Zákaznícka zóna

Ing. Elena Harničárová

Ing. Elena  Harničárová

Referencie od našich klientov

Miriam Holešovská 5 z 5

Lektorka bola výnimočná - mala veľmi dobrý výklad učiva, ktorý som aj ja ako laik chápala.

Roman Kurali 5 z 5

Pani lektorku hodnotím veľmi pozitívne. Mala výborný prístup a evidentne sa v danom obore vyzná veľmi dobre.

Michaela Šebošíková 5 z 5

Kurz bol na vysokej úrovni, prešli sme všetko, čo pri práci s účtovníctvom potrebujem. Páčil sa mi deň na PC v účtovnom programe a možnosť vyskúšať si účtovanie. Lektorka bola milá, mnohokrát sa rada vrátila k veciam, ktoré boli nejasné. Mnoho príkladov uvádzala z praxe, čo je veľkou výhodou.

Magdaléna Kollárová 5 z 5

Kurz prebiehal v priateľskej atmosfére. Lektorka bola veľmi ústretová, vždy sa vrátila k problematike, ktorá nám nebola jasná.

Lucia Krišandová 5 z 5

Som spokojná s obsahom kurzu, postupne sme prešli všetkými náležitosťami, ktoré sú potrebné pri vedení jednoduchého účtovníctva. Lektorka má príjemné a profesionálne vystupovanie. Zrozumiteľne vysvetľuje danú problematiku.

Jana Jančušková 5 z 5

Kurz prebiehal v poriadku. Získala som každú hodinu kurzu dostatok informácii. Fungovala aj spätná väzba. Pridala by som ešte jednú hodinu na prácu s PC. Snaha lektorky vysvetliť a podať informáciu na vysokej úrovni. Dobrá spolupráca.

Viktória Kereková 4 z 5

Kurz bol vedený profesionálne, príklady aj z praxe. Trošku rýchle tempo na konci .

Erika Krottáková 5 z 5

Kurz bol prínosom, bol presný, vecný, náučný. Lektorka bola super, výklad bol odborný, jasný.

Jana Rusnáková 5 z 5

Kurz splnil moje očakávanie a ďakujem sa odborný výklad. Teším sa na ďalší. P. Harničárová je veľmi profesionálna lektorka. Ďakujem

Katarína Jasečková 5 z 5

Dostatočné množstvo informácií, teória vysvetlená na praktických príkladoch, veľmi dobre pripravený kurz. Prácu lektorky hodnotím veľmi pozitívne, vždy všetko zrozumiteľne vysvetlila, zapájala nás do práce na hodinách.

Jana Jurčíková 5 z 5

Kurz bol veľmi dobre obsahovo pripravený, materiály boli dostačujúce a za to časové obdobie bol využitý na 100 %. Lektorka bola veľmi dobrá. zrozumiteľne a jasne nám bolo všetko vysvetlené, obsahovo výborné, veľká spokojnosť.

Anna Madejová 5 z 5

S kurzom som spokojná, učili sme sa od základov, keďže som nemala žiadne vedomosti, po ukončení kurzu som bola zorientovaná v problematike účtovania. Lektorka bola príjemná, ochotná odpovedať na naše otázky.

Emília Sulírová 5 z 5

Som nadmieru spokojná s kurzom. Pani lektorka nám učivo výborne podala. Prečítala som x knižiek a mala som z toho riadny guláš. No stačili 2 dni s pani Harničárovou a vedela som o čom to všetko je. Veľká vďaka.

Katarína Szentandrassiová 5 z 5

Zopakovala som si informácie zo školy + perfektne vysvetlené princípy účtovania. Veľa informácii za krátky čas, nie je v silách lektora nám všetko vložiť do hlavy. Treba sa tomu individuálne venovať a prax ukáže. Lektorka výborne vysvetlila základy účtovania od čoho sa odvíja zvyšok kurzu, vysvetlené niektoré špecifiká. Som s výkladom veľmi spokojná.

Michaela Balážová 5 z 5

Veľká spokojnosť, prešli sme postupne všetkými témami, účtovou osnovou, prešli sme praktické príklady. Veľmi milá a ústretová lektorka, vysvetlila všetko, čo bolo potrebné, poskytla rady a informácie navyše. Lektorka má veľmi široký rozhľad v účtovníctve.

Katarína Floreková 5 z 5

Tento kurz mi dal viac ako jeden rok na výške. Otvorili sa mi nové obzory. Samozrejme mám rezervy, ale základ mi bol daný špičkovo. Lektorka vysvetľovala zrozumiteľne, ochota odpovedať na otázky. Milá a ústretová lektorka, ktorú hodnotím na 1*.

Gabriela Lauf 5 z 5

Zdokonalila som sa v mojich základoch. Naučila som sa veľa nového a spoznala skvelých ľudí. Priebeh kurzu bol dobrý. Začali sme s úplnými základmi, čo bolo plus pre tých, čo sa s účtovníctvom nikdy nestretli a my ostatní sme si zopakovali, čo sme vedeli, prípadne zabudli. Pani Harničárová je veľká profesionálka. Skvele vysvetľuje nové veci, má trpezlivosť a nejde automaticky ďalej, ale snaží sa, aby každý pochopil, čo hodnotím pozitívne. Ku nej by som išla kedykoľvek na ďalší kurz.

Helena Ščerbáková 5 z 5

Priebeh kurzu bol výborný, postupne som sa dozvedela všetky informácie, ktoré som potrebovala. Pani lektorka viedla kurz zrozumiteľne a ochotne vysvetlila veci, ktorým sme nerozumeli.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.