Detail termínu - Analýza účtovných výkazov, 24. okt - 25. okt 2023

Analýza účtovných výkazov

Správny manažér by mal vedieť čítať a porozumieť účtovným výkazom a správne vyhodnotiť stav danej spoločnosti, aby zabránil možným finančným poruchám
Školenie ONLINE
9:00 - 13:00
24. okt - 25. okt 2023
Martin Sýkora
99,00 €
posledné voľné miesto Prihlásiť sa
Rozvrh kurzu
utorok + streda od 9:00 do 13:00
Fotka lektora/lektorky

Martin Sýkora

Dynamický lektor s dlhoročnými skúsenosťami v mnohých ekonomických odvetviach. Do roku 2000 bol konateľom, spoločníkom a zamestnancom obchodnej spoločnosti, ktorá sa zaoberala dovozom a distribúciou potravín a potravinových doplnkov. Náplň práce bola najmä v oblastiach personalistiky a miezd, obchodu a marketingu, účtovníctva a ekonomiky. Od roku 2000 je konateľom v obchodnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá účtovným, podnikateľským, organizačným, ekonomickým a marketingovým poradenstvom. Komunikatívny, ústretový lektor, rád pracuje s ľudmi a odovzdáva im svoje skúsenosti.

Som veľmi, veľmi vďačná, že som na kurze mohla byť. bolo to nad moje očakávania. Bolo to presne to, čo som práve potrebovala. ďakujem.

Barbora Hrehušová

Kurz mal výbornú štruktúru, bolo poskytnutých veľa užitočných informácií, ktoré boli jasne vysvetlené. Pán lektor bol vynikajúci, je to pán…

Martina Hajnalová

Kurz mi poskytol základné informácie o účtovníctve, závierke aj analýze - mne informácie vyhovovali. Lektor má prehľad a je fundovaný.

Andrea Štefániková

Podobné termíny

Skupinové kurzy

Analýza účtovných výkazov

Doobedný ONLINE Zobraziť detail termínu
9:00 - 13:00
8. okt - 9. okt 2024
Martin Sýkora
89,00 €
6 voľných miest Prihlásiť sa
6 voľných miest
89,00 €
Individuálne kurzy
Je nám ľúto, ale žiaden iný voľný termín na tento kurz nie je.
© 2014 - 2024 Agentúra JASPIS. Všetky práva vyhradené.