Zákaznícka zóna

Ing. Martin Sýkora

Ing. Martin Sýkora

garant kurzu

Dynamický lektor s dlhoročnými skúsenosťami v mnohých ekonomických odvetviach. Do roku 2000 bol konateľom, spoločníkom a zamestnancom obchodnej spoločnosti, ktorá sa zaoberala dovozom a distribúciou potravín a potravinových doplnkov. Náplň práce bola najmä v oblastiach personalistiky a miezd, obchodu a marketingu, účtovníctva a ekonomiky. Od roku 2000 je konateľom v obchodnej spoločnosti, ktorá sa zaoberá účtovným, podnikateľským, organizačným, ekonomickým a marketingovým poradenstvom. Komunikatívny, ústretový lektor, rád pracuje s ľudmi a odovzdáva im svoje skúsenosti.

Referencie od našich klientov

Anikó Horváthová 5 z 5

Som spokojná. Kurz bol obohatený s mnohými skúsenosťami z praxe, čo mi určite pomôže v praxi. Lektor veľmi príjemný a skúsený. Vie tým pádom podať objektívne informácie. Má veľké znalosti v tomto odbore.

Tamara Alkhimova 5 z 5

Áno, kurz splnil moje očakávanie. Kurz bol plný. Pre cudzincov bol tiež jasný a pochopiteľný. Lektor bol veľmi šikovný, hovoril presne, jasno a pomaly. Bol veľmi dobrý.

Martina Szökeová 5 z 5

Kurz prebehol v rámci môjho očakávania, páčili sa mi neustále pripomienky a otázky kolektívu. Bola som spokojná. Lektor bol veľmi dobrý, vidieť, že má dlhoročné skúsenosti v tejto oblasti.

Gabriela Polačeková 5 z 5

Všetko bolo správne načasované, malo to ľudovo povedané hlavu a pätu. Na profesionálnej úrovni, realizované skúsenosťami z praxe.

Nora Csukaová 5 z 5

Skvelá skladba jednotlivých častí, náväznosť a podrobné a dobre spracované podklady. Profesionálny prístup lektora, trpezlivosť pri objasňovaní jednotlivých problematík, praktické skúsenosti, nie len výklad zákona.

Ing. Silvia Achbergerová 5 z 5

Priebeh kurzu mi dokonale vyhovoval, lektor nám postupne vysvetlil všetky zákonitosti a účtovné prípady. Venovali sme sa príkladom z praxe , čo mi na VŠ veľmi chýbalo.

Kamila Brukkerová 5 z 5

Vysoko profesionálny prístup, ale oceňujem aj individuálny prístup k jednotlivým účastníkom podľa potreby. Kvalifikovaná príprava a učebné materiály.

Patrícia Mikulová 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania. Páčil sa mi prístup, špeciálne zameranie sa na problematiku, ktorú sme my ako klienti potrebovali pre zlepšenie v našich oboroch. Lektor pôsobil vzdelane, páčilo sa mi, že sa to netýkalo len miezd, ale bolo to "z každého rožku trošku":). Tento kurz by som odporučila aj známemu, pretože sa tu dá veľa naučiť. Sama by som sa na iný kurz v Agentúre Jaspis prihlásila.

Michaela Holá 5 z 5

Kurz splnil moje predstavy nad očakávania. Kurz prebehol bezproblémovo a určite sa zúčastním ďalšieho kurzu. Kurz pre mňa znamená prínos informácií, ktoré určite využijem v praxi. Lektor mal príjemný, profesionálny a bol ochotný odpovedať na všetky otázky, čo hodnotím pozitívne.

Lenka Drozdová 4 z 5

Školenie splnilo očakávania. Išlo o špecifické prípady, ktoré môžem vo svojej praxi stretnúť. Lektor má mnoho skúseností zo svojho profesionálneho života, ktoré môžem aj ja.

Ema Kupečeková 5 z 5

Kurz splnil očakávania nad mieru. Priebeh kurzu bol veľmi zorganizovaný, fantasticky pripravený, podklady a odbornosť na vysokej úrovni. Práca lektora veľmi profesionálna, odbornosť a znalosť vynikajúca. Veľa teórie i z praxe formou príkladov.

Michaela Hlaučová 5 z 5

Kurz určite splnil moje očakávania, získala som užitočné informácie. Kurz prebiehal skvelou formou - oceňujem možnosť kedykoľvek klásť otázky počas kurzu, riešenie praktických príkladov bolo plusom. Lektor je profesionál a tak aj prebiehal kurz - na vysokej úrovni. Oceňujem prístup ku každému účastníkovi jednotlivo podľa potrieb a poskytnutie materiálov aj k špecifickým účtovným jednotkám. Tento kurz by som odporučila na rozšírenie obzoru v danej problematike zúčastnila by som sa aj iného kurzu organizovaného agentúrou JASPIS.

Ing. Michaela Hlaučová 5 z 5

Kurz určite splnil očakávania. Získala som nové informácie. Kurz prebiehal skvelou formou - oceňujem možnosť kedykoľvek klásť otázky počas prednášky, riešenie praktických príkladov je plusom v kurze. Lektor je profesionál a tak aj prebiehal kurz - na vysokej úrovni. Prístup ku každému účastníkovi jednotlivo podľa potrieb.

Květa Kucharová 5 z 5

Kurz mi dal veľa z problematiky, v ktorej chcem pracovať. Na kurze sa mi veľmi páčilo. Lektor bol vynikajúci, vždy vysvetlil všetko, čo bolo potrebné a na čo sme sa pýtali.

Sandra Szofková 5 z 5

Myslím, že ku kurzu nie je čo dodať, bola som spokojná aj s obsahom, aj s prístupom lektora. Taktiež som spokojná s prístupom celej agentúry. Pán Sýkora je mimoriadne trpezlivý a po odbornej stránke mu tiež nie je čo vytknúť. Ochotne odpovedal aj na otázky nad rámec kurzu.

Juraj Popjak 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania, v niektorých prípadoch to bolo nad očakávania. Priebeh kurzu bol v poriadku, časový harmonogram zvládnuteľný, dostatočná flexibilita v rámci dňa a učiva. Lektor odviedol výbornú prácu, dobré odvodenie prípadov a vysvetlenie na príkladoch z praxe.

Svetlana Kurucová 5 z 5

Na kurze som získala viac vedomostí ako som si myslela pred začiatkom kurzu, že získam :) Lektor vysvetľoval zrozumiteľne, keď sme nerozumeli, ochotne vysvetlil. Veľa nových informácií sme získali, dobre vysvetlené učivo. Lektor má prehľad o danej problematike.

Anna Ilavská 5 z 5

Som spokojná so spôsobom prihlasovania na kurzy, s komunikáciou dátumu a miesta uskutočnenia, ako i odoslanie študijných materiálov. Hodnotím tento kurz i organizáciu ako veľmi profesionálne.

Katarína Halánová 5 z 5

Kurz pripravený do najmenších detailov. Veľmi prehľadne spracované pomôcky a materiály.

Michaela Holá 5 z 5

Priebeh kurzu by som ohodnotila pozitívne a hlavne bezproblémovo. S prácou a prístupom lektora som spokojná nad očakávania. Oceňujem najmä otvorenosť a ochotu riešiť otázky aj nad rámec riešenej problematiky. Kurz je výbornou voľbou pre získanie praxe vo zvolenom odbore.

Andrea Machajová 5 z 5

Splnili sa moje očakávania nielen vo výuke softvéru, ale kopec rád skúseného účtovníka, ktoré majú pre mňa veľkú hodnotu. Vynikajúca práca lektora. Ďakujem, malo to veľký prínos pre mňa.

Mgr. Erzsébet Matyi 5 z 5

Kurz bol zaujímavý, získala som základné poznatky z účtovníctva. Lektor profesionálne vysvetlil teóriu a aj príklady z praxe, jasne a zrozumiteľne vysvetľoval.

Jana Gondeková 5 z 5

Priebeh kurzu hodnotím pozitívne, lektor obohacoval teóriu praktickými príkladmi. Lektor prednášal zaujímavo. Je to skúsený kvalifikovaný lektor s dlhoročnou praxou.

Základy účtovníctva 5 z 5

S kurzom som bola spokojná. P. lektor Sýkora veľmi dobre vysvetľuje a kladne hodnotím prípady z praxe ako aj humor.

Mgr. Veronika Keszeliová 3 z 5

Lektor bol húževnatý, rozprával pútavo a najmä príklady z praxe pomohli lepšie priblížiť prezentovanú tému. Tiež sa mi rátalo, že sa nás snažil zapájať do prednášky. Vo svojej oblasti ozaj profesionál

Janka Chrastinová 5 z 5

Teší ma že som natrafila na serióznu firmu a vynikajúceho lektora. Oceňujem študijné skriptá a poskytnuté pomôcky(zošit, pero) ale aj prostredie (káva, čaj, klíma), a samozrejme najviac oceňujem vynikajúceho lektora a jeho vysokú profesionalitu, uvádzanie príkladov z praxe a ochotu odpovedať na všetky kladené otázky (niekedy aj mimo problematiky mzdy, napr. z oblasti daní a odvodov). Oceňujem pochopenie lektora aj k úplným začiatočníkom a jeho trpezlivé vysvetľovanie problematiky viackrát. Kurz bol pre mňa-začiatočníka pomerne náročný z hľadiska kvantity odborných informácii a výpočtov k pomeru časového priestoru. Myslím že ak by bol kurz predĺžený ešte o jeden deň (spolu 6) nebolo by to na škodu veci. Som ale spokojná a ďakujem, v budúcnosti sa určite zúčastním aj nadstavbových kurzov ponúkaných Vašou agentúrou.

Mgr. Ingrid Holdošová 5 z 5

Vynikajúci lektor, príjemná atmosféra, kurz splnil moje očakávania. Len môžem odporúčať.

Jana Nemcová 5 z 5

Myslím, že pre úplného začiatočníka je tento kurz náročnejší pre odborné termíny a množstvo paragrafov ktoré treba poznať.

Ing. Ján Palárik 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania. Dozvedel som sa veľa užitočných informácii o PÚ. Lektor bol super. Dokázal vysvetlit veci tak, aby to pochopil aj začiatočník ako ja, ktorý sa s učtovníctvom nestretol. Možem len odporučiť aj tým, čo váhajú či absolvovať takýto kurz.

CLIMAX, s.r.o. 5 z 5

Dobry den. Rada by som vyjadrila podakovanie za perfektne vedeny kurz "Podvojne uctovnictvo". Lektor p. Sykora je enormne fundovany lektor s bohatymi skusenostami z praxe, ktore nam (pomedzi ucivo kurzu) ochotne odovzdaval. Hodiny boli vedene velmi dynamicky, zaujimavo. Kedze uctovnictvo som mala pred dvadsiatimi rokmi na strednej skole, teraz to mozem porovnat a zaroven mozem skonstatovat, ze hodina bola vedena naozaj profesionalne. Urcite budem pokracovat v dalsich kurzoch vo Vasej spolocnosti ci uz v oblasti uctovnictva, resp. miezd a dani. Skripta boli vynikajucim (a z praxe mozem povedat), aj nevyhnutnym doplnkom k hodinam. Zaverom mozno jedno odporucanie: na take komplexne "utrasenie" si celej problematiky by som prijala jeden den kurzu naviac. Dakujem a prajem vela spokojnych studentov.

Lucia Demovičová 5 z 5

Priebeh kurzu spočíval najprv v teoretickom vysvetlení danej problematiky s vysvetlením príkladov v skutočnom prostredí pre výpočet miezd. Práca pána Sýkoru bola na veľmi vysokej profesionálnej úrovni s rozsiahlymi poznatkami z danej tématiky. Kurz sa mi veľmi páčil, pouvažujem ešte o nadstavbovom kurze pre budúcnosť.

Eva Fabianová 5 z 5

Chcela by som sa poďakovať za veľmi podnetný a inšpiratívny kurz manažment pohľadávok. Nadobudla som mnoho informácií a podnetných impulzov do ďalšieho profesného i osobného života.

Ivana Hrozenská Tóthová 5 z 5

Vedenie kurzu pánom Sýkorom, bolo na veľmi vysokej profesionálnej úrovni. Pan Sýkora ma príjemne vystupovanie, bohate skúsenosti, vedomosti a kurz obohatil príbehmi z vlastnej praxe ako aj vysvetľovanie a názorné ukážky. Taktiež materiály, ktoré pan Sýkora poskytol sú vypracované na úrovni a verím, že ich budem spočiatku dosť často používať pri mojej účtovníckej praxe a stáleho vzdelávania sa. - hodnotím to veľmi pozitívne, pretože sa budem mať "o čo oprieť, do čoho nazrieť" Chcem sa ešte raz aspoň touto cestou poďakovať hlavne pánovi Sýkorovi, ktorý mi pomohol pochopiť a vnoriť sa do problematiky podvojného účtovníctva, za čo som mu nesmierne vďačná :-) Taktiež poďakovanie patri aj vám - celému teamu agentúry Jaspis :-)

Ingrida Ženčuchová 5 z 5

Bola som spokojná s priebehom kurzu, s prostredím, s prístupom aj lektorkou. Práca lektorky - odborný prístup, hlavne veľmi trpezlivé vysvetľovanie a prístup.

Lenka Svetlíková 4 z 5

Lektor vystihol podstatu základov účtovníctva. Priebeh celého kurzu sa mi páčil, nezaťažoval nás prílišnou odbornosťou. Rozdelenie kurzu malo hlavu a pätu, stručne a jasne nám lektor priblížil, čo je účto a pomohol nám sa rozhodnúť, či sa chceme aj do budúcna venovať tomuto odvetviu. Páčilo sa mi prepojenie teórie s praxou, s osobnými skúsenosťami lektora a jeho bezprostrednosť.

Ester Orthová 5 z 5

Tento kurz mi dal všeobecný prehľad o účtovníctve. Pán lektor je veľmi pozitívny, vzdelaný a vtipný človek. Učivo vysvetlil veľmi zrozumiteľne.

Ivana Hrozenská Tóthová 5 z 5

Kurz prebiehal na vysokej úrovni, bol zrozumiteľný vysvetlený jasne a zreteľne. V prípade akéhokoľvek nepochopenia sa p. Sýkora vždy a veľmi rád s úsmevom na tvári vrátil späť a opätovne vysvetlil a až potom sa pokračovalo ďalej. Materiály boli na úrovni, ako aj názorné ukážky. Prácu p. Sýkoru hodnotím len v superlatívoch.

Michaela Šarocká 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania, neverila som, že sa za 5 dní dokážem naučiť toľko vecí, ale dokázala som. Prístup pána lektora hodnotím profesionálne. Som s ním maximálne spokojná.

Ing. Iveta Čampišová 5 z 5

Lektor zrozumiteľne vysvetlil všetky pojmy, problematiku tranfseru a trpezlivo a kvalifikovane odpovedal na všetky otázky. Kurz by som odporučila, problematika bola podrobne vysvetlená

Filip Bubeník 5 z 5

Výborné spojenie teórie s praktickými účtovnými príkladmi a ukážkou účtovného softwaru. Lektorom vysvetľoval zrozumiteľne doplnené o praktické skúsenosti.

Dušana Balážová 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania. Z kurzu odchádzam s dobrým pocitom, že som sa veľa naučila. Lektora hodnotím pozitívne. Je veľmi aktívny, ochotný a hodiny sa niesli v dobrej nálade. Nevytváral stres.

Elena Krúpová 5 z 5

Obrovské množstvo informácií o PÚ, informácií o prepojení účtovníctva s praxou, veľmi dobrý prehľad, veľmi dobre spracovaný pomocný materiál. Lektor je aktívny, priateľský, otvorený, ochotný, ľudský, rád poradí.

Mgr. Eva Piussi 5 z 5

Chcela som spoznať a pochopiť účtovanie v podvojnom účtovníctve, čo sa mi splnilo. Kurz je zaplnený množstvom informácií o PÚ, všetky hodiny boli plnohodnotne využité, veľa praktických skúseností, veľa príkladov, ktoré mi pomohli pri pochopení súvislostí jednotlivých účt. prípadov. Lektor má profesionálny a pozitívny prístup, je trpezlivý pri vysvetľovaní a odpovedá pri rôznych typoch otázok.

Adela Štefániková 4 z 5

Priebeh kurzu bol logicky nastavený, príklady praktické a zaujímavé. Lektor vynikajúci s bohatou praxou a množstvom príkladov z praxe

Mariana Romancová 5 z 5

Kurz ma príjemne prekvapil. Kurz prebehol veľmi pútavým spôsobom, bez straty koncentrácie s praktickými skúsenosťami a informáciami, ktoré budem vedieť použiť v práci. Už dávno som nezažila kurz, ktorý bol celý čas podaný veľmi pútavo a podnetne.

Denisa Horínková 5 z 5

Kurz bol vedený na profesionálnej úrovni, lektor vysvetlil všetky nejasnosti a zodpovedal všetky otázky. Lektor viedol kurz na vysokej úrovni, podrobne popísal všetky účtovné prípady.

Jana Junas 4 z 5

Splnil moje očakávania, dal mi prehľad o mzdách a personalistike, avšak očakávala som, že pôjdeme ešte viac do hĺbky. Keďže sme sa tu stretli mnohí s rôznou úrovňou znalostí, bol priebeh kurzu primeraný. Lektor má veľmi dobre znalosti. Hodnotím nadpriemerne.

Lenka Salnická 5 z 5

Som absolútne spokojná s priebehom kurzu, dalo mi to veľmi veľa a otvorilo ďalšie možnosti. Problematika bola vysvetlená ,,po lopate" a na priamych ukážkach. Na kurz boli dodané všetky potrebné pomôcky a skriptá. Lektor nám zodpovedal všetky otázky, aj nad rámec tém. Lektor nám poskytol informácie o aktuálnych zmenách a novinkách.

Jozef Formánek 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania nad mieru. Priebeh kurzu hodnotím perfektne, perfektné skriptá a prezentácie. Výklad lektora bol veľmi dobrý, oceňujem aj osobné skúsenosti pána lektora.

Jana Komanická 5 z 5

Výborný kurz. Osnova jednotlivých hodín dobre koncepčne a obsahovo riešená. Lektora hodnotím veľmi pozitívne, po profesnej, odbornej aj ľudskej stránke. Kladie dôraz na dôležité súvislosti. Lektor upozorňuje, čo je dôležité

Jaroslava Madacki 5 z 5

Lektor má veľmi dobre rozvrhnuté spracovanie tém. Kurz aj lektor splnil moje očakávania, prednášal zrozumiteľne a je zrejmé, že práca účtovníka je jeho vášeň.

Róbert Štinger 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania, nakoľko som sa nestretol s účtovníctvom vôbec, považujem kurz za obsahovo bohatý a prínosný pre ďalší rozvoj. Kurz prebiehal bez problémov, v niektorých momentoch vyvolal úsmev na tvári. Kurz bol obsahovo naplnený a nadväzoval v jednotlivých témach tak, aby vytvoril logický celok a pomohol nám lepšie porozumieť problematike PÚ. P. Sýkora je profesionálom po všetkých stránkach, kurz viedol veľmi plynulo, používal veľké množstvo príkladov z praxe.

Ivana Jadrníčková 5 z 5

V kurze sme prešli všetko potrebné pre daný typ kurzu. Hodiny prebiehali v super atmosfére. S lektorom som nadmieru spokojná - objasnil mi veľa vecí, v ktorých som "tápala". S kurzom je veľká spokojnosť.

Lenka Salnická 5 z 5

Všetky kurzy, ktoré viedol p. Sýkora nadmieru splnil moje očakávania po každej stránke. Oceňujem jeho znalosti a skúsenosti, trpezlivosť a komplexnosť v rámci odbornej teoretickej časti a tej praktickej. Ďakujem.

Zuzana Jarabincová 5 z 5

Kurz mi dal veľa dôležitých informácii. Prebiehal prirodzene a bol čas aj na otázky, ktoré nás zaujímajú. Lektor bol super, s veľa skúsenosťami a rokmi praxe. Pán lektor je vynikajúci motivátor.

Jozef Formánek 5 z 5

Na kurze som sa naučil prakticky vypočítať mzdy, podávať výkazy na inštitúcie, ako aj základnú filozofiu personalistiky. Oceňujem osobné skúsenosti lektora.

Natália Fraňová 5 z 5

Páčilo sa mi, že sme dostali informácie priamo z praxe, prebrali sme teóriu aj príklady. Množstvo nových informácií bolo podaných tak, aby to pochopil úplne každý. Všetko perfektne vysvetlené. P. Sýkora je veľký profesionál a má trpezlivosť aj na tých, ktorí sa pýtajú to isté :)

Veronika Andrejčáková 5 z 5

Kurz prebiehal nad moje očakávania. Systém vytvorený podľa osnovy, témy kvalitne prepojené, praxou podložené príklady. Vysoká kvalita odborného výklady a prehľadu v praxi.

Zuzana Hanušová 5 z 5

Školenie malo logiku, tematicky zoradené, prebrané všetky postupnosti a súvislosti. Lektor mal ústretový prístup, všetko vysvetlil. Kvalita na najvyššej úrovni.

Lucia Kubandová 5 z 5

Práca lektora bola výborná. Vo veľmi krátkom čase ma kurz naučil to, čo som si sama nemyslela že pochopím. Trošku časovo náročné, ak ste zamestnaný, ale dalo sa všetko zvládnuť.

Beáta Čižmáriková 5 z 5

S kurzom som spokojná, lektor zaujímavo prednášal a použil množstvo príkladov z reálneho života. Prácu lektora hodnotím pozitívne, vysvetlil učivo zrozumiteľne.

Elena Rončáková 4 z 5

Rozšírila som si vedomsti v oblasti miezd, v oblasti personalistiky čiastočne. Lektor sa snažil vysvetliť problematiku do hĺbky, ochotne odpovedal na otázky.

Lucia Dopiriaková 5 z 5

Obsah kurzu bol podaný veľmi jasne a zrozumiteľne. Pán lektor poskytol veľa príkladov z praxe. Učivo prebral veľmi zaujímavo, pán lektor bol vynikajúci.

Mgr. Silvia Tóthová 5 z 5

Dobrý deň, priebeh kurzu Základy účtovníctva v Bratislave bol veľmi kvalitný a presný. Na základe tohto kurzu som sa rozhodla navštíviť aj ďalší kurz - Podvojné účtovníctvo. Páčilo sa mi, že lektor nám dával reálne príklady zo života, vďaka tomu bol výklad zrozumiteľnejší. Negatíva som nepostrehla.

Magdaléna Véghová 5 z 5

Kurz som si vybrala na základe hodnotení účastníkov a splnil moje očakávania, nemám pripomienky.

Jana Kováčová 5 z 5

Odporučila by som kurz, pretože na trhu nie je kurz s podobným obsahom za takúto cenu. Práca lektora je výborná - zrozumiteľné vysvetľovanie, postupy aj pre úplných začiatočníkov.

Martina Marázová 5 z 5

Výborný výklad lektora, trpezlivý, ochotný zodpovedať na naše otázky, vo výklade prikladal kopec príkladov z praxe.

Michaela Martišová 5 z 5

Kurz bol dobre pripravený, na začiatku sme dostali podklady, ktoré boli dobre spracované. Páčila sa mi postupnosť preberania účtovnej závierky. Pán lektor použil veľa praktických príkladov a upozornil nás na veci pri ktorých si máme dať pozor.

Andrea Štefániková 4 z 5

Kurz mi poskytol základné informácie o účtovníctve, závierke aj analýze - mne informácie vyhovovali. Lektor má prehľad a je fundovaný.

Viliam Kadlečík 5 z 5

Očakával som vysvetlenie základných princípov podvojného účtovníctva a dostal som oveľa viac informácii, ktoré mi rozšírili obzory. Veľmi sa mi páčilo, že sme začali od jednoduchších účtovných prípadov až po tie najťažšie.

Zuzana Matušová 5 z 5

Na kurz som prišla ako úplný laik, odchádzam s vedomosťami, ktoré chcem uplatniť v praxi. Práca lektora je vynikajúca s podrobným výkladom. Maximálna trpezlivosť pri opakovaných otázkach. Ochota vracať sa k už prebratým témam. Vedomosti v každom smere, vysoká úroveň.

Dana Marková 5 z 5

Kurz bol vedený formou prenášania teórie do praxe z čoho sme ľahšie chápali jednotlivé kroky a postupy v účtovníctve, vol cedený profesionálne, prednášajúci ľudským spôsobom. Lektor zaujal nielen počas prednášania teórie ale aj vo voľnom čase, venoval sa ním aj počas prestávok a poskytol veľa užitočných informácii. Na kurze som sa naučila veľa bol mi prínosom a poskytol mi veľa užitočných informácii. Ďakujem aj za poskytnuté materiály, či už v zákazníckej zóne alebo priamo na kurze.

Adamusová 5 z 5

Lektora hodnotím pozitívne, že je z praxe, boli poskytnuté príklady a v prípade otázok bola presná odpoveď.

Daniela Hrubovčáková 5 z 5

Pán Sýkora sa snažil podať tematiku transferového oceňovania ľudským spôsobom tak, aby boli účastníci kurzu schopný sami zostaviť transf. dokumentáciu (najmä pre malé a mikroúčt. jednotky)

Michaela Morovičová 5 z 5

Pôvodne som si chcela iba ozrejmiť základné pojmy avšak som zistila, že sa vždy dá ísť ešte viac do hĺbky. Preto som sa rozhodla, že ďalej budem pokračovať v platenom kurze. Lektor dokázal udržať našu pozornosť aj po celom dni v práci. Je vidieť, že to robí pretože ho to baví a tým to baví aj poslucháča.

Zuzana Hanušová 5 z 5

Kurz bol vynikajúci, prebrali sme naozaj všetky naše položené otázky. Pán Sýkora bol vynikajúci, naozaj pripravil pre mňa zaujímavé témy, odpovedal na všetky moje otázky.

Lenka Kalmárová 5 z 5

Na kurze som dostala objasnené veci, ktoré som potrebovala vedieť, taktiež aj iné príklady z praxe s užitočnými informáciami. Práca lektora super, vždy vysvetlené všetko tak, aby všetci rozumeli. Fakt skvelá práca. Spokojnosť nadovšetko. Kurz bol nad očakávanie.

Jana Ovšonková 5 z 5

Na kurze som sa dozvedela ako sa účtuje v JÚ a všetky základné pojmy a dôležité dokumenty. Kurz prebiehal od základov k príkladom z praxe, čiže teoretické znalosti boli podložené s praktickými príkladmi. Pán Sýkora je odborník. Je vidieť, že sa v danej oblasti a problematike pohybuje už mnoho rokov, a teda sa môže podeliť o svoje vedomosti a skúsenosti, čo a počas kurzu robil. Ďakujem za kurz, ktorý mi otvoril obzory v téme, nakoľko plánujem začať podnikať.

Marcela Kmeťová 5 z 5

Myslím si, že priebeh kurzu bol v poriadku, všetky nedostatky resp. otázky boli zodpovedané a jasne vysvetlene.

Martina Hajnalová 5 z 5

Kurz mal výbornú štruktúru, bolo poskytnutých veľa užitočných informácií, ktoré boli jasne vysvetlené. Pán lektor bol vynikajúci, je to pán profesionál so skúsenosťami. Veľmi sa mi páčili príklady z praxe.

Jana Podmanická 5 z 5

Páčilo sa mi, že lektor vysvetľoval veci dopodrobna - ak ničo niekto nevedel bez problémov sa vrátil k učivu a vysvetlil ho opäť. Práca lektora na 1 :)

Viera Veselá 5 z 5

Kurz bol super, rovnomerne rozložený, zrozumiteľný. Práca lektorka super. Ak nebolo niečo jasné, hneď sa zastalo a všetko bolo znova dovysvetlované a doplnené príkladmi = SUPER!

Erika Belicová 5 z 5

Nad mieru spokojná. Mám pocit, že základným princípom podvojného účtovníctva už skutočne rozumiem.

Renáta Kleinová 5 z 5

Oceňujem priebeh kurzu, ktorý bol organizovaný. Problematika bola podaná chronologicky podľa prezentácie, ako plus hodnotím príklady z praxe. Pán lektor bol veľmi komunikatívny, čo robilo prednášku záživnou.

Mária Prachárová 5 z 5

Kurz prebiehal podľa danej osnovy, bol jasný a zrozumiteľný. Pán lektor je odborník, vie zaujať a prednášať zaujímavou formou. Páčilo sa mi prenesenie na praktické príklady z danej oblasti.

Natalya Karyaka 5 z 5

Prišila som z Ukrajiny a keď som sa rozhodola ísť do záznamov účtovnictva, obávala som sa, keby som nerozumela lektorovi, všetko je v poriadku, "vysvetľuje lektor - pan Martin Sýkora veľmi jasne, po tomto kurze budem mať dva ďalšie kurzy - podvojné účtovnictvo a účtovnictvo na počitači S posdravom Natalya Karyaka

Dominika Ševčeková 5 z 5

Na základe prípravného kurzu Základy účtovníctva som zistila že účtovníctvo ma baví a mám v pláne ísť na ďalšie kurzy. Na kurze veľmi dobre vysvetlené základy, porovnanie jednoduchého a podvojného účtovníctva. Lektor má veľmi dobrý znalosti účtovníctva, vysvetľoval zrozumiteľne, dával kopu príkladov, aby nám všetko laicky vysvetlil, veľká spokojnosť.

Michaela Kobzová Bartošová 5 z 5

Kurz bol zábavný, veľmi veľa príkladov z bežného života. Pútavý pre začínajúceho mzdára, aj pre pokročilých odporúčam. Presne takýto kurz som potrebovala, aby som vedela čo robím. Veľmi dobré podklady - skriptá.

Jaroslav Strážay 5 z 5

Kurz splnil moje očakávanie, pouvažujem nad ďalším. Vstup do účtovníctva, vysvetlenie, účtovanie príkladov, práca s PC. Vysvetlené - pochopené, super príklady z praxe.

Larysa Orlova 5 z 5

Úplne splnil moje očakávania. Z kurzom som veľmi spokojná, lebo teória bola dobre prepravená praxou. Lektor má veľkú prax a skvelú skúsenosť v účtovníctve.

Alena Bujdaková 5 z 5

Kurz bol veľmi dobrý, veľa som sa naučila, nie len teoreticky, ale aj prakticky. Lektor bol skvelý, nenudila som sa, energický, dynamický podáva zodpovedné informácie, odovzdáva praktické skúsenosti, bol ochotný, vysvetlil všetko.

Monika Zvalová 5 z 5

Cieľom kurzu bolo nadobudnúť prehľad o zákonníku práce, mzdách a personalistike. Pozitívne hodnotím, že nešlo o "memorovanie", ale praktický náhľad do problematiky. Veľké plus, že kurz vedie človek z praxe, ktorý veľmi zaujímavo podáva príklady a sú aj zapamätateľné. Prístup lektora hodnotím 5*.

Ivana Dreveňáková 5 z 5

S kurzom som veľmi spokojná. Ja v tejto oblasti nemám žiadne skúsenosti, občas sa mi trošku stalo, že som sa stratila, ale mne osobne to dosť dalo, najmä ma zaujímalo počítanie miezd a trošku mi to otvorilo oči v tejto oblasti. Myslím si, že je dobré aj keď človek nebude v tomto pracovať, že keď má trošku prehľad v zákonníku práce a vie si prepočítať mzdu, tak je to veľké plus pre neho. Práca lektora bola na veľmi vysokej úrovni. Často nám hovoril príklady z praxe, čo bolo zaujímavé. V tejto oblasti je lektor veľký odborník, ale aj ako človek bol veľmi ľudský a ochotný. Pre mňa je to dosť veľký vzor ako sa vie v týchto veciach orientovať.

Katarína Frniaková 5 z 5

Priebeh kurzu super, MAXIMÁLNA SPOKOJNOSŤ! Lektor " klobúk dole" mál silný prehľad.

Pavol Adamka 5 z 5

Zaujímavé a podnetné informácie podané prístupnou (občas priam zábavnou) formou, praktické príklady (možno že by ich chcelo trochu viac). Lektor mal príjemné a bezprostredné vystupovanie + skúsenosti z praxe.

Kristína Krutá 5 z 5

Páčilo sa mi na kurze, že tam bola teoretická ale aj praktická časť (najmä reálne príklady z praxe firiem). Super, že boli pripravené materiály, ako aj závierka ÚJ, kde sme hľadali, analyzovali, rozoberali jednotlivé čísla. Lektor bol 100 % pripravený, odpovedal na všetky otázky, odborník z praxe.

Vladimíra Kuzma Regrútová 5 z 5

S priebehom kurzu som veľmi spokojná, obsahoval všetko čo som očakávala a určite aj oveľa viac. S lektorom som veľmi spokojná a vďačná za všetky praktické úlohy a príklady a veľmi príjemnú atmosféru v každý deň kurzu.

Katarína Šinková 5 z 5

S kurzom som nadmieru spokojná. Myslím, že som sa dozvedela viac ako som očakávala, za čo som veľmi vďačná. Priebeh kurzu bol na výbornej úrovni. Pán Sýkora je všestranne vzdelaný človek a bolo mi cťou sa od neho učiť.

Martina Adámiková 4 z 5

Veľký počet nových informácií, skvelé príklady, na ktorých sa dalo precvičiť výpočty. Lektor pracoval a vysvetľoval problematiku z vlastných skúseností, uvádzal reálne príklady, čo pomáhalo pochopiť určité situácie, ktoré môžu nastať.

Jarmila Horváthová 5 z 5

Výborná príprava lektora, praktické ukážky riešenia rôznych druhov/prípadov výpočtu miezd. Priniesol odporúčanie/radu či ukážku, čo kde hľadať. Lektor poskytol rôzne dodatočné materiály. Prešli sme si praktické príklady riešenia konkrétnych prípadov, s ktorými sa stretávame.

Katarína Petrusová 5 z 5

Vybrala som si kurz na základe hodnotenia na stránke. Potvrdzujem odporúčania predchádzajúcich účastníkov. Konečne niečo z praxe, čo som za celý svoj život na iných kurzoch nezažila. Lektor bol odborník, pohotový k vysvetľovaniu, ochotný vysvetliť zdatnejšiemu i menej zdatnému, zaujímavý prejav - nebol nudný, udržiaval stále našu pozornosť, neunavoval.

Katarína Báčiková 5 z 5

Kurz prebiehal zaujímavou pútavou formou s množstvom príkladov z praxe. Pán Sýkora zodpovedal všetky otázky, všetko odprednášal a vysvetlil zrozumiteľným spôsobom a veľmi ľudsky. Účtovníctvo už nie je strašiakom. Kurz je vhodný aj pre začínajúcich účtovníkov, ktorí chcú účtovníctvo porozumieť.

Lenka Ivaničová 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania, bol vedený skúseným lektorom, získali sme nové vedomosti. Lektor nám podal vedomosti o účtovníctve na veľmi vysokej úrovni a ku všetkému nám vedel povedať aj konkrétne príklady z praxe, čo hodnotím veľmi pozitívne.

Denisa Horínková 5 z 5

Kurz prebiehal v príjemnej atmosfére. Pani lektorka nám zodpovedala všetky otázky v prípade nejasnosti, podrobne nám vysvetlila zákon a uviedla praktické príklady.

Mgr. Martina Rácová 5 z 5

Kurz bol kvalitne pripravený, dozvedela som sa množstvo informácií. Pán lektor je odborník, páči sa mi, že vie využiť teóriu v praxi, má mnoho znalostí a postrehov.

Henrieta Averis 5 z 5

Kurz mi dodal informácie, ktoré som potrebovala a zároveň som si obnovila vedomosti, ktoré som dlho nepoužívala. Lektor vysvetľoval prípady a zároveň ich porovnával ako vyzerajú v praxi.

Alexandra Sokolová 5 z 5

Lektor jednoducho vysvetľoval z praxe tak, že každý pochopí. Vďaka príkladom / príbehom z praxe je možné pochopiť poučky aj definície.

Meline Galojanová 5 z 5

Výstižný kurz, aj veľmi obsiahly.

Mgr. PhD. Pavol Adamka 5 z 5

Kurz bol zaujímavý, priblížil nie len základné záležitosti týkajúce sa účtovníctva, ale bol obohatený i o osobné skúsenosti lektora. Toho by som obzvlášť pochválil za jeho zanietenie pre vec :o) Vcelku splnil moje prosté očakávania.

Mgr. Denisa Martvoňová 5 z 5

Kurz je podávaný jednoduchou formou, takže je vhodný aj pre úplných laikov. Pán Sýkora je vynikajúci lektor a skvelý špecialista.

Júlia Banská 5 z 5

Super prístup lektora, milý, ochotný vysvetliť. Podrobné riešenie miezd, pochopenie súvislostí. Veľa som sa naučila, určite využijem v práci, dobrá atmosféra, užitočné informácie.

Barbora Slušná 5 z 5

Kurz prebiehal plynulo, výstup lektora bol na profesionálnej úrovní a so svojimi skúsenosťami mi pomohol v mojej ďalšej práci. Prácu lektora hodnotím na výbornú. Lektor mal prehľad v danej problematike jednoducho a jasno vedel zodpovedať na dané otázky.

Veronika Kollárová 5 z 5

Veľmi zrozumiteľné vysvetlenie účtovníctva, po takejto prednáške mám veľmi jasnú predstavu. Pán lektor prednášal jednoducho, zrozumiteľne a logicky.

Barbora Vaneková 5 z 5

Priebeh kurzu išiel akurát tempom, aby ho každý zvládol, bol veľmi dobre zorganizovaný. Prišla som na kurz úplná začiatočníčka a na konci sa cítim oveľa istejšie, takže hodnotím na výbornú.

Monika Ďuríková 5 z 5

Zaujímavý obsah, výklad a veľa praktických príkladov. Všetko polopate vysvetlené. Veľká spokojnosť, pozitívne hodnotím postoj, skúsenosti a odbornosť lektora.

Veronika Pomšárová 5 z 5

Nad moje očakávania. Celý kurz sa mi veľmi páčil. Dozvedela som sa všetko čo som potrebovala vedieť. Veľké + školiteľovi, ktorý rozprával z vlastných skúsenosti. Komunikoval s nami, odpovedal na všetky otázky aj ich zrozumiteľne zodpovedal.

Mária Caganová 5 z 5

Kurz prebiehal vo veľmi príjemnej atmosfére. P. Sýkora svojimi vedomosťami a názormi by mohol byť VZOR pre všetkých zamestnávateľov.!!! Prácu p. Sýkoru hodnotím veľmi pozitívne. Oceňujem jeho ochotu a trpezlivosť nám všetko vysvetliť aj viac krát. Ďakujeme.

Eleonóra Juríčková 5 z 5

Na kurze som sa dozvedela všetko potrebné k mojej práci. Veľmi mi to pomohlo v zorientovaní v oblasti personalistiky a hlavne vo výpočte miezd. Pán lektor veľmi podrobne všetko vysvetlil a prípadne zopakoval. Bol veľmi milý a uvádzal aj príklady z praxe, čo bolo poučné.

Oľga Majzlan 5 z 5

Veľmi zrozumiteľný kurz aj pre absolútnych začiatočníkov. Náročný ale zrozumiteľný. Výborná atmosféra počas celého kurzu vďaka lektorovi. Vie všetko vysvetliť, vie zaujať, vie motivovať.

Babčanová Elena 5 z 5

Naučili sme sa aj teóriu aj prax. Kvôli praxi som si vybrala kurz a splnil moje očakávania. Lektor bol trpezlivý, motivujúci, rád poradil.

Miroslav Fusek 4 z 5

Veľmi veľa informácií v krátkom čase. Lektor, ktorý to nemá len naučené, zaujímavé informácie z praxe a pútavé rozprávanie.

Mária Klištincová 5 z 5

S kurzom som veľmi spokojná. Kurz bol výborne rozvrhnutý. Lektor - výborný, znalý problematiky s výborným prístupom.

Alena Kovácsová 5 z 5

Kurz bol vedený na vysokej úrovni vrátane použitia množstva príkladov z praxe. Odborné znalosti a prax boli na vysokej úrovni a prístup bol veľmi dobrý s veľkou trpezlivosťou.

Oľga Majzlan 5 z 5

Kurz mal hlavu aj pätu, pán lektor Sýkora má anjelskú trpezlivosť. Výborne prednášal, vie veci vysvetliť a dokáže zaujať.

Silvia Bastyr 5 z 5

Kurz v niektorých ohľadoch aj prevýšil očakávania. Hodnotím pozitívne najmä použitie praktického príkladu, ktorý pomohol konkrétne pochopiť teoretickú časť. Vynikajúci lektor, veľký benefit boli praktické skúsenosti a veľký prehľad v teórii aj v praxi v danej oblasti.

Nikola Foglszingerová 5 z 5

S kurzom som spokojná, objasnil mi princípy účtovania a aj bežné účtovné prípady. Trpezlivý, vždy ochotný vysvetliť. Za cieľ si dáva, aby sme pochopili, ako účtovanie funguje a nie len sa naučili účtovú osnovu naspamäť.

Petra Hoffmannová 5 z 5

Osobne už chápem oveľa viac z toho, čo robí náš účtovník a mzdár. Každá problematika bola riešená dopodrobna, až kým človek nepochopí podstatu veci. Lektor bol trpezlivý, vie čo prednáša a dokáže zodpovedať na všetky relevantné otázky. Veľká spokojnosť.

Peter Ondrovič 5 z 5

Kurz prekonal moje očakávania. Bol praktický s dobrým výkladom, praktickou skúsenosťou prednášajúceho, dobrým prístupom a nadväzoval na seba. Mohol byť aj dlhší. Práca lektora bola profesionálna, priateľská. Niektorá rozbor bol možno priveľmi obšírny, ale nevadí.

Zuzana Kázmerová 5 z 5

Postupnosť preberaných tém je vhodne nastavená, príklady na precvičovanie sú nastavené jasne a zrozumiteľne. Lektor mal zodpovedný prístup, uvádzanie príkladov z praxe bolo veľmi pozitívne pre pochopenie teórie, oceňujem veľkú trpezlivosť lektora.

Dominika Michaličková 5 z 5

Kurz splnil moje očakávanie. Naučila som sa všetko potrebné pre začiatky účtovania. Na kurze boli poskytnuté všetky potrebné materiály. Tempo výuky bolo prispôsobené naším znalostiam, takže aj ako úplný začiatočník som ho vedela zvládnuť. Lektor je znalý vo svojom odbore a vie poskytnúť veľa poznatkov aj z praxe. Je veľmi trpezlivý , takže ak niečo nebolo jasné všetko sme si aj viackrát vysvetlili, až kým to nebolo každému jasné.

Demková Iveta 5 z 5

Priebeh kurzu bol perfektný, hlavne postrehy z praxe celý kurz obohatili a bolo to aj pochopiteľnejšie ako len čítať poučky z kníh. S prácou lektora som nad mieru spokojná, má príjemné vystupovanie a hlavne veľa praktických skúseností.

Katarína Jančovičová 5 z 5

S kurzom som maximálne spokojná. Absolvovanie kurzu mi pomohlo premyslieť si, čo chcem na trhu práce ponúknuť, v akej oblasti sa zamestnať. Priebeh, štruktúra kurzu je logicky zostavená. Oceňujem i čas strávený pri PC - praktický príklad účtovania. P. Martin Sýkora prednáša zrozumiteľne, vysvetlí i viackrát na požiadanie, vkladá skúsenosti z praxe, vie zaujať vtipnými vsuvkami.

Zuzana Rýdza 5 z 5

Bola som veľmi spokojná. Po obsahovej stránke aj po stránke pridanej hodnoty v podobe lektora. Kurz prebehol v príjemnej atmosfére, obsahovo veľmi obšírny, aj nad rámec kurzu. Vhodné prepojenie aj s inými oblasťami a príbuznými témami. Lektor bol ústretový, odborne veľmi zdatný, príjemný, otvorený diskusii a ochotný odpovedať na otázky.

Dominika Prašková 5 z 5

Kurz predčil moje očakávania. Kurz naučí všetky základné vedomosti z oblasti miezd a personalistiky. Ukáže výpočty, čo robí program automaticky, aby ste zistili, čo sa deje na pozadí a pochopili postup. Lektor je skúsený. Rozpráva skúsenosti z praxe. Pútavo rozpráva, veľmi som bola spokojná s prednesom.

Ivana Murinová 5 z 5

Kurz bol nad očakávania. Kurz mi dal veľa. Preberali sme všetko postupne, zrozumiteľne. Každé otázky boli zodpovedané. Najlepší lektor, najlepší prístup, skvelé vystupovanie, príjemný, vie vysvetliť na praktických príkladoch z praxe, vie o čom hovorí.

Kristýna Capri 5 z 5

Kurz bol super, niekedy dosť rýchly, ale to je pochopiteľné vzhľadom k počtu hodín a obsahu učiva. Moc sa mi páčil prístup lektora pána Sýkoru, ktorý mi asi 10x vysvetľoval trpezlivo odpisy až kým som to pochopila. Lektor bol perfektný, veľa príkladov z praxe a aktívne s nami komunikoval, žiaden uspávač hadov.

Jana Škvarilová 5 z 5

Priebeh kurzu prebehol absolútne nad očakávania. Skúsený lektor, výhodou boli jeho poznatky z praxe. Bol veľmi milý, sympatický a skúsený pán. Hodnotím na 1*. Dobre podané učivo, všetko sa dalo pochopiť a odpovedal na všetky naše otázky.

Viera Ursínyová 5 z 5

Kurz ďaleko prevýšil moje očakávania! S priebehom kurzu som bola spokojná, prednášajúci uviedol k teórií vždy praktický príklad. Ľahšie sa mi všetko dalo predstaviť a pochopiť. Lektor bol veľmi profesionálny, znalý a vtipný.

Nikoleta Nováková 5 z 5

Všetko, čo som chcela a potrebovala vedieť k živnosti som sa dozvedela. Mzdy oceňujem! Kurz bol časovo využitý zo strany realizátora a lektora maximálne. Začínal aj končil presne. Lektor sa v problematike skutočne vyznal a ovládal aj na neštandardné problémy odpovedať.

Jana Byrtusová 5 z 5

Kurz hodnotím veľmi kladne, nadobudla som vedomosti, ktoré som očakávala plus veľmi veľa praktických rád. Lektor bol perfektný, výborný výklad, odbornosť, skúsenosti, ľudský prístup, ochotný a trpezlivý.

Jaroslava Borošová 5 z 5

Na kurz som najskôr išla s obavami, či to vôbec pochopím, ale moje obavy hneď na začiatku zmizli, lebo kurz prebiehal priebežne a pán Sýkora kombinoval teóriu so samostatným účtovaním. A keďže sme účtovali hneď od začiatku, tak som to postupne začala chápať. Pán Sýkora je veľmi dobrý lektor, vysvetľuje veľmi logicky a polopatisticky. Má veľkú trpezlivosť a vždy počkal, kým sme ten daný prípad vyriešili sami.

Katarína Sýkorová 5 z 5

Výborný kurz s obrovským množstvom informácii. Oceňujem odbornú stránku, kvalitné materiály, výklad vhodný pre začiatočníkov, teória spojená s praxou aj ukážky účtovania na PC. Lektor prednáša zrozumiteľne, ochotne a trpezlivo vysvetľuje (často odpovedal na naše otázky aj cez prestávky), na všetko vedel odpoveď a zaujímavé príklady z praxe sype z rukáva.

Andrea Bencová 5 z 5

Kurz bol dobre časovo rozvrhnutý, ponúkal dobre zhrnuté informácie. Na kurze som sa dozvedela veľa faktov a praktických informácií, ktoré sa dajú zvládnuť, do danej problematiky je to dobrý štart. Pán Sýkora je otvorený, komunikatívny človek, vždy vedel reagovať a zodpovedať nám všetky naše otázky, niekedy aj viackrát.

Mgr. Alexander Döme 5 z 5

Kurz bol výborný. Pán Sýkora vynikajúco vysvetlil veci ktoré boli veľmi dobre pochopiteľné.

Ing. Sivia Bastyr 5 z 5

Tento kurz mi dal širší obraz aj v súvislostiach.

Mgr. Silvia Voščinárová 5 z 5

Kurz vedený pánom Sýkorom bol pre mňa prínosný. Výborný školiteľ.

Silvia Uramová 5 z 5

Lektor, pán Sykora je SUPER. Odovzdal nám svoje dlhoročné skúsenosti a vedomosti, príklady z praxe.

Kristýna Capri 5 z 5

Bola som nadšená z prístupu pána lektora, ktorý aktívne udával príklady z praxe a venoval sa všetkým naším dotazom. Kurz bol dynamický, prednes bol pútavý.

Adam Bacho 5 z 5

Napriek dĺžke bol kurz pútavý a ubehol rýchlo, asi nikdy som nedával tak dlho pozor ako na kurze.

Milica Weissensteinerová 5 z 5

Veľmi oceňujem profesionálny prístup pána lektora, ktorý bol v súlade s ľudským. Plynule, výstižne a logicky, aj cez príklady z praxe priblížil predmet a cieľ podvojného účtovníctva tak začiatočníkom ako aj pokročilejším.

Marian Boskovič 5 z 5

Priebeh kurzu mi vyhovoval, lektor nám postupne vysvetlil všetko o účtovníctve a preberali sme účtovné prípady. Venovali sme sa príkladom z praxe. Lektor vysvetľoval zrozumiteľne a bolo vidieť, že ho práca baví.

Ing. Juraj Mikula 5 z 5

Z hľadiska formy - super, že ste zvolili nástroj Zoom - jednoduchá a dobre fungujúca platforma, pri ktorej nie je človek vyrušovaný technickými problémami. Z hľadiska obsahu - perfetné zhrnutie základných faktov, neveril som, že sa to dá takto zhrnúť v tak krátkom čase. Pre získanie prehľadu o čo ide - je to skvelé, super.

Mgr. Tatiana Šteklová 5 z 5

Výborný kurz, aj v online spracovaní, komfortne prevedenie s rovnakou výpovednou hodnotou.

Ing. Katarína Potočárová 5 z 5

Výborný kurz, lektor, ktorý očividne svoju prácu ovláda a vie skvele vysvetliť učivo premietnutím do praxe, čiže aj laik je v obraze.

Mgr. Gabriela Kapolková 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania na 100 percent, bol na vysokej úrovni, od technického zabezpečenia až po výklad lektora. Lektor dával príklady z praxe, čo mne osobne veľmi vyhovovalo. Vedel o čom hovorí, nebolo to len v teoretickej rovine. Spôsob výkladu bol odborný s dobrými príkladmi z praxe. Oceňujem aj príjemné vystupovanie.

Milica Weissensteinerová 5 z 5

Pán Sýkora trpezlivo a logicky ukázal aplikovanie teórie podvojného účtovníctva v programe POHODA. Musím podčiarknuť jeho ľudský prístup.

Juraj Bali 5 z 5

Informácie z kurzu sa dajú veľmi ľahko aplikovať v praxi, pretože lektor preniesol svoje bohaté skúsenosti z praxe do "praktickej teórie". Veľmi oceňujem prácu lektora a JASPIS-u.

Jana Bartošová 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania na 100%. Kurz bol prehľadný. Nejasnosti alebo prípadné otázky boli veľmi trpezlivo zodpovedané, poprípade informácie dodatočne vysvetlené. Lektor bol veľmi milý, prístupný, čas kurzu maximálne využil na podanie čo najväčšieho množstva informácií, skúseností. Lektorovanie podával s pokojom, záujmom, nadhľadom. Pôsobil nielen profesionálne, ale aj ľudsky a skromne. Týmto mu prajem veľa spokojných účastníkov kurzu, medzi ktorých patrím aj ja. Ďakujem.

Ing.Michaela Ing.Michaela Pacalajova 5 z 5

Pán Sýkora klobúk dolu všetko zrozumiteľné. kurz na 1 *

Adriana Jurišová 5 z 5

Kurz Mzdy a personalistika bol na veľmi vysokej odbornej úrovni a predčil moje očakávania. Agentúra Jaspis patrí nepochybne k najlepšie komunikujúcim partnerom, s akými som prišla do kontaktu - veľká pochvala celej agentúre. Presne takto si predstavujem komunikáciu nielen súkromnej agentúry, ale takýmto spôsobom by mali komunikovať všetky inštitúcie a ostatné firmy s klientmi. Ing. Sýkora je pre mňa PÁN lektor. Trpezlivo odpovedal na všetky naše otázky, ak sme potrebovali vysvetlenie niektorej z častí príkladu, úplne pokojne ("s kľudom angličana") nám vysvetlil každú informáciu, ktorej sme neporozumeli na prvýkrát. Prácu pána lektora hodnotím na výbornú.

Ing. Zuzana Macurová 5 z 5

Absolútna spokojnosť s obsahom, formou a lektorom. Pán Sýkora je odborne zdatný, vecný, praktický lektor, ktorý nám po odbornej stránke odovzdal nielen teoretické ale hlavne praktické vedomosti a skúsenosti. Ďakujem a odporúčam.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.