Zákaznícka zóna

Ing. Emília Hanušovská

Ing. Emília Hanušovská

Lektorka s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti účtovníctva, miezd a daní. Vyštudovala Technickú univerzitu v Košiciach v odbore Financie, bankovníctvo a investovanie. Je živnostníčka, ktorá svojím klientom vedie a komplexne spracováva účtovníctvo a mzdy. Má skúsenosti aj s vedením účtovníctva ako hlavná účtovníčka v podnikateľských subjektoch. Má dlhoročné skúsenosti s lektorstvom. Je komunikatívna, cieľavedomá a ústretová.

Referencie od našich klientov

Darina Buvaličová 5 z 5

Práca lektorky bola veľmi komunikatívna, ústretová, vždy všetko vysvetlila, som veľmi spokojná.

Štefánia Bodnárová 4 z 5

Kurz bol na začiatku teoretický. Boli nám vysvetlené pojmy. Praxovali sme aj s príkladmi z praxe počas celého kurzu a nakoniec aj s prácou v programe. Bolo vysvetlené všetko potrebné. Lektorka sa vždy podľa potreby venovala všetkým a snažila sa všetko poctivo vysvetliť.

Henrieta Murzová 4 z 5

Kurz sa dostal do problematiky danej témy aj napriek tomu, že som úplný začiatočník. Priebeh kurzu bol tvorený tak, aby každý porozumel tomu, čo robíme. Prv sa vysvetlila téma, ktorú sme začínali, potom sme si spoločne robili príklady a keď niekto niečomu nerozumel mali sme stále príležitosť na naše otázky. Naša lektorka sa snažila vždy o to, aby sme všetko pochopili čo nám vysvetľovala, bola príjemný, milá a zábavná.

Daniela Hejdová 4 z 5

Lektorka Lektorka pristupovala zodpovedne k práci. Ochotne odpovedala na otázky účastníkov. Podelila sa aj o príbehy a skúsenosti z práce. Ocenila som aj občerstvenie na kurze (káva, čaj) Oceňujem aj prácu na konci kurzu s PC.

Ing. Anna Revajová 5 z 5

Lektorka sa vyzná v danej problematike, je to človek z praxe, uvádza množstvo príkladov z praxe, komunikatívna, trpezlivá.

Lenka Tresová 5 z 5

Veľmi kladne hodnotím príklady z praxe, naučila som sa to čo som potrebovala, oceňujem aj prácu v programe Omega na Pc.

Katarína Demjanová 5 z 5

Priebeh kurzu bol veľmi dobre nastavený, učivo bolo veľmi dobre pripravené a materiály boli spracované odborne. Lektorka vysvetľovala fundovane a používala príklady z praxe a tým spravila celú tematiku ľahšie pochopiteľnú.

Jana Švandová 5 z 5

Naučila som sa na kurze veľa nových vecí, za tak krátku dobu to bolo nad moje očakávania. Kurz prebiehal v poriadku, bola tu skvelá atmosféra a to aj vďaka našej lektorke. Lektorka bola úžasná. Pomáhala nám zo všetkým, ak sme nevedeli niečo vždy to pekne vysvetlila. Jej prístup bol veľmi dobrý, bola som spokojná.

Žaneta Lukácsová 5 z 5

Termíny vyhovujúce pre pracujúcich. Kurz bol zaujímavý, rýchle ubehol čas na prednáškach, ozrejmil podvojné účtovníctvo, účtovanie v programe bolo zaujímavé. Lektorka mala výborný prístup, dávala príklady z praxe, ochotná vysvetľovať viackrát, trpezlivá, proste výborná.

Klaudia Harvanová 5 z 5

Kurz určite splnil moje očakávania. Lektorka bola veľmi milá, počas kurzu sme si všetko vysvetlili od základov. Veľmi oceňujem aj možnosť práce s účtovným programom Omega. Kurz vyhovoval. Chodila som naň veľmi rada. Lektorka bola pohotová, ochotne vysvetľovala učivo aj viackrát. Je viditeľné, že má veľa skúseností a dáva trefné príklady z praxe.

Nikola Felberová 5 z 5

Kurz bol perfektný, nečakala som, že to bude také náučné a že toľko vedomostí získam. Príklady z praxe + atmosféra + vysvetlenie podrobné + keksík + káva. Lektorka bola úžasná - preberali sme aj vážne veci, ale aj vtipy na odľahčenie, mala veľkú trpezlivosť a dokola pripomínala a vysvetľovala dôležité info začiatočníkom.

Renáta Balogová 5 z 5

Veľmi dobrá atmosféra, pomoc bola bezodkladná, výborné materiály na štúdium. Lektorka bola ochotná pomôcť, vysoko kvalifikovaná, trpezlivý odborník z praxe.

Jaroslava Čigášová 5 z 5

Učivo preberané po celkoch s logickou postupnosťou, dobre spracované materiály, uvítala som aj prácu s programom OMEGA. Lektorka mala ústretový prístup, trpezlivosť, vysvetľovanie bolo zrozumiteľné a uvádzala veľa užitočných rád do praxe, odpovedala na akékoľvek naše otázky. Bola som milo prekvapená starostlivosťou počas kurzu (pitný režim, sladkosť ku káve).

Edita Gazdagová 5 z 5

Kurz prebehol veľmi dobre, dobrý kolektív, milá lektorka. Lektorka vynikajúca. Milá, trpezlivá, ochotná vysvetľovať aj viackrát. Na lektorku Hanušovskú budem mať do budúcna len veľmi dobré pocity.

Karin Kustvánová 5 z 5

Po každej teórií sme mali možnosť precvičovania príkladov, tak isto sme si vyskúšali aj prácu v systéme OMEGA. Lektorka bola milá, ochotná nám všetko vysvetliť, vidno, že má dlhoročné skúsenosti, keďže pri každej situácií nám vedela poradiť.

Soňa Vargová 5 z 5

Kurz mi poskytol základy "štart" do ďalšieho štúdia podvojného účtovníctva. Oboznámil ma s podvojným účtovníctvom, ktoré budem ďalej rozvíjať v rodinnej firme za pomoci účtovníčky. Pani lektorka Hanušovská vysvetľovala veľa príkladov z praxe, čo mi veľmi pomohlo.

Miloš Timko 5 z 5

Výborne hodnotím školiteľa - vysoká znalosť a úroveň prezentácie učiva. Kurz splnil všetky moje očakávania, získal som ďalšie vedomosti z tejto oblasti.

Dana Antalová 5 z 5

Som veľmi spokojná. Pútavý výklad, postrehy a príklady z praxe, profesionalita, skúsenosti, ochota, jeden z najlepších kurzov doposiaľ, čo som absolvovala.

Zuzana Gurová 5 z 5

Mala som základy, ale kurz mi ukázal ako to funguje reálne. Kurz prebiehal v dobrej nálade, boli sme všetci spokojní. Vždy nám bolo všetko objasnené a k všetkému boli povedané aj príklady z praxe. Mne, osobne, to dalo veľa. Lektorka bola milá pani, z praxe, na všetko vedela odpovedať a poskytnúť konkrétny príklad. Má môj obdiv.

Lenka Mádyová 5 z 5

Kurz moje očakávania prekročil. Získala som aj ďalšie info z oblasti daní a personalistiky/ miezd. Zlepšil sa mi celkový obraz. Lektorka trpezlivo vysvetľovala učivo aj kolegom začiatočníkom, vynikajúca atmosféra, dávala nám reálne účtovné prípady z praxe, čo je veľmi dôležité. Materiály v 1 kompaktnej knižke; radosť chodievať na kurz, bez stresu; získanie profesionálnej sebadôvery. Lektorka bola milá, ústretová, ochotná, usmievavá, znalá problematiky aj v oblastiach daní, personalistiky. Lepšieho lektora ste už nemohli nájsť.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.