Detail termínu - Mzdy a personalistika, 25. nov - 17. dec 2023

Mzdy a personalistika

Chcete sa naučiť viesť mzdovú agendu? Prihláste sa na kurz Mzdy a personalistika, ktorý je určený pre začiatočníkov bez skúseností so spracovaním miezd.
Víkendový ONLINE - soboty, nedele
8:30 - 14:00
25. nov - 17. dec 2023
Martina Švaňová
209,00 €
posledné voľné miesto Prihlásiť sa
Rozvrh kurzu
soboty + nedele od 8:30 do 14:00 - víkend 2. a 3.12. sa nevyučuje
Fotka lektora/lektorky

Martina Švaňová

Martina Švaňová má dlhoročné skúsenosti s vedením komplexnej mzdovej a personálnej agendy v rôznych slovenských aj nadnárodných spoločnostiach. Ukončila štúdium na univerzite Alexandra Dubčeka v Trenčíne v odbore Ľudské zdroje a personálny manažment. V tejto oblasti pôsobí od roku 2000. V súčasnosti sa špecializuje na oblasť sociálneho zabezpečenia a pracovného práva. Okrem toho sa venuje poradenstvu, vzdelávacej činnosti a publikačnej činnosti zameranej na oblasť personalistiky, pracovného práva a mzdového účtovníctva. Veľmi komunikatívna a pozitívna lektorka s proklientským prístupom. Má rada prácu s ľuďmi, ku klientom sa snaží pristupovať individuálne s ohľadom na každého očakávania.

Kurz splnil moje očakávanie nad limit, keďže pani lektorka Švaňová je osoba na správnom mieste nielen z pohľadu teoretických vedomosti, ale aj…

Alena G.

Kurz splnil moje očakávania na jednotku, utvrdila som si svoje doterajšie poznatky a takisto som sa naučila aj veľa nového.

Mária P.

Kurz mi poskytol prehľad o danej problematike, naučil ma hýbať sa v termínoch často používaných pri personalistike a taktiež si myslím, že by som…

Nikola H.

Podobné termíny

Skupinové kurzy

Mzdy a personalistika

Víkendový ONLINE - soboty+nedele Zobraziť detail termínu
8:30 - 14:00
19. okt - 10. nov 2024
Martina Švaňová
199,00 €
8 voľných miest Prihlásiť sa
8 voľných miest
199,00 €
Individuálne kurzy
Je nám ľúto, ale žiaden iný voľný termín na tento kurz nie je.
© 2014 - 2024 Agentúra JASPIS. Všetky práva vyhradené.