Zákaznícka zóna

Ing. Monika Ihnatová

Ing. Monika Ihnatová

Referencie od našich klientov

Jaroslava Telepčáková 5 z 5

Na kurze bolo výborné prepojenie teórie s praxou. Navyše vysvetlila aktuálny prehľad zmien. Lektorka mala priateľský prístup + vždy dobrú náladu.

Jana Kissová 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania. Lektorka nám pekne vysvetlila základy účtovníctva, odporučila zaujímavé linky a študijnú literatúru.

Michaela Loyová 4 z 5

Na kurze sa mi páčilo, že lektorka nám prezentovala veľa príkladov z praxe, vysvetlila nám danú problematiku a aj aktívne reagovala na konkrétne otázky. Kurz by som odporučila každému, kto chce začať s účtovníctvom.

Mgr. Mária Salnická 5 z 5

Skvelé odborné prednášanie, praktická časť, príklady, jasný, zrozumiteľný výklad lektorky z praxe. Skvelá atmosféra na kurze. Vysoko oceňujem jej snahu o čo najvyššie spektrum informácii.

Peter Nemoga 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania. Nemám žiadne pripomienky. Lektorka mala vysokú úroveň, bola profesionálna, super reagovala na otázky.

Lucia Abrahamovská 5 z 5

Kurz mal plynulý priebeh. Učivo bolo rovnomerne rozložené na jednotlivé dni. Práca lektora bola na vysokej úrovni. Aktívna komunikácia s rekvalifikantami. Veľká ústretovosť zo strany lektora.

Zuzana Soľanková 5 z 5

Kladne hodnotím postupnosť od vysvetlenia pojmov až po príklady. Tlačené materiály boli veľmi nápomocné.

Annamária Peti 5 z 5

Mám v účtovaní jasnejšie. Kurz trval dostatočne dlho, čas bol strávený zmysluplne a rozumne. Lektorka je vynikajúca, odpovedala na všetky otázky, ktoré ma čakajú pri účtovaní firmy, príbehy z praxe sú najlepšie, čo môže byť.

Viera Šomšáková 5 z 5

Áno, kurz splnil moje očakávania, bola som prekvapená kávou, čajom, perom a zošitom. Som veľmi spokojná ako začiatočník, páčili sa mi prebraté veci z praxe. Profesionálna práca lektorky.

Blanka Pristašová 4 z 5

Kurz prebiehal podľa časového plánu. Všetko bolo včas dané zrozumiteľné a jasné. Odpovedané bolo vždy na všetky otázky. Lektorka pristupovala zodpovedne. Celkovo som bola spokojná s prístupom.

Jana Slabová 5 z 5

Som veľmi spokojná s priebehom kurzu a taktiež s prácou lektorky. Lektorka bola milá, ústretová, uviedla aj praktické príklady z účtovníctva.

Lenka Hudáková 5 z 5

Bola som maximálne spokojná, to čo som očakávala sa mi dostalo aj oveľa viac. Lektorka vysvetlila všetko perfektne.

Ing. Branislav Fedor 5 z 5

Ďakujem za kurz ZÁKLADY ÚČTOVNÍCTVA - ZADARMO. Pani lektorka je milá, ochotne nám vysvetlila a odpovedala na naše otázky. Je vidno, že pani lektorka má veľa vedomostí a aj skúseností s účtovníctvom.

Mgr. Valéria Maškulíková 5 z 5

Som spokojná s obsahom kurzu aj s výkladom lektorky. Prácu lektora hodnotím pozitívne, príklady z praxe a trpezlivosť pri našich otázkach

Ing. Jana Domonkošová 5 z 5

Vynikajúca lektorka, plne vedela zodpovedať na všetky otázky, celý čas vedela udržať pozornosť účastníkov.

Terézia Papierniková 5 z 5

Na kurze som získala základné znalosti a vedomosti, priebeh kurzu bol súmerný s výučbou. Na každej hodine sa nám lektorka snažila poskytnúť čo najviac informácií. Práca lektorky bola výborná, mala s nami trpezlivosť.

Gabriela Šateková 5 z 5

Kurz mi poskytol nové informácie zo mzdovej agendy a z oblasti personalistiky. Pani lektorka nám poskytla výklad zo zákona a pridala príklady z praxe na ktorých sa mzdová problematika dá ľahšie naučiť.

Stanislav Bernát 5 z 5

Priebeh kurzu bol plynulý s praktickými príkladmi spojený s dostatočnou teóriou a možnosťou účtovania jednotlivých príkladov. Práca lektora bola plynulá, odborná, zrozumiteľná s dostatočným vysvetlením problematiky účtovania.

Michaela Mazáková 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania. Vysoko inteligentná, priateľská lektorka. Chcem veľmi pekne poďakovať našej lektorke Monike za vysvetlenie PÚ a hodnotné poznatky z praxe.

Jozef Szabó 5 z 5

Kurz nadmieru splnil očakávanie. Profesionálny, zrozumiteľný kurz. Lektor na vysokej profesionálnej a odbornej úrovni s ľudským prístupom ku absolventom kurzu.

Henrieta Sanislová 5 z 5

Kurz na veľmi dobrej úrovni, prínosný, náročný pre úplného začiatočníka, ale pod dobrým vedením lektora sa to dá zvládnuť. Veľmi dobrý prístup lektora, pripravenosť na vysokej úrovni, ľudský prístup, príklady z praxe, ústretovosť.

Katarína Sinayová 5 z 5

Priebeh kurzu bol výborný. Prešli sme celú účtovú osnovu, otázky ohľadne problematiky PÚ lektor vedel vždy odpovedať a reagovať. Práca lektora bola výborná, vedela všetko o problematike, ktorú nás učila, hlavne to, že je z praxe.

Katarína Hudáková 5 z 5

Zo začiatku sa to zdalo náročné. Ale postupne to dávalo zmysel. Oceňujem opakovanie predošlého učiva z predošlého dňa. Skvelé bolo si to vyskúšať aj na počítači v softvéri. Lektorka dávala veľa príkladov z praxe a má prehľad o téme. Výborný a sympatický prístup.

Michal Šolc 5 z 5

S kurzom som spokojný, rýchly a prehľadný. Vynikajúca lektorka, učivo do seba dobre zapadlo vďaka spôsobu vedenia, postupne sa z toho v krátkej dobe stal prehľadný celok.

Ing. Mária Lukačovská 5 z 5

Kurz prebiehal veľmi dobre. Lektorka bola veľmi milá, ochotná poradiť a odpovedať na všetky otázky. Vždy mala dobrú náladu. Téma bola dobre vysvetlená, veľa informácií z praxe. Kurz hodnotím na jednotku.

Mgr. Magdaléna Drabová 5 z 5

Vyborna pani lektorka s obrovskym prehladom a skúsenosťami.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.