Zákaznícka zóna

Ing. Erika Mareková

Ing.  Erika Mareková

Lektorka je absolventkou Ekonomickej univerzity v Bratislave. Má desaťročnú prax v bankovníctve na rôznych pozíciach, jeden rok učila na hotelovej škole. Rovnako má bohaté skúsenosti s prácou s klientmi i študentami. Momentálne vedie jednoduché a podvojné účtovníctvo a spracúva mzdy ako SZČO pre podnikateľov. Veľmi komunikatívna lektorka, ktorá má rada prácu s ľuďmi, rada sa učí nové veci a svoje poznatky by rada odovzdala druhým. Pri vzdelávaní považuje za dôležité teoretické znalosti dopĺňať praktickými príkladmi z praxe.

Referencie od našich klientov

Silvia Žiaková 5 z 5

Páčili sa mi praktické príklady, vysvetľovanie na základe dlhoročných skúseností lektorky a poukázanie na najčastejšie situácie.

Lucia Baliaková 4 z 5

Áno splnil, aj keď mohol by byť na viac dní kvôli mnohým informáciám. Na kurze sa mi páčilo a to hlavne, že sme preberali teóriu, ale aj praktickú časť. Pretože na tých príkladoch sa človek najviac naučí. Lektorka bola úžasná, prezentovala nám príklady z jej života.

Beáta Vidová 5 z 5

Kurz bol veľmi zaujímavý, veľa som sa naučila. Jednoduché účtovníctvo je veľmi obšírne, ale budem si vedieť nájsť problematiku podľa informácií pani lektorky. Lektorka bola výborná, zrozumiteľné vysvetľovanie, ochotná vysvetliť a odpovedať na dotazy účastníkov.

Viera Košútová 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania, som spokojná. Kurz prebiehal plynulo a bolo nám všetko vysvetlené aj praktickými príkladmi, ktoré mi veľmi pomohli. S lektorom som veľmi spokojná, lektorka bola ústretová s profesionálnym prístupom.

Mgr. Rebeka Kovácsová 5 z 5

Spokojnosť s lektorkou aj kurzom. Veľmi profesionálny prístup, skvelá orientácia lektora v účtovníctve a zákonoch. Výborné podanie pre laikov, tolerantný prístup k začiatočníkom. Možno by som pridala ešte jeden deň výučby kvôli praxi.

Lenka Girgošková 5 z 5

Na kurze bolo všetko podrobne vysvetlené. Kurz prebiehal plynulo, mali sme dostatok času na utriedenie informácií. Práca lektorky bola výborná. Vďačne odpovedala na každú otázku, vypovedala každý problém, znázornila príkladmi. Veľmi príjemná.

Adrián Vondra 4 z 5

Som úplne spokojný. Cvičili sme dosť. Lektorka odpovedala a všetky naše otázky. Je vidieť, že je odborníčka a o danej téme vie asi všetko, čo sa dá vedieť.

Katarína Hercegová 5 z 5

Tempo priebehu kurzu mi vyhovovalo. Zodpovedali sa moje dotazy. Bola som veľmi spokojná. Lektorka na vysvetlenie použila veľa príkladov z praxe.

Mgr. Anna Holendová 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania, nakoľko som začiatočníčka a dozvedela som sa veľa nového, čo určite využijem. S kurzom aj s p. lektorkou som bola spokojná.

Miroslava Hrčková 5 z 5

Prednášajúci do detailov vysvetlil danú problematiku. Lektorka bola vynikajúca. Áno, dozvedela som sa veľa zaujímavých informácií.

Jeanetta Šipková 5 z 5

Kurz hodnotím pozitívne, prebiehal v priateľskej atmosfére, teória sa vhodne striedala a dopĺňala množstvom praktických príkladov.

Blanka Murová 5 z 5

Presne to, čo som potrebovala, tak som sa dozvedela a aj mnoho ďalšieho naviac. Na všetko sme mali dostatok času a prešli sme si podrobne všetky témy. Vďaka

Alžbeta Lipárová 5 z 5

Kurz bol výborne pripravený, dostali sme štúdijné materiály, kde síce boli nejaké chybičky, ale pani lektorka nás na tie chyby upozornila a pomohla nám ich opraviť.

Ester Orthová 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania, lektorka vysvetľovala veci veľmi zrozumiteľne, takže všetkému som pochopila.

Lenka Salnická 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania. Učivo vysvetlené "po lopate", skvelé príklady z praxe, milá pani lektorka :) V kurze je veľký priestor na otázky a ich zodpovedanie, dostatočne veľké množstvo materiálov a pomôcok, vysvetlené témy dopodrobna. Práca lektora je na 1*

Dušan Janoťák 5 z 5

Som spokojný s priebehom kurzu, splnil moje očakávania, naučil ma novým informáciam a nemám žiadne výhrady. Som spokojný s dostatočným štúdijíným materiálom, s čím som nepočítal. Som spokojný aj s rozvrhom. V kurze je jednoduché laické vysvetlenie učiva a milý prístup.

Zuzana Jarabincová 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania. Jednoducho vysvetlené, žiadne zbytočne nezrozumiteľné poučky, ale príklady z praxe. Na kurze je priateľská atmosféra, dobrý výklad na naše otázky, pochopili sme z výkladu pani lektorky hneď. Lektorka je milá, skúsená vo svojom obore, na naše otázky reagovala pohotovo a aj navyše sa nám snažila zistiť informácie, ktoré sa účtovníctva netýkali.

Jozef Formánek 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania nadmieru. Kurz mal perfektný priebeh. Počas priebehu 3 dní som sa naučil viesť Jednoduché účtovníctvo v potrebnej miere, predtým som sa s účtovníctvom nikdy nestretol . Okrem všetkej potrebnej teórie som sa dozvedel aj mnoho podstatných informácií z praxe. Lektorka je z praxe. Profesionálny priebeh prednášania pochopí to aj človek, ktorý sa nikdy predtým z účtovníctvom nestretol.

Ľubica Černá 5 z 5

Pani lektorka má bohaté a odborné vedomosti a praktické skúsenosti v danej oblasti. Všetko nám zrozumiteľne vysvetlila, osobne som to učivo pochopila bez problémov. S kurzom som bola nadmieru spokojná.

Lucia Martanovičová 5 z 5

Kurz splnil očakávanie na 100% . Naučila som sa to, čo mi bolo doteraz cudzie. Lektorka nás naučila všetko, čo sme potrebovali vedieť, aby sme sa dostali do obrazu.

Petra Gálfy Cviková 5 z 5

Chcela som vedieť niektoré informácie hlbšie, a to splnilo očakávania. Dobre vysvetlenie a následné prenesenie do praxe.

Monika Babjaková 5 z 5

S kurzom som maximálne spokojná. Prešli sme si problematiku JÚ systematicky od jednoduchých vecí po najzložitejšie.

Barbora Straková 5 z 5

Lektor príjemný, vedel dobre vysvetliť a pomôcť v nepochopených veciach.

Petra Ďurinová 5 z 5

Pre mňa ako začiatočníka bez skúseností s účtovníctvom bol priebeh kurzu stručný a jasný. Pani lektorka bola výborná, pri vysvetľovaní nehovorila len teóriu, ale prepájala aj so skúsenosťami z praxe.

Lucia Vančo 5 z 5

Kurz dokonale splnil moje očakávania. Na to, že to nie je kurz na PC, lektorka perfektne prepájala teóriu s praxou. Všetky hodiny boli efektívne vyplnené, vhodný pomer teórie a príkladov z praxe.

Jaroslava Tatarková 5 z 5

Super lektorka,úžasná...veľmi dôkladne všetko naučí, vysvetlí ..

Anna Pidaničová 5 z 5

Dozvedela som sa množstvo praktických informácií, dobre pripravený učebný materiál s príkladmi a prílohami. Pani lektorka Všetko vysvetlila, poznatky vždy obohatila o svoje skúsenosti, čo považujem za veľké plus.

Lukáš Labjak 5 z 5

Kladne hodnotím celý priebeh. Kombináciu, resp. prepájanie teórie a praxe + postrehy kolegov na kurze a fundované odpovede zo strany lektorky. Podľa mňa je aj pozitívom vždy počet účastníkov. Lektorka vysvetľovala zrozumiteľne, dobrým tempom, bola schopná vysvetliť veci a ochotná dohľadať informácie, na ktoré bola dopytovaná.

Zuzana Bendíková 5 z 5

S celým priebehom som veľmi spokojná, nemám žiadne pripomienky. S lektorkou som maximálne spokojná, hlavne s príkladmi z praxe a precíznosťou.

Norbert Brand 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania, najmä kvôli úžasnej školiteľke. Kurz bol zostavený dobre. Prešli sme si celú problematiku zo skrípt ale aj praktické príklady.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.