Zákaznícka zóna

Zákon o dani z pridanej hodnoty online
5* 7 hodnotení

Vybrať termín

Absolvovali ste kurz podvojné alebo jednoduché účtovníctvo? Chcete pochopiť aj problematiku dane z pridanej hodnoty, ktorá s účtovníctvom úzko súvisí? Príďte na školenie pre začiatočníkov venované problematike DPH, kde sa na praktických prípadoch naučíte predchádzať najčastejším chybám. Lektor vám vysvetlí najdôležitejšie časti zákona o DPH a zmeny prijaté v poslednej novele zákona.

Ako bude výuka prebiehať?

Vďaka aplikácii Zoom sa ocitnete vo virtuálnej učebni, kde sa spolu s ďalšími klientmi stretnete naživo s lektorom. Bude vám postupne vysvetľovať teóriu, budete môcť klásť otázky, ak by ste niečomu neporozumeli, podobne ako v triede. Máme pripravené príklady na základe ktorých si precvičíte prebrané učivo. K dispozícii vám budú prezentácia a tlačivá.


Čo vás na kurze čaká?

Každý lektor si dáva záležať, aby teóriu preniesol do praxe. Na úvod sa zoznámite s legislatívou (Zákon o DPH). Na príkladoch z praxe vám lektor ukáže účtovanie v peňažnom denníku a zápisy do jednotlivých účtovných kníh. 

Detailný obsah:

 1. Zdaniteľná osoba a registrácia platiteľa dane
 2. Zdaniteľné obchody (dodanie tovaru, dodanie služby, nadobudnutie tovaru, dovoz tovaru)
 3. Dodanie tovaru do iného členského štátu, nadobudnutie tovaru z EÚ
 4. Trojstranné obchody
 5. Proces samozdanenia v rámci priestoru EÚ a vnútroštátne samozdanenie
 6. Osobitné režimy uplatňovania DPH - služby cestovných kancelárií, prepravné služby atď.
 7. Miesto dodania pri dodaní tovaru a služby
 8. Vznik daňovej povinnosti
 9. Odpočítanie dane – plný nárok, koeficient, bez nároku
 10. DPH a fakturácia – postup pri čiastkových a opakovaných plneniach
 11. Dopravné prostriedky z pohľadu DPH
 12. Úprava odpočítanej dane pri investičnom majetku
 13. Daňové priznanie – vzorové vyplnenie

Čo je zahrnuté v cene?

Vyžaduje sa len aby ste si stiahli bezplatnú aplikáciu Zoom - zašleme vám podrobný návod ako si ju nainštalujete a ako sa do učebne prihlásite. Je to jednoduché, ak ale budete mať akékoľvek otázky, požiadavky na technickú alebo inú pomoc, obráťte sa, prosím, na nás.

Všetky ostatné potrebné materiály a tlačivá si môžete stiahnuť zo zákazníckej zóny, kde neustále pribúdajú aktuálne verzie

Po úspešnom absolvovaní kurzu získate osvedčenie.

Za príplatok 19 € vám vydáme akreditované osvedčenie v slovenskom, príp. aj v cudzom jazyku.
 

Ostaňme v kontakte aj na Facebooku
Pravidelne dokumentujeme atmosféru na kurzoch, ako to u nás vyzerá a čím Agentúra Jaspis práve žije.

Čo na kurz hovoria absolventi?

Eva Dobrotová

5*

Vynikajúce školenie. Toto mi dalo viac, ako čo som absolvovala v Banskej Bystrici naživo. Ak budú aj naďalej On line školenia, ktoré potrebujem rada sa ich zúčastním.

Silvia Galambos

5*

Ing. Petríková všetko veľmi zrozumiteľne vysvetlila a vedela pohotovo odpovedať. Je to vynikajúca lektorka a odborníčka v problematike DPH.

Gabriela Andelová

5*

Kurz naplnil moje očakávania. Prebrali sme problematiku dopodrobna. A skončila som ho s pocitom, že som sa toho naozaj veľa dozvedela. Reakcia na objednávku bola okamžitá. Kurz som absolvovala online a prihlasovacie údaje som dostala hneď po zaplatení na mail, kde bolo podrobne vysvetlené, ako sa ku kurzu prihlásiť. Dostala som všetky potrebné informácie. Lektorka podrobne vysvetlila na príkladoch problematiku. Ak boli nejaké otázky podrobne ich rozobrala. S pani lektorkou Adrianou Bielik Petríkovou som absolvovala teraz už tretí kurz ( a na ďalší sa ešte chystám) a musím povedať, že je veľmi milá a ochotná vždy vysvetliť, aj keď niekto položí otázku, ktorá je mimo okruh. Vždy použila príklady z praxe, oboznámila nás s prípadmi, s ktorými sa osobne stretla. Neváhala zažartovať a vždy nás zatiahla do zaujímavej komunikácie. Je to veľmi dobrá lektorka, ktorá sa vyzná v odbore. Určite vás odporučím. Pretože som bola veľmi spokojná a po kurze i "múdrejšia" :) A určite budem odporúčať hlavne pani lektorku Adrianu Bielik Petríkovú.

Celkovo 3 recenzií

Aktuálne termíny

Zákon o DPH online

Školenie ONLINE pre začiatočníkov
24. 08. 2021 - 26. 08. 2021 (kalendár)
lektor: Adriana Bielik Petríková (detail)

prihlásiť sa (69,00 €)

4 voľné miesta

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.