Informácie na telefónnom čísle 0948 399 388
Zákaznícka zóna

Online konzultácie
5* 1 hodnotenie

Vybrať termín

Online konzultácie sú určené pre tých, ktorí si chcú prehĺbiť odborné vedomosti z rôznych oblastí miezd a personalistiky.
kurz mzdy a personalistika

Ste mzdár/personalistka a potrebujete získať nové vedomosti z niektorej oblasti mzdového účtovíctva? Nemáte však toľko času, aby ste mohli absolvovať odborné školenie z danej problematiky? Využite možnosť získať potrebné informácie od odborného lektora online, prostredníctvom služby skype, viber či gruveo.


 

Celková dĺžka online konzultácie závisí od rozsahu preberanej problematiky. Obsah školenia prispôsobíme Vaším požiadavkám. Lektor si pripraví pre Vás potrebné materiály, ktoré budete mať sprístupnené priamo vo Vašej zákazníckej zóne.

Oblasti:
1. Cestovné náhrady
2. Exekúcie a zrážky zo mzdy
3. Sociálne a zdravotné poistenie
4. Zákonník práce
 
Po dohode s lektorom Vám vieme pripraviť online školenie aj na iné témy týkajúce sa problematiky miezd a personalistiky. Pre bližšie informácie nás kontaktujte na našej emailovej adrese jaspis@jaspis.sk.

 

Čo na kurz hovoria absolventi?

Petra Polakovičová

5*

Preopakovala som si podvojné účtovníctvo a najmä dostala som veľa postrehov a pripomienok z praxe od lektorky. Kurz prebiehal v dobre nálade a atmosfére. Prechádzali sme jednotlivými učt. triedami a pani lektorka ich doplnila príkladmi z praxe, čo hodnotím ako najväčšie pozitívum. Možno by som zvážila, či dať DPH školenie ako časť kurzu podv. učt. aj napriek tomu, že by stálo viac a trvalo dlhšie.

Celkovo 1 recenzií

Aktuálne termíny

Online konzultácie

Individuálne termíny

Individuálny termín pre klientov
termín dohodou
mesto: Slovensko (mapa)

prihlásiť sa (19,99 €)

3 voľné miesta

Mohlo by Vás zaujímať

Naše webové stránky používajú cookies a uchovávajú Vašu IP adresu. Viac informácií nájdete tu.