Zákaznícka zóna

Základy miezd online ZADARMO
5* 8 hodnotení

Vybrať termín

Rozmýšľate nad kurzom mzdy a personalistika, ale neviete čo od neho očakávať? Obávate sa kurzov online, lebo s nimi nemáte ešte skúsenosti? Prihláste sa a vyskúšajte náš kurz Základy miezd online, kde vám lektor ozrejmí základné pojmy, zákony, ktoré ich upravujú, aj malú ukážku, čo sa na kompletnom kurze naučíte a to všetko v pohodlí domova.
základy mzdového účtovníctva

Ako bude výuka prebiehať?

Vďaka aplikácii Zoom sa ocitnete vo virtuálnej učebni, kde sa spolu s ďalšími klientmi stretnete naživo s lektorom. Na kurze sa zoznámite s úplnými základmi, ktoré neskôr môžete rozvíjať na ďalších kurzoch.

Ak máte strach, že sa v záplave nových informácii stratíte, kurz Základy miezd je praktický odrazový mostík k ďalším školeniam.

Kurz je bezplatný a nevyžadujeme žiadne poplatky (napr. za skriptá a podobne). Účasť na kurze tiež nie je podmienená prihlásením sa na iné platené kurzy.

 

Obsah kurzu

1. Pracovný pomer na dobu určitú

2. Skončenie pracovného pomeru

3.  Nárok na dovolenku a výpočet nároku na dovolenku

 

 

 

Čo na kurz hovoria absolventi?

Ľubica Ľubica Látková

5*

S kurzom som bola spokojná, perfektný výklad lektorom M.Weberová,vysvetlené dobre všetky otázky od zúčastnených, hlásim sa na Mzdy a personalistika

PhDr. Kristína Jurčová

5*

Profesionálne vysvetlenie nádherne spomenuté detaily , komunikačná schopnosť p. Weberovej je dokonalá. Naozaj môžem len odporučiť.

Celkovo 2 recenzií

Aktuálne termíny

Základy miezd ZADARMO

Večerný ONLINE od 17:00 do 19:00
15. 02. 2022 (kalendár)
lektor: Marta Weberová (detail)

prihlásiť sa (0,00 €)

10 a viac voľných miest

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.