Zákaznícka zóna

Ing. Iveta Kováčová

Ing. Iveta Kováčová

Referencie od našich klientov

Veronika Bitunská 4 z 5

Priebeh kurzu mi vyhovoval. Vyhovovalo mi, že sa riešila teoretická časť, aj praktická. Tiež mi vyhovoval čas kurzu v sobotu, resp. možnosť vzdelávať sa aj v sobotu. Práca lektora bola na dobrej úrovni, lektorka sa venovala praktickému riešeniu. Tiež bola ochotná poradiť, pomôcť počas kurzov. Záležalo jej, aby sme všetko pochopili.

Giertlová Petra 5 z 5

Kurz mi objasnil všetkood základov vedenia miezd, čo bolo potrebné. Bol zameraný primeraným pomerom na teóriu a aj prax miezd. Lektorka prešla teóriu nutnú k ďalšej práci, vniesla do kurzu vlastné poznatky a skúsenosti a zamerala sa na praktickú časť.

Eva Kostúrová 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania, príjemný prístup p. Kováčovej. Bola som nadmieru spokojná s priebehom celého kurzu, vrelo odporúčam. Lektorka bola ochotná pomôcť na 100 %.

Slavomíra Šiandorová 5 z 5

Dozvedela som sa, čo som potrebovala a aj veľa vecí navyše. S priebehom kurzu som spokojná, lektorka vysvetľovala všetko jasne a predovšetkým na praktických príkladoch. Prácu lektora hodnotím veľmi dobre, celý kurz bola pani lektorka pripravená, odpovedala na otázky jasne a v rámci vysvetľovania používala praktické príklady.

Mária Pinďárová 5 z 5

Kurz bol nad očakávania. Čakala som len teoretické znalosti, ale krásne aplikované do praxe. Priebeh kurzu bol výborný, zo začiatku "zľahka" aj pre človeka, ktorý netušil, že existujú trojciferné účty, kde sa účtuje. Lektorku hodnotím na jednotku. Vďaka lektorke sa prihlásim aj na ďalšie kurzy. Pripravila si pre nás príklady nad rámec, je vidieť, že strávila veľa času prípravou materiálov, napriek tomu, že nemusela.

Michaela Venécziová 5 z 5

Počas kurzu sme si chronologicky prešli komplet základmi podv. účtovníctva. Boli zodpovedané všetky moje otázky. Super, že sme dostali aj materiály. Lektorke nemám čo vytknúť. Bola veľmi trpezlivá, nabitá vedomosťami, ale hlavne sme prešli mnoho príkladov z praxe.

Veronika Flachbartová 5 z 5

Priebeh kurzu sa mi páčil. Oboznámenie sa s teoretickou časťou a následne dosť rozsiahla praktická časť. Tiež sa mi páčili materiály, ktoré nám agentúra poskytla. Lektorka je odborníčka vo svojom odbore. Snažila sa nám priblížiť problematiku z praxe, takže kurz nebol zameraný len na teóriu. Milá a ochotná zodpovedať každú našu otázku.

Veronika Flachbartová 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania. Upevnila som si svoje doterajšie vedomosti a naučila som sa aj veľa nového. S priebehom kurzu som spokojná. Na začiatku kurzu sme boli dostatočne oboznámení s teoretickou časťou a ďalej sme sa venovali hlavne praktickej časti. Výhoda - veľa príkladov z praxe. Lektorka je milá, ochotná a hlavne odborníčka vo svojom odbore. Snažila sa zodpovedať na všetky naše otázky.

Michaela Fakačová 5 z 5

Dozvedela som sa viac o mzdovej problematike, o výpočtoch rôznych druhov miezd, teoretickej a praktickej časti. Pani lektorka bola z praxe a dobre nám vysvetlila danú problematiku.

Adriána Kubašová 5 z 5

Kurz bol podrobne vysvetlený, obsahoval nie len dokumenty, ale bolo všetko vysvetlené podrobne a obsiahlejšie. Pani Kováčová mala príjemné vystupovanie, vedela vysvetliť, niektoré veci dala do príkladov, kedy sa to niekedy lepšie chápe.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.