Zákaznícka zóna

PhDr. Mária Aghová

PhDr. Mária Aghová

Vyštudovala Vysokú školu ekonómie a manažmentu verejnej správy v Bratislave. Na kurzoch sa zameriava najmä na príklady z praxe. Ústretová, komunikatívna, uprednostňuje individuálny prístup ku klientom a práca účtovníka ju veľmi baví. Stále sa vzdeláva, aby mohla klientom poskytovať tie najnovšie informácie.

Referencie od našich klientov

Edita Szlamova 5 z 5

Kurz nadpriemerne splnil moje očakávania. Prebiehal v pohode, zrozumiteľne podané, precvičovali sme veľa príkladov. Lektorka bola veľmi príjemná, bezprostredná, ktorá nám vysvetľovala zrozumiteľne, je promtná, dôsledná a dbala, aby sme aj porozumeli a nie nabifľovali celú osnovu.

Hajnalka Mikus 5 z 5

Som nadmieru spokojná. Na kurze sa postupovalo od začiatku, zrozumiteľne, príklady aj z praxe. V prípade, že sme nerozumeli na prvýkrát, tak sme sa opäť k danej problematike vrátili a vysvetlili. Lektorka bola trpezlivá, milá osobnosť, vždy ústretová zodpovedať na všetky naše otázky. Úplna spokojnosť.

Monika Szabóová 5 z 5

S priebehom kurzu som spokojná. Aktívne sme riešili všetky naše otázky. Pani Aghová dopodrobna vysvetlila aj teóriu aj príklady na výpočet.. Kurz by som určite odporučila. Učebná osnova je veľmi prakticky zostavená.

Bettina Karošiová 5 z 5

Dostali sme veľa užitočných informácií. Som vďačná najmä za príklady z praxe. Mali sme skvelú náladu počas všetkých dní. S lektorkou sme boli všetci spokojní. Pomohla nám vo všetkom a vedela odpovedať na každé otázky, ktoré sme mali. U nej by som rada absolvovala aj iný kurz.

Norbert Ágh 5 z 5

Kurz bol pre mňa zaujímavý, prvý krát som bol na takomto kurze. Naučil som sa veľa nových vecí o účtovníctve. Lektorka bola veľmi milá a komunikatívna.

Ing. Matúš Rybár 4 z 5

Kurz prebiehal primeraným tempom. Uvítal by som zlepšenie koncepcie skrípt. Chýbali výpočty v software, ideálna by bola výučba na PC počas celého kurzu. Lektorka okrem teórie podľa skrípt podávala praktické info z vlastných skúseností, ochotne odpovedala na otázky.

Miriam Kozinková 4 z 5

Priebeh bol veľmi dobrý, všetko vysvetlené od základov do podvojného účtovníctva. Vďaka tomuto kurzu sa naučí PU aj človek, kt. sa s ním nikdy nestretol.

Beáta Baráthová 5 z 5

Všetky informácie boli praktické a nápomocne.

Anita Németh 5 z 5

Lektorka kurzu bola fantastická, vedela pekne ukázať na praktických príkladoch spôsoby účtovania, čo bol dôvod prečo som sa prihlásila na kurz

Ingrid Vargová 5 z 5

Kurz mi dal oveľa viac než som očakávala, veľa informácii aj z praxe. Lektorka je vynikajúca, milá, ochotná. Teóriu vždy spojila s praxou, čím sa stalo preberané učivo viac zrozumiteľné.

Ing. Iveta Domonkosová 5 z 5

Na kurze som sa veľa naučila, hlavne praktické príklady a vyplňovanie dokladov.. Kurz bol veľmi dobrý. Prebratá teória, zákonník práce, praktické ukážky dokladov, výpočet príkladov. Lektorka je odborne veľmi zdatná, ochotná a milá, odpovedala na otázky z praxe, snažila sa motivovať študentov.

Zlatica Földesová 5 z 5

Na kurz som prišla aby som sa naučila základy podvojného účtovníctva a oveľa viacej som sa dozvedela ako som očakávala, kurz bol dobre postavený. Pani lektorka bola dobre pripravená a nerobilo jej problém nám aj viac krát vysvetliť nejasnosti v problematike.

Alena Modrócka 5 z 5

Bola som spokojná s priebehom kurzu, Vládla tu dobrá nálada. Pani lektorka bola milá, ochotná a nápomocná. Zrozumiteľne vysvetľovala a dávala aj príklady z praxe.

Lenka Moravčíková 4 z 5

Kurz prebiehal podľa plánu a časového rozvrhu, bol logický a systematicky rozdelený, pochopiteľný. Lektorka bola milá, ústretová a zrozumiteľná, pracovala s výborne spracovanými skriptami, ktoré boli výbornou pomôckou pre prax

Mgr. Silvia Szabó 5 z 5

Som spokojná s kurzom, určite sa zúčastním ďalšieho kurzu v Jaspise. Kurz prebiehal v dobrej atmosfére, podľa dohodnutých podmienok. Lektorka v kurze vysvetlí, ukáže, je profesionálka na úrovni, ústretová a flexibilná

Zuzana Bendíková 5 z 5

Priebeh kurzu bol v perfektnej nálade, čo sa týka lektora a aj kolektívu. Som maximálne spokojná. Lektorka je veľmi sympatická a skúsená.

Ing. Denisa Plutová 5 z 5

Výborná lektorka s dlhoročnou praxou. Zodpovedne a zrozumiteľne vysvetlila podstatu školenia a s prehľadom reagovala na naše prípadné otázky. Hodnotenie na jednotku.

Kristína Šukolová 5 z 5

Doteraz som o účtovníctve nevedela nič a na kurze som sa dozvedela základné pojmy. Páčilo sa mi, že kurz obsahoval okrem teórie aj praktickú časť, tak isto časové rozloženie výučby. Vysvetľovanie bolo zrozumiteľné, tempo primerané začiatočníkom, páčili sa mi aj príklady z praxe.

Klaudia Korytiaková 5 z 5

Kurz presiahol moje očakávania, cítila som sa tu veľmi príjemne, dostali sme viac informácii, než len čo bolo potrebné. Kurz sa mi veľmi páčil, pravdepodobne sa prihlásim aj na ďalší. Nemala som žiadne skúsenosti s účtovníctvom, ale teraz už by som sa odvážila zvoliť si prácu aj v tomto odbore. Lektorka bola veľmi nápomocná, na všetky otázky vedela rýchlo reagovať, poskytla nám pomocný materiál, dokonca aj kontakt.

Monika Majoroš 5 z 5

Veľmi dobrý výklad kurzu, podrobne vysvetlené pojmy a postupy účtovania - dobrý základ pre štart. Veľmi dobrá práca lektora, veľa príkladov z praxe.

Simona Bíleková 5 z 5

Kurz bol nad moje očakávania. Pre úplných začiatočníkov trochu náročnejšie, ale zvládnuteľné tempo a získanie nových informácií. Lektorka mala extrémne množstvo vedomostí z danej oblasti, tým pádom sme sa dozvedeli aj niečo navyše, za čo jej ďakujem.

Žaneta Gyalogová 5 z 5

Na kurze som sa cítila dobre. Veľa nových poznatkov a informácii som dostala. Splnil moje očakávania nad mieru. Doteraz najlepšia lektorka, viackrát vysvetlila, keď sme nerozumeli niečomu, veľa príkladov sme dostali zo života z praxe lektorky.

Martina Handlová 5 z 5

S kurzom som bola veľmi spokojná, splnil moje očakávania. Lektorka veľmi príjemná, všetko trpezlivo a zrozumiteľne vysvetlila.

Veronika Kuricová 5 z 5

Kurz prebiehal veľmi plynulo a organizovane. Teóriu sme si priamo precvičili aj na praktických príkladoch. Lektorka bola veľmi ochotná odpovedať na otázky a všetko pekne vysvetliť. Lektorka bola vždy pripravená na hodinu a podala nám všetky potrebné vedomosti. Chválim jej prácu aj prístup k ľuďom.

Anita Nagyová 5 z 5

Získala som vedomosti, ktoré viem uplatniť v praxi bez predchádzajúceho ekonomického vzdelania. Kurz som absolvovala na dvoch miestach NZ/KN bez žiadnych problémov, pekne na seba naviazali. Veľmi odborne vzdelaná lektorka a aj vie svoje vedomosti predať - odovzdať aj takému, čo to vôbec nepoznal.

Martina Handlová 5 z 5

Na kurz som sa prihlásila, aby som si oprášila svoje doterajšie vedomosti. Naučila som sa, ale oveľa viac ako som očakávala. Lektorka je veľmi príjemná, ústretová. Odborne nám všetko vysvetlila a používala aj príklady z praxe, čo bolo pre nás veľmi prínosné.

Anikó Hírová 5 z 5

Rovnomerne rozloženie vyučovacích hodín. Veľmi prospešné, že sa hodiny uskutočňovali každý druhý deň. S prácou lektorky som veľmi spokojná. Výklad učiva bol zrozumiteľný aj pre začiatočníkov. Kladie dôraz na ozaj dôležité informácie. Podáva učenie z vlastnej skúsenosti.

Alexandra Hrušková 5 z 5

Tento kurz splnil v plnej miere moje očakávania a som spokojná. Priebeh kurzu bol plynulý. Pekne na seba nadväzovali jednotlivé hodiny a p. lektorka objasnila všetky dôležité témy a potrebné informácie. Pani lektorka a jej vysvetľovanie bolo perfektné, je odborníčka vo svojom obore s praxou a jej hodiny mi budú prínosom do budúcna.

Mária Čengelová 5 z 5

Ako začínajúci účtovník a personalista viem všetky nadobudnuté informácie využiť v praxi. Kurz prebiehal podľa určitej schémy, od zákonníka práce až po všetky výpočty miezd, PN, dovoleniek, všetko, čo má mzdový účtovník vedieť. Taktiež aj personalista. Dobre viem všetko využiť v praxi, za čo ďakujem. Lektor sa plne venoval všetkým účastníkom kurzu, zodpovedal všetky otázky. Odpovedal aj na konkrétne situácie, ktoré máme v praxi, bol ústretový a odborne na veľmi dobrej úrovni.

Mgr. Veronika Sawicka 4 z 5

Dobre odprezentované a pripravené, trošku pomalšie riešiť príklady, nestíhala som niekedy zapisovať.

Boglárka Mészáros 5 z 5

Bolo to dobré, páčilo sa mi všetko, bolo to aj pre laikov. Veľa to dalo. S lektorkou spokojnosť na 100%, jednoduché pochopenie aj pre začiatočníkov. Ďakujem za všetko :)

Viktória Pšenáková 5 z 5

Kurz milo prekvapil a prekročil moje očakávania. Prebrali sme všetko, čo bolo na pláne bez ponáhľania, otázky boli zodpovedané, robili sme príklady a ďalšie príklady, čo bolo pre nás najlepšie. Lektorka bola vynikajúca, nikde sa neponáhľala, mala skúsenosti, každému venovala pozornosť, zaujímala sa o naše problémy a podala riešenia na dané otázky, milé príjemné vystupovanie.

Csilla Bognerová 5 z 5

Veľmi intenzívny, rýchly, užitočný kurz. Veľa sme sa dozvedeli o zákonoch a o príkladoch reálneho života. Lektorka bola vždy ochotná pomáhať, príjemný výstup, veľa vedomostí nám prevzala. Veľmi trpezlivá a milá osoba, maximálna spokojnosť.

Kristína Raffajová 5 z 5

Kurz bol veľmi prínosný. Veľmi dobre a zreteľne vysvetlené, podrobne. Obsah aj organizácia super. Vynikajúca lektorka, všetko vysvetlí na praktických príkladoch, ak niekto nerozumie, vráti sa k tomu bez problémov. Veľmi dobré poznatky aj z praxe.

Lenka Martišková 5 z 5

Kurz ma naučil všetko, čo som potrebovala a chcela vedieť. Budem to potrebovať pri svojej práci v budúcnosti. Hodiny boli veľmi prínosné, hlavne super vysvetlené pani lektorkou. Veľmi oceňujem praktické vysvetlenie na príkladoch zo života, presné postupy, zadania zrozumiteľne vypracované. Pani lektorka bola vždy veľmi milá, ústretová, nikdy nemala problém odpovedať na akúkoľvek otázku. Naučila nás veľmi podrobne všetko aj z materiálov.

Mgr. Denisa Kummerová 5 z 5

S týmto kurzom som bola spokojná. Pani lektorke ďakujem za veľmi dobré a hlavne zrozumiteľné vysvetlenie podvojného účtovníctva. Prínosom boli hlavne príklady z praxe. Kurz odporúčam všetkým, ktorí sa chcú niečo nové naučiť, alebo zopakovať.

LENKA Hailing Biggs MAAT 5 z 5

Kurz bol vynikajuci a poucny urcite doporucujem. Pani Aghova je velmi trpezliva a sikovna lektorka. Dakujem S pozdravom Lenka

Kristína Dobšovičová 5 z 5

Pani lektorka bola veľmi príjemná a ústretová. Veľmi príjemná pani lektorka, určite by som v tejto agentúre absolvovala ďalší a ďalší kurz. V každej možnej chvíli vysvetlila všetko potrebné. Veľmi som spokojná určite odporúčam.

JUDr. Michaela Braslavská 5 z 5

Celý kurz prebiehal v príjemnej atmosfére, pani Aghová je naozaj milá a ústretová lektorka. Dôraz bol kladený na praktické cvičenia, už na prvej hodine sme začali hneď účtovať, takže nešlo len o nekonečné prednášanie teórie. Ako najväčšie pozitívum hodnotím to, že nás lektorka neustále zapájala do príkladov, čiže sme museli byť neustále v strehu, nebolo možné si kurz len tak odsedieť. Online forma kurzu mi maximálne vyhovovala, nemám čo vytknúť. Taktiež musím pochváliť agentúru JASPIS za technickú stránku zabezpečenia kurzu, ktorý prebiehal bez akýchkoľvek technických problémov.

Mgr. Monika Kaprálová 5 z 5

Kurz Podvojného účetnictví byl perefktní! Lektorka PhDr. Aghová byla milá, všechno srozumitelně vysvětlila, byla velmi nápomocná a trpělivá :-) Nemohu jinak, než doporučit! :-)

Mgr Jana Hirnerová 5 z 5

Výborná školiteľka PhDr.Aghová vďaka, ktorej som pochopila účtovníctvo omnoho jednoduchšie ako za 4 roky na strednej škole. Zo srdca ďakujem.

Zuzana Zuzana Molnárová 5 z 5

Dostatok príkladov, veľmi dobré vysvetlenie. Pani lektorka bola výborná, príjemná, zábavná, zapájala nás.

Anastasiia Valishina 5 z 5

Som veľmi spokojná s kurzom. Veľmi dobrá agentúra, rýchle odpovedá na otázky. Veľmi dobrý kurz, mali sme veľa praktických príkladov. Nič nechýbalo. Lektorka, Mária Aghová bola veľmi dobrá. Pekne všetko vysvetľovala.

Ing. Jana Osinová 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania nad mieru. Bola som milo prekvapená koľko som sa toho naučila, ale aj akým spôsobom kurz prebiehal. Kurz bol pre mňa prínosom vo viacerých ohľadoch. Prebiehal veľmi systematicky a legislatíva v ňom bola prebratá detailne, no zároveň veľmi zrozumiteľným spôsobom, určite aj vďaka množstvu praktických príkladov.

Petra Gálfy Cviková 5 z 5

Kurz pod vedením pani lektorky PhDr. Aghovej prebehol presne podľa očakávaných predstáv. Správny pomer teórie a denné precvičovanie príkladov z praxe. Pani lektorka PhDr. Aghová bola skvelým sprievodcom v problematike miezd a personalistiky. Vždy ochotná všetko vysvetliť do detailov. Celý kurz prebiehal vo veľmi príjemnej atmosfére.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.