Informácie na telefónnom čísle 0948 399 388
Zákaznícka zóna

Účtovníctvo - balík kurzov
5 hviezdičiek 7 hodnotení

Kurz je určený pre začiatočníkov, ktorý nemajú praktické skúsenosti v oblasti účtovníctva a miezd a chcú sa naučiť viesť kompletnú agendu účtovníctva, ale rovnako aj pre ľudí, ktorí si svoje vedomosti z účtovníctva chcú aktualizovať, rozšíriť a utvrdiť. Naučíte sa samostatne viesť podvojné a jednoduché účtovníctvo, spracovávať mzdy a všetky tlačivá, daňové doklady a daňové priznania k DPH a k dani z príjmov právnických osôb.

-názov kurzu-

Balík kurzov je prioritne určený pre klientov, ktorí sú evidovaní na úrade práce a chcú využiť možnosť preplatenia kurzov prostredníctvom projektu REPAS.

Kurz môže postávať z modulov:
- Podvojné účtovníctvo 80 vyuč. hod.
- Jednoduché účtovníctvo 25 vyuč. hod.
- Mzdy a personalistika 46 vyuč. hod.
- Účtovníctvo na počítači 40 vyuč. hod.
- Účtovná závierka 19 vyuč. hod

- Zákon o DPH 10 vyuč. hod.
- Zákon o dani z príjmov 10 vyuč. hod.
- Sociálne a zdravotné poistenie 10 vyuč. hod.

Kurz je vhodný aj pre klientov, ktorí majú záujem si kurz preplatiť úradom práce prostredníctvom projektu REPAS. Celkový rozsah kurzu je 240 vyučovacích hodín.
 

Zobraziť bližší popis

Aktuálne termíny pre

Účtovníctvo - balík kurzov

Denný kurz - PÚ, DPH, Omega, ÚZ
04.04. - 19.05.2017 (kalendár)
mesto: Bratislava (mapa)

prihlásiť sa (390,00 €)

pôvodná cena: 525,00 € / voľné miesta: 3

Denný kurz - JÚ, PÚ, MaP
19.04. - 24.05.2017 (kalendár)
mesto: Bratislava (mapa)

prihlásiť sa (380,00 €)

pôvodná cena: 525,00 € / voľné miesta: 9

Mohlo by Vás zaujímať

Katarína Kubisová

5 hviezdičky

Kurz splnil moje očakávania. Som spokojná s celým priebehom kurzu, lektorka nám vždy podala informácie tak, že sme to rýchlo pochopili, páčil sa mi veľmi aj individuálny prístup, ak tomu niekto nerozumel. S prácou lektorky som úplne spokojná, bola veľmi profesionálna, komunikatívna a priateľská, a hlavne sa mi páčilo to, že nám vedela odpovedať na každú jednu otázku.

Adriana Sameková

5 hviezdičky

Kurz bol vedený veľmi dobre aj po odbornej stránke, aj tak, aby sme sa cítili príjemne. Lektorka bola trpezlivá, ústretová, vždy ochotne odpovedala na naše otázky. Veľmi pozitívne hodnotenie vedomostí a spôsobu akým bol vedený kurz. Páčilo sa mi, že okrem skrípt sme dostali zošity aj perá, či iné pomôcky.

Źaneta Semanková Mankovičová

5 hviezdičky

Páčila sa mi atmosféra, ktorá v skupinke vznikala. Z kurzu odchádzam s dobrým pocitom, že som sa veľa naučila. Lektorka mňa osobne veľa naučila, po tomto kurze mám široký obzor vedomostí. Lektorka splnila moje očakávania. Lektorka mala dobrý prístup, priateľský, pedagogický.

Ing. Slavomíra Pisklová

5 hviezdičky

Kurz mi poskytol širší obzor v oblasti účtovníctva, množstvo nových informácií potrebných do života a taktiež aj prax s danými programami na PC. Pani lektorka pôsobila počas kurzu veľmi sympaticky, odborne, poskytla mi množstvo informácií i odpovedí na každú otázku. Kurz splnil moje očakávania v teórií i v praxi.

Miroslava Paľová

5 hviezdičky

S priebehom kurzu som veľmi spokojná. Vyučovacie celky na seba nadväzovali a tým pádom som lepšie rozumela vyučovaciemu predmetu. S prácou lektorky som veľmi spokojná. Bola nám stále nápomocná a zodpovedala všetky otázky.

Bc. ľuboslava Ildžová

5 hviezdičky

Kurz mi toho veľa dal, dobre materiály na učenie, dosť hodín na počítači - som veľmi spokojná, splnil tento kurz všetky moje očakávania. S prácou lektora som veľmi spokojná, je veľmi milá, srdečná, vždy s ochotou odpovedala na naše otázky ale hlavne nás toho veľa naučila.

Ing. Peter Sipľák

5 hviezdičky

Kurz splnil moje očakávania. Výklad bol vecný a osožný. Lektorka bola vždy ochotná odpovedať na všetky kladené otázky a vedela rozobrať danú problematiku, tak aby tomu pochopil každý.