Zákaznícka zóna

Ing. Ľubomíra Zečevičová

Ing. Ľubomíra Zečevičová

Vyštudovala Ekonomickú univerzitu v Bratislave na Národohospodárskej fakulte v odbore Učiteľstvo odborných ekonomických predmetov. Skúsená lektorka s praktickými skúsenosťami v oblasti účtovníctva a daní. Založila spoločnosť, ktorá vedie a komplexne spracováva účtovníctvo pre rôzne podnikateľské subjekty. Profesionálna lektorka s ľudským prístupom.

Referencie od našich klientov

Veronika Lizáková 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania, nakoľko som získala poznatky, ktoré môžem využiť pri svojej práci. Veľa vecí som sa naučila, ale dĺžka kurzu bola trochu prikrátka vzhľadom na rozsiahlosť podvojného účtovníctva. Lektor podával informácie veľmi kvalifikovane a spôsobom, ktorý mi pomohol pochopiť danú problematiku.

Miroslava Záborská 5 z 5

Kurz prebiehal podľa mojich predstáv, pokojne by mohol trvať aj dlhší čas, vzhľadom k množstvu informácií. Lektorku hodnotím veľmi pozitívne, hlavne vzhľadom k tomu, že nám bola problematika vysvetľovaná na praktických príkladoch a zo strany lektorky bola snaha o to, vysvetliť nám témy kompletne.

Barbora Méryová 5 z 5

Kurz splnil očakávania, čo som potrebovala, to som sa dozvedela. Kurz prebiehal v dobrej forme. Postupne sme prešli podstatu PÚ, ako čo účtovať, človek sa dozvedel čo ho najčastejšie čaká pri práci účtovníka. Lektorka veľmi príjemná, skúsená, povedala všetko, čo sme potrebovali vedieť.

Peter Lux 4 z 5

Priebeh kurzu bol vyhovujúci, poskytnuté študijné materiály boli kvalitné a dobre spracované, intenzita výuky bola vysoká, ale vzhľadom na preberanú problematiku potrebná. Lektorka bola aktívna, dynamická, zaujímavá. Páčilo sa mi porovnávanie danej témy reálnou praxou lektora.

Katarína Pastuchová 5 z 5

Tento kurz mi pomohol obnoviť si doterajšie vedomosti z podvojného účtovníctva. Oceňujem hlavne množstvo príkladov z praxe.

Zuzana Bónová 5 z 5

Celkový priebeh kurzu bol časovo dobre nastavený. Pani lektorka má jasný prejav a vie upozorniť na veci, ktoré sa nás jednotlivo týkali.

Natália Trubanová 5 z 5

Z priebehom kurzu som bola spokojná. Kurz mal veľmi vhodné rozdelenie teoretickej a praktickej časti. Práca lektora bola najlepšia zložka, ktorú v rámci kurzu hodnotím-veľmi dobrý prístup odborníka v danej oblasti ale aj spôsob podania študentovi.

Mgr. Zuzana Mistrikova 5 z 5

Tento kurz ma velmi bavi. Pristup pani lektorky je skutocne profesionalny a citit, ze svoju pracu robi naozaj so srdcom. Temu podava nesmierne dobre - jednoducho, navyse je vidiet, ze hoci nejdeme v skriptach rad za radom, ma to svoj zmysel. Mam pocit, ze to velmi pomaha tomu, aby som mohla pochopit podstatu uctovania. Hodiny nie su nudne, vela sa zasmejeme, vela pocujem prikladov z praxe, nie je to vytrhnute z kontextu, v triede je prijemna atmosfera. Vrelo odporucam!

Mária Takacsová 5 z 5

Priebeh kurzu bol Dobrý, postupne sme sa zoznámili s účtovnými skupinami a účtovnými prípadmi. Lektorka je veľmi empatická, podrobne nám vysvetlila postupy účtovníctva na praktických prípadoch z vlastných skúseností.

Katarína Halánová 5 z 5

Kurz bol vedený v pozitívnom duchu a bol doplnený o množstvo skúseností z praxe. Veľmi dobre vysvetlenie pojmov tak, aby pochopili aj ľudia bez skúseností. Výučba bola vedená veľmi profesionálne. Vďaka lektorke som konečne pochopila súvislosti a pojmy.

Lenka Ostatníková 5 z 5

Priebeh kurzu hodnotím veľmi pozitívne, pani lektorka bola veľmi milá, učivo vysvetlila zrozumiteľne, oceňujem postrehy z bežnej praxe a jej ľudský prístup.

Mariana Lasicová 5 z 5

Dostala som iný pohľad na účtovníctvo. Som maximálne spokojná.

Dalibor Trebíchalský 5 z 5

Kvalitný kurz, dobre usporiadaný priebeh, lektorka má bohaté skúsenosti a teoretické veci dopĺňa príkladmi.

Michaela Púpavová 5 z 5

Splnil moje očakávania, nakoľko som si našla aj druhú prácu s účtovníctvom. Priebeh kurzu hodnotím pozitívne nakoľko lektorka rozprávala stále k veci a hlavne z praxe,čo mi veľa dalo. Pani Zečevičovú hodnotím taktiež veľmi pozitívne, vidno skúsenosti, na každú hodinu prišla dobre naladená.

Veronika Makovická 4 z 5

Nemala som vôbec žiadne skúsenosti s účtovníctvom ako jediná z triedy a zvládla som to. Jediné, čo by som vypichla je, že na to všetko učivo je málo času. Vlastne sme ani nepreberali všetko učivo z knihy, ale určite to najdôležitejšie sme prešli.

Silvia Vartíkova 5 z 5

Prešli sme všetky účtovné skupiny, boli sme upozornení s čím sa v praxi stretneme najčastejšie. S prístupom pani lektorky som bola veľmi spokojná, vyučovanie bolo zábavné, zrozumiteľné, na príkladoch z praxe dobre zapamätateľné.

Viktor Paulik 5 z 5

Dobre vysvetlené učivo, v prípade nezrovnalostí aj dodatočné dovysvetlenie, správne rozložené prestávky, pitný režim. Všetko OK. Pani Zečevičová vysvetľuje všetko krok po kroku, nielen čo, ale aj prečo. Všetko podáva ľudsky, občas vtipnou formou, s jej prácou som veľmi spokojný.

Simona Želinská 5 z 5

S priebehom kurzu som bola spokojná, učivo sme preberali postupne, v logickej následnosti. Oceňujem aj pripomienky z praxe zo strany lektorky. S lektorom som bola spokojná, myslím si, že celková spokojnosť s kurzom sa odvíja najmä od spokojnosti s lektorom. S jej prístupom k nám ako účastníkom som bola nadmieru spokojná.

Katarina Kratková 5 z 5

Pani Zečevičová dokázala aj náročnú tému povedať pútavo a zaujímavo. Jej odbornosť je na vysokej úrovni.

Alžbeta Lipárová 5 z 5

Priebeh kurzu hodnotím pozitívne. Som spokojná aj s poskytnutými materiálmi, výučba bola vedená na profesionálnej úrovni. Lektorka na vysvetlenie použila aj príklady z praxe, mne osobne pomohli lepšie pochopiť danú problematiku. Práca lektorky bola na vysokej profesionálnej úrovni. Pani Zečevičová bola veľmi príjemná, ústretová, vždy dobre naladená, dokázala vytvoriť v učebni priateľskú atmosféru. Výborný kurz, ďakujem.

Zuzana Kovačičová 5 z 5

Som spokojná, učiva bolo dosť a som príjemne prekvapená, že sme dokázali za tak krátky čas obsiahnuť všetko učivo. Pani Zečevičová je veľmi príjemná, vysvetľuje všetko veľmi zrozumiteľne.

Miriam Chomová 5 z 5

S kurzom a priebehom som spokojná. Oceňujem lektora, jeho skúsenosti, dostupnosť priestorov. Očakávala som získanie základného prehľadu čo sa aj stalo.

Nikola Kovalovská 5 z 5

Nadpriemerne očakávania, skvelé skupinové cvičenia, počet študujúcich akurát, komunikácia veľmi dobrá medzi lektorkou a nami.

Daniela Záhumenská 5 z 5

Kurz spoločnosti Jaspis oceňujem, nakoľko je vecný, podrobný, s kvalifikovanými lektormi a s priaznivou cenou. Ešte sa žiada viac precvičovania a výuky na PC.

Michaela Herichová 5 z 5

Kurz je výborne logistický zorganizovaný, nemám žiadne výhrady. Výborná pani lektorka, rozprávala tak, že vedela udržať záujem, jej výklad bol zrozumiteľný.

Marta Lászlóová 5 z 5

Bola som viacej spokojná ako som očakávala. Páčilo sa mi, možno by som pridala viacej hodín s počítačmi.

Silvia Drietomská 5 z 5

Veľmi sa mi páčila informovanosť lektorky k danej problematike a jej vedomosti, ktorými sa s nami podelila. Prácu lektorky by som ohodnotila na výbornú. Objektívne nám vysvetlila tému pričom použila aj príklady z praxe.

Ing. Ivana Skopeczová 5 z 5

Kurz hodnotím veľmi pozitívne. Lektorka kurzu bola fantastická, uviedla veľa príkladov z praxe. Tento kurz určite odporúčam.

Monika Poláková 5 z 5

Rozdelenie jednotlivých hodín bolo veľmi dobré, hlavne to, že som bola stále aktívna v danej problematike. Hodiny boli pestré a veľa som sa na nich naučila a pochopila, práca lektorky bola výborná. Nenapadlo mi, že učiť sa účtovať môže byť aj zábavné.

Ľudmila Žaková 5 z 5

Kurz bol dobre pripravený, páčila sa mi spojitosť teórie s praxou. Pani lektorka má veľa skúseností, ktoré nám odovzdala vtipnou formou.

Lucia Kubišová 5 z 5

Kurz bol veľmi zrozumiteľný, aplikovaný na reálne skúsenosti z praxe. Vysvetlenie bolo vždy zrozumiteľné. Všetko sa mi páčilo. Lektorka bola výborná

Turinsky transport Slovakia , s.r.o. 5 z 5

Veľká spokojnosť. V danej téme som úplný ,,nováčik,, ale teším sa na ďalší víkend naplnený informáciami s našou milou lektorkou- pani Zečevičovou. Ďakujem.

Laura Hujsiová 5 z 5

Priebeh kurzu sa mi veľmi páčil. Všetko malo dobrú postupnosť a nadväznosť. Výučba na vysokej úrovni. Veľa poučných praktických príkladov zo skutočných vzniknutých situáciach.

Simona Cséfalvayová 5 z 5

Veľká vďaka pani lektorke za jej prístup a spôsob výuky. Vďaka kurzu som porozumela praktickým príkladom. Vidieť, že ju práca účtovníčky baví a to sa odráža aj na kurze (pozitívne).

Kristína Liara Antalová 5 z 5

Vďaka kurzu som úspešne zvládla skúšku na škole. Počas výučby panovala dobrá nálada, pani lektorka bola vždy pozitívne naladená, viac krát sa vrátila k téme ktorej sme neporozumeli.

Naďa Chovanová 5 z 5

Kurz prekonal moje očakávania, som nadmieru spokojná. Kurz bol nabitý informáciami, príkladmi z praxe, špecifickými prípadmi a užitočnými radami. Práca s počítačom v posledný deň bola ako bonbónik po dobrom obede :) Lektorka je úžasná. Má neskutočnú trpezlivosť, energiu, srší vedomosťami. Dokáže jasne vysvetliť aj komplikované veci. Sleduje dynamiku skupiny a reaguje, prispôsobuje spôsob prednášania. Teším sa na ďalší kurz.

Lucia Polgárová 5 z 5

Priebeh kurzu bol jasný, vecný a zrozumiteľný. S lektorkou som nadmieru spokojná, lebo čo som sa chcela naučiť, bolo povedané a zrozumiteľne vysvetlené. Kurz mi nám otvoril oči a väčšina pochopila, že byť účtovníkom nie je jednoduché :)

Anita Kocúrová 5 z 5

Kurz prebiehal na vysokej profesionálnej úrovni, v príjemnej atmosfére a v dobrej nálade. Dlhoročné skúsenosti sa odzrkadlili na spôsobe podania učiva, kt. bol odborný, zrozumiteľný a bol podložený príkladmi z praxe. Lektorka zakaždým navodila dobrú atmosféru, bola vždy pozitívne naladená, lepšiu sme si ani nemohli priať.

Petra Hoffmannová 5 z 5

Veľká spokojnosť s kurzom, výučba prebiehala na profesionálnej úrovni. Prebrali sme obrovské množstvo príkladov z praxe, ktoré nám jednoduchšie pomohli pochopiť danú problematiku. Pani lektorka je vynikajúca, priateľská a vždy dobre naladená odborníčka. Každú tému vie podať pútavo a vysvetliť na príkladoch z praxe.

Petra Štricová 5 z 5

Som veľmi milo prekvapená, kurz prebiehal vo veľmi dobrej atmosfére. Vôbec mi nerobilo problém pochopenie problematiky a z kurzu si odnášam viac ako som predpokladala.

Michal Rybár 5 z 5

Lektorka je veľmi skúsená v danej oblasti, poskytla veľa prípadov a príkladov zo života, vie reagovať na potreby jej študentov.

Dagmar Štípalová 5 z 5

Bola som veľmi spokojná vo všetkých smeroch. Ďakujem pani lektorke za úžasný vstup do podvojného účtovníctva.

Helena Čechová 5 z 5

Kurz prebiehal na vysokej odbornej úrovni. Čas ktorý sme mu venovali bol plne využitý na to, aby sme sa naučili samostatne v danej oblasti pracovať. Výklad bol podaný odborne, zreteľne, jasne a jednotlivé témy nasledovali logicky za sebou. Po absolvovaní kurzu dokážeme sami účtovať.

Henrieta Krajčovičová 5 z 5

Kurz prebiehal v príjemnej atmosfére. Na kurze som sa naučila pochopiť o čom je podvojné účtovníctvo, ako správne účtovať. Práca lektorky ma veľmi bavila. Vysvetľovala pútavo, zrozumiteľne. Veľa príkladov použila z praxe, čo veľmi pomohlo pochopiť princíp podvojného účtovníctva. Som nad očakávanie spokojná.

Katarína Švecová 5 z 5

Veľmi sa mi páčilo, ako bol celý kurz vyskladaný, štrukturovaný. Jednotlivé informácie na seba nadväzovali a všetko do seba zapadalo. Pani lektorka prednášala zaujímavo a pútavo, oceňujem jej odborné znalosti.

Juraj Barus 5 z 5

Vhodne zvolený materiál, oceňujem možnosť otázok na upresnenie problematiky. Pani lektorka je profesionál, veľa príkladov z praxe.

Soňa Vidová 5 z 5

Ja som s kurzom nadmieru spokojná. Myslím si, že nám bolo poskytnuté adekvátne množstvo informácií. Na daný časový rozsah sme sa dozvedeli množstvo užitočných informácií, ktoré sú použiteľné do praxe. Lektorka podávala informácie príjemnou formou, ktorá ma motivovala počúvať a veľa som si zapamätala.

Veronika Jendželová 5 z 5

Vhodné rozloženie preberaných tém, postupné oboznámenie sa s účtovou osnovou, prepájanie s daňovou oblasťou prispôsobené účtovným prípadom. Lektorka bola výborná! Pri vysvetľovaní bol výklad zrozumiteľný, postupné "nabaľovanie" možných variantov, príklady z praxe. Žartovanie a občasné odľahčovanie pomohlo k tomu, že to nebolo príliš psychicky vyčerpávajúce.

Jakub Beňuš 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania, osviežil som si poznatky zo školy a načrtol problémy v praxi. Podklady ku kurzu boli vynikajúce spracované ktoré boli doplnené záživným výkladom a zavŕšenie účtovaným v programe. Lektor učivo vysvetlil veľmi chápavo a pútavo.

Kristína Danišová 5 z 5

Kurz mi otvoril nové možnosti zamestnania, lektorka bola ochotná vysvetliť aj nad rámec tém kurzu. Práca lektora bola vynikajúca, aktívne nás zapájala, neodbočovala od témy, žiadne rozprávanie o počasí...Bola rýchla, priama, výborný odborník, vysoká spokojnosť.

Veronika Lantajová 5 z 5

Som maximálne spokojná! Lektorka sofistikovane a veľmi zrozumiteľne vysvetlila všetky potrebné informácie. Oceňujem obsah kurzu a jeho pochopiteľné podanie. Kurz v tomto rozsahu pokryl moje potreby. Pani lektorka Ing. Zečevičová podala profesionálny vysvetľovací výkon. Zodpovedala na všetky doplnkové otázky. Som nadšená z jej prístupu.

Adam Balek 5 z 5

Účtovníctvo som mal už na vysokej škole, ale nie takto kompletne, dozvedel som sa veľa nových praktických vecí. S priebehom kurzu som bol spokojný, prešli sme postupne všetky účtovné triedy a na záver kurzu sme si vyskúšali účtovanie v počítačovom programe. Lektorka veľmi dobre ovláda problematiku podvojného účtovníctva, počas celého kurzu bola uvoľnená atmosféra.

Mariya Dobryanska 5 z 5

Optimálny kurz z hľadiska teórie a praxe, vhodný pre každého, aj pre začiatočníkov. S lektorkou som úplne spokojná. Ďakujem.

Soňa Summerlingová 5 z 5

Priebeh vynikajúci, plodný v dobrej atmosfére, kurz bol obsažný, tematika vynikajúco vtesnaná do 9 vyučovacích dní. Lektorka vynikajúci, rázna, prínosná, zaujímavá. Ideálny kurz na rozšírenie obzorov.

Zuzana Kissová 5 z 5

Som šťastná, že za pomerne krátke časové obdobie sa zhrnuli všetky potrebné informácie. Veľmi zrozumiteľný výklad, aj vďaka práci pani lektorky som napísala test na výbornú, za čo jej chcem poďakovať. Veľký plus boli aj informácie dodatočné mimo osnov, ktoré v praxi využijem.

Katarína Piliarová 5 z 5

Budem si viac veriť vo svojej doterajšej práci v účtovníctve. Kurz prebiehal dobre, lektorka bola vecná, vysvetľovala zrozumiteľne, priateľsky, robila dobrú atmosféru, dávala príklady z praxe pre lepšie pochopenie. Profesionálka s ľudským a veselým prístupom.

Juraj Pirič 5 z 5

Kurz moje očakávania nie len že splnil, ale ďalekosiahle ich predčil a som nadmieru spokojný. Kurz prebiehal v skvelej atmosfére. Na kurze som si osvojil a konečne chápem základy účtovníctva. Tento kurz mi dal viac ako 4 roky účtovníctva na OA. Totálna spokojnosť. Perfektne! Práca lektora bola neskutočne skvelá. Témy boli prednášané zrozumiteľne, konštruktívne a hlavne s množstvom nenahraditeľných príkladov z praxe.

Júlia Sivecká 5 z 5

Komplexne ponúknutá problematika podvojného účtovníctva, primeraný počet hodín - plnohodnotne využitý čas. Fantastický prístup - problematika účtovníctva vysvetlená "ľudským" a logickým spôsobom, na príkladoch z praxe. Výborne stanovený cieľ výučby a naplnený: "Naučiť základné účtovné prípady a účtovnícky rozmýšľať".

Jana Ivancová 5 z 5

Prekonal očakávania! Za 4 víkendy som nadobudla viac vedomostí ako počas štúdia na VŠ. Veľmi dobré prepojenie teórie aj s praktickými príkladmi - poskytnutý skvelý prehľad legislatívy, zákl. teórie; kurz bol taký dobrý, že je až škoda, že trval len 4 týždne. Lektorka mala skvelé vystupovanie,skvelé podanie učiva, vysvetlenie účtovania ako to vyzerá aj v praxi. Veľmi oceňujem ochotu vrátiť sa a opäť vysvetliť všetko, čo bolo nejasné, aj kopec info pomimo oblasti.

Gabriela Cichová 5 z 5

Lektorka veľmi zrozumiteľne vysvetľuje teóriu aj prax. skriptá sú veľmi nápomocné, veľa úloh a príkladov. Ja by som prijala ešte minimálne 1 - 2 víkendy. Lektorka mala úžasný prístup, vždy dobre naladená, vysvetľuje aj na praktických príkladoch. Najlepší pedagóg v mojom živote.

Ing. Rudolf Blecha 5 z 5

Kurz bol vedený na vysokej profesionálnej úrovni, s dôkladným teoretickým výkladom, doplnený užitočnými praktickými ukážkami. Práca lektora bola na vysokej odbornej úrovni, s kreatívnym prístupom pri objasňovaní problematiky s dopĺňaním témy vlastnými skúsenosťami. Ja ďakujem za veľmi úspešný a poučný kurz, skvelého lektora a získané vedomosti.

Marián Mráz 5 z 5

Kurz bol vedený s dôrazom na reálnu prax, čo považujem za najväčšiu pridanú hodnotu. Pani lektorka Zečevičová s dávkou trpezlivosti a s humorom nám skvelo podávala danú problematiku

Katarína Valičková 5 z 5

Priebeh kurzu bol vynikajúci. Pani lektorka mala premyslený postup, problematiku nám sprístupňovala v logickej následnosti. Maximálna spokojnosť!

Andrea Kováčová 5 z 5

Výborný výklad s praktickými príkladmi ľahké na predstavenie si účtovného zápisu, v mojom prípade mi veľmi pomohol výklad odpisov a obstarávania majetku.

Viktória Dubravčáková 5 z 5

Na kurze sme si prešli celú problematiku detailne a podrobne. Kurz mi pomohol do budúcna, hlavne pochopiť súvislosti.

Ondrej Test 5 z 5

just test

Ondrej Test_repasmailcipride 5 z 5

test

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.