Detail termínu - Podvojné účtovníctvo, 22. jan - 12. feb 2024

Podvojné účtovníctvo

Naučte sa viesť podvojné účtovníctvo. Kurz je plný praktických príkladov, vďaka ktorým pochopíte princípy účtovania aj keď ste úplný začiatočník.
Doobedný ONLINE - po, str, pia
8:30 - 12:30
22. jan - 12. feb 2024
Renáta Parízková
219,00 €
6 voľných miest Prihlásiť sa
Rozvrh kurzu
pondelok + streda + piatok od 8:30 do 12:30
Fotka lektora/lektorky

Renáta Parízková

Lektorka s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti účtovníctva. Vyštudovala odbor Účtovníctvo na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Je držiteľkou certifikátu Účtovník expert Slovenskej komory certifikovaných účtovníkov. Cely svoj profesionálny život sa venovala účtovníctvu. Pracovala ako manažér účtovného oddelenia v spoločnosti zameranej na spracovanie účtovníctva, daní a auditu. Pôsobila aj ako stredoškolská učiteľka odborných ekonomických predmetov na Obchodnej akadémii.

Jeden z najlepších kurzov, vždy som sa naň tešila. Myslím si, že dosť času sme tomu venovali, veľa príkladov, veľmi dobré. Chválim.

Jitka K.

Tento kurz bol veľmi poučný a aktívny. Za krátky čas som sa naučila chápať a zapisovať zápisy, zapamätala som si ich a vyskúšala som sa orientovať v…

Inesa O.

Kurz splnil moje očakávania, všetko bolo veľmi dobre vysvetlené. Informácie boli podané prehľadne a zrozumiteľne. Lektorka vysvetľovala problematiku…

Katarína O.

Podobné termíny

Skupinové kurzy
Je nám ľúto, ale žiaden iný voľný termín na tento kurz nie je.
Individuálne kurzy
Je nám ľúto, ale žiaden iný voľný termín na tento kurz nie je.
© 2014 - 2023 Agentúra JASPIS. Všetky práva vyhradené.