Zákaznícka zóna

Lenka Krúpová, DiS.

Lenka Krúpová, DiS.

Lektorka s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti účtovníctva a daní, ktoré v súčasnej dobe využíva pri vedení účtovníctva pre právnické i fyzické osoby a pri vzdelávaní dospelých. V účtovnej a ekonomickej oblasti pracuje od roku 2003, v 2008 začala samostatne spracovávať pre svojich klientov účtovníctvo a od roku 2013 tieto služby poskytuje prostredníctvom vlastnej obchodnej spoločnosti. Rada pracuje s ľuďmi, ktorí majú chuť vzdelávať sa a pracovať na sebe, a tak od roku 2016 pôsobí ako lektorka v oblasti účtovníctva, daní, miezd a personalistiky. Neustále sa vzdeláva, aby mohla účastníkom poskytnúť tie najčerstvejšie informácie.

Referencie od našich klientov

Ing. Anna Hanuliaková 5 z 5

Kurz jednoduchého účtovníctva mi dal veľa odpovedí na mnohé moje otázky z praxe, lektorka veľmi ochotná, odporúčam všetkým, kto takýto kurz potrebuje.

Ing. Daša Popluhárová 5 z 5

Kurz bol bohatý hlavne na praktické príklady. Lektorka poskytla veľa praktických informácií, ochotná odpovedať na otázky.

Ing. Lucia Michalcová 5 z 5

S lektorkou sme prebrali všetky témy, či už z teoretického hľadiska alebo aj zaujímavými príkladmi z praxe + výpočty. Zaujímavá bola aj domáca úloha, na ktorej som si precvičila príklad na skúšku. lektorka bola milá, príjemná, ochotná zopakovať nepochopené veci, znalá v oblasti účtovníctva aj z praxe.

Eduard Bederka 5 z 5

Obnovil mi vedomosti, oboznámil ma s aktualizáciami a novinkami. Kurz bol plný podnetných skúsenosti z reálneho života. Maximálne pozitívne hodnotím zapracovanie osobných skúsenosti lektorky.

Ing. Dana Valicová 5 z 5

Lektorka super, milá a ochotná. Všetko bolo vysvetlené aj na príkladoch z praxe.Je vidieť, že sa účtovníctvu rozumie, pohotovo vedela zodpovedať všetky otázky, ktoré sme jej kládli. Jediné maličké mínus bolo, že by bola vhodná ešte jedna extra lekcia na utvrdenie si všetkého prebratého učiva.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.