Zákaznícka zóna

Základy účtovníctva online ZADARMO
5* 48 hodnotení

Vybrať termín

Rozmýšľate nad kurzom účtovníctva, ale neviete, ktorý kurz je pre Vás vhodnejší? Obávate sa kurzov online, lebo s tým zatiaľ nemáte skúsenosti? Prihláste sa a vyskúšajte náš kurz Základy účtovníctva online, kde Vám lektor ozrejmí základné pojmy účtovníctva, zákony, ktoré ho upravujú, vysvetlí základné rozdiely medzi jednoduchým a podvojným účtovníctvom a to všetko v pohodlí domova.


Ako bude výuka prebiehať?

Vďaka aplikácii Zoom sa ocitnete vo virtuálnej učebni, kde sa spolu s ďalšími klientmi stretnete naživo s lektorom. Na kurze sa zoznámite s úplnými základmi, ktoré neskôr môžete rozvíjať na ďalších kurzoch.

Ak máte strach, že sa v záplave nových informácii stratíte, kurz Základy účtovníctva je praktický odrazový mostík k ďalším školeniam.

Kurz je bezplatný a nevyžadujeme žiadne poplatky (napr. za skriptá a podobne). Účasť na kurze tiež nie je podmienená prihlásením sa na iné platené kurzy.

Čo na kurz hovoria absolventi?

Rebecca Villárová

5*

Veľmi dobrý prístup a rozumiteľné vysvetlenie. Ďakujem

Júlia Purdová

5*

Výklad bol zaujímavý, pútavý a hlavne stále k danej téme.

Vladimíra Poljak

5*

Príjemná, trpezlivá, ochotná lektorka.

Lydia Simanova

5*

Som úplný začiatočník pochopila som vďaka výkladu pani lektorky všetky témy, vysvetlila ich primerane a zrozumiteľne. Uvítala by som krátku prestávku po hodine prednášania.

Mgr. Gabriela Farkas

5*

Som spokojná. Kurz obohatil moje poznanie, aj keď je to ešte len začiatok cesty mojich snov k účtovníctvu. Lektorka - všetko super. Žiadne výhrady. Tak má vystupovať profesionál.

Diana Rzeszotová

5*

Maximálna spokojnosť, vynikajúca komunikácia s agentúrou, kurz bol nad rámec očakávaní, všetky teoretické poznatky boli doplnené primeranými príkladmi.

Mária Ferienčiková

5*

Dobra lektorka, pekne vysvetlovala, zrozumitelne

Peter SUTTO

5*

Kurz splnil svoj zamer. Myslim ze v ramci zakladneho oboznamenia sa s tym, co spociva a zahrna uctovnictvo je to dostacujuce. S agenturou pokojnost na celej ciare, rychla reakcia o registracii, potvrdeni a zakladnych informacii. Lektor bol prijemny s profesionalnym pristupom, mnozstvo prikladov objasnujucich tematiku, zapojenie ucastnikov bolo diskusie a otazok bolo sice mierne, tym padom to znamena, ze vysvetlenie temy kurzu lektorom bolo skvele.

Janka Chalupova

5*

Absolvovala som kurz základy účtovníctva a musím povedať, že kurz bol perfektný. Veľa som sa naučila, pani lektorka bola úžasná. Všetko podrobné vysvetlila.

Jana Hrubová

5*

Prednášajúca pani bola milá a prívetivá, zrozumiteľne a veľmi dobré vysvetlenie, pochopí aj úplný začiatočník. Ďakujem

JUDr. Michaela Braslavská

5*

Veľmi milá a príjemná lektorka, po každej časti prezentácie sa nás opýtala, či výkladu rozumieme alebo máme nejaké otázky. Obsah kurzu splnil moje očakávania, žiadne zbytočné “omáčky”, stručný a prehľadný výklad. Komunikácia s agentúrou Jaspis rýchla, jednoduchá a prehľadná. Všetky informácie týkajúce sa pripojenia na online kurz boli vopred zrozumiteľné vysvetlené.

Mgr. Michaela Grznárová

5*

Veľmi profesionálny a odborný prístup, veľká ochota. Obsah kurzu hodnotím ako precízny, s priestorom na otázky, komunikácia s agentúrou výborná, všetko na 1, jednoznačne odporúčam.

Katarína Jeskóova

5*

Kurz mi maximálne splnil očakávania, lektorka vysvetľuje zrozumiteľne, je veľmi múdra, milá. Ďakujem. Chýbalo mi hlbšie vysvetlenie problémov.

Zuzana Oraczova

5*

veľká trpezlivosť,ochota vysvetliť aj dostatok príkladov na ľahšie pochopenie,výborný prístup.. v kurze bolo obsiahnuté úplne všetko čo tam malo byť. Mne sa to páčilo :-)

Anna Stryjska

5*

Lektorka byla ochotná a vstřícná. Každé téma bylo krásně vysvětleno a zpodpořeno příklady.

Ing. Juraj Mikula

5*

Z hľadiska formy - super, že ste zvolili nástroj Zoom - jednoduchá a dobre fungujúca platforma, pri ktorej nie je človek vyrušovaný technickými problémami. Z hľadiska obsahu - perfetné zhrnutie základných faktov, neveril som, že sa to dá takto zhrnúť v tak krátkom čase. Pre získanie prehľadu o čo ide - je to skvelé, super.

Mgr. Tatiana Šteklová

5*

Výborný kurz, aj v online spracovaní, komfortne prevedenie s rovnakou výpovednou hodnotou.

Ing. Katarína Potočárová

5*

Výborný kurz, lektor, ktorý očividne svoju prácu ovláda a vie skvele vysvetliť učivo premietnutím do praxe, čiže aj laik je v obraze.

Mgr. Gabriela Kapolková

5*

Kurz splnil moje očakávania na 100 percent, bol na vysokej úrovni, od technického zabezpečenia až po výklad lektora. Lektor dával príklady z praxe, čo mne osobne veľmi vyhovovalo. Vedel o čom hovorí, nebolo to len v teoretickej rovine. Spôsob výkladu bol odborný s dobrými príkladmi z praxe. Oceňujem aj príjemné vystupovanie.

Andrea Dobrovská

4*

Kurz bol pre mňa užitočný , obnovila som si svoje vedomosti.

Ing. Julia Haluskova

5*

Vynikajuco vysvetlene,dakujem za prilezitost zucastnit sa.

Mgr. Eva Jedináková

5*

Lektorku p. Ing. Lacovú hodnotím ako profesionálku vo svojom odbore, ktorú žiadna otázka nezaskočí. Aj napriek tomu, že som sa zúčastnila online prednášky, bola vytvorená priateľská atmosféra a teória bola doplnená príkladmi "zo života."

Zuzana Zeleznikova

5*

maximálna spokojnosť po obsahovej stránke, s dlžkou kurzu, skvelý výklad lektorky. Zvažujem, že sa prihlásim na jeden z ponukaných online kurzov podvojného účtovníctva. Ďakujem.

Katarína Sobotová

5*

Ďakujem veľmi pekne za skvelú prezentáciu, a aj za technickú podporu.

Zuzana Budzelová

5*

Pani Ing. Lacova je ako prednasajuci skvela, kurz bol zrozumitelny s kvalitnou technickou podporou. Urcite prejdem aj na dalsie kurzy. Vdaka.

Celkovo 25 recenzií

Aktuálne termíny

Základy účtovníctva online ZADARMO

Večerný ONLINE kurz od 17:00 do 19:00
27. 01. 2021 (kalendár)
lektor: Zita Lacová (detail)

prihlásiť sa (0,00 €)

žiadne voľné miesto

Večerný ONLINE kurz od 17:00 do 19:00
23. 02. 2021 (kalendár)
lektor: Zita Lacová (detail)

prihlásiť sa (0,00 €)

10 a viac voľných miest

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.