Júlia Barbuščák

Júlia Barbuščák

Referencie od našich klientov

Ivana Vetráková 5 z 5

Kurz nadmieru splnil očakávania. Veľa praktických ukážok, cvičení a postrehy z praxe. Výborné. Lektorka ochotne reagovala na všetky otázky. Vytvárala priestor a čas pre menej zdatných účastníkov. Prinášala praktické postrehy vnímavo reagovala na potreby účastníkov.

Iveta Pitlíková 5 z 5

Kurz ma naučil všetko, čo je potrebné pre prácu mzdového účtovníka teoreticky a prakticky. Kurz bol realizovaný aj na základe teoretických znalostí aj praktických skúseností, čo sa mi páčilo, lektorka používala mnoho príkladov aj z praxe, dávala nám priestor k otázkam a možnosť sa zapájať. Vysvetľovala učivo profesionálne, z použitím príkladov z praxe, bola veľmi ochotná, príjemná, nápomocná. Vie zaujať a udržať pozornosť študentov.

Mária Pagáčová 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania, páčil sa mi prístup lektorky, bola možnosť diskusie, riešili sme konkrétne príklady ako to riešiť v bežnom pracovnom živote, procese. Lektorka bola veľmi príjemná, na vysokej profesionálnej úrovni, má skúsenosti z praxe, vie podať a naučiť, čo je veľmi dôležité, vždy pozitívne naladená.