Bibiana Olášová, MBA

Bibiana Olášová, MBA

Referencie od našich klientov

Barbora Ondrušová 5 z 5

Kurz prebiehal organizovane, pozitívne hodnotím dobré prezentačné zručnosti, Lektorka bola zrozumiteľná.

Eva Pugziková 5 z 5

Lektorka hovorila pútavo, teóriu doplnila praxou, zodpovedala všetky otázky zúčastnených

Eva Roncová 5 z 5

Veľmi prínosné informácie a všetká teória premietnutá do praxe. Široký rozhľad, veľa informácii, všetky otázky zodpovedané - VÝBORNE

Gabriela Barincová 5 z 5

Práca p. lektorky bola výborná, uvádzala veľa príkladov z praxe - hodnotím to ako veľké plus.

Ing. Roman Janúš 5 z 5

S priebehom kurzu som bol spokojný. Prebrali sme všetko čo som potreboval vedieť. Za prínos v kurze považujem praktické vyskúšanie účtovania na PC na konci kurzu.

Iveta Pitlíková 5 z 5

Som veľmi spokojná, čo som potrebovala vedieť, to som sa vďaka tomuto kurzu dozvedela. Počas kurzu boli všetky potrebné informácie z oblasti jedn. účt. vysvetlené s pomocou teórie a taktiež z praxe lektorky. Veľkou pomocou do budúcej praxe boli aj ukážky z programu. Lektorka vysvetlila teóriu aj s príkladmi z praxe, bola nápomocná, ochotná vysvetliť aj naviac, vzdelaná so skúsenosťami z praxe, trpezlivá, dávala možnosť pýtať sa.

Jana Majanová 5 z 5

Profesionálny, príjemný výklad lektorky, veľa informácii nad rámec, ochota odpovedať na všetky otázky.

Kristína Hodálová 5 z 5

Ako pozitívum hodnotím menšiu skupinu. Prácu lektora hodnotím pozitívne, veľa príkladov z praxe, vysvetlenie teórie na reálnych situáciach, príjemné priateľské vystupovanie.

Miroslava Adamičková 5 z 5

Každá hodina kurzu bola zaujímavá a dobrá. Pani lektorka každú hodinu pri vysvetľovaní používala príklady z praxe, čo pomohlo pre lepšie pochopenie učiva. Mala so všetkým strpenie a nerobilo jej problém aj viacnásobné zopakovanie. Kurz je veľmi prospešný

Nadežda Kryštofová 5 z 5

Kurz splnil nadmieru moje očakávania, boli to veľmi príjemné soboty. Lektorka je výborná, postupne ma vtiahla do problematiky, vďaka jej výkladom som si mnoho vecí zapamätala hneď. Priebeh kurzu bol bez problémov, hlavne dobrá a kľudná atmosféra na učenie. Jej výklad bol výborný, používala veľa príkladov z praxe - človek si vie lepšie veci predstaviť - bola som maximálne spokojná.

Renáta Mladošová 5 z 5

Kurz prebiehal v príjemnej atmosfére, dôkladné vysvetlené učivo. Pani lektorka je veľmi príjemná, komunikatívna, maximálna spokojnosť, prihlásim sa na ďalšie kurzy.

Róbert Kristín 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania a prispel k môjmu budúcemu lepšiemu uplatneniu na trhu práce. Výhoda miesta kurzu, víkendového priebehu, zabezpečená literatúra.

Zuzana Vávrová 5 z 5

S pani lektorkou sme robili veľa účtovných príkladov, skvelá atmosféra. Pani lektorka bola veľmi nápomocná, priateľská, veľmi veľa nám vysvetľovala účtovné príklady aj z praxe. Znovu by som išla k tejto pani lektorke.