Zákaznícka zóna

PaedDr. Bibiana Olášová, MBA

PaedDr. Bibiana Olášová, MBA

Lektorka so skúsenosťami nielen v oblasti účtovníctva, ale i v oblasti miezd a personalistiky. Dlhoročné skúsenosti v oblasti spracovávania jednoduchého i podvojného účtovníctva, miezd a personalistiky. Vyštudovala vysokú školu s ekonomickým zameraním, neskôr si doplnila vzdelanie doktorátom v oblasti pedagogiky a profesijné vzdelanie v oblasti manažmentu organizácie. Ústretová lektorka, rada pracuje s ľudmi, lektorskej činnosti sa venuje už dlhodobo.

Referencie od našich klientov

Róbert Kristín 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania a prispel k môjmu budúcemu lepšiemu uplatneniu na trhu práce. Výhoda miesta kurzu, víkendového priebehu, zabezpečená literatúra.

Kristína Hodálová 5 z 5

Ako pozitívum hodnotím menšiu skupinu. Prácu lektora hodnotím pozitívne, veľa príkladov z praxe, vysvetlenie teórie na reálnych situáciach, príjemné priateľské vystupovanie.

Eva Roncová 5 z 5

Veľmi prínosné informácie a všetká teória premietnutá do praxe. Široký rozhľad, veľa informácii, všetky otázky zodpovedané - VÝBORNE

Eva Pugziková 5 z 5

Lektorka hovorila pútavo, teóriu doplnila praxou, zodpovedala všetky otázky zúčastnených

Renáta Mladošová 5 z 5

Kurz prebiehal v príjemnej atmosfére, dôkladné vysvetlené učivo. Pani lektorka je veľmi príjemná, komunikatívna, maximálna spokojnosť, prihlásim sa na ďalšie kurzy.

Jana Majanová 5 z 5

Profesionálny, príjemný výklad lektorky, veľa informácii nad rámec, ochota odpovedať na všetky otázky.

Barbora Ondrušová 5 z 5

Kurz prebiehal organizovane, pozitívne hodnotím dobré prezentačné zručnosti, Lektorka bola zrozumiteľná.

Iveta Pitlíková 5 z 5

Som veľmi spokojná, čo som potrebovala vedieť, to som sa vďaka tomuto kurzu dozvedela. Počas kurzu boli všetky potrebné informácie z oblasti jedn. účt. vysvetlené s pomocou teórie a taktiež z praxe lektorky. Veľkou pomocou do budúcej praxe boli aj ukážky z programu. Lektorka vysvetlila teóriu aj s príkladmi z praxe, bola nápomocná, ochotná vysvetliť aj naviac, vzdelaná so skúsenosťami z praxe, trpezlivá, dávala možnosť pýtať sa.

Alica Faktorová 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania, oceňujem prístup pani lektorky, ktorá bola skvelá a vždy ochotne odpovedala na všetky otázky. Kurz sa mi páčil, aj z hľadiska, že kurz bol náročnejší, ale pani lektorka ochotne vysvetľovala postupy účtovania a zápisy znova a znova. Skvelá, milá, priateľská, ochotná lektorka, vždy dobre naladená a najmä oceňujem profesionalitu a vysokú odbornosť pani lektorky.

Marianna Barteková 5 z 5

Nemala som žiadne znalosti v tejto oblasti, určite mi to bude prínosom. Lektorka bola výborná, ochotná, používala príklady z praxe, ochotne zodpovedala na každý dotaz, vykonáva svoju prácu na 1*.

Miroslava Adamičková 5 z 5

Každá hodina kurzu bola zaujímavá a dobrá. Pani lektorka každú hodinu pri vysvetľovaní používala príklady z praxe, čo pomohlo pre lepšie pochopenie učiva. Mala so všetkým strpenie a nerobilo jej problém aj viacnásobné zopakovanie. Kurz je veľmi prospešný

Gabriela Barincová 5 z 5

Práca p. lektorky bola výborná, uvádzala veľa príkladov z praxe - hodnotím to ako veľké plus.

Ing. Roman Janúš 5 z 5

S priebehom kurzu som bol spokojný. Prebrali sme všetko čo som potreboval vedieť. Za prínos v kurze považujem praktické vyskúšanie účtovania na PC na konci kurzu.

Nadežda Kryštofová 5 z 5

Kurz splnil nadmieru moje očakávania, boli to veľmi príjemné soboty. Lektorka je výborná, postupne ma vtiahla do problematiky, vďaka jej výkladom som si mnoho vecí zapamätala hneď. Priebeh kurzu bol bez problémov, hlavne dobrá a kľudná atmosféra na učenie. Jej výklad bol výborný, používala veľa príkladov z praxe - človek si vie lepšie veci predstaviť - bola som maximálne spokojná.

Zuzana Vávrová 5 z 5

S pani lektorkou sme robili veľa účtovných príkladov, skvelá atmosféra. Pani lektorka bola veľmi nápomocná, priateľská, veľmi veľa nám vysvetľovala účtovné príklady aj z praxe. Znovu by som išla k tejto pani lektorke.

Michaela Košíková 5 z 5

Kurz prebiehal super, prešli sme všetky okruhy, všetko učivo, ktoré bolo treba. Podklady sme dostali, hodiny prebiehali dobre, bolo v nich všetko obsiahnuté. Práca lektora bola na dobrej úrovni, učivo nám vysvetlila, čo sme nevedeli aj viackrát. Keď sme mali nejaké otázky, nemala problém nám ich vysvetliť a objasniť.

Martina Brešťanská 5 z 5

Pekne vedený kurz, ktorý by som odporučila každému. Vysvetlený každý jeden pojem v osnove prednášky.

Katarina Jurikova 0 z 5

Super kurz i vďaka úžasnej pani lektorke Bibiana Olášová, MBA. Ďakujem .

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.