Zákaznícka zóna

Mgr. Katarína Makýšová

Mgr. Katarína Makýšová

Lektorka s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti jednoduchého a podvojného účtovníctva, ako aj v oblasti účtovníctva rozpočtových či neziskových organizácii. Študovala na Univerzite Komenského na Fakulte managementu. Preferuje ústretový a individuálny prístup ku klientom. Je komunikatívna a baví ju práca s ľuďmi. Sama sa rada vzdeláva a dbá na to, aby mala všetky aktuálne informácie v oblasti, ktorej sa venuje.

Referencie od našich klientov

Lucia Kozmálová 5 z 5

Kurz rozšíril moje obzory. Prebiehal v príjemnom tempe, vďaka skriptám som mala dobrý obraz o prednášanom učive. Lektorka nám poskytla veľa príkladov z praxe, dobré rady a postrehy.

Miroslava Mončeková 5 z 5

Lektor má vynikajúce vedomosti v danej problematike. Ústretovo vysvetlil tému z teoretického aj praktického hľadiska.

Iveta Potisková 5 z 5

Praktické skúsenosti z oblasti účtovania. Získala som mnoho nových poznatkov z preberanej problematiky. S prácou lektorky som bola nadmieru spokojná. Bola k nám ústretová, ochotná vysvetliť aj iné veci z oblasti účtovníctva. Lektorka je profesionálna.

Michaela Begová 5 z 5

Bola som veľmi spokojná. Veľa som sa naučila. Pani lektorka bola veľmi profesionálna, kompetentná a fundovaná odborníčka. Oceňujem jej ľudský prístup ako aj skvelý prístup z praxe prenesený do kurzu.

Peter Janech 5 z 5

Vynikajúci kurz aj pre tých, ktorí už z účtovníctva niečo vedia.

Mgr. Veronika Krátka 5 z 5

Kurz prebiehal podľa mojich očakávaní. Absolvovala som už viacero kurzov z agentúry Jaspis, boli vždy na profesionálnej úrovni.

Alexandra Horníková 5 z 5

Od kurzu som očakávala aktualizovanie svojich doterajších poznatkov, v čom splnil moje očakávania v plnej miere.

Lucia Demovičová 5 z 5

Kurzy agentúry Jaspis sú na veľmi vysokej úrovni. Spoločnosť má naozaj vysoko kvalifikovaný personál. Ďakujem za kurz zadarmo a určite pouvažujem o ďalšom kurze. Práca pani lektorky Makýšovej bola na veľmi profesionálnej úrovni. Pani lektorka nám zodpovedala všetky otázky danej problematiky.

Miloš Volek 5 z 5

V priateľskej atmosfére prebehlo školenie bohaté na odborné informácie a veľa praktických cvičení. S prístupom lektora a prezentovanými informáciami som nadmieru spokojný. Jednoducho profesionálny prístup.

Miroslava Šípošová 5 z 5

Jasný, výstižný kurz, veľmi praktický a veľa reálnych príkladov. Okrem toho, že je pani lektorka sympatická, má príjemný hlas a vystupovanie, je odborníčka vo svojom obore, odpovedala vždy na všetky naše otázky, bola ústretová, vysvetľovala jasne, prakticky. Maximálna spokojnosť.

Andrea Tomovičová 5 z 5

S účtovníctvom som nemala skúsenosti, ale veľa som tu pochopila. Bolo toho trochu veľa, čo je ale pochopiteľné, že sa to nedá vysvetliť všetko za 4 hod. No bolo to zrozumiteľne a jednoduchým jazykom vysvetlené. Pani lektorka má veľmi sympatické vystupovanie, ochotne odpovedala na všetky otázky a mala trpezlivosť s vysvetľovaním. Kurz bol pre mňa obohacujúci, ďakujem.

Zuzana Kalmanová 5 z 5

Kurz splnil moje očakávanie, dostala som odpovede na otázky, ktoré ma trápili. Práca lektora bola na vysokej úrovni, má veľa skúsenosti z praxe.

Mgr. Viera Pócsová 5 z 5

Na kurze sa mi páči, že riešime otázky a situácie z praxe. V kurze je malá skupinka a máme väčšiu možnosť diskutovať

Vladimíra Ondrišova 5 z 5

Nadobudla som vedomosti a zručnosti potrebné na zamestnanie sa v obore účtovníctva. Vďaka lektorke som sa naučila nie len teoretické poznatky z podvojného účtovníctva, ale aj skúsenosti z praxe.

Natália Beňová 5 z 5

Množstvo praktických príkladov, výborne vysvetlená teória aj účtovné prípady jednotlivo. Oceňujem predovšetkým milý prístup, ochotu a poznatky z praxe s ktorými sa s nami pani lektorka podelila.

Dominika Micháliková 5 z 5

Kurz bol vedený svižne, v priateľskej atmosfére, ale na vysokej úrovni. Lektora bola pohotová, flexibilná a v dobrej nálade. Rada odpovedala na naše otázky a viedla nás ku konkrétnym riešeniam.

Eva Karabová 5 z 5

Lektorka má výborné znalosti z účtovníctva, odpovedala nám na všetky otázky. Problematiku nám vysvetlila na praktických príkladoch.

Adriana Juhosová 5 z 5

Kurz prebiehal v poriadku, všetky naše otázky boli riadne vysvetlené a nami pochopené. Kurz naučil aj tých, ktorý nemali žiadne skúsenosti s účtovníctvom. Pani lektorka odviedla výbornú prácu, veľa vecí nám vysvetlila na príkladoch z praxe.

Ing. Vladimíra Pribylinová 5 z 5

V kurze bolo množstvo informácii, príkladov z praxe, kurz splnil očakávanie, určite sa prihlásim na ďalší. Profesionálny prístup, vystupovanie lektorky, vidieť že má skúsenosti a je človek z praxe. Lektorka vie pohotovo reagovať a odpovedať na otázky. Ďakujem za využité hodiny.

Anna Smatanová 5 z 5

Počas kurzu sme prebrali dostatočne podrobne celý obsah učebnice, riešili sme veľa praktických príkladov. Pani lektorka má veľmi príjemné vystupovanie, snažila sa nám sprístupniť čo najviac informácií a veľa príkladov z vlastnej praxe.

Kristína Molnárová 5 z 5

Pani Makýšová bola super - odpovedala na všetky otázky komplexne a jasne

Veronika Hlavnová 5 z 5

Školenie bolo pripravené na vysokej úrovni. Pani lektorka je odborníčka a je veľmi ústretová, snaží sa podať maximum. Oceňujem množstvo informácií, ktoré môžu pomôcť čo najviac.

Zuzana Zelenay Bendová 5 z 5

Všetko bolo vynikajúce. Materiály k štúdiu, program aj lektor. Vrelo odporúčam. Lektorka bola vynikajúca. Trpezlivá, odborné znalosti na vysokej úrovni. Povedala veľa vecí z praxe.

Vladimíra Pribylinová 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania nad mieru. Chválim výklady a vysvetlenia podané zo strany lektorky, je vidieť, že má prehľad a že sa aktívne účtovníctvu venuje. Možno by som kurz rozšírila ešte o pár hodín, no vcelku to stačí. Lektorka je šikovná, vidieť, že vie o čom hovorí. Nie je to len teoretik. Chválim!!

Miroslava Fornerová 5 z 5

Naučili sme sa nielen teoretické veci z oblasti podvojného účtovníctva, ale sme preriešili aj množstvo účtovných prípadov. Podľa môjho názoru bol kurz dobre zorganizovaný. Začali sme s teoretickými vecami a potom sme postupne prechádzali účtovnými triedami. Páčilo sa mi veľké množstvo príkladov, ktoré sme riešili. Oceňujem prácu lektorky Mgr. Kataríny Makyšovej, pretože jej vedomosti vo veľkej miere presahujú obsah učebnice. Páčilo sa mi množstvo príkladov z praxe.

Lucia Neupauerová 5 z 5

Priebeh kurzu išiel podľa očakávania. Jednotlivé účtovné triedy boli prebraté. Práca lektora bola výborná. Všetko systematicky a zrozumiteľne vysvetlené. Príjemný prístup.

Nika Žilinská 5 z 5

Naučila som sa základy účtovania a získala som teoretické znalosti, ktoré využijem v praxi. Nakoľko som v účtovníctve nikdy nerobila, zo začiatku som bola úplne stratená, ale po skončení kurzu už mám celkom dobrý obraz ako účtovať základne účtovné súvzťažnosti. Lektorka je veľmi skúsená, uvádza veľa príkladov z praxe.

Ing. Alena Čambálová 5 z 5

Kurz bol vždy super, žiadna nuda. Lektorka vždy reagovala na nejasnosti, ktoré sme mali. Mali sme veľa materiálov, veľmi dobre pripravených. Pani lektorka bola veľmi profesionálna a zároveň ľudská a trpezlivá.

Mária Tomašovičová 5 z 5

Je toho veľa, ale bolo to OK. Prax ukáže :) Kurz prebiehal bez mojich pripomienok úplne v poriadku. Na všetky moje otázky som dostala odpovede. Som spokojná. Práca lektora profesionálna a na vysokej úrovni. Milá, príjemná pani lektorka.

Ing Dominika Drgoňová 5 z 5

Kurz ma informoval o vzdelávacích programoch agentúry Jaspis a priblížil mi riešenie danej problematiky. Priebeh kurzu bol stručný, jasný, jednoduchý, veci z praxe, výstižný. Začali sme veci preberať od základných štruktúr a rozloženia, čo uľahčilo pochopenie zatriedenia organizácii. Lektorka vysvetľovala jasne a prednášala zrozumiteľne veci od základov a veľa vecí z praxe.

Jana Puškárová 4 z 5

Kurz je obšírnejší, čo je dobré. Zároveň sú uvádzané aj konkrétne situácie, čo uľahčuje chápanie jednotlivých tém. Pani lektorka má veľmi dobré vyjadrovanie a páči sa mi, že veci vysvetľuje laicky a prirovnáva rôzne príklady k bežným veciam zo života.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.