Detail termínu - Mzdy a personalistika, 27. feb - 21. mar 2024

Mzdy a personalistika

Chcete sa naučiť viesť mzdovú agendu? Prihláste sa na kurz Mzdy a personalistika, ktorý je určený pre začiatočníkov bez skúseností so spracovaním miezd.
Doobedný ONLINE - ut, štv
8:30 - 12:30
27. feb - 21. mar 2024
Adriana Bielik Petríková
209,00 €
3 voľné miesta Prihlásiť sa
Rozvrh kurzu
utorok + štvrtok od 8:30 do 12:30
Fotka lektora/lektorky

Adriana Bielik Petríková

Vysokoškolské štúdium absolvovala na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Počas svojej viac ako 25-ročnej praxe prešla rôznymi pozíciami na ekonomických oddeleniach v rôznych obchodných spoločnostiach, ako aj vo verejnej správe a samospráve. Od roku 2012 vedie vlastnú účtovnú spoločnosť. Keďže vzdelávanie považuje za prioritu každého účtovníka a je si vedomá toho, že samovzdelávanie v dnešnej dobe nie je postačujúce, pravidelne sa zúčastňuje odborných seminárov a získané vedomosti a skúsenosti odovzdáva ďalším kolegom a to najmä ľudskou rečou, s dôrazom na množstvo príkladov z praxe.

Vďaka

Halyna Yurchenko

Naučila som sa teoretické aj praktické zručnosti, ktoré využijem v práci. Kurz sa mi páčil, pozitívne hodnotím striedanie teoretickej a praktickej…

Ing Kristína Valková

Skvelá lektorka, ochotná vysvetliť viackrát. Kurz prebiehal akurát časovo na všetko. Skutočne pomôže pochopiť a vypočítať mzdy.

Silvia Moravcová

Podobné termíny

Skupinové kurzy
Je nám ľúto, ale žiaden iný voľný termín na tento kurz nie je.
Individuálne kurzy
Je nám ľúto, ale žiaden iný voľný termín na tento kurz nie je.
© 2014 - 2024 Agentúra JASPIS. Všetky práva vyhradené.