Elena Harničárová

Elena  Harničárová

Referencie od našich klientov

Jana Rusnáková 5 z 5

Kurz splnil moje očakávanie a ďakujem sa odborný výklad. Teším sa na ďalší. P. Harničárová je veľmi profesionálna lektorka. Ďakujem

Anna Madejová 5 z 5

S kurzom som spokojná, učili sme sa od základov, keďže som nemala žiadne vedomosti, po ukončení kurzu som bola zorientovaná v problematike účtovania. Lektorka bola príjemná, ochotná odpovedať na naše otázky.

Emília Sulírová 5 z 5

Som nadmieru spokojná s kurzom. Pani lektorka nám učivo výborne podala. Prečítala som x knižiek a mala som z toho riadny guláš. No stačili 2 dni s pani Harničárovou a vedela som o čom to všetko je. Veľká vďaka.

Erika Krottáková 5 z 5

Kurz bol prínosom, bol presný, vecný, náučný. Lektorka bola super, výklad bol odborný, jasný.

Jana Jančušková 5 z 5

Kurz prebiehal v poriadku. Získala som každú hodinu kurzu dostatok informácii. Fungovala aj spätná väzba. Pridala by som ešte jednú hodinu na prácu s PC. Snaha lektorky vysvetliť a podať informáciu na vysokej úrovni. Dobrá spolupráca.

Jana Jurčíková 5 z 5

Kurz bol veľmi dobre obsahovo pripravený, materiály boli dostačujúce a za to časové obdobie bol využitý na 100 %. Lektorka bola veľmi dobrá. zrozumiteľne a jasne nám bolo všetko vysvetlené, obsahovo výborné, veľká spokojnosť.

Katarína Jasečková 5 z 5

Dostatočné množstvo informácií, teória vysvetlená na praktických príkladoch, veľmi dobre pripravený kurz. Prácu lektorky hodnotím veľmi pozitívne, vždy všetko zrozumiteľne vysvetlila, zapájala nás do práce na hodinách.

Katarína Szentandrassiová 5 z 5

Zopakovala som si informácie zo školy + perfektne vysvetlené princípy účtovania. Veľa informácii za krátky čas, nie je v silách lektora nám všetko vložiť do hlavy. Treba sa tomu individuálne venovať a prax ukáže. Lektorka výborne vysvetlila základy účtovania od čoho sa odvíja zvyšok kurzu, vysvetlené niektoré špecifiká. Som s výkladom veľmi spokojná.

Lucia Krišandová 5 z 5

Som spokojná s obsahom kurzu, postupne sme prešli všetkými náležitosťami, ktoré sú potrebné pri vedení jednoduchého účtovníctva. Lektorka má príjemné a profesionálne vystupovanie. Zrozumiteľne vysvetľuje danú problematiku.

Magdaléna Kollárová 5 z 5

Kurz prebiehal v priateľskej atmosfére. Lektorka bola veľmi ústretová, vždy sa vrátila k problematike, ktorá nám nebola jasná.

Michaela Šebošíková 5 z 5

Kurz bol na vysokej úrovni, prešli sme všetko, čo pri práci s účtovníctvom potrebujem. Páčil sa mi deň na PC v účtovnom programe a možnosť vyskúšať si účtovanie. Lektorka bola milá, mnohokrát sa rada vrátila k veciam, ktoré boli nejasné. Mnoho príkladov uvádzala z praxe, čo je veľkou výhodou.

Miriam Holešovská 5 z 5

Lektorka bola výnimočná - mala veľmi dobrý výklad učiva, ktorý som aj ja ako laik chápala.

Roman Kurali 5 z 5

Pani lektorku hodnotím veľmi pozitívne. Mala výborný prístup a evidentne sa v danom obore vyzná veľmi dobre.

Viktória Kereková 4 z 5

Kurz bol vedený profesionálne, príklady aj z praxe. Trošku rýchle tempo na konci .