Zákaznícka zóna

Základy účtovníctva online ZADARMO
5* 77 hodnotení

Vybrať termín

Rozmýšľate nad kurzom účtovníctva, ale neviete, ktorý kurz je pre Vás vhodnejší? Obávate sa kurzov online, lebo s tým zatiaľ nemáte skúsenosti? Prihláste sa a vyskúšajte náš kurz Základy účtovníctva online, kde Vám lektor ozrejmí základné pojmy účtovníctva, zákony, ktoré ho upravujú, vysvetlí základné rozdiely medzi jednoduchým a podvojným účtovníctvom a to všetko v pohodlí domova.


Ako bude výuka prebiehať?

Vďaka aplikácii Zoom sa ocitnete vo virtuálnej učebni, kde sa spolu s ďalšími klientmi stretnete naživo s lektorom. Na kurze sa zoznámite s úplnými základmi, ktoré neskôr môžete rozvíjať na ďalších kurzoch.

Ak máte strach, že sa v záplave nových informácii stratíte, kurz Základy účtovníctva je praktický odrazový mostík k ďalším školeniam.

Kurz je bezplatný a nevyžadujeme žiadne poplatky (napr. za skriptá a podobne). Účasť na kurze tiež nie je podmienená prihlásením sa na iné platené kurzy.

Čo na kurz hovoria absolventi?

Rebecca Villárová

5*

Veľmi dobrý prístup a rozumiteľné vysvetlenie. Ďakujem

Júlia Purdová

5*

Výklad bol zaujímavý, pútavý a hlavne stále k danej téme.

Vladimíra Poljak

5*

Príjemná, trpezlivá, ochotná lektorka.

Lydia Simanova

5*

Som úplný začiatočník pochopila som vďaka výkladu pani lektorky všetky témy, vysvetlila ich primerane a zrozumiteľne. Uvítala by som krátku prestávku po hodine prednášania.

Mgr. Gabriela Farkas

5*

Som spokojná. Kurz obohatil moje poznanie, aj keď je to ešte len začiatok cesty mojich snov k účtovníctvu. Lektorka - všetko super. Žiadne výhrady. Tak má vystupovať profesionál.

Diana Rzeszotová

5*

Maximálna spokojnosť, vynikajúca komunikácia s agentúrou, kurz bol nad rámec očakávaní, všetky teoretické poznatky boli doplnené primeranými príkladmi.

Mária Ferienčiková

5*

Dobra lektorka, pekne vysvetlovala, zrozumitelne

Peter SUTTO

5*

Kurz splnil svoj zamer. Myslim ze v ramci zakladneho oboznamenia sa s tym, co spociva a zahrna uctovnictvo je to dostacujuce. S agenturou pokojnost na celej ciare, rychla reakcia o registracii, potvrdeni a zakladnych informacii. Lektor bol prijemny s profesionalnym pristupom, mnozstvo prikladov objasnujucich tematiku, zapojenie ucastnikov bolo diskusie a otazok bolo sice mierne, tym padom to znamena, ze vysvetlenie temy kurzu lektorom bolo skvele.

Janka Chalupova

5*

Absolvovala som kurz základy účtovníctva a musím povedať, že kurz bol perfektný. Veľa som sa naučila, pani lektorka bola úžasná. Všetko podrobné vysvetlila.

Jana Hrubová

5*

Prednášajúca pani bola milá a prívetivá, zrozumiteľne a veľmi dobré vysvetlenie, pochopí aj úplný začiatočník. Ďakujem

JUDr. Michaela Braslavská

5*

Veľmi milá a príjemná lektorka, po každej časti prezentácie sa nás opýtala, či výkladu rozumieme alebo máme nejaké otázky. Obsah kurzu splnil moje očakávania, žiadne zbytočné “omáčky”, stručný a prehľadný výklad. Komunikácia s agentúrou Jaspis rýchla, jednoduchá a prehľadná. Všetky informácie týkajúce sa pripojenia na online kurz boli vopred zrozumiteľné vysvetlené.

Mgr. Michaela Grznárová

5*

Veľmi profesionálny a odborný prístup, veľká ochota. Obsah kurzu hodnotím ako precízny, s priestorom na otázky, komunikácia s agentúrou výborná, všetko na 1, jednoznačne odporúčam.

Katarína Jeskóova

5*

Kurz mi maximálne splnil očakávania, lektorka vysvetľuje zrozumiteľne, je veľmi múdra, milá. Ďakujem. Chýbalo mi hlbšie vysvetlenie problémov.

Zuzana Oraczova

5*

veľká trpezlivosť,ochota vysvetliť aj dostatok príkladov na ľahšie pochopenie,výborný prístup.. v kurze bolo obsiahnuté úplne všetko čo tam malo byť. Mne sa to páčilo :-)

Anna Stryjska

5*

Lektorka byla ochotná a vstřícná. Každé téma bylo krásně vysvětleno a zpodpořeno příklady.

Ing. Juraj Mikula

5*

Z hľadiska formy - super, že ste zvolili nástroj Zoom - jednoduchá a dobre fungujúca platforma, pri ktorej nie je človek vyrušovaný technickými problémami. Z hľadiska obsahu - perfetné zhrnutie základných faktov, neveril som, že sa to dá takto zhrnúť v tak krátkom čase. Pre získanie prehľadu o čo ide - je to skvelé, super.

Mgr. Tatiana Šteklová

5*

Výborný kurz, aj v online spracovaní, komfortne prevedenie s rovnakou výpovednou hodnotou.

Ing. Katarína Potočárová

5*

Výborný kurz, lektor, ktorý očividne svoju prácu ovláda a vie skvele vysvetliť učivo premietnutím do praxe, čiže aj laik je v obraze.

Mgr. Gabriela Kapolková

5*

Kurz splnil moje očakávania na 100 percent, bol na vysokej úrovni, od technického zabezpečenia až po výklad lektora. Lektor dával príklady z praxe, čo mne osobne veľmi vyhovovalo. Vedel o čom hovorí, nebolo to len v teoretickej rovine. Spôsob výkladu bol odborný s dobrými príkladmi z praxe. Oceňujem aj príjemné vystupovanie.

Andrea Dobrovská

4*

Kurz bol pre mňa užitočný , obnovila som si svoje vedomosti.

Ing. Julia Haluskova

5*

Vynikajuco vysvetlene,dakujem za prilezitost zucastnit sa.

Mgr. Eva Jedináková

5*

Lektorku p. Ing. Lacovú hodnotím ako profesionálku vo svojom odbore, ktorú žiadna otázka nezaskočí. Aj napriek tomu, že som sa zúčastnila online prednášky, bola vytvorená priateľská atmosféra a teória bola doplnená príkladmi "zo života."

Zuzana Zeleznikova

5*

maximálna spokojnosť po obsahovej stránke, s dlžkou kurzu, skvelý výklad lektorky. Zvažujem, že sa prihlásim na jeden z ponukaných online kurzov podvojného účtovníctva. Ďakujem.

Katarína Sobotová

5*

Ďakujem veľmi pekne za skvelú prezentáciu, a aj za technickú podporu.

Zuzana Budzelová

5*

Pani Ing. Lacova je ako prednasajuci skvela, kurz bol zrozumitelny s kvalitnou technickou podporou. Urcite prejdem aj na dalsie kurzy. Vdaka.

Patrícia Diliková

5*

Kurz bol veľmi prínosný. Nakoľko mám skončenú strednú školu Obchodnú akadémiu, pokračovala som ďalej na VŠ ekonomického charakteru, tak bolo fajn si osviežiť všetke tie pojmy a zároveň aj pani lektorka uvádzala príklady z praxe čo bol veľký bonus. :)

Mgr. Branislav Viselka

5*

Veľmi dobrý kurz, skúsená pohotová lektorka. Určite je to prínos pre začiatočníka, so samoštúdiom teórie sa to nedá porovnať.

Veronika Veronika Rusnaková

5*

Užasný kurz. Lektorka pani Lacová má skvelý štýl výučby. Veľmi zrozumiteľný a ľahko pochopiteľný aj úplným laikom. Ďakujem

Marcela Marcela Komadova

5*

za mna 5 hviezdiciek:lektorka super-prejav,pripravenost,odbornost,dynamika..za ohraniceny cas,dostatok info a este k tomu zdarma,co viac si priat?:)..dakujem

Ing. Samuel Fujak

5*

Veľmi zrozumiteľne prednášané, veľmi príjemná lektorka. Aj by som sa prihlásil priamo na jej kurz, ale bohužiaľ mi doobedný termín nevyhovuje kvôli práci. Ďakujem veľmi pekne.

Petronela Petronela Boborová

5*

Kurz som absolvovala z toho dôvodu, že uvažujem nad riadny kurzom jednoduchého a podvojného účtovníctva. Chcela som vedieť, či to bude téma, ktorá ma osloví. Pracujem ako mzdová účtovníčka, no nič iné okrem miezd robiť neviem. Kurz ma nakopol do toho, aby som predsa len skúsila aj ďalšiu časť (JÚ, PÚ), aj keď nie na takej úrovni aby som to vykonávala samostatne, ale aspoň do miery, aby som mala jasno čo s čím súvisí. Dúfam, že moje odhodlanie mi vydrží. Celkovo kurz hodnotím pozitívne, jasne, stručne, výstižne zhrnuté.

Marian Marian Keliar

5*

velmi dobry

Robert Robert Galant

5*

Kurz na veľmi profesionálnej úrovni. Vysvetlenie na úrovni, ľahké pochopenie, vynikjúce príklady.Super.

Marta Pavlovská

5*

Kurz bol k téme, vecný, nadmieru zrozumiteľný, som spokojná.

Dominika Dominika Michalikova

5*

Ďakujeme za prínosnú úvodnú hodinu Základov účtovníctva. Príjemná lektorka, ľudský prístup, výborné podanie informácií.

Mária Vincze

5*

Výborné, lektorka vysvetlila pútavo, nie zdĺhavo, ústretová, milá, ochotná, všetko vysvetlené tak, že sa dalo na prvý krát pochopiť a čo veľmi kvitujem, za každou témou sa pýtala, či sme pochopili a či máme otázky a všímala si aj chat. Jednotka s hviezdičkou za mňa. Ďakujem.

Mariana Mariana Tomkova

5*

Veľmi pekne ďakujem pani lektorke Lacovej za výborný výklad. Bola som veľmi spokojná. S pozdravom Tomková.

Celkovo 37 recenzií

Aktuálne termíny

Základy účtovníctva online ZADARMO

Večerný ONLINE kurz od 17:00 do 19:00
13. 07. 2021 (kalendár)
lektor: Zita Lacová (detail)

prihlásiť sa (0,00 €)

10 a viac voľných miest

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.