Zákaznícka zóna

Ing. Renáta Parízková

Ing. Renáta Parízková

garant kurzu

Lektorka s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti účtovníctva. Vyštudovala odbor Účtovníctvo na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Je držiteľkou certifikátu Účtovník expert Slovenskej komory certifikovaných účtovníkov. Cely svoj profesionálny život sa venovala účtovníctvu. Pracovala ako manažér účtovného oddelenia v spoločnosti zameranej na spracovanie účtovníctva, daní a auditu. Pôsobila aj ako stredoškolská učiteľka odborných ekonomických predmetov na Obchodnej akadémii.

Referencie od našich klientov

Martin Repček 5 z 5

Celý priebeh kurzu hodnotím kladne. Ak príde človek, ktorý o účtovníctve nemá ani základné informácie a ukončí ho úspešným testom, tak to hovorí za všetko o práci a prístupe lektora.

Ing. Boris Lengyel 5 z 5

Lektorka bola skvelá, postupne sme si prechádzali všetky účtovne triedy a prepájala to s jej účtovníckou praxou. Prednášala zaujímavo a pútavo, takže človek ani nezaspal :)

Michaela Kubecová 5 z 5

Dobre nastavená osnova tém preberaných na kurze, veľký priestor na opakovanie, aktívne zapájanie študentov do procesu výučby. Lektorka je profesionál vo svojom odbore, vždy pripravená odpovedať na akúkoľvek otázku, trpezlivá pri vysvetľovaní učiva, ochota a priateľský prístup.

Silvia Hudáková 5 z 5

Kurz nadmieru splnil moje očakávania. Dozvedela som sa všetko, čo som pre svoju prácu potrebovala. Kurz prebiehal v logickom a zrozumiteľnom slede, takže sa do problematiky rýchlo dostal aj úplný začiatočník. Všetky prípady boli dopĺňané reálnymi príkladmi, čo hodnotím ako veľké plus. Pani Parízková bola veľmi milá, učivo dôkladne vysvetľovala. Ochotne odpovedala na všetky otázky.

Janka Niňajová 5 z 5

Kurz bol zameraný do praxe, vedený lektorkou, ktorá nielenže ovládala problematiku a mala aj dlhoročné skúsenosti, ale nechýbali jej aj pedagogické zručnosti. Vynikajúci prístup, praktické vedomosti, vysoko hodnotím najmä prepojenie s praxou, uvádzanie praktických príkladov.

Andrea Štefániková 5 z 5

V kurze mi boli ozrejmené veci ohľadne účtovnej závierky. P. lektorka zrozumiteľne vysvetľuje, má dobrý prejav. Kurz mal prínosné pripomienky k súvahe, k procesu tvorby účtovnej závierky a tomu, čo predchádza jej tvorbe.

Jana Heribanová 5 z 5

S priebehom a obsahovou náplňou kurzu, výkladom lektorky som bola spokojná. Práca lektora bola zrozumiteľná, výklad bol odborný, a kvalitná spätná väzba na otázky.

Silvia Pongráczová 5 z 5

V kurze sme postupne prebrali témy ohľadne uzávierky v logickom slede. P. lektorka je veľmi milá, ochotná odpovedať, resp. nájsť riešenie na otázky. Prezentovala aj príklady z praxe.

Marína Križanová 5 z 5

Príjemná lektorka, veľa vecí preniesla názorné do praxe. Bezproblémový kurzu, soboty mi maximálne vyhovovali, nebolo to príliš na husto.

Zuzana Mitanévá 5 z 5

Upevnila som si poznatky, ktoré potrebujem a zároveň som získala aj širší záber a väčší prehľad v oblasti účtovníctva.

Ľuboš Jarošek 5 z 5

Kurz mi dal výborné vedomosti v oblasti účtovníctva a našiel som odpoveď na všetky otázky. V osnove kurzu boli zahrnuté všetky kapitoly účtovníctva. P. lektorka vysvetľovala látku veľmi zrozumiteľne a brala ohľad na to, aby jej výklad pochopil každý účastník

Miroslava Hudáková 5 z 5

Kurz bol veľmi dobre štruktúrovaný, mal logický priebeh a oceňujem veľa praktických príkladov. Pani lektorka bola veľmi milá a ochotná, každú látku nám dokázala vysvetliť tak, aby sme to pochopili. Kurz mi pomohol posunúť sa z nuly a teraz mám naozaj pocit, že to chápem.

Daniela Fiľakovská 4 z 5

Páčila sa mi dobre vysvetlená teoretická aj praktická časť, s porozumením nebol problém, keďže výklad bol jasný aj pri opätovnom opýtaní sa alebo dovysvetľovaní. Prístup lektorky bol naozaj na výbornej úrovni, jasne vysvetlené príklady aj teória, dostatok času venovaný podstatným témam aj tým komplikovanejším.

Eunika Horváthová 5 z 5

Veľmi dobre všetko vysvetlené - množstvo príkladov, dobre využitý čas. Pani lektorka bola úžasná, všetko s postupnosťou vysvetlila, bola trpezlivá, ak som niečomu neporozumela s ochotou vysvetlila, upresnila, poradila

Mária Hozlárová 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania. S priebehom som spokojná, všetko bolo vysvetlené zrozumiteľne a dobre. Pani lektorka všetko vysvetlila. Učivo bolo vysvetlené aj na praktických príkladoch, čo hodnotím pozitívne. Určite tento kurz odporúčam každému, kto sa chce zlepšiť v účtovaní.

Michael Kürti 5 z 5

Kurz bol zmysluplný, s možnosťou využitia nových informácii a znalostí v praxi. Lektorka bola max. profesionálna, ktorá svoje dlhodobé skúsenosti z praxe aplikovala aj do teoretickej časti, ktoré nám prispeli k lepšiemu pochopeniu.

Jana Noságová 5 z 5

Kurz bol vedený veľmi priateľskou formou, zrozumiteľne. V priebehu vysvetľovania bola možnosť aj na konkrétne otázky, ktoré boli zodpovedané.

Naďa Ševčíková 5 z 5

Na kurze som pochopila základný princíp fungovania účtovníctva, pani lektorka ma veľkú prax a učivo nám krásne vysvetlila na praktických príkladoch.

Mgr. Miroslav Fečík 5 z 5

Príjemný priebeh kurzu. Občerstvenie - kávička, voda. Profesionálny a ľudský prístup. Príklady z praxe.

Sabína Ábelová 5 z 5

Na kurze som si obnovila zabudnuté informácie, pani lektorka prehľadne vysvetľovala účtovné prípady a teóriu na reálnych príkladoch z praxe.

Dominika Megová 5 z 5

Kurz bol zrozumiteľný a prínosný. Učivo bolo rozdelené do zvládnutého množstva, k dispozícií bolo dostatok opakovania

Alena Jankovičová 5 z 5

Všetko prebehlo OK. Som rada, že napriek karanténe v dôsledku COVID 19, sme mohli kurz dokončiť online. Páčilo sa mi, že v agentúre vedeli rýchlo zareagovať na vzniknutú situáciu a ponúknuť takúto možnosť zrealizovať kurz. S priebehom kurzu, ktorý prebiehal online som bola spokojná, dokonca môžem povedať, že mne táto forma výuky vyhovovala. Lektorka p. Ing. Parízková bola veľmi milá, ochotná a trpezlivá, vedela veľmi dobre vysvetliť problematiku PÚ, zapájala všetkých účastníkov kurzu, keď sme niečo nevedeli vrátila sa k učivu a ešte raz všetko trpezlivo vysvetlila. Vedela nám uviesť príklady z praxe a odpovedať na naše otázky. Určite kurzy v Jaspise odporučím mojim známym.

Ing. Jana Porubčanová 4 z 5

Vzhľadom na to, že som si objednala a začala chodiť na kurz osobne...ktorý bol vládou zastavený....hodnotím možnosť absolvovať kurz online, a teda vytvorenie a rozbehnutie kurzov online, firmou JASPIS, za pozitívny ťah, aj v zmysle, že tento online kurz začal od začiatku. Vzhľadom na to, že sa chcem aj naďalej vzdelávať, pozitívne hodnotím aj možnosť využitia zvyšku peňazí, ktoré som zaplatila za prvý kurz, na iné kurzy. Človek, ktorý so mnou telefonoval, bol ochotný, slušný a snažil sa odpovedať na všetky moje otázky. Lektorku pokladám za výbornú profesionálku, aj z pedagogického aj odborného hľadiska. A ako som aj jej povedala, pokladám za veľmi užitočné, že nás hneď od začiatku vyvolávala, aj keď to bolo online formou, a zrejme sme mali, aspoň niektorí trochu stres :-), ale je to spôsob z hľadiska naučenia sa veľmi prospešný.

Mgr. Katarína Kovács 5 z 5

Som vďačná pani Parizkovej za jej štýl a prístup učenia. Veľmi mi to pomohlo. Každý deň online štúdia bol s ňou veľmi užitočný, všetko fungovalo na vysokej úrovni. Veľká vďaka patri jej, ona je naozaj super lektorka a veľmi ju odporúčam aj úplne začiatočníkom, ako ja, ktorý vôbec žiadne účtovnické vedomosti nemali. Ďakujem:-)

Mgr. Veronika Váji Nagyová 5 z 5

Pani Parízková je skvelá školiteľka. Prostredníctvom tohto školenia mi boli poskytnuté všetky potrebné informácie a prešli sme celé základy podvojného účtovníctva. Som nadmieru spokojná a každému, kto ešte váha toto školenie odporúčam.

Mgr. Monika Hrompová 5 z 5

Prehĺbili sa mi vedomosti, boli sme upozornení na najčastejšie chyby, lektorka bola ochotná odpovedať na rôzne otázky. Lektorka dávala veľa príkladov, zábavná, dala priestor na otázky kedykoľvek. Páčilo sa mi to, že na kurze boli uvedené príklady, vďaka čomu sa problematika dala ľahšie pochopiť. Agentúra Jaspis - ochota vždy pomôcť, dostala som vždy odpoveď, dokonca aj vo večerných hodinách.

Kristina Katonova 5 z 5

Na dobrej úrovni. Prijemne prekvapená. Všetko je super. Vrelo odporucam

Juliana Almášová 5 z 5

Kurz ma veľmi milo prekvapil. Lektorka vysvetľovala zrozumiteľne na základe vlastných skúseností, a aj na konkrétnych príkladoch. Každá jedna hodina bola zaujímavá.

Denisa Kissová 5 z 5

pani Parízková je vynikajúca lektorka, kurz hodnotím ako vynikajúci kurz

Mgr. Lenka Klimková 5 z 5

Pred online výučbou som mala veľký rešpekt, ale tento kurz bol organizačne zvládnutý na jednotku. Od pani školiteľky, prístupu k materiálom, spôsobu online výučby až po samotný test. Ďakujem veľmi pekne.

Martina Tóthová 5 z 5

Online kurzu som sa vyhýbala, ale situácia ma donútila a neľutujem. Pani Renátka Parízková je trpezlivá, super vysvetľuje, vie to priblížiť príkladmi s praxe a "príbehmi", ktoré Vám pomôžu ľahšie si niektoré situácie predstaviť. Odporúčam.

Zuzana Vojteková 5 z 5

Velmi dobre spracovany kurz, vyborne a jednoducho vysvetlene, lektorka velmi zrozumitelne vsetko vysvetli na nazornych prikladoch z praxe. S kurzom aj s p.lektorkou som velmi spokojna a v buducnosti vyuzijem aj dalsi z kurzov.

Ľudmila Dudžáková 5 z 5

Kurz bol výborný. Pani Parízková je úžasná lektorka. Chcela by som vyzdvihnúť jej prístup, prehľad, odbornosť. Vie zaujať poslucháča a pútavo hovoriť. Veľa som sa naučila, hlavne to ako na účtovníctvo pozerať. Ďakujem veľmi pekne.

Ing. Katarína Štafurova 5 z 5

Pani lektorka Renátka Parízková bola naozaj výborná. Je vidieť, že v oblasti účtovníctva je naozaj profík :). Prípady z praxe robili hodiny ešte pútavejšími. Tento kurz ma veľa naučil a verím, že využijem všetko, čo som sa naučila. Veľké ďakujem.

Ing. Michaela Mačeková 5 z 5

Chcela by som veľmi pekne poďakovať pani lektorke za perfektný výklad - vždy spojený s konkrétnymi príkladmi z praxe, čo mi osobne veľmi pomohlo. Keďže sa na kurze stretnú ľudia s rôznou úrovňou znalostí - od úplných začiatočníkov až po pokročilejších, nebolo to vždy ľahké, ale pani lektorka sa každému povenovala, zodpovedala otázky a bola aj ochotná zostať ešte nejaký čas po kurze, aby sa nezdržiavali tí, ktorí boli pokročilejší a dovysvetľovala nejasné veci, tým menej zdatným :) Zároveň by som aj pochválila správne zvolenú dĺžku kurzu - ten čas bol primeraný čiže som sa na neho dokázala plne sústrediť počas celej dĺžky. Ešte raz jedno veľké ďakujem ! :)

Ivan Ivan Sokolovsky 5 z 5

Na kurze som sa stretol s profesionalitou a prístupom, s ktorým som sa na účtovníctve v škole nestretol. Ochota a trpezlivosť pani lektorky nás sprevádzali celých 5 víkendov. Môžem oceniť, že účtovné prípady neboli len abstraktné, ale často vysvetlené aj s príkladom z reálnej účtovníckej praxe. Odporúčam.

Zuzana Hlinková 5 z 5

Ja som s účtovníctvom nemala žiadne skúsenosti a som nadmieru spokojná, že som sa to naučila a pochopila, čoho pre mňa dôkazom je aj test, ktorý som spravila bez jedinej chyby. Objednanie kurzu a spätné info z agentúry o všetkom ,čo sa kurzu týka hodnotím na výbornú. Pani Parízková je vynikajúca lektorka, vie všetko vysvetliť, aj nám hovorila veci do hĺbky, napriek tomu, že učiva bolo dosť, všetko sme stihli, aj to navyše :) páčilo sa mi, že sa nám venovala formou riešenia príkladov, že nás vyvolávala po poradí a ak sme náhodou nevedeli, hneď sa nám to snažila ešte raz vysvetliť:) veľmi skúsená lektorka, vidno, že sa účtovníctvu roky venuje a má úžasný prejav, vie všetko zrozumiteľne vysvetliť a naučiť. Prosím odkážte jej túto pochvalu a vďaku odo mňa:) Určite Vás odporučím. Toto bol druhý kurz, čo som si cez Vás spravila a som veľmi spokojná. A preto si u Vás spravím aj ďalšie kurzy, napr. DPH, účtovnú závierku

Stanislav Macák 5 z 5

Kurz splnil nad mieru moje očakávania. Veľmi zrozumiteľné vysvetlenie učiva, veľmi pomohli príklady z praxe, pani lektorka bola veľmi milá, ochotná a zábavná. Veľmi oceňujem jej spôsobu vyučovania, a ako dokázala udržať študentovu pozornosť. Tento kurz mi dal viac informácií a lepšie znalosti o podvojnom účtovníctve ako 4 roky na Obchodnej Akadémii. Veľmi rýchla reakcia, včasná a bezproblémová komunikácia s agentúrou a taktiež chod kurzu.

Zuzana Šulíková 5 z 5

Komunikáciu s agentúrou hodnotím veľmi kladne, emaily prišli rýchlo, komunikácia bola zrozumiteľná a všetko potrebné som sa dozvedela zo zaslaných emailov. Kurz bol perfektný, po dlhej dobe som si zopakovala to, čo som sa kedysi dávno naučila. Vyhovovala mi pani lektorka, obsah jednotlivých hodín aj časové rozloženie kurzu. Pani Parízková je veľmi milá, pôsobila na mňa veľmi pozitívne, veľa vysvetľovala a často uviedla aj príklady z praxe, bolo vidieť, že má dlhoročné skúsenosti s účtovníctvom.

Nina Bubelová 5 z 5

Kurz naozaj splnil moje očakávania do bodky. Kurz bola naozaj dobre nastavený. Super tempo a veľa príkladov. Už od začiatku pri prihlasovaní a zmene termínu boli pracovníci agentúry veľmi pohotoví a ochotní. Lektorka Parízková bola naozaj úžasná. Vždy nám prirovnala príklady z kurzu k nejakej skúsenosti zo svojej dlhoročnej praxe. Naozaj ochotná, ostala vždy aj po hodine ak sme mali otázky a vedela aj zasrandovať. 10/10!

Ing. Maria Heo 5 z 5

Konečne som vďaka kurzu pochopila mnohé veci, s ktorými som sa v práci stretávala. Pani Parízková kurz viedla odborne, učila nás skôr premýšľať, prečo je to tak, nie sa len naučiť postupy, taktiež trpezlivo odpovedala na naše otázky, uviedla mnoho prípadov z praxe a miestami bola aj zábavná. Ďakujem a určite odporúčam!

AVESTAV AVESTAV s.r.o. 5 z 5

Pani Ing. Parízková je výborná školiteľka. Naučila ma rozmýšľať, nie robiť účtovníctvo mechanicky. Ďakujem.

Jan Sipovsky 5 z 5

veľmi vecné, dobre spracované a výborný lektor

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.