Zákaznícka zóna

Marta Weberová

Marta Weberová

garant kurzu

Mzdám a personalistike sa venuje od roku 1995. V roku 2001 založila vlastnú spoločnosť zameranú na mzdový outsourcing a vzdelávanie v oblasti pracovnoprávnych vzťahov. Má viac ako 25 ročnú prax v praktickom vedení mzdového a personálneho oddelenia, ako aj vo vzdelávaní v rozsahu pracovnoprávnych vzťahov. Aktívne publikuje odborné články v danej oblasti. Vo vlastnej réžii vydala a distribuovala príručku „Ako sa stať dobrou mzdovou účtovníčkou“, ktorá pomohla viacerým začínajúcim mzdovým účtovníčkam. Vypracovala na objednávku množstvo vzdelávacích materiálov pre rôzne vzdelávacie agentúry na Slovensku. Jej odborné články môžete nájsť aj vo vydavateľstve Verlag Dashöfer, s ktorým niekoľko rokov spolupracovala. V minulosti spolupracovala so Slovenskou obchodnou a priemyselnou komorou. Jej poradenské služby využívajú mnohé súkromné firmy a inštitúcie. V súčasnosti svoje bohaté skúsenosti z praxe odovzdáva ďalej cez vzdelávacie a poradenské aktivity nie len v Bratislave, ale aj ostatných krajoch Slovenska.

Referencie od našich klientov

Iveta Kamenárová 5 z 5

Kurz bol skutočne kvalitný. Som veľmi rada, že som sa zúčastnila. Myslím, že som sa dozvedela aj viac ako som očakávala. Okrem množstva vedomostí aj aktuálnych noviniek v mzdách oceňujem aj príjemnú atmosféru na kurze.

PhDr. Adriana Sečkárová 5 z 5

Lektorke pani Weberovej nie je čo vytknúť, jednoducho perfektný výklad.

Mgr. Marína Križanová 5 z 5

Kurz prebiehal vecne a rýchlo, množstvo informácií, príkladov z praxe, kopec materiálov aj od pani lektorky, čo veľmi pomôžu v praxi.

Erika Kubicová 5 z 5

Lektorka bola veľmi milá a vždy ochotne odpovedala na otázky aj mimo kurzu, či už telefonicky alebo mailom. Kurz prebiehal kľudnou formou a každá vec bola vysvetlená do úplného pochopenia.

Mgr. Nadežda Skalská 5 z 5

Kurz splnil maximálne moja očakávania, dozvedela som sa všetko dôležité a veľmi chválim skvelú prednášajúcu. Celý priebeh kurzu hodnotím veľmi pozitívne, taktiež veľmi chválim zabezpečenie materiálov k danej téme. Pani lektorka MARTA WEBEROVÁ je najlepšia lektorka, akú som kedy stretla, mala perfektné profesionálne vystupovanie, bohaté skúsenosti aj znalosti ako aj vynikajúci ľudský prístup a ochotu vždy pomôcť s učivom. Ďakujem za skvelý a obohacujúci kurz :)

Simona Ondrlová 5 z 5

Školiteľka nápomocná a veľmi príjemná, ochotná zaslať doplnkové materiály. Všetko od obsahu cez lektorku až po občerstvenie bolo výborné.

Silvia Koššúthová 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania a dozvedela som sa informácie aj nad rámec. Lektorka precízne pripravená na hodiny, veľmi ochotná a trpezlivá aj so začiatočníkmi. Na hodinách bola výborná atmosféra.

Dominika Pilátová 5 z 5

Priebeh kurzu bol veľmi dobrý. Hodiny prebiehali v príjemnej atmosfére. Vždy boli zodpovedané všetky otázky, prípadne opätovne vysvetlené učivo. Oceňujem ochotu ústretovosť vyučujúcej, ktorá nám bola k dispozícii počas celého trávenia kurzu.

Soňa Okruhlicová 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania. Až ich prevýšil. Dobre spracovaný učebný materiál + príklady z praxe, vhodne stanovený termín a rozsah hodín, miestnosť bola dobre vybavená, priebeh bez rušivých momentov. Lektorka bola výborne pripravená a navyše mala skúsenosti z praxe. Bola ochotná, ľudská a trpezlivá. Kurz som už odporučila aj mojim známym.

Imrich Fehér 5 z 5

Školiteľka, pani Weberová, je trpezlivá, žiadna otázka nie je hlúpa, čo treba zopakuje, tempo prispôsobuje študentom. Kurz ubieha ako voda, všetko je jasne vysvetlené a prezentácia veľmi prehľadná aj pre úplného laika v oblasti miezd a personalistiky. Veľmi odporúčam.

Helena Franková 5 z 5

Veľká spokojnosť. Kurz prebiehal plynulo, zrozumiteľne, nemám žiadne výhrady. Lektorka vysvetľovala veľmi zrozumiteľne, vecne, má príjemný hlas.

Anna Janíčková 5 z 5

Kurz prebiehal nad moje očakávania. Ďakujem lektorke za príjemnú prezentáciu. Príjemná lektorka, žiadna otázka nezostala nezodpovedaná, celá problematika prebratá tak, aby sme porozumeli. Pani lektorka nás veľmi odborne a profesionálne previedla celým kurzom.

Lucia Mihoková 5 z 5

Kurz prebiehal v príjemnej atmosfére, agentúra poskytla potrebné materiály, kuchynka a občerstvenie boli k dispozícii. Všetko pripravené, priestory klimatizované, skúsení lektori. Lektorka je veľmi príjemná, skúsená a uvádzala veľa príkladov z praxe. Rada odpovedala na všetky naše otázky, upozornila na dôležité veci.

Katarína Valičková 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania. Naučila som sa tu presne to, čo som pre svoju prax potrebovala. Kurz prebehol vo výbornej atmosfére s vynikajúcou školiteľkou. Postupne sme s prešli ZP a ostatné potrebné teor. základy a následne sme si počítali príklady. Perfektný prístup, dôsledne vysvetlené. Vynikajúco pripravené a zrealizované. Práca lektora - vysoko odborná, fundovaná, nemám žiadne námietky, oceňujem prístup, dôsledné vysvetlenie celej problematiky.

Regina Gorodovová 5 z 5

Spokojná, primerané tempo, dobre vysvetlené aj niekoľko krát, koľko bolo treba.

Kristína Volnerová 5 z 5

Predčil moje očakávania. Veľmi nápomocný a zaujímavý kurz. Primeraná dĺžka, výklad bol veľmi jasný, vždy bol aj priestor na otázky - vysoká úroveň. Som nadmieru spokojná s prácou lektorky. Veľmi jasný výklad, príklady z praxe, zrozumiteľne odprezentované. Lektorka je odborník v praxi, skúsená, ochotná všetko zodpovedať a ešte veľmi milá.

Lucia Maderová 5 z 5

Výborný kurz pre začiatočníkov v oblasti miezd, rýchle zorientovanie v širokej problematike. Zrozumiteľné a jasné vysvetľovanie, praktické a rýchle odpovede na široký okruh otázok.

Alžbeta Zvolenská 5 z 5

Informácie sme dostávali postupne nabaľované, zopakovali sme si ich viackrát, niekedy boli veľmi nutné, ale našťastie dôležité veci sme si povedali niekoľkokrát. Lektorka bola príjemná, uvádzala veľa príkladov z praxe, ochotná zodpovedať otázky aj nad rámec kurzu.

Ing. Barbara Rybárová 5 z 5

Pani Weberová viedla kurz zrozumiteľne a primerane skúsenostiam účastníkov. Som veľmi spokojná a verím, že sa naše cesty ešte niekedy stretnú ????

Linda Neštiaková 5 z 5

Oceňujem formu prednášok, myslím, že keďže sa jedná o školenie pre začiatočníkov, výborný spôsob vysvetlenia a ozrejmenia celkovej problematiky miezd aj personalistiky. Pani lektorka je trpezlivá a ochotná odpovedať na všetky otázky a dotazy.

Eva Kellerová 5 z 5

kurz som absolvovala on-line aj s ostatnými účastníkmi vzhľadom k momentálnej situácii. Veľmi ma to milo prekvapilo a vôbec to nebolo rušivé, nakoľko pani Weberová nám všetko podrobne a hlavne ľudsky vysvetlila, mali sme k dispozícii všetky materiály a napriek tomu, že sme boli v kontakte cez obraz sme prešli celú teóriu a taktiež príklady sme zvládli skvele, vrele odporúčam!

Bibiána Kucková 5 z 5

Ďakujem pani Weberovej za vysoko profesionálne vedenie kurzu, ktoré bolo nielen zrozumiteľné, ale aj výborne vizuálne spracované, odprezentované na praktických príkladoch, problematika bola dostatočne vysvetlená, lektorka mala ihneď na jazyku ten správny právny predpis na základe čoho uplatňovať ten ktorý postup pri spracovaní miezd. Pani Weberová je skvelá v tom, čo robí, veľmi ľudská, ústretová, nápomocná a ochotná. Vrelo odporúčam.

Anita Ballova 5 z 5

S online kurzom som spokojná, bola však veľmi zrýchlená. Potrebovali by sme ešte minimálne jeden celý deň na výpočty, prípadne denne navýšiť počet hodín na podanie učiva z 3,5 na 4,5-5 hodín. Lektorka výborne nám vysvetlila učivo, s obrovskou dávkou trpezlivosti k online výučbe.

Zlatica Puchlá 5 z 5

Výborná lektorka, skvelo podané informácie, jasne a zrozumiteľne. Veľká ochota odpovedať na všetky otázky. Už sa teším na ďalšie školenie s pani Weberovou

Ing. Jana Klencová, PhD. 5 z 5

Kurz Mzdy a personalistika s p. lektorkou Martou Weberovou prebiehal nad moje očakávania. P. Weberová má veľmi ľudský prístup, je veľmi milá a okrem toho je veľká odborníčka na oblasť miezd a personalistiky. Na naše spoločné víkendové online kurzy som sa vždy moc tešila. Na každom z nich som sa dozvedela množstvo nových informácií a pochopila mnohé súvislosti fungovania oblasti miezd a personalistiky. Pani lektorka nám poskytla študijné materiály aj nad rámec kurzu a vždy bola ochotná nám všetko vysvetliť, poradiť a pomôcť. Kurz určite odporúčam všetkým, ktorí potrebujú získať prehľad v tejto oblasti.

Janette Prosmanová Sliacka 0 z 5

Práve som absolvovala tento kurz a mám veľmi dobrý dojem. Pani Weber je skutočne príjemná, v oblasti personalistiky a miezd fundovaná osoba. Má obrovské znalosti a skúsenosti z praxe. Tieto skúsenosti sú na nezaplatenie. Vrelo odporúčam tento kurz pod jej vedením. Pozdravujem Pani Weber. Prosmanová J., Ružomberok

Mgr. Mária Kollárová 5 z 5

Rada by som uverejnila hodnotenie školiteľky p. Weberová, online kurz mzdy a personalistika školiteľka veľmi znalá problematiky, ústretovo pristupovala , bolo vidno je sa orientuje v problematike milo ma prekvapilo, ako fundovane, precízne pristupovala k problematike a ku nám, veľmi dobrá prezentácia, ústretový prístup, všetko vysvetlila, o čo sme mali záujem. Snáď len viac času by sme potrebovali na zvládnutie výpočtov príkladov do praxe. Tento online kurz môžem len doporučiť, aj do budúcnosti je to oveľa praktickejšie.

Bc Kristína Kameníková 5 z 5

S kurzom, jeho priebehom, pani školiteľkou aj systémom vzdelávania som veľmi spokojná. Materiál bol podaný ľudskou rečou ale aj odborne. Hodnotím ako kurz s vysokou kvalitou. Ďakujem!

Mgr. Jana Harantová 5 z 5

Super online prezentácia mzdy a personalistika p.Weberovej. Veľa som sa od nej naučila. Vyskúšajte a uvidíte :)

Mgr. Rita Kardošová 5 z 5

Maximálna spokojnosť. Pani Weberová je úžasná škoľujúca, profesionálny prístup a k tomu ľudskosť. Len odporúčať viem.

Kamila Jurčová 5 z 5

Zrozumiteľné vysvetlenie krok po kroku. Príklady z praxe. Lektorka reagovala na podnety a otázky. Veľká spokojnosť

Ing. Eva Šrankova 5 z 5

Pani lektorka je skvelá. Venuje sa téme podrobne takže aj človek, ktorý nikdy personalistiku nerobil sa dokáže rýchlo zorientovať. Vysvetľuje veľmi zrozumiteľne, rada si kúpim kurz aj nabudúce. Ďakujem

JUDr. Katarina Bernardova 5 z 5

vyborny kurz dakujem

Alena Molnárová 5 z 5

Kurz mzdy a personalistika môžem každému, kto ešte váha vrelo odporúčať. On line forma výučby je kvalitná. Komunikácia s agentúrou je výborná. Osobitne by som vyzdvihla školiteľku pani Weberovú - jej výklad je zrozumiteľný, prehľadný, s príkladmi z praxe, so zosumarizovanými a vypracovanými pomôckami do praxe. Oceňujem ju ako profesionálku na vysokej úrovni a v neposlednom rade aj jej ľudský rozmer. Dávam 6 hviezdičiek.

Ľudmila Dudžáková 5 z 5

Kurz bol výborný. Páčilo sa mi ako pani Weberová viedla kurz a jej rozhľad a odbornosť.

Lubica Kadlecova 5 z 5

Vyborny a informativny kurz vdaka excelentnej lektorke. Dakujem

Ing. Sabina Janovičová 5 z 5

Vynikajúca školiteľka. Mali sme možnosť sa neustále pýtať v prípade potreby. Teória nadväzovala na príklady. Výhodou kurzu je 3,5h trvanie/deň a väčšia sústredenosť než pri 8 hodinových kurzoch. Určite sa na kurzy k p. Weberovej ešte prihlásim.

Ing. Katarína Kozelová 5 z 5

Veľmi príjemná pani školiteľka, celý kurz bol vedený naozaj vysoko odborne, každý jeden detail aj otazky vždy dovysvetlila. Určite odporúčam.

Mgr. Daniela Rückschlossová 5 z 5

Kurz Mzdy a personalistika online s pani Weberovou splnil nadmieru moje očakávania. Prístup pani lektorky hodnotím ako fantastický, veľmi profesionálny a vynikajúci ľudský prístup. Detailne sme si prešli každú tému, lektorka ochotne a trpezlivo zodpovedala všetky otázky aj po skončení kurzu. Dozvedela som sa mnoho užitočných informácií a naučila sa niečo nové. Veľmi sa mi páčilo aj materiálové zabezpečenie kurzu, ktoré je k dispozícii aj po ukončení celého kurzu. Veľmi odporúčam.

Ing Ivana Slamková 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania, skvelý úvod aj pre začiatočníka, podrobný výklad, poznámky, príklady. Lektorka pôsobila veľmi príjemne, vzdelano, vždy ochotná a v dobrej nálade.

Miroslava Urmínová 5 z 5

Výborný kurz, absolvovala som ho prvý krát a som veľmi rada, že som si vybrala práve kurz pani lektorky Weberovej. Ako začiatočník v oblasti miezd som sa veľa naučila a veľa vecí som pochopila. Pani lektorka je úžasný človek, je veľmi trpezlivá a milá. Ďakujem.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.