrozumiteľná.

Mgr. Alexander Döme

5*

Kurz bol výborný. Pán Sýkora vynikajúco vysvetlil veci ktoré boli veľmi dobre pochopiteľné.

Ing. Sivia Bastyr

5*

Tento kurz mi dal širší obraz aj v súvislostiach.

Sabína Ábelová

5*

Na kurze som si obnovila zabudnuté informácie, pani lektorka prehľadne vysvetľovala účtovné prípady a teóriu na reálnych príkladoch z praxe.

Kristýna Capri

5*

Bola som nadšená z prístupu pána lektora, ktorý aktívne udával príklady z praxe a venoval sa všetkým naším dotazom. Kurz bol dynamický, prednes bol pútavý.

Alexandra Volšíková

5*

Kurz ma vyslovene bavil a teším sa na ďalšie kurzy, určite sa prihlásim. Úvod do účtovníctva ma zaujal natoľko, že by som sa rada v budúcnosti venovala účtovníctvu. Lektorka je skvelá, oživila celý kurz príkladmi zo skúseností, ktoré mi veľmi pomohli aj pochopiť konkrétne záležitosti.

Petra Perončíková

5*

v kurze boli k dispozícií všetky materiály a skvele vypracované podklady, ktorých sme sa držali - pomohlo zorientovať sa lepšie a rýchlejšie. Pani lektorku hodnotím pozitívne (veľmi !) Je vidieť, že je v tejto oblasti veľká odborníčka. Skvele vysvetlené súvislosti, uvádza príklady z praxe. Príjemné vystupovanie + autortia :)

Martina Brešťanská

5*

Pekne vedený kurz, ktorý by som odporučila každému. Vysvetlený každý jeden pojem v osnove prednášky.

Ing Dominika Drgoňová

5*

Kurz ma informoval o vzdelávacích programoch agentúry Jaspis a priblížil mi riešenie danej problematiky. Priebeh kurzu bol stručný, jasný, jednoduchý, veci z praxe, výstižný. Začali sme veci preberať od základných štruktúr a rozloženia, čo uľahčilo pochopenie zatriedenia organizácii. Lektorka vysvetľovala jasne a prednášala zrozumiteľne veci od základov a veľa vecí z praxe.

Jana Puškárová

4*

Kurz je obšírnejší, čo je dobré. Zároveň sú uvádzané aj konkrétne situácie, čo uľahčuje chápanie jednotlivých tém. Pani lektorka má veľmi dobré vyjadrovanie a páči sa mi, že veci vysvetľuje laicky a prirovnáva rôzne príklady k bežným veciam zo života.

Mgr. Veronika Sawicka

4*

Dobre odprezentované a pripravené, trošku pomalšie riešiť príklady, nestíhala som niekedy zapisovať.

Adriána Kubašová

5*

Kurz bol podrobne vysvetlený, obsahoval nie len dokumenty, ale bolo všetko vysvetlené podrobne a obsiahlejšie. Pani Kováčová mala príjemné vystupovanie, vedela vysvetliť, niektoré veci dala do príkladov, kedy sa to niekedy lepšie chápe.

Adam Bacho

5*

Napriek dĺžke bol kurz pútavý a ubehol rýchlo, asi nikdy som nedával tak dlho pozor ako na kurze.

Bc. Lenka Kravcová

5*

Bol to veľmi dobrý a kvalitný priebeh kurzu. Lektorka bola výborná, veľmi zaujímavo a pútavo podané.

Mgr. Dominica Belaňová

5*

Kurz bol prehľadný, lektorka ústretová a priamočiara. Kurz bol obsahovo naplnený a vedený ľahko pochopiteľné pre každého. Lektorka dala aj možnosť na otázky alebo prípadne na dovysvetľovanie.

Bc. Michaela Lacková

5*

Priebeh kurzu prebehol rýchlo, bol to zaujímavý výklad základov v interakcii so zúčastnenými. Lektor zaujímavo a pútavo vysvetľoval, pýtal sa či rozumieme, príjemné vystupovanie.

Alena Alena Rojková

5*

Ďakujem veľmi pekne, kurz mi pomohol sa zorientovať v problematike, bolo to pre mňa veľmi zrozumiteľné, aj keď som mala ako laik obavy, či to zvládnem.

Lenka Navrátilová

5*

Lektorka bola príjemná, odpovedala na otázky počas kurzu. Zrozumiteľne vysvetlila pojmy čo sa týka účtovníctva. Použila aj veci z reality.

Mgr. Martina Dubinová

5*

Je kurz výborný..

Kristina Adamcova

5*

Skvelý kurz, príjemné vystupovanie, zrozumiteľne všetko vysvetlené :)

Miroslava Čerňanová

5*

Veľmi zaujímavý kurz, pani lektorka vedela povedať dobré príklady k vysvetleniu pre lepšie pochopenie.

Gertruda Kubisova

5*

kurz prebiehal výborne...p. Lacova vysvetľovala zrozumiteľne...ako lektorka je vynikajúca

Celkovo 127 recenzií

Aktuálne termíny

Základy účtovníctva - ZADARMO!

Večerný ONLINE kurz od 17:00 do 19:00
02. 03. 2022 (kalendár)
lektor: Zita Lacová (detail)

prihlásiť sa (0,00 €)

10 a viac voľných miest

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.