Zákaznícka zóna

Ing. Adriana Bielik Petríková

Ing. Adriana Bielik Petríková

garant kurzu

Vysokoškolské štúdium absolvovala na Ekonomickej univerzite v Bratislave. Počas svojej viac ako 25-ročnej praxe prešla rôznymi pozíciami na ekonomických oddeleniach v rôznych obchodných spoločnostiach, ako aj vo verejnej správe a samospráve. Od roku 2012 vedie vlastnú účtovnú spoločnosť. Keďže vzdelávanie považuje za prioritu každého účtovníka a je si vedomá toho, že samovzdelávanie v dnešnej dobe nie je postačujúce, pravidelne sa zúčastňuje odborných seminárov a získané vedomosti a skúsenosti odovzdáva ďalším kolegom a to najmä ľudskou rečou, s dôrazom na množstvo príkladov z praxe.

Referencie od našich klientov

Janka Sládečková 5 z 5

Výborný kurz, dozvedela som sa naozaj to čo som aj očakávala. Lektorka je vynikajúci odborník, skvelo vysvetľuje, dáva praktické rady a mnoho sa človek dozvie z praxe.

Ing. Zuzana Geciková 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania. Výhoda malého počtu účastníkov, prispôsobenie tempa preberania problematiky podľa úrovne účastníkov, príklady z praxe. Lektorka mala odborný prístup, poskytovala aj rady k individuálnym problémom z praxe.

Mgr. Daniel Kotuľak 5 z 5

Som nadmieru spokojný. Kurz prebiehal podľa mojich predstáv, prebrali sme všetko potrebné pre prácu s programom Omega. S lektorkou som spokojný, výborné poznatky z praxe.

Katarína Lehocká 5 z 5

Kurz bol nad moje očakávania. Na kurze bola príjemná atmosféra, naučili sme sa všetky dôležité veci, ktoré mi pomôžu pri výkone mojej práce. Cítim sa oveľa sebavedomejšie, čo sa miezd týka. Do kurzu som prišla s nulovými vedomosťami a teraz mám rozsiahly prehľad. Som pripravená na výkon práce. Lektorka hovorila veľmi výstižne, zrozumiteľne, opakovala aj viackrát, aby sa nám výpočet miezd zdal čo najprirodzenejší. Potup akým učila, bol pre mňa veľmi vyhovujúci. Obrovské ďakujem.

Jana Danaková 5 z 5

S priebehom kurzu som spokojná. Je určený určite aj pre úplných začiatočníkov, nakoľko sme prešli všetko podstatné a aj ľudia, ktorí nemali skúsenosti rozumeli daným veciam na konci kurzu. K práci lektorky nemám žiadne výhrady, problematiku nám pochopiteľne vysvetlila, uvádzala rôzne príklady z praxe.

Daniela Gálová 5 z 5

Stručne a hlavne ľudské orientovanie sa v zákonníku práce. Oceňujem najmä zrozumiteľnosť výkladu, preberanie najčastejšie sa opakujúcich situácií zo života. Lektorka mala príjemné vystupovanie - vždy k veci, vždy milá, usmievavá, SUPER!! Určite by som kurz odporučila, je nápomocný a nie len pre začiatočníka.

Ingrid Kratkoczká 5 z 5

S kurzom som veľmi spokojná, splnil moje očakávania, tempo školenia bolo primerané. Lektorka prednášala veľmi odborne, zrozumiteľne aj pre začiatočníkov. Všetko bolo vysvetlené aj z praktickej oblasti. Ďakujem.

Monika Jaceníková 5 z 5

Školenie Spracovanie DP bolo vedené systematicky a logicky. Lektorka je vysokokvalifikovaná a prepája prax a zákony.

Kristína Bernáth 4 z 5

Som spokojná so školením aj s poskytnutými učebnými materiálmi. Pani lektorka je milá a múdra. Vedela podať svoje vedomosti a to zrozumiteľne.

Miroslav Lackovič - Helios 5 z 5

S kurzom som maximalne spokojna. Pani lektorka velmi mila, prijemna, trpezliva a hlavne velka odbornicka v danej oblasti. Velmi odporucam. Urcite sa zucastnim aj dalsich kurzov.

Martin Farbula 5 z 5

Vynikajuca lektorka.Velka spokojnost .

Ivana Kozáková 5 z 5

Atmosféra na kurze bola príjemná, až priateľská, no zároveň sme stále riadne pracovali. Páčilo sa mi hlavne prepájanie s praxou a teda aj vsuvky z reality. Lektorka bola veľmi príjemná aj vtipná, ale zároveň aj prísna, čo bolo super. Keď nám nebolo niečo jasné, vždy sa k tomu vrátila aj niekoľko krát, až kým nebola presvedčená, že sme to naozaj pochopili.

Romana Štrbová 5 z 5

Kurz ma obohatil novými dôležitými vedomosťami.

Nikoleta Ribánszka 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania. Nemám pripomienky, s kurzom som spokojná. Práca lektora a prístup lektora bol vynikajúci.

Bc. Andrea Fečková 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania, veľmi som spokojná s vysvetlením a ponúknutým materiálom. Toto je môj tretí kurz u pani Ing. Petríkovej a som veľmi spokojná s touto lektorkou.

Štefan Jančár 5 z 5

Som spokojný s prácou lektorky. Bola priateľská, ochotne odpovedala na naše otázky k prednášanej téme a zároveň nám povedala viac.

Zuzana Gramatová 5 z 5

Lektorka na veľmi odbornej úrovni, skúsená, množstvo praktických poznámok. Kurz prebiehal na úrovni, tempo primerané, pozitívne hodnotím množstvo príkladov.

Marianna Šišková 5 z 5

Zrozumiteľne a jasne odprezentovaná problematika zákona o dani z príjmov. Zaujímavo podaný výklad, obohatený o príklady z praxe. Školenie je vhodné ako úvod do problematiky ako pomôcka pri samoštúdiu.

Ing. Silvia Kováčová 5 z 5

Kurz, ako vždy je na kvalitatívne vysokej úrovni a splnil všetky moje očakávania. Lektorka je príjemná a kvalifikovaná osoba s veľkým nadaním vysvetliť nevysvetliteľné. Som s jej prácou veľmi spokojná.

Zuzana Fronc 4 z 5

Nakoľko som absolvovala niekoľko kurzov v Jaspise, som rada, že úroveň školení rastie = lepšia pripravenosť školiteľa, podklady školenia v papierovej forme od začiatku prehľadne spracované s možnosťou doplnenia svojich poznámok priamo do skrípt.

Adriana Vrzgulová 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania. Kurz začínal presne, s primeranými prestávkami. Na mojej strane spokojnosť, páčilo sa mi, že sa prešla teória a potom príklady, veľa účtovania - super! Lektorka bola príjemná, profesionálne vystupovanie, okrem iného (nám) ponúkla aj príklady z praxe. Kurz by som odporučila, ak má záujem obohatiť svoje skúsenosti o info z účtovníctva.

Eva Reiderová 5 z 5

Výhodou bolo veľké množstvo príkladov, ktoré sme riešili. Študent sa tak rýchlejšie dostane do praxe. Lektorka je rozhľadená, vie zodpovedať veľa otázok z praxe. Celkovo komunikácia prebiehala príjemne a bezproblémovo. Odporučila by som kurz, pretože poskytuje rýchle a kvalitné oboznámenie sa s problematikou.

Martina Porubská 5 z 5

Priebeh kurzu je vyhovujúci - na začiatku dňa teória a poobede praktické príklady. Práca s praktickými príkladmi bola vysvetlená k pochopeniu aj pre úplného laika, čo mi vyhovovalo. teória v stručnosti a jasne a samozrejme pre zvyšok bolo potrebné si pozrieť knihu, kde je to veľmi dobre popísané. Spokojnosť. Kurz by som odporúčila

Lucia Gajdošová 4 z 5

Zrozumiteľný výklad učiva, vysvetľovanie za pomoci príkladov z praxe.

Lucia Školiak Chovancová 5 z 5

Kurz mi pomohol pochopiť princípy účtovania, dozvedeli sme sa veľa hodnotných vecí z praxe. Lektorka bola výborná, nenásilnou formou nás naučila veľa. Hodiny boli zábavné, zaujímavé, plné poznatkov z praxe.

Natália Biskadská 5 z 5

Kurz prebiehal interaktívnou formou, čo veľmi oceňujem. Plné príkladov z praxe, hodnotím veľmi pozitívne. Práca pani lektorky je skvelá, vždy sa pýtala či všetkému rozumieme, ak nie, do detailu všetko vysvetlila. Rozprávala veľa príkladov z praxe, upozornila nás na veľa vecí, čokoľvek sme sa opýtali, vždy odpovedala a poradila.

Martina Mozolíková 5 z 5

Kladne hodnotím množstvo príkladov, na základe ktorých bolo jednoduchšie pochopiť princípy účtovania, neustálym precvičovaním sme sa rýchlejšie zdokonaľovali. Lektorka je trpezlivá, vysvetľovaním na príkladoch sa jednoduchšie vnímali súvislosti - prečo sa účtuje takto. Pani lektorka mala veľký prehľad a venovala sa nám výborne.

Lucia Chovancová 5 z 5

Ja som s pani Bielik-Petrikovou veľmi spokojná, absolvovala som s ňou viacero kurzov a páči sa mi jej prístup.

Mária Kovaľčíková 5 z 5

Som nanajvýš spokojná s kurzom. By som sa napísala, toľko superlatívov ani neexistuje, aby vystihovali osobu pani Ing. Petríkovej.

Lenka Žilová 5 z 5

Kurz bol vedený odborne, vecne a zrozumiteľnou formou. Kvalitná lektorka, spokojnosť s odbornosťou aj prezentáciou počas kurzu.

Andrea Říhová 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania. Učivo bolo vysvetlené aj na príkladoch, čo hodnotím veľmi pozitívne.

Daniela Tichanská 5 z 5

Som spokojná, nakoľko som potrebovala doplniť a uceliť informácie, aby som mohla dokončiť účtovnú závierku.

Martina Hudáková 5 z 5

Kurz prebiehal v príjemnej atmosfére, tempo a obsah kurzu bolo primerané. Lektorka vždy vysvetlila tému, pri praktických príkladoch sa k teórií vrátila. Oceňujem možnosť dať si kávu a čaj, pitný režim.

Bc. Silvia Pongráczová 5 z 5

Som nadmieru spokojná s priebehom kurzu. Témy boli podrobne a zrozumiteľne rozobraté a vysvetlené. Pani lektorka je veľmi príjemná, milá a ochotná odpovedať na položené otázky. Príklady a problematiku rozoberala hlavne na príkladoch z praxe.

Tamara Plačková 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania nadmieru, všetko bolo zrozumiteľne vysvetlené, úžasný ľudský prístup lektorky.

Dominika Vaňková 5 z 5

Dostatok informácii, kurz založený na príkladoch a praktických cvičeniach. Lektorka zrozumiteľne vysvetľovala, ochotná poradiť, priateľský prístup, príjemne vystupovanie.

Jarmila Balážová 5 z 5

Priebeh kurzu bol stručný, jasný a zábavnou formou vysvetlené učivo. Lektorka je z praxe, ľahko a zrozumiteľne objasňuje zákon.

Ing. Jarmila Balážová 5 z 5

Kurz bol jasný, zábavnou formou vysvetlené veci, možnosť opýtať sa. Lektorka je profesionálka, z praxe, ľahko a zrozumiteľne objasňuje zákon.

Ing. Jarmila Balážová 5 z 5

Efektívny, jasný a vhodný priebeh kurzu. Lektorka mala aktívny prístup, príklady z praxe, dobrú znalosť danej problematiky. Z jej strany snaha o vysvetlenie tak, aby to všetci pochopili.

Gabriela Katonáková 5 z 5

Učivo bolo vysvetlené veľmi profesionálne. Všetky otázky boli zodpovedané, a aj rôzne špecifické situácie na ktoré sme boli zvedavé

Monika Benediktová 5 z 5

Veľmi kvalifikovaná lektorka, pútavo a zrozumiteľne vysvetľuje.

Petra Tomanovičová 5 z 5

Na kurze sa mi páčilo veľa počítania, vďaka čomu sme sa zdokonalovali každú hodinu. Pani lektorka je profesionálka, všetko nám riadne vysvetlila aj viac krát, ak to bolo potrebné.

Zuzana Vlžáková 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania. Pani lektorka bola veľmi milá :) Naučila som sa všetko podstatné, čo ku mzdám potrebujem vedieť. Celý čas na kurze sme pracovali efektívne, tým pádom sme sa naučili všetko čo bolo treba. Pani lektorka je veľmi zrozumiteľná, dáva praktické príklady a preto si to človek ľahšie uzrejmí a rýchlejšie pochopí. A plus bola veľmi milá a ľudská :) ďakujem a prajem veľa spokojných ľudí ako som ja :) Nech sa Vám darí aj naďalej

Kristína Kucserová 5 z 5

Pani lektorka bola milá, na každú jednu otázku nám odpovedala bez problémov. Učivo podala tak aby to každý pochopil. S priebehom kurzu som bola nadmieru spokojná.

Bc. Silvia Pongráczová 5 z 5

Pani lektorka bola veľmi ústretová, reagovala na položené otázky. Páčilo sa mi, že uvádzala aj praktické príklady. Celý priebeh kurzu prebiehal organizovanie, v slede podľa jednotlivých tém.

Rastislav Ulbricht 5 z 5

Správne načasovanie a rozloženie tém na kurze. Pani lektorka má profesionálny prístup, zrozumiteľne a jasne nám vysvetlila problematiku. Pre mňa plusom boli príklady z praxe.

Veronika Šragová 5 z 5

Kurz ma veľmi bavil, nebol nútený, chodila som sem rada, prednášky boli jasné a zrozumiteľne vysvetľované. Páčili sa mi aj materiály, všetko sme mali k dispozícii na to, aby sme sa to naučili a mám pocit, že sa to podarilo.

Martina Miškovičová 5 z 5

Lektorka bola super. Vedela nám na všetky otázky odpovedať, veľa vecí nám povedala z praxe.

Marcela Horňáková 5 z 5

Pani lektorka mala skvelý prístup, má výborné znalosti. Kurz bol obsažný, dozvedela som sa všetko, čo som potrebovala.

Simona Forróová 5 z 5

Priebeh kurzu bol veľmi efektívne rozvrhnutý, prešli sme si teóriu, ktorú sme aplikovali do praxe. Práca lektora je pre nás obdivuhodná, predovšetkým vysvetliť zákon "po lopate" a naučiť ľudí počítať mzdy, ktorí v živote nevideli tieto spojitosti.

Petra Dlabková 5 z 5

Pre začiatočníkov je kurz jasný a prehľadný a poskytuje zrozumiteľný prehľad o DPH. Pani lektorka prednášala pútavo, kurz nie je nudný. Je vidieť, že má veľký prehľad.

Peter Csiba 5 z 5

Zákon bol podaný komplexne. Priebeh je logický, napojený na predošlé poznatky. Lektorka vysvetľuje jednoducho, zrozumiteľne, tak aby to pochopil každý. Snaží sa zodpovedať každú otázku.

Denisa Flendrovská 5 z 5

Práca po celý čas v programe Olymp, podrobné rozobratie využitia softvéru pre spracovanie miezd a personalistiky. čo bolo pre mňa prínosné. Lektorka ochotne odpovedala na pracovno-právne otázky aj keď sa netýkali olympu.

Mgr. Ingrid Kučarová 5 z 5

Kurz prebiehal primeraným tempom aj pre úplného začiatočníka. Zodpovedané boli všetky otázky, obsahovo bol kurz postačujúci na vedenie jednoduchého účtovníctva aj v praxi pre SZČO. Prácu lektorky hodnotím na výbornú - vysvetlenie učiva, v prípade že sme niečo neporozumeli, bolo nám učivo vysvetlené znovu.

Eva Miklánková 5 z 5

Pochopila som teóriu aj prax, veci boli podané jasne, primerane stručne a zrozumiteľne. Kurz je prínosný aj pre úplných začiatočníkov, z kurzu odchádzam s vedomosťami, ktoré si po určitom čase trúfnem použiť aj v praxi. Výborný spôsob vysvetľovania, tzv. "po lopate". Lektorka vysvetlila princípy fungovania jednoduchého účtovníctva, objasnila množstvo príkladov z praxe, učila na konkrétnych príkladoch, poskytla cenné rady do praxe.

Zuzana Tomčalová 5 z 5

Kurz mi dal všetko, čo som potrebovala vedieť o jednoduchom účtovníctve. Dokonca príkladmi z praxe bol obohatený ešte viac, za to som veľmi rada. Lektorka splnila svoju prácu na jednotku. Jednoducho a hlavne zrozumiteľne mi vysvetlila všetko, čo som potrebovala vedieť.

Iveta Langová 5 z 5

Priebeh kurzu hodnotím veľmi dobre. Dobré oboznámenie s teóriou a veľa praktických príkladov. Lektorka bola výborná.

Linnet Michaličková 5 z 5

Veľmi veľa som sa naučila, prebrali sme veľa rôznorodých vzorových príkladov, naučili sme sa rôzne modelové situácie. Páčilo sa mi časové rozpätie , myslím, že na to, aby sme sa dostali do oblasti miezd a pochopili hlavnej problematike, bol super. Lektorka je veľmi príjemná, na všetko viackrát odpovedala, vedela dobre vysvetliť.

Katarína Randiaková 5 z 5

Kurz hodnotím veľmi pozitívne. Veci boli z praxe a veľmi dobre vysvetlené. Lektorka bola veľmi príjemná a ochotná nám všetko vysvetliť poprípade pomôcť. Súvislý príklad vymyslela veľmi dobre, kde sme si osvojili všetko, čo sme sa naučili.

Bianka Holocsiová 5 z 5

Kurz bol zaujímavý, naučila som sa veľa nových vecí. Všetko, čo bolo dôležité sme prebrali v tempe, ktorý nám vyhovoval, príklady, ktoré sme riešili boli užitočné, môžeme ich využiť určite aj v zamestnaní. Naša lektorka bola veľmi príjemná, milá, je vidno, že je dobrá v tom čo robí, preberali sme všetko v našom tempe, vždy nám ochotne odpovedala na otázky.

Jaroslava Borošová 5 z 5

Kurz prebiehal priebežne, teória a praktické počítanie. Páčilo sa mi, že sme počítali hneď od začiatku kurzu. Pani lektorka nám logicky vysvetlila výpočet mzdy a dala priestor každému sa nahlas vyjadriť k výpočtom. Ukázala nám všetky možné varianty k výpočtu miezd.

Karin Ejemová 5 z 5

Z kurzu mám veľmi dobrý dojem, chodila som sem s radosťou, príjemná atmosféra pri výučbe. Super prístup pani lektorky, milá, vysvetlenie s porozumením.

Mária Kukurová 5 z 5

Bol to môj prvý kurz absolvovaný online a musím pochváliť všetkých ktorí sa na tom podieľali, že to bolo super zvládnuté. Pani lektorka si zaslúži 6 hviezdičiek :-) aj napriek tomu, že vo vašom hodnotení je ich len 5. Ďakujem za dalšie zaujimavé poznatky.

Alena Miková 5 z 5

Som veľmi spokojná, celý priebeh kurzu bol výborný, všetko potrebné som sa naučila. Trochu som sa na začiatku obávala, ale som veľmi rada, že som sa prihlásila na online kurz a budem rada ak budem môcť absolvovať aj iné vaše kurzy. Komunikácia agentúry bola výborná, rýchla reakcia na emaily, ochota pri objednávaní kurzu. Lektorka bola výborná, všetko dôkladne vysvetlila aj na príkladoch, a taktiež nám zodpovedala na všetky naše otázky. Dávala nám veľa príkladov, zapájala všetkých účastníkov, zaujala nás aj svojim priateľským prístupom.

Mgr. Katarína Nemčičová 5 z 5

Chcela som sa oboznámiť s jednoduchým účtovníctvom, nakoľko som úplný začiatočník. Dostalo sa mi veľa užitočných informácií. S komunikáciou agentúry som spokojná, všetko prebehlo bez problémov. Pracovníci agentúry boli ochotní. Lektorka Ing. Bielik Petríková je veľmi skúsená, vysvetľovala zrozumiteľne, používala veľa príkladov z praxe. Taktiež dávala možnosť pýtať sa a ochotne poradila.

Katarína Nemčičová 5 z 5

Chcela som sa oboznámiť s jednoduchým účtovníctvom, nakoľko som úplný začiatočník. Dostalo sa mi veľa užitočných informácií. S komunikáciou agentúry som spokojná, všetko prebehlo bez problémov. Pracovníci agentúry boli ochotní. Lektorka Ing. Bielik Petríková je veľmi skúsená, vysvetľovala zrozumiteľne, používala veľa príkladov z praxe. Taktiež dávala možnosť pýtať sa a ochotne poradila.

Dominika Zajárošová 5 z 5

Nakoľko išlo o môj prvý online kurz, išla som do toho s obavami, aj napriek tomu nadmieru splnil očakávania.:) Objednávka aj maily ku kurzu sú prehľadné, komunikácia tiež ok. Pani lektorka je profesionálka, je vidieť, že má skúsenosti nielen so samotným účtovníctvom, ale aj s lektorovaním.

Janka Cerkova 5 z 5

Kurz naplnil moje očakávania, s komunikáciou agentúry som maximálne spokojná. Lektorka má veľmi príjemné správanie, ochota vysvetliť všetko podrobne a na každú otázku nám pani lektorka hneď odpovedala a hlavne veľa veľa príkladov z praxe a návod kde všetko nájsť.... Pre mňa super

Hana Hana Baloghová 5 z 5

Online kurz hodnotím na výbornú. Kurz bol prehľadný, pani lektorka sa zamerala prevažne na prípady z praxe, ale aj potrebnú teóriu. Môžem len odporúčať.

Eva Dobrotová 5 z 5

Vynikajúce školenie. Toto mi dalo viac, ako čo som absolvovala v Banskej Bystrici naživo. Ak budú aj naďalej On line školenia, ktoré potrebujem rada sa ich zúčastním.

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.