Neviete si rady s náročným účtovným problémom? Pomôžu naši lektori

25.4.2019 Michaela Struhárová
Keď nepomôžu ostatní kolegovia z odboru, naši lektori, ktorí vedomosti odovzdávajú ďalej a najnovšie zákony a zmeny majú v malíčku, vám poradia.
Konzultácie s lektormi Agentúra Jaspis

Aj skúsené účtovníčky občas postihne neistota, ako účtovný prípad vyriešiť a zaúčtovať. Keď nepomôžu ostatní kolegovia z odboru, zíde sa nezávislá rada od ľudí, ktorí vedomosti odovzdávajú ďalej a najnovšie zákony a zmeny majú v malíčku.

Konzultácie z účtovníctva, daní a miezd

Vieme, aké je náročné sledovanie všetkých aktualít a mať prehľad v rozsiahlej agende účtovníctva, daní a miezd, preto sme pre vás pripravili možnosť konzultácii s lektormi Agentúry Jaspis, ktorí vám náročné prípady vysvetlia tak, aby ste si nabudúce už vedeli poradiť sami. Môžete sa tiež na nich obrátiť, ak potrebujete podrobnejšie vysvetliť problematiku, ktorú ste sa učili na kurze.

Konzultácie sme rozdelili do 5 hlavných oblastí, ktoré si spolu s náročnosťou vašej otázky vyberáte v kontaktnom formulári. Odpoveď následne očakávajte vo svojej emailovej schránke do 48 hodín.

Kto na otázky odpovedá?

Na otázky najčastejšie odpovedá obľúbená lektorka Adriana Bielik Petríková, od roku 2012 vedie vlastnú účtovnú spoločnosť. S účtovníctvom a mzdami má viac ako 25-ročnú prax. Počas svojej kariéry prešla rôznymi pozíciami na ekonomických oddeleniach v rôznych obchodných spoločnostiach, ako aj vo verejnej správe a samospráve.

Ako sama tvrdí, vzdelávanie považuje za prioritu každého účtovníka a je si vedomá toho, že samovzdelávanie v dnešnej dobe nie je postačujúce. Pravidelne sa zúčastňuje odborných seminárov a získané vedomosti a skúsenosti odovzdáva ďalším kolegom.

V Agentúre Jaspis sa s ňou stretnete v Bratislave na kurzoch Jednoduché účtovníctvo, Mzdy a personalistika, Podvojné účtovníctvo, Zákon o DPH, Zákon o dani z príjmov. Naši klienti na nej oceňujú najmä vysvetľovanie ľudskou rečou s dôrazom na množstvo príkladov, ktorých má z praxe neúrekom.

Napíšte nám a naši lektori s problémom pomôžu. 

© 2014 - 2024 Agentúra JASPIS. Všetky práva vyhradené.