Monika Ihnatová

Monika Ihnatová

Referencie od našich klientov

Annamária Peti 5 z 5

Mám v účtovaní jasnejšie. Kurz trval dostatočne dlho, čas bol strávený zmysluplne a rozumne. Lektorka je vynikajúca, odpovedala na všetky otázky, ktoré ma čakajú pri účtovaní firmy, príbehy z praxe sú najlepšie, čo môže byť.

Blanka Pristašová 4 z 5

Kurz prebiehal podľa časového plánu. Všetko bolo včas dané zrozumiteľné a jasné. Odpovedané bolo vždy na všetky otázky. Lektorka pristupovala zodpovedne. Celkovo som bola spokojná s prístupom.

Gabriela Šateková 5 z 5

Kurz mi poskytol nové informácie zo mzdovej agendy a z oblasti personalistiky. Pani lektorka nám poskytla výklad zo zákona a pridala príklady z praxe na ktorých sa mzdová problematika dá ľahšie naučiť.

Ing. Branislav Fedor 5 z 5

Ďakujem za kurz ZÁKLADY ÚČTOVNÍCTVA - ZADARMO. Pani lektorka je milá, ochotne nám vysvetlila a odpovedala na naše otázky. Je vidno, že pani lektorka má veľa vedomostí a aj skúseností s účtovníctvom.

Ing. Jana Domonkošová 5 z 5

Vynikajúca lektorka, plne vedela zodpovedať na všetky otázky, celý čas vedela udržať pozornosť účastníkov.

Jana Kissová 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania. Lektorka nám pekne vysvetlila základy účtovníctva, odporučila zaujímavé linky a študijnú literatúru.

Jana Slabová 5 z 5

Som veľmi spokojná s priebehom kurzu a taktiež s prácou lektorky. Lektorka bola milá, ústretová, uviedla aj praktické príklady z účtovníctva.

Jaroslava Telepčáková 5 z 5

Na kurze bolo výborné prepojenie teórie s praxou. Navyše vysvetlila aktuálny prehľad zmien. Lektorka mala priateľský prístup + vždy dobrú náladu.

Lenka Hudáková 5 z 5

Bola som maximálne spokojná, to čo som očakávala sa mi dostalo aj oveľa viac. Lektorka vysvetlila všetko perfektne.

Lucia Abrahamovská 5 z 5

Kurz mal plynulý priebeh. Učivo bolo rovnomerne rozložené na jednotlivé dni. Práca lektora bola na vysokej úrovni. Aktívna komunikácia s rekvalifikantami. Veľká ústretovosť zo strany lektora.

Mgr. Mária Salnická 5 z 5

Skvelé odborné prednášanie, praktická časť, príklady, jasný, zrozumiteľný výklad lektorky z praxe. Skvelá atmosféra na kurze. Vysoko oceňujem jej snahu o čo najvyššie spektrum informácii.

Mgr. Valéria Maškulíková 5 z 5

Som spokojná s obsahom kurzu aj s výkladom lektorky. Prácu lektora hodnotím pozitívne, príklady z praxe a trpezlivosť pri našich otázkach

Michaela Loyová 4 z 5

Na kurze sa mi páčilo, že lektorka nám prezentovala veľa príkladov z praxe, vysvetlila nám danú problematiku a aj aktívne reagovala na konkrétne otázky. Kurz by som odporučila každému, kto chce začať s účtovníctvom.

Michaela Mazáková 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania. Vysoko inteligentná, priateľská lektorka. Chcem veľmi pekne poďakovať našej lektorke Monike za vysvetlenie PÚ a hodnotné poznatky z praxe.

Peter Nemoga 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania. Nemám žiadne pripomienky. Lektorka mala vysokú úroveň, bola profesionálna, super reagovala na otázky.

Stanislav Bernát 5 z 5

Priebeh kurzu bol plynulý s praktickými príkladmi spojený s dostatočnou teóriou a možnosťou účtovania jednotlivých príkladov. Práca lektora bola plynulá, odborná, zrozumiteľná s dostatočným vysvetlením problematiky účtovania.

Terézia Papierniková 5 z 5

Na kurze som získala základné znalosti a vedomosti, priebeh kurzu bol súmerný s výučbou. Na každej hodine sa nám lektorka snažila poskytnúť čo najviac informácií. Práca lektorky bola výborná, mala s nami trpezlivosť.

Viera Šomšáková 5 z 5

Áno, kurz splnil moje očakávania, bola som prekvapená kávou, čajom, perom a zošitom. Som veľmi spokojná ako začiatočník, páčili sa mi prebraté veci z praxe. Profesionálna práca lektorky.

Zuzana Soľanková 5 z 5

Kladne hodnotím postupnosť od vysvetlenia pojmov až po príklady. Tlačené materiály boli veľmi nápomocné.