Zákaznícka zóna

Ing. Martina Švaňová

Ing. Martina Švaňová

garant kurzu

Dlhoročné skúsenosti v oblasti miezd a personalistiky. Ukončila štúdium na univerzite Alexandra Dubčeka v Trenčíne v odbore Ľudské zdroje a personálny manažment. V tejto oblasti pôsobí od roku 2000. V súčasnosti pracuje ako HR Specialista v súkromnej spoločnosti. V minulosti pôsobila na pozícii vedúcej oddelenia práce a miezd. Veľmi komunikatívna a pozitívna lektorka s proklientským prístupom. Má rada prácu s ľudmi, ku klientom sa snaží pristupovať individuálne s ohľadom na každého očakávania.

Referencie od našich klientov

Lucia Horváthová 5 z 5

Dozvedela som sa čo potrebujem a aj veci navyše. Som veľmi spokojná, preberali sme aj príklady z praxe a riešili konkrétne prípady. Lektorka vynikajúca.

Mgr. Magdalena Pisková 4 z 5

Kurz splnil moje očakávania. Bola postupne prebratá takmer všetka problematika vyplývajúca z danej témy. Individuálne boli prebrané najproblematickejšie časti, s dôrazom na praktické počítanie príkladov z praxe. Lektorka mala prehľadne spracované materiáli k danej téme, dobre pripravená, ochotná zodpovedať všetky otázky z praxe.

Eva Glossova 5 z 5

Ja dakujem pani Martinke,,za úžasny pristup.Ozaj tento kurz mi dal vdaka jej pristupu velmi vela. Jedine negativum bola miestnost,,kde bolo velmi teplo

Monika Janechová 5 z 5

Super, lepší kurz som ešte nemala, asi najlepšie využité peniaze za kurz. Konečne som nemala pocit, že otravujem, alebo zdržujem iných, keď sa pýtam na moje otázky. Školiteľka úžasná, vrele odporúčam všetkým....

Lenka Lišková 5 z 5

S kurzom som veľmi spokojná. Bol veľmi dobre zorganizovaný, mali sme prehľadne spracované materiály a bol dostatočný priestor pre otázky a diskusiu. Lektorka bola veľmi dobre pripravená, vedela odpovedať na všetky otázky a bola veľmi ochotná. Venovala sa teórii aj praxi, problematiku dobre vysvetľovala. Kurz by som odporúčala aj známemu, najmä pre dobre spracované podklady a ochotu lektorky.

Veronika Myslíková 5 z 5

Na kurze bolo pohodové tempo, na všetko bolo dosť času, aj na prípady z praxe a opakovanie. Lektorka má veľa skúseností, je veselá a trpezlivá. Ďakujem za skvelý kurz.

Jana Mátyusová 5 z 5

Odporúčam každému, nielen budúcim mzdovým účtovníčkam, či personalistkám/om, ale i každému zamestnancovi a uchádzačovi o zamestnanie, aby si vedel vypočítať svoju mzdu a zhodnotiť jemu ponúknutú pracovnú zmluvu.

Liana Gergeľová 5 z 5

Kultivovaný priebeh, jasné a zrozumiteľné vysvetlenie veľmi zamotanej problematiky. Práca lektora bola veľmi, veľmi dobrá. Lektorka s talentom zrozumiteľne a vtipne učiť.

Bc. Miriama Pazderová 5 z 5

Kurz prebiehal, tak ako uvádzate na stránke. Prácu lektorky hodnotím vysoko pozitívne, je to odborníčka z praxe s ľudským prístupom. Myslím, že motivovala všetkých účastníkov kurzu.

Andrea Richterová 5 z 5

Lektorka bola príjemná, komunikatívna, milá a ústretová. Bola schopná odpovedať na všetky druhy otázok. Neskutočne zdatná vo svojom obore, tá správna osoba na školenie.

Zuzana Káčerová 5 z 5

Dobre zvolená problematika k začiatočníckemu kurzu pre pokročilý kurz. Výborné materiály, oceňujem prácu s počítačom. Pani lektorka odškolila na výbornú, hodnotím odbornosť, prednes, poradenstvo. Odniesla som si veľa. Ďakujem.

Zuzana Lešťanová 5 z 5

Som spokojná nadmieru, verím že pomôže pri hľadaní práce. Kurz bol výborný, rozsah učiva vzhľadom na čas adekvátny, páčili sa mi praktické príklady z praxe. Pani lektorka Švaňová je dynamická, vysvetľuje výborne a ako bonus je veľmi milá. Bolo by skvelé mailom pripomenúť začiatok kurzu, keď sa človek prihlási 2 mesiace vopred, dátum môže vypadnúť.

Jana Klochlerová 5 z 5

Splnil očakávania, negatívne hodnotím zimu v priestoroch (po zakúrení lepšie :) )

Petra Polakovičová 5 z 5

Preopakovala som si podvojné účtovníctvo a najmä dostala som veľa postrehov a pripomienok z praxe od lektorky. Kurz prebiehal v dobre nálade a atmosfére. Prechádzali sme jednotlivými učt. triedami a pani lektorka ich doplnila príkladmi z praxe, čo hodnotím ako najväčšie pozitívum. Možno by som zvážila, či dať DPH školenie ako časť kurzu podv. učt. aj napriek tomu, že by stálo viac a trvalo dlhšie.

Ing. Lenka Petrášová 5 z 5

Absolvovala som 5-dňový víkendový kurz Mzdy a personalistika s lektorkou Ing. Martinou Švaňovou a môžem povedať, že bol GENIÁLNY! Lepšiu lektorku som nikdy nestretla. Mala vyslovený záujem o to, aby každý danú problematiku pochopil. Venovala sa každej nami položenej otázke - aj keď sme ju tým často zdržovali :) Je to veľmi milá, sympatická osôbka, fundovaná v danej problematike po teoretickej, aj praktickej stránke. Za tých pár dní som pochopila a pohltila obrovské množstvo informácií, ktoré mi teraz pomáhajú v mojej pracovnej sfére. Každému, kto potrebuje byť v mzdách a personalistike "doma", odporúčam tento kurz. Milá Martinka, veľmi Vám ďakujem za Váš prístup - s akým sa človek málokedy stretne, za Vašu snahu a ochotu odovzdať čo najviac informácií, profesionalitu a vždy dobrú náladu. Bolo mi potešením! Lenka :)

Erika Mihaľová 5 z 5

S kurzom som spokojná. Uvítala by som keby sme sa na kurze naučili vypisovať tlačivá ako potvrdenia o príjmov fo... S lektorom som spokojná, odpovedala na naše otázky a otázky zo života. Kurzy sú na dobrej úrovni a lektor tiež.

Daniela Smolárová 5 z 5

Prácu p. lektorky hodnotím nad očakávania, lektorka má prehľad a skúsenosti z praxe. Je ústretová a vysvetlila všetko zrozumiteľne. Spoločne sme prebrali celú problematiku. Bolo to super a som maximálne spokojná.

Jeanetta Šípková 5 z 5

S kurzom som bola veľmi spokojná, určite budem pokračovať ďalej v kurze pre pokročilých. Lektorku hodnotím nanajvýš pozitívne. Jej prístup, výklad a prezentácia je na vysokej odbornej úrovni. Lektorka bola milá, používala veľké množstvo príkladov z praxe, čo nám veľmi pomáhalo.

M.A. Ivana Kolarova 5 z 5

Lektorka bola skvelá. Kurz splnil moje očakávania.

Tomáš Habara 5 z 5

Dobré zosúladenie teoretickej a praktickej stránky. Veľmi odborné a prakticky vysvetľovaná problematika,príjemne vysvetľovanie.

Henrieta Botková 5 z 5

Problematika vysvetlená na konkrétnych príkladoch, vypĺňanie tlačív s vysvetlením, žiadne zbytočné preberanie teórie. Lektorka mala príjemný prístup, vysvetlenie exekúcií tak, aby to pochopil každý. Pozitívne hodnotím riešenie aktuálnej problematiky - dátové schránky, ktoré boli príjemným spestrením kurzu.

Barbora Cigláňová 5 z 5

Všetky modelové situácie z praxe vysvetlene tak, aby sme pochopili aj my začiatočníci. Jediné čo mi chýbalo je ukážka softvéru, ktorý ráta mzdy.

Ivana Kolárová 5 z 5

Kurz bol vedený odborne a splnil moje očakávania, Využijem aj iné kurzy Agentúry Jaspis. Pani Švaňová je odborník a naozaj kvalitne a odborne odprednáša učivo. Nezabúda ani na príklady z praxe.

Turinsky transport Slovakia , s.r.o. 5 z 5

Dobrý deň , absolvovala som od januára 2018 viacero kurzov a musím iba odporúčať :-) profesionalita , príjemné vystupovanie, snaha podať učivo zrozumiteľne aj pre úplných laikov , poskytnutie osobných skúseností a postrehov z praxe , odľahčená a často i zábavná forma prednesu robia z vašich kurzov zaujímavú skúsenosť a ja nemôžem nič iné skonštatovať ako veľké ĎAKUJEM! pani Zečevičová, pani Švaňová, pani Bielik Petríková, pán Sýkora. Odniesla som si z vašich kurzov mnoho poznatkov a budem sa snažiť využiť maximum toho, čo ste ma naučili. Ďakujem agentúre JASPIS, ďakujem Tomášovi za ústretovosť a dostatok kávy :-) s úctou Marcela

Alena Benka 5 z 5

Plus kurzu bol efektívny prehľad v zákonníku práce, na základe vedomosti a hlavne skúsenosti p.Švaňovej. Koncept je prispôsobený aj začiatočníkom ale aj už skúseným personalistom. Veľmi aktívna lektorka, znala v problematike a oceňujem hlavne praktické príklady.

Veronika Drozdová 5 z 5

Kurz by som hodnotila veľmi pozitívne, splnil moje očakávania. Oceňujem prístup a naozaj vysokú úroveň lektorky - zasvätila nás do danej problematiky naozaj vynikajúco!. Lektorka bola vždy milá, ústretová a s pochopením vysvetľovala danú tému, voči jej práci nemám žiadne výhrady.

Klaudia Jószová 5 z 5

Kurz prebiehal v dobrej nálade. Pani lektorka má vynikajúce vedomosti v oblasti miezd a personalistiky. Veľmi sa mi páčila komunikácia vo forme konzultácie. Pani lektorka prednášala zrozumiteľne. Zodpovedala všetky naše otázky a objasnila všetky pojmy, ktoré som nepoznala. Zároveň vymenovala aj všetky zmeny v zákone, ktoré budú platné od 01.05.2018, čo si veľmi cením.

Iveta Benceová 5 z 5

Skriptá, teória, ale aj príklady z praxe mi veľmi pomohli pochopiť danú tému. Lektorka je TOP! Výborne vysvetľuje, vždy poradí. S kurzom som spokojná. Dostala som mnoho nových a zrozumiteľných informácii, učivo bolo plne obsiahnuté. Lektorka mala veľmi profesionálny prístup, široká znalosť témy a zákonov, pohotové odpovede, dobrá nálada, lektorka vytvorila na kurze veľmi príjemnú atmosféru.

Iveta Benceova 5 z 5

Skriptá, teória ale aj príklady z praxe mi veľmi pomohli pochopiť danú tému, lektorka je TOP. Výborne vysvetľuje, vždy poradí, s kurzom som spokojná. Pani lektorka mala veľmi profesionálny prístup, na kurze vytvorila príjemnú atmosféru.

Jana Krajecová 4 z 5

Kurz moje očakávania dokonca predčil. Kurz prebiehal dobre, atmosféra bola priateľská. P. Švaňová je odborníčka v danom sektore a vie veľmi zrozumiteľne a jasne vysvetliť a podať problematiku, tak aby ju pochopil aj úplný začiatočník. Náplň kurzu je zaujímavá a praktická nielen do profesného ale aj osobného života zamestnanca.

Jana Margetinová 5 z 5

P. lektorka je odborníčka v tejto oblasti. Má pozitívny prístup, a výbornú energiu i znalosti. Kurz mal dobrú organizáciu, podporu i zodpovedanie otázok.

Patrícia Stachová 5 z 5

Kurz prebiehal podľa plánu, pričom boli zodpovedané všetky otázky a dotazy, ktoré som potrebovala vedieť. Dopodrobna boli vysvetlené základy miezd, ktoré sme počítali aj na praktických príkladoch.

Lenka Holienčinová 5 z 5

Lektorka je profesionál na vysokej úrovni. Pozitívne hodnotím najmä príklady z praxe a neustále opakovanie naučených vecí.

Ing. Zuzana Brtková 5 z 5

S kurzom som nadmieru spokojná. Lektorka úžasná, vysvetlí, poradí. Problematika vysvetlená aj otázky k téme zodpovedané. Vynikajúce materiály aj kurz celkovo.

Tímea Csekes 5 z 5

Na kurze som dostala všetko, čo potrebujem. Pani lektorka bola veľmi milá, vysvetlila všetko zrozumiteľne. Bola som veľmi spokojná. Pochopila som všetko, čo musím vedieť. Ďakujem pani lektorke.

Ing. Michaela Ondrušeková 5 z 5

Priebeh kurzu bol výstižný a jasný. Lektor vysvetlil problematiku výstižne, bol priamy a na naše otázky reagoval okamžite a odpovedal na ne veľmi zrozumiteľne.

Katarína Kirchmayerová 5 z 5

Kurz bol veľmi dobre načasovaný na víkend. Pani lektorka je výborná, veľmi dobre vie vysvetliť danú problematiku.

Ing. Jana Kyselová 5 z 5

Vynikajúca lektorka, ktorá bola ochotná všetko vysvetliť, zopakovať aj niekoľkokrát. Zároveň bola ochotná sa s nami podeliť o svoje skúsenosti z praxe.

Veronika Bernátová 5 z 5

Kurz Základy personalistiky splnil všetky moje očakávania. Samozrejme je to zásluhou lektorky p. Švaňovej, ktorá má danú problematiku v malíčku. Svoje vedomosti a skúsenosti z praxe nám odovzdala zrozumiteľnou formou a žiadna otázka ju nezaskočila. Na konci kurzu som mala pocit, že sa nepoznáme 2 dni, ale oveľa dlhšiu dobu. V prípade potreby sa určite zúčastním ďalšieho kurzu poriadaného vašou agentúrou a vedeného lektorkou p. Švaňovou.

Silvia Kajanová 5 z 5

Priebeh kurzu bol výborný, niesol sa v dobrej atmosfére. Pani lektorka viedla kurz na profesionálnej úrovni, ochotne zodpovedala všetky otázky, vytvorila výbornú atmosféru, uvádzala príklady z praxe a zaujímavým a motivujúcim spôsobom odovzdala svoje odborne vedomosti.

Ing. Petra Vančová Korená 5 z 5

Kurz bol poučný, naučila som sa počítať mzdy, zorientovať sa v zákonníku práce. Pani lektorka je veľmi milá, ochotná, veselá a priateľská. Kurz bol dobre odprezentovaný a odborný.

Jana Szárazová 5 z 5

Kurz,aj obsah kurzu, bol robený logicky, všetko do seba postupne zapadalo, dávalo zmysel, takže som si naozaj rozšírila obzory a doplnila vzdelanie, čo bolo cieľom mojej účasti na kurze.

Bc. Marcela Fabianová 5 z 5

Som spokojná. Páčilo sa mi že sa lektorka snažila všetko premietnuť do praxe.

Marcela Chládeková 5 z 5

Kurz bol rozdelený do jasných celkov, ktoré sme si postupne prechádzali, mali sme priestor riešiť otázky z praxe. Veľkým plusom bola interaktívna forma. Lektorka veľmi dobre vedela vysvetliť danú problematiku, príklady z praxe, komunikatívna, dynamická, riešili sme veci dopodrobna.

Barbora Kočnerová 5 z 5

Kurz prebiehal v príjemnej atmosfére. Lektorka veľmi energická, milá, poskytla nám veľa informácii z praxe.

Anna Minčičová 5 z 5

Kurz bol výstižný. Lektorka mala príjemné vystupovanie, profesionálny prístup s praktickou stránkou.

Pedagogická fakulta UK Bratislava 5 z 5

super, lektorka výborná a plná života aj teoretických a praktických vedomostí

Zuzana Magyaricsová 5 z 5

Kurz prebiehal v poriadku, dobre organizovaný, vysvetlená látka nadväzovala, asi by bol potrebný o 1 deň naviac. Veľa učiva na 5 dní, viac času na vysvetlenie rôznych tlačív a postupov. Lektorka - výborná!!! Dávala veľa príkladov z praxe, zrozumiteľne vysvetľovala, ucelene, nadväznosť učiva, odpovedala na otázky, vysvetlila viackrát, ak niekto nepochopil.

Katarína Fridrichová 5 z 5

Kurz prebiehal veľmi profesionálnym prístupom, ale takisto skvelou komunikáciou, veľmi zaujímavým výkladom, kde bola teória vysvetlená aj z bežnej praxe. Naozaj pochopí aj úplný začiatočník.

Michaela Juhásová 5 z 5

Kurz úplne splnil moje očakávania, poskytol mi základný prehľad o mzdách a personalistike a vytvoril ucelený obraz. Kurz prebiehal podľa predstáv, rýchlosť vysvetľovania bola ideálna, preberanie príkladov z praxe bolo zaujímavým spestrením. Pani Švaňová bola určite najlepšou lektorkou, akú som mala možnosť doteraz zažiť. Úžasný profesionál s obdivuhodným prehľadom o problematike a zároveň milým a ústretovým prístupom.

Veronika Dubanová 5 z 5

Kurz bol veľmi energický, interaktívny. Pani lektorka mala prehľad.

Ľubica Dobranská 5 z 5

Perfektný kurz, ináč to ani napísať neviem :) Mám dobrý pocit, že som sa kurzu zúčastnila, naučila som sa dosť veľa vzhľadom na to, že touto problematikou sa v práci nezaoberám. Perfektná lektorka, milá, vidno že ju práca baví. Snažila sa, kurz splnený na 200% :)

Dana Šebová 5 z 5

Pre začiatočníkov na mzdy výborné. Lektorka výbornej objasnila problematiku Oceňujem jej znalosti z praxe. Skvelý prístup a pútavý prednes. Svoju úlohu splnila veľmi profesionálne. Je talentovaná ako pedagóg.

Ing Marta Poláková 5 z 5

Lektorka super, rozprávala veľa skúseností z praxe

Silvia Dobišová 5 z 5

Kurz bol veľmi zaujímavý, nebol nudný ani monotónny. Boli zodpovedané a vysvetlené všetky otázky, boli prednesené príklady z praxe, čo je veľké plus. Lektorka bola super - rozpráva zaujímavo, pútavo, odpovedá na otázky a všetko vysvetľuje, rozpráva zrozumiteľne.

Iveta Balcová 5 z 5

Som spokojná s priebehom kurzu, aj tak si však musím dobrať doma určité látky a povenovať sa výpočtom. Veľká spokojnosť s lektorkou. Bola vždy v dobrej nálade a snaží sa, čo najlepšie vysvetliť učivo + veľké pozitívum sú tipy z praxe.

Iveta Pomichalová 5 z 5

Skriptá a pomôcky boli zabezpečené na úrovni. Odborný výklad od lektorky na vysokej úrovni. Lektorka prednášala zrozumiteľne, bola ochotná dovysvetlovať veci, ktoré boli nejasné. Veľmi príjemné vystupovanie a prístup k nám.

Lenka Pokorná 5 z 5

Kurz bol zrozumiteľný, pani lektorka nám zodpovedala všetky naše otázky. Práca pani lektorky bola kvalitná a podrobne nám vysvetlila prednášanú tému, uvádzala veľa príkladov z praxe.

Daniela Matošková 5 z 5

Kurz je dobre skoncipovaný, ponúka prehľad v personálnej oblasti, pani lektorka poskytla veľa príkladov z praxe. Podklady ku kurzu sú výborné, o podklady sa viem neskôr aj oprieť. Pani lektorka Švaňová je dynamická, skúsená a profesionálna, jej prezentácia bola zrozumiteľná a zodpovedala nám ochotne a relevantne všetky otázky.

REVAK,s.r.o. 5 z 5

Pani Švaňová je veľmi milá, ochotná, rozumie perfektne problematike, odpovedá na všetky otázky, snaží sa vždy porozumieť a vysvetliť, dáva veľa príkladov z praxe aj upozornení...

Ing. Sandra Hanicová 5 z 5

Školiteľka bola vynikajúca, naozaj úžasný prístup, milá, ochotná a všetko vedela vysvetliť a mala na nás trpezlivosť a aj napriek tomu, že to bolo online, necítila som to ako bariéru. Nie je čo vytknúť.

Mgr. Veronika Sivačková 5 z 5

Napriek tomu, že kurz bol realizovaný online, bolo to super. Ja sobne som sa naučila mnoho nových vecí, ktoré sa mi zídu aj v bežnom živote, určite to nie je len pre tých, ktorý pracujú alebo budú pracovať v tomto smere. Lektorka bola super, vysvetľovala všetko zrozumiteľne a tak aby sme tomu všetci čo najlepšie pochopili. Kurz jednoznačne odporúčam a som rada že som ho absolvovala :)

Mgr Eva Šarmír 5 z 5

Dobry den, kurz ma vela naucil, hlavne kvoli skvelej lektorke. Bola vecna, rychla, priatelska, ocenujem profesionalny pristup. Dakujem Martinka. Eva

Mgr. Silvia Drobná-Krištofovičová 5 z 5

S priebehom kurzu som bola spokojná, pani lektorka zodpovedala všetky otázky zúčastnených, aj nad rámec preberajúcej látky kurzu.

Alexandra Polačeková 5 z 5

Kurz bol zaujímavý. Ocenila by som prezentáciu namiesto Word dokumentu so vzormi formulárov, inak materiály super.

Maryna Shevtsova 5 z 5

Lektorka boal skvelá. Kurz sa mi veľmi páčil. Odporúčané. Päť hviezdičiek.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.