Informácie na telefónnom čísle 0948 399 388
Zákaznícka zóna

Novela Zákonníka práce
5 hviezdičiek 3 hodnotenia

Od 1. mája 2018 vstupuje do platnosti novela Zákonníka práce. Príďte na školenie, obnoviť si svoje znalosti. Školenie je určené pre klientov, ktorí pracujú s týmto zákonom a potrebujú sa oboznámiť so zmenami, ktoré nás vďaka novele čakajú.

novela zákonníka práce od 1.5.2018

Školenie sa venuje zmenám Zákonníka práce, ktoré nadobúdajú účinnosť 1. mája 2018 a zmenám v zákone o službe zamestnanosti. Zároveň sa venuje aj odvodom z dohôd dôchodcov od 1. júla 2018 a ročnému zúčtovaniu poistného na sociálne poistenie od roku 2019.
 

Kompletný obsah nájdete nižšie po rozkliknití.

Obsah:

1.  Zmeny v Zákonníku práce
2.  Minimálna mzda, minimálne mzdové nároky, ďalšie mzdové veličiny 2018
3. Zmeny v zákone o odmeňovaní zamestnancov pri výkone práce vo verejnom záujme (Zákon č. 553/2003 Z.z k 01.05.2018)
4. Zmeny v zákone o nelegálnom zamestnávaní
5. Zmeny v zákone o zamestnanosti
6. Ročné zúčtovanie – sociálne poistenie od roku 2019

Zobraziť bližší popis
Martina Švaňová

garant kurzu

Martina Švaňová

Dlhoročné skúsenosti v oblasti miezd a personalistiky. Ukončila štúdium na univerzite Alexandra Dubčeka v Trenčíne v odbore Ľudské zdroje a personálny manažment. V tejto oblasti pôsobí od roku 2000. V súčasnosti pracuje ako HR Specialista v súkromnej spoločnosti. V minulosti pôsobila na pozícii vedúcej oddelenia práce a miezd. Veľmi komunikatívna a pozitívna lektorka s proklientským prístupom. Má rada prácu s ľudmi, ku klientom sa snaží pristupovať individuálne s ohľadom na každého očakávania.

Čo na kurz hovoria absolventi?

Ing. Zuzana Brtková

5 hviezdičky

S kurzom som nadmieru spokojná. Lektorka úžasná, vysvetlí, poradí. Problematika vysvetlená aj otázky k téme zodpovedané. Vynikajúce materiály aj kurz celkovo.

Tímea Csekes

5 hviezdičky

Na kurze som dostala všetko, čo potrebujem. Pani lektorka bola veľmi milá, vysvetlila všetko zrozumiteľne. Bola som veľmi spokojná. Pochopila som všetko, čo musím vedieť. Ďakujem pani lektorke.

Ing. Michaela Ondrušeková

5 hviezdičky

Priebeh kurzu bol výstižný a jasný. Lektor vysvetlil problematiku výstižne, bol priamy a na naše otázky reagoval okamžite a odpovedal na ne veľmi zrozumiteľne.

Kde najbližšie školíme?

Novela Zákonníka práce

Ďalšie kurzy, ktoré sa Vám môžu hodiť

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.