Detail termínu - Mzdy a personalistika, 19. okt - 10. nov 2024

Mzdy a personalistika

Chcete sa naučiť viesť mzdovú agendu? Prihláste sa na kurz Mzdy a personalistika, ktorý je určený pre začiatočníkov bez skúseností so spracovaním miezd.
Víkendový ONLINE - soboty+nedele
8:30 - 14:00
19. okt - 10. nov 2024
Martina Švaňová
199,00 €
6 voľných miest Prihlásiť sa
Rozvrh kurzu
soboty + nedele od 8:30 do 14:00 - víkend 2. a 3.11. sa nevyučuje
Fotka lektora/lektorky

Martina Švaňová

Martina Švaňová má dlhoročné skúsenosti s vedením komplexnej mzdovej a personálnej agendy v rôznych slovenských aj nadnárodných spoločnostiach. Ukončila štúdium na univerzite Alexandra Dubčeka v Trenčíne v odbore Ľudské zdroje a personálny manažment. V tejto oblasti pôsobí od roku 2000. V súčasnosti sa špecializuje na oblasť sociálneho zabezpečenia a pracovného práva. Okrem toho sa venuje poradenstvu, vzdelávacej činnosti a publikačnej činnosti zameranej na oblasť personalistiky, pracovného práva a mzdového účtovníctva. Veľmi komunikatívna a pozitívna lektorka s proklientským prístupom. Má rada prácu s ľuďmi, ku klientom sa snaží pristupovať individuálne s ohľadom na každého očakávania.

Kurz splnil moje očakávanie nad limit, keďže pani lektorka Švaňová je osoba na správnom mieste nielen z pohľadu teoretických vedomosti, ale aj…

Alena G.

Kurz splnil moje očakávania na jednotku, utvrdila som si svoje doterajšie poznatky a takisto som sa naučila aj veľa nového.

Mária P.

Kurz mi poskytol prehľad o danej problematike, naučil ma hýbať sa v termínoch často používaných pri personalistike a taktiež si myslím, že by som…

Nikola H.

Podobné termíny

Skupinové kurzy
Je nám ľúto, ale žiaden iný voľný termín na tento kurz nie je.
Individuálne kurzy
Je nám ľúto, ale žiaden iný voľný termín na tento kurz nie je.
© 2014 - 2024 Agentúra JASPIS. Všetky práva vyhradené.