Zákaznícka zóna

Ing. Henrieta Laktičová

Ing. Henrieta Laktičová

Referencie od našich klientov

Katarína Kubisová 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania. Som spokojná s celým priebehom kurzu, lektorka nám vždy podala informácie tak, že sme to rýchlo pochopili, páčil sa mi veľmi aj individuálny prístup, ak tomu niekto nerozumel. S prácou lektorky som úplne spokojná, bola veľmi profesionálna, komunikatívna a priateľská, a hlavne sa mi páčilo to, že nám vedela odpovedať na každú jednu otázku.

Adriana Sameková 5 z 5

Kurz bol vedený veľmi dobre aj po odbornej stránke, aj tak, aby sme sa cítili príjemne. Lektorka bola trpezlivá, ústretová, vždy ochotne odpovedala na naše otázky. Veľmi pozitívne hodnotenie vedomostí a spôsobu akým bol vedený kurz. Páčilo sa mi, že okrem skrípt sme dostali zošity aj perá, či iné pomôcky.

Źaneta Semanková Mankovičová 5 z 5

Páčila sa mi atmosféra, ktorá v skupinke vznikala. Z kurzu odchádzam s dobrým pocitom, že som sa veľa naučila. Lektorka mňa osobne veľa naučila, po tomto kurze mám široký obzor vedomostí. Lektorka splnila moje očakávania. Lektorka mala dobrý prístup, priateľský, pedagogický.

Ing. Slavomíra Pisklová 5 z 5

Kurz mi poskytol širší obzor v oblasti účtovníctva, množstvo nových informácií potrebných do života a taktiež aj prax s danými programami na PC. Pani lektorka pôsobila počas kurzu veľmi sympaticky, odborne, poskytla mi množstvo informácií i odpovedí na každú otázku. Kurz splnil moje očakávania v teórií i v praxi.

Miroslava Paľová 5 z 5

S priebehom kurzu som veľmi spokojná. Vyučovacie celky na seba nadväzovali a tým pádom som lepšie rozumela vyučovaciemu predmetu. S prácou lektorky som veľmi spokojná. Bola nám stále nápomocná a zodpovedala všetky otázky.

Bc. ľuboslava Ildžová 5 z 5

Kurz mi toho veľa dal, dobre materiály na učenie, dosť hodín na počítači - som veľmi spokojná, splnil tento kurz všetky moje očakávania. S prácou lektora som veľmi spokojná, je veľmi milá, srdečná, vždy s ochotou odpovedala na naše otázky ale hlavne nás toho veľa naučila.

Ing. Peter Sipľák 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania. Výklad bol vecný a osožný. Lektorka bola vždy ochotná odpovedať na všetky kladené otázky a vedela rozobrať danú problematiku, tak aby tomu pochopil každý.

Martina Šoltysová 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania a som s ním spokojná. Priebežne sme sa oboznámili s podvojným účtovníctvom. Dozvedela som sa veľa nových informácii. S prácou lektorkou som veľmi spokojná. Páčil sa mi prístup lektorky a trpezlivosť s vysvetľovaním.

Martina Orthová 5 z 5

Dobre vysvetlené učivo, pekne postupne sme preberali učivo a tým sa nám ľahšie vstrebávali informácie. Lektorka kurzu bola veľmi milá, príjemne naladená, veľmi skúsená, má naštudovaných veľa informácií.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.