Zákaznícka zóna

Ing. Zita Lacová

Ing. Zita Lacová

Lektorka s proklientským prístupom a dlhoročnými skúsenosťami. Má vyštudovanú Slovenskú poľnohospodársku univerzitu, ekonomickú fakultu. Od roku 1996 sa venovala účtovníctvu a mzdám ako zamestnanec v súkromnej spoločnosti. Od roku 2008 podniká, má vlastnú s.r.o. Klientom spracováva jednoduché a podvojné účtovníctvo, zostavuje daňové priznania a venuje sa aj účtovnému poradenstvu. Lektorskej činnosti sa venuje už dlhodobo.

Referencie od našich klientov

Bronislava Gomes Všelková 5 z 5

S kurzom som spokojná. Kurz prebiehal postupne od základných pojmov v účtovníctve až po základy samotného účtovníctva. Lektorka je znalá a veľmi trpezlivá. Jej prednes bol veľmi príjemný a obsahovo nadväzujúci.

Jana Kériová 4 z 5

Na kurze som si pripomenula a objasnila informácie z vysokej školy. Priebeh kurzu sa mi páčil. Informácie boli podané zrozumiteľne a jednoducho. Lektorka má viditeľne prehľad a prax v danej oblasti.

Barbora Chrenková 5 z 5

Veľmi dobre usporiadaný kurz. Všetko logicky nadväzovalo, dobre vysvetlené pojmy. Tempo nebolo príliš rýchle a taktiež bol poskytnutý dostatočný priestor na otázky. Lektorka bola veľmi milá, mala dobrý prístup k účastníkom, všetko vedela veľmi dobre a zjednodušenou formou vysvetliť.

Lucia Tkáčiková 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania. Veľmi zrozumiteľne podané vysvetlenie, ľudský prístup, bohaté skúsenosti v oblasti podvojného účtovníctva. Profesionalita.

Lucia Osvaldová 5 z 5

Lektorka bola milá, ústretová vždy zrozumiteľne vysvetľovala a dodatočne sa pýtala či všetci porozumeli. Ochotne vysvetlila všetko detailne aj s konkrétnymi príkladmi.

Michaela Holá 5 z 5

Priebeh kurzu hodnotím veľmi pozitívne. Prostredníctvom neho som mohla plne rozvíjať svoje už nadobudnuté vedomosti a doplniť ich novými vedomosťami a skúsenosťami. Lektorka mala skvelý prístup.

Veronika Chromá 4 z 5

Lektorka sa nám plne venovala, pýtala sa nás či rozumieme tomu čo vysvetľovala. Dávala nám príklady z praxe a riešila s nami všetky zadané úlohy.

Martina Pavlíková 5 z 5

Kurz bol veľmi zaujímavý a natoľko sa mi to zapáčilo, že som sa hneď prihlásila na kurz podvojného účtovníctva. Lektorka veľmi milá a múdra, bavilo ma to!:)

Martina Pavlíková 5 z 5

S kurzom som bola spokojná, splnil moje očakávania. Dozvedela som sa veľa nového, hlavne dôležitých informácií zo zákonov, základov účtovníctva (aké dokumenty a účtovné knihy sú potrebné v jednoduchom a podvojnom účtovníctve) a podobne. Lektorka bola veľmi milá a určite by som sa na jej kurz veľmi rada vrátila - múdra žena. Tento kurz by som odporučila aj známemu, určite by načerpal nové informácie v oblasti účtovníctva.

Adriana Vlčková 5 z 5

Som veľmi spokojná s priebehom kurzu. Kurz naplnil moje očakávanie. Učivo bolo podané na vysokej úrovni. Atmosféra na kurze bola veľmi príjemná. Lektorka bola super, ochotná poradiť, vysvetliť.

Andrea Krovinová 5 z 5

Som úplne spokojná. Kurz prebiehal úplne super, na výučbu nemám pripomienky, páčili sa mi aj študijné materiály, ktoré sme dostali. Práca lektorky bola veľmi dobrá, oceňujem používanie aktuálnych informácií, ľudský prístup.

Michaela Horská 5 z 5

Kurz prebiehal plynulo, jednotlivé teoretické časti sme prešli postupne so zrozumiteľným výkladom a príkladmi, časovo bol kurz dobre rozvrhnutý, celková atmosféra na kurze bola výborná, za čo vďačíme lektorke aj dobrému kolektívu, s ktorým sme sa zišli. P. lektorka zvláda svoju prácu na výbornú, je odborníčkou v podvojnom účtovníctve, odpovedala aj na otázky nad rámec výučby, veľmi milá a ochotná, keď bolo potrebné, pristupovala ku každému individuálne. Kurz splnil moje očakávania, bolo vynikajúce prejsť si účtovníctvo nielen z teoretickej stránky, ale aj na počítači.

Silvia Mišutová Tonková 5 z 5

Priebeh kurzu bol v poriadku. Tempo sme si určovali podľa toho ako sme ktorej téme rozumeli a stihli sme prebrať všetko dôležité. Nemám žiadne pripomienky, kurz bol na úrovni. Pani lektorka Lacová bola úžasná. Bola ústretová a ochotná vysvetliť všetky témy aj viackrát, ak sme tomu nerozumeli. Vedela nám poskytnúť informácie aj z praxe. Odporučila by som kurz každému, kto sa chce účtovníctvu venovať.

Petra Španková 4 z 5

Na kurze som sa naučila viac ako na strednej škole. Praktické príklady možno viac prebrať a rôzne prípady účtovania. Lektorka profesionálne viedla výučbu.

KEGroup s.r.o. 5 z 5

Hodnotime ako vynikajuco zvladnute.

Annamária Kelecsényiová 5 z 5

S priebehom kurzu som spokojná, ozrejmil mi účtovný pohľad na firmu z pozície podnikateľa, aj z pozície účtovníka. Oceňujem praktické príklady zo života. Som rada, že som natrafila na príjemnú a ústretovú lektorku s profesionálnymi vedomosťami na maximálne vysokej úrovni.

Zuzana Andrašková 5 z 5

Priebeh kurzu hodnotím pozitívne. Pani lektorka sa snažila vysvetliť veci na super úrovni, ale čo je hlavné dá sa to pochopiť. Určite by som odporučila kurz, pretože sa mi páči systém výučby a pekne zrozumiteľne.

Lucia Leskovská 5 z 5

Vyjadrujem pochvalu a spokojnosť s kurzom PÚ v Nitre a lektorkou Ing. Lacovou, jej odborným a zároveň ľudským prístupom. Jej vysvetľovanie bolo zrozumiteľné a pochopiteľné pre všetkých účastníkov. Kurz splnil moje očakávanie. Určite odporúčam.

Radoslava Roštárová 5 z 5

Odporučila by som známym. Rozšírila som si svoje vedomosti a zlepšila sa, v čom som mala nedostatky.

Lucia Kvasnicová 5 z 5

Veľmi dobré vysvetľovanie pani lektorky, páčili sa mi konkrétne príklady z jej praxe. Človek si to vie hneď osvojiť, uvedomiť, čo sa tým príkladom myslí.

Monika Ráková 5 z 5

Pani lektorka bola úžasná a trpezlivo vysvetlila všetky nezrovnalosti. Odporúčam každému začínajúcemu podnikateľovi.

Andrea Gallo 5 z 5

Kurz bol fantastický. Lektorka bola výborná. Jej postrehy, príklady z praxe nám hrozne pomohli. Jej prácu hodnotím pozitívne.

Marcel Kellner 5 z 5

Mám základ,porozumel som princípom a viem, kde mám hľadať informácie. Bolo to náročné kvôli veľkému množstvu informácií ale prestávky boli primerané.

Mgr. Zuzana Šenkáriková 5 z 5

Priebeh kurzu na úrovni, páči sa mi, že boli riešene aj otázky z praxe, maximálna spolupráca lektora s klientmi.

Kristína Stieranková 5 z 5

Kurz prebiehal v pohodovej atmosfére,pani lektorka bola veľmi milá a všetko riadne vysvetlila.Kurz splnil moje očakávania.

Lucia Víglašová 5 z 5

Kurz prebiehal logicky na základe obsahu a náročnosti tém. Kurz poskytol všetky základné informácie, ktoré som od kurzu očakávala. Lektorka bola zrozumiteľná, príjemná a jej výklad bol pochopiteľný. Dala priestor na otázky a zaujímala sa, či rozumieme.

Katarína Bencová 5 z 5

Za dané časové rozpätie veľa informácií, prepojenie s praxou, veľmi dobre hodnotím prácu v Omege. Lektor veľmi dobre vzdelaný a informovaný, milý, ochotný a príjemný.

Juraj Camber 5 z 5

S kurzom som bol spokojný. Lektorka vysvetlila všetko potrebné jednoducho a pochopiteľne.

Michaela Šajbenová 5 z 5

Priebeh kurzu hodnotím pozitívne, príjemná atmosféra. Možno by som pridala jeden deň, aby sme si ukázali účtovníctvo aj v programe. Pani lektorka vysvetlila všetko veľmi zrozumiteľne a jednoducho, bola veľmi milá a ochotná, rozprávala nám aj konkrétne príklady z praxe.

Barbara Pácalová 5 z 5

Dobrá lektorka, pútavý výklad, dostatok informácií, trošku krátka dĺžka. S lektorkou som veľmi spokojná, príjemné vystupovanie, dobré vysvetlenie.

Júlia Janajeva 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania až nadpriemerne, účtovníctvo sa mi začalo páčiť. Všetko bolo skvele vysvetlené a objasnené. Lektorka sa prispôsobovala tempu a dbala na naše potreby, čo objasniť viac, podrobnejšie.

Michaela Holá 5 z 5

Kurz prebiehal v príjemnej atmosfére. Bol nám poskytnutý priestor na akékoľvek otázky a k ním nám boli dané aj odpovede. Oceňujem študijne materiály, ktoré nám boli poskytnuté. Prácu pani lektorky hodnotím veľmi pozitívne a najmä si vážim ochotu pri riešení problematiky, ako aj jej trpezlivosť a prístup.

Krajčovičová Blanka 5 z 5

Pani lektorka Lacová bola počas celého kurzu veľmi ústretová, problematiku podvojného účtovníctva nám vysvetľovala spôsobom, ktorý bol zrozumiteľný aj laikom.

Alica Csomor 5 z 5

Kurz prebiehal bez problémov, riešili sme aktuálne problematiky. Pani lektorka je profesionál, bola ochotná vysvetliť všetko čo nám nebolo zrozumiteľné.

Katarína Babalová 5 z 5

Kurz sa mi páčil. Pani lektorka vysvetľovala veľmi jednoducho, aby sme to všetci pochopili. Keď sme niečomu nerozumeli, vrátila sa k téme. Dala nám veľa príkladov na precvičovanie si účtovania.

Monika Pagáčová 5 z 5

Kurz mi dal základy, ktoré som doteraz nemala a uľahčí mi tu prácu v mojom terajšom zamestnaní, teším sa. Výučba podľa mňa prebiehala vynikajúco, kapitoly sa preberali v takom poradí, aby boli čo najzrozumiteľnejšie. Poskytnuté učebnice sú dobre napísané aj pre úplných začiatočníkov. Práca lektora bola výborná. Vždy na úvod vysvetlila nové učivo a doplnila to zaujímavými postrehmi z praxe a upozornenia na zložitejšie situácie. Veľmi som uvítala množstvo riešených príkladov a ich podrobné rozobratie.

Erika Livová 4 z 5

Kurz bol fajn. Pani Lacova je výborná odborníčka vidieť že sa vyzná v problematike a že s tým ma dlhoročné skúsenosti. V kurze nam bolo všetko vysvetlené ale ide sa dosť rýchlo a je náročný ten čas od 8.00 do 15.00. V každom prípade si myslím že kurz splnil moje očakavania.

Ľubica Černá 5 z 5

Na kurze som nadobudla teoretické vedomosti, ktoré sme si overili na praktických príkladoch, pričom sme využili praktické skriptá, ktoré sme dostali na začiatku kurzu. Pani lektorka má bohaté vedomosti a lektorské zručnosti.

Ing. Jana Svýbová 5 z 5

Kurz prebiehal v príjemnej atmosfére, lektorka veľmi príjemná, poskytnuté materiály, výučba prebiehala podľa poskytnutých materiálov, ale súčasne s príkladmi z praxe a s výkladom vlastnými slovami. Lektorka má príjemné vystupovanie, k teórii poskytovala príklady z praxe, trefne odpovedala na položené otázky, zaujímavý priebeh kurzu.

Ing. Jana Brnáková 5 z 5

Celý kurz je správne nastavený. Aj pre tých, ktorí majú skúsenosti s účtovníctvom aj pre tých, ktorí začínajú. Problematika bola vysvetlená dostatočne.

Ľubica Chládeková 5 z 5

Som veľmi spokojná s profesionálnym prístupom lektorky, aj s odborným výkladom.

Hana Sládečková 5 z 5

Kurz prebehol vo veľmi príjemnej atmosfére, prebrané učivo bolo vždy podané jasne a zrozumiteľne. Pani Lacová vždy ochotne vysvetlila príklady zo života a jej vlastné skúsenosti boli veľkým prínosom.

Miriama Zapalačová 5 z 5

Kurz bol veľmi dobre obsahovo aj časovo zvládnutý, množstvo učiva ma prekvapilo. Kurz splnil moje očakávania, zopakovala so si a nove veci naučila a pochopila.

Milota Jakubíková 5 z 5

Priebeh bol hladký, vysvetľovanie zrozumiteľné a ľahko pochopiteľné. Poradie bolo prínosné pre chápanie, veľmi príjemné prostredie a kolektív. Lektorka odborne a zrozumiteľne vysvetľovala, milé, priateľské a príjemné vystupovanie.

Dominika Piterková 5 z 5

Splnil moje očakávanie až nad rámec. Ďakujem. Priebeh kurzu bol fajn, atmosféra dobrá, pani lektorka všetko pekne dopodrobna vysvetlila. Škoda, že aj moja učiteľka na strednej tak nevysvetlovala ako pani lektorka :)

Natália Ladányiová 5 z 5

Kurz mi pomohol zopakovať si základy účtovníctva, nakoľko som prihlásená aj na ďalší kurz. Priebeh kurzu bol zrozumiteľný. Daná problematika bola jasne vysvetlená. Oceňujem, že lektorka uvádzala aj mnoho príkladov z praxe. Lektorka mala priateľský prístup a danú problematiku vysvetľovala jasne a zrozumiteľne. Lektorka má veľa skúseností z praxe, na ktorých nám problematiku viac priblížila.

Simona Gašparíková 5 z 5

Priebeh kurzu hodnotím pozitívne, prebiehal systematicky a témy na seba nadväzovali. Kurz prebiehal v príjemnej, priateľskej atmosfére. Práca lektora bola na výbornú. Uvádzal nám príklady z praxe, ktoré napomohli k pochopeniu problematiky. Ústretový prístup.

Gabriela Magová 5 z 5

Priebeh kurzu bol dynamický, nabitý informáciami, výber informácií bol veľmi dobrý, veľa reálnych prípadov účtovania. Lektorka bola super, výborný výklad, nadchnutá pre to, čo robí, vysvetľovala jednoducho a účelne, ľudský prístup.

Diana Gregušová 5 z 5

Kurz predčil moje očakávania. Páčilo sa mi, že viac to bolo postavené na praktickom vysvetlení, množstvo príkladov sme prešli. Hodnotím veľmi pozitívne. Pani lektorka veľmi ochotne a trpezlivo vysvetlila učivo aj opakovane veľmi jasne, zrozumiteľne aj s ohľadom na slabších žiakov.

Eva Kmeťová 5 z 5

Všetky hodiny splnili moje očakávania. Najskôr som si myslela, že málo hodín a veľa informácií, ale pani lektorka vedela vždy pekne a zrozumiteľne vysvetliť. Ukážka účtovných prípadov priamo na príkladoch z praxe.

Gabriela Sedmáková 5 z 5

Som spokojná, oprášila som si vedomosti z minulosti, no dozvedela som sa aj veľa nového. Lektorka bola veľmi milá, ochotná vysvetliť, naučiť aj začiatočníkov, odovzdať vedomosti a skúsenosti z praxe ostatným, je to ústretová profesionálka

Alexandra Volšíková 5 z 5

Kurz ma vyslovene bavil a teším sa na ďalšie kurzy, určite sa prihlásim. Úvod do účtovníctva ma zaujal natoľko, že by som sa rada v budúcnosti venovala účtovníctvu. Lektorka je skvelá, oživila celý kurz príkladmi zo skúseností, ktoré mi veľmi pomohli aj pochopiť konkrétne záležitosti.

Mgr. Dominica Belaňová 5 z 5

Kurz bol prehľadný, lektorka ústretová a priamočiara. Kurz bol obsahovo naplnený a vedený ľahko pochopiteľné pre každého. Lektorka dala aj možnosť na otázky alebo prípadne na dovysvetľovanie.

Bc. Michaela Lacková 5 z 5

Priebeh kurzu prebehol rýchlo, bol to zaujímavý výklad základov v interakcii so zúčastnenými. Lektor zaujímavo a pútavo vysvetľoval, pýtal sa či rozumieme, príjemné vystupovanie.

Mgr. Katarína Nemčičová 5 z 5

Chcela som sa oboznámiť s jednoduchým účtovníctvom, nakoľko som úplný začiatočník. Dostalo sa mi veľa užitočných informácií. S komunikáciou agentúry som spokojná, všetko prebehlo bez problémov. Pracovníci agentúry boli ochotní. S kurzom som spokojná. Dostala som veľké množstvo informácií, ktoré ako úplný začiatočník musím spracovať. Lektorka Ing. Bielik Petríková je veľmi skúsená, vysvetľovala zrozumiteľne, používala veľa príkladov z praxe. Taktiež dávala možnosť pýtať sa a ochotne poradila.

Ing. Stanislava Horecká 5 z 5

Kurz super, lektorka úžasná.

Rebecca Villárová 5 z 5

Veľmi dobrý prístup a rozumiteľné vysvetlenie. Ďakujem

Júlia Purdová 5 z 5

Výklad bol zaujímavý, pútavý a hlavne stále k danej téme.

Vladimíra Poljak 5 z 5

Príjemná, trpezlivá, ochotná lektorka.

Lydia Simanova 5 z 5

Som úplný začiatočník pochopila som vďaka výkladu pani lektorky všetky témy, vysvetlila ich primerane a zrozumiteľne. Uvítala by som krátku prestávku po hodine prednášania.

Mgr. Gabriela Farkas 5 z 5

Som spokojná. Kurz obohatil moje poznanie, aj keď je to ešte len začiatok cesty mojich snov k účtovníctvu. Lektorka - všetko super. Žiadne výhrady. Tak má vystupovať profesionál.

Diana Rzeszotová 5 z 5

Maximálna spokojnosť, vynikajúca komunikácia s agentúrou, kurz bol nad rámec očakávaní, všetky teoretické poznatky boli doplnené primeranými príkladmi.

Mária Ferienčiková 5 z 5

Dobra lektorka, pekne vysvetlovala, zrozumitelne

Peter SUTTO 5 z 5

Kurz splnil svoj zamer. Myslim ze v ramci zakladneho oboznamenia sa s tym, co spociva a zahrna uctovnictvo je to dostacujuce. S agenturou pokojnost na celej ciare, rychla reakcia o registracii, potvrdeni a zakladnych informacii. Lektor bol prijemny s profesionalnym pristupom, mnozstvo prikladov objasnujucich tematiku, zapojenie ucastnikov bolo diskusie a otazok bolo sice mierne, tym padom to znamena, ze vysvetlenie temy kurzu lektorom bolo skvele.

Janka Chalupova 5 z 5

Absolvovala som kurz základy účtovníctva a musím povedať, že kurz bol perfektný. Veľa som sa naučila, pani lektorka bola úžasná. Všetko podrobné vysvetlila.

Jana Hrubová 5 z 5

Prednášajúca pani bola milá a prívetivá, zrozumiteľne a veľmi dobré vysvetlenie, pochopí aj úplný začiatočník. Ďakujem

JUDr. Michaela Braslavská 5 z 5

Veľmi milá a príjemná lektorka, po každej časti prezentácie sa nás opýtala, či výkladu rozumieme alebo máme nejaké otázky. Obsah kurzu splnil moje očakávania, žiadne zbytočné “omáčky”, stručný a prehľadný výklad. Komunikácia s agentúrou Jaspis rýchla, jednoduchá a prehľadná. Všetky informácie týkajúce sa pripojenia na online kurz boli vopred zrozumiteľné vysvetlené.

Mgr. Michaela Grznárová 5 z 5

Veľmi profesionálny a odborný prístup, veľká ochota. Obsah kurzu hodnotím ako precízny, s priestorom na otázky, komunikácia s agentúrou výborná, všetko na 1, jednoznačne odporúčam.

Katarína Jeskóova 5 z 5

Kurz mi maximálne splnil očakávania, lektorka vysvetľuje zrozumiteľne, je veľmi múdra, milá. Ďakujem. Chýbalo mi hlbšie vysvetlenie problémov.

Zuzana Oraczova 5 z 5

veľká trpezlivosť,ochota vysvetliť aj dostatok príkladov na ľahšie pochopenie,výborný prístup.. v kurze bolo obsiahnuté úplne všetko čo tam malo byť. Mne sa to páčilo :-)

Anna Stryjska 5 z 5

Lektorka byla ochotná a vstřícná. Každé téma bylo krásně vysvětleno a zpodpořeno příklady.

Andrea Dobrovská 4 z 5

Kurz bol pre mňa užitočný , obnovila som si svoje vedomosti.

Ing. Julia Haluskova 5 z 5

Vynikajuco vysvetlene,dakujem za prilezitost zucastnit sa.

Dominik Matejko 5 z 5

Pani Lacová je výborná učiteľka, vie veľmi dobre vysvetliť učivo a taktiež nás voviesť do príkladov v praxi. Ďakujem

Mária Marianková 5 z 5

Veľmi pekne ďakujem Vašej agentúre a samozrejme aj veľmi dobrej a šikovnej lektorke pani Zite Lacovej, ktorá veľmi odborne, profesionálne ale aj ľudsky viedla kurz. Za čo jej patrí pochvala aj veľké ĎAKUJEM.

Mgr. Eva Jedináková 5 z 5

Lektorku p. Ing. Lacovú hodnotím ako profesionálku vo svojom odbore, ktorú žiadna otázka nezaskočí. Aj napriek tomu, že som sa zúčastnila online prednášky, bola vytvorená priateľská atmosféra a teória bola doplnená príkladmi "zo života."

Ing. Silvia Lišková 5 z 5

Kurz sa mi veľmi páčil, splnil moje očakávania. Ďakujem za on-line možnosť.

Zuzana Zeleznikova 5 z 5

maximálna spokojnosť po obsahovej stránke, s dlžkou kurzu, skvelý výklad lektorky. Zvažujem, že sa prihlásim na jeden z ponukaných online kurzov podvojného účtovníctva. Ďakujem.

Zuzana Zeleznikova 5 z 5

opat som objavila caro uctovnictva :-) Kurz maximalne splnil moje ocakavania a bolo to velmi prospesne vyuzitie casu a penazi. Mozem len odporucat. Prakticke priklady, odpovede na otazky z praxe, obsah skolenia. Nemam co vytknut. Je dolezite, aby lektorka mala pozitivny vztah k uctovnictvu, a na tomto kurze som presne takyto pocit mala. Dakujem!

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.