Katarína Makýšová

Katarína Makýšová

Lektorka s dlhoročnými skúsenosťami v oblasti jednoduchého a podvojného účtovníctva, ako aj v oblasti účtovníctva rozpočtových či neziskových organizácii. Študovala na Univerzite Komenského na Fakulte managementu. Preferuje ústretový a individuálny prístup ku klientom. Je komunikatívna a baví ju práca s ľuďmi. Sama sa rada vzdeláva a dbá na to, aby mala všetky aktuálne informácie v oblasti, ktorej sa venuje.

Referencie od našich klientov

Adriana Juhosová 5 z 5

Kurz prebiehal v poriadku, všetky naše otázky boli riadne vysvetlené a nami pochopené. Kurz naučil aj tých, ktorý nemali žiadne skúsenosti s účtovníctvom. Pani lektorka odviedla výbornú prácu, veľa vecí nám vysvetlila na príkladoch z praxe.

Alexandra Horníková 5 z 5

Od kurzu som očakávala aktualizovanie svojich doterajších poznatkov, v čom splnil moje očakávania v plnej miere.

Andrea Tomovičová 5 z 5

S účtovníctvom som nemala skúsenosti, ale veľa som tu pochopila. Bolo toho trochu veľa, čo je ale pochopiteľné, že sa to nedá vysvetliť všetko za 4 hod. No bolo to zrozumiteľne a jednoduchým jazykom vysvetlené. Pani lektorka má veľmi sympatické vystupovanie, ochotne odpovedala na všetky otázky a mala trpezlivosť s vysvetľovaním. Kurz bol pre mňa obohacujúci, ďakujem.

Anna Smatanová 5 z 5

Počas kurzu sme prebrali dostatočne podrobne celý obsah učebnice, riešili sme veľa praktických príkladov. Pani lektorka má veľmi príjemné vystupovanie, snažila sa nám sprístupniť čo najviac informácií a veľa príkladov z vlastnej praxe.

Dominika Micháliková 5 z 5

Kurz bol vedený svižne, v priateľskej atmosfére, ale na vysokej úrovni. Lektora bola pohotová, flexibilná a v dobrej nálade. Rada odpovedala na naše otázky a viedla nás ku konkrétnym riešeniam.

Eva Karabová 5 z 5

Lektorka má výborné znalosti z účtovníctva, odpovedala nám na všetky otázky. Problematiku nám vysvetlila na praktických príkladoch.

Ing. Vladimíra Pribylinová 5 z 5

V kurze bolo množstvo informácii, príkladov z praxe, kurz splnil očakávanie, určite sa prihlásim na ďalší. Profesionálny prístup, vystupovanie lektorky, vidieť že má skúsenosti a je človek z praxe. Lektorka vie pohotovo reagovať a odpovedať na otázky. Ďakujem za využité hodiny.

Iveta Potisková 5 z 5

Praktické skúsenosti z oblasti účtovania. Získala som mnoho nových poznatkov z preberanej problematiky. S prácou lektorky som bola nadmieru spokojná. Bola k nám ústretová, ochotná vysvetliť aj iné veci z oblasti účtovníctva. Lektorka je profesionálna.

Lucia Demovičová 5 z 5

Kurzy agentúry Jaspis sú na veľmi vysokej úrovni. Spoločnosť má naozaj vysoko kvalifikovaný personál. Ďakujem za kurz zadarmo a určite pouvažujem o ďalšom kurze. Práca pani lektorky Makýšovej bola na veľmi profesionálnej úrovni. Pani lektorka nám zodpovedala všetky otázky danej problematiky.

Lucia Kozmálová 5 z 5

Kurz rozšíril moje obzory. Prebiehal v príjemnom tempe, vďaka skriptám som mala dobrý obraz o prednášanom učive. Lektorka nám poskytla veľa príkladov z praxe, dobré rady a postrehy.

Mgr. Veronika Krátka 5 z 5

Kurz prebiehal podľa mojich očakávaní. Absolvovala som už viacero kurzov z agentúry Jaspis, boli vždy na profesionálnej úrovni.

Mgr. Viera Pócsová 5 z 5

Na kurze sa mi páči, že riešime otázky a situácie z praxe. V kurze je malá skupinka a máme väčšiu možnosť diskutovať

Michaela Begová 5 z 5

Bola som veľmi spokojná. Veľa som sa naučila. Pani lektorka bola veľmi profesionálna, kompetentná a fundovaná odborníčka. Oceňujem jej ľudský prístup ako aj skvelý prístup z praxe prenesený do kurzu.

Miloš Volek 5 z 5

V priateľskej atmosfére prebehlo školenie bohaté na odborné informácie a veľa praktických cvičení. S prístupom lektora a prezentovanými informáciami som nadmieru spokojný. Jednoducho profesionálny prístup.

Miroslava Mončeková 5 z 5

Lektor má vynikajúce vedomosti v danej problematike. Ústretovo vysvetlil tému z teoretického aj praktického hľadiska.

Miroslava Šípošová 5 z 5

Jasný, výstižný kurz, veľmi praktický a veľa reálnych príkladov. Okrem toho, že je pani lektorka sympatická, má príjemný hlas a vystupovanie, je odborníčka vo svojom obore, odpovedala vždy na všetky naše otázky, bola ústretová, vysvetľovala jasne, prakticky. Maximálna spokojnosť.

Natália Beňová 5 z 5

Množstvo praktických príkladov, výborne vysvetlená teória aj účtovné prípady jednotlivo. Oceňujem predovšetkým milý prístup, ochotu a poznatky z praxe s ktorými sa s nami pani lektorka podelila.

Peter Janech 5 z 5

Vynikajúci kurz aj pre tých, ktorí už z účtovníctva niečo vedia.

Veronika Hlavnová 5 z 5

Školenie bolo pripravené na vysokej úrovni. Pani lektorka je odborníčka a je veľmi ústretová, snaží sa podať maximum. Oceňujem množstvo informácií, ktoré môžu pomôcť čo najviac.

Vladimíra Ondrišova 5 z 5

Nadobudla som vedomosti a zručnosti potrebné na zamestnanie sa v obore účtovníctva. Vďaka lektorke som sa naučila nie len teoretické poznatky z podvojného účtovníctva, ale aj skúsenosti z praxe.

Vladimíra Pribylinová 5 z 5

Kurz splnil moje očakávania nad mieru. Chválim výklady a vysvetlenia podané zo strany lektorky, je vidieť, že má prehľad a že sa aktívne účtovníctvu venuje. Možno by som kurz rozšírila ešte o pár hodín, no vcelku to stačí. Lektorka je šikovná, vidieť, že vie o čom hovorí. Nie je to len teoretik. Chválim!!

Zuzana Kalmanová 5 z 5

Kurz splnil moje očakávanie, dostala som odpovede na otázky, ktoré ma trápili. Práca lektora bola na vysokej úrovni, má veľa skúsenosti z praxe.

Zuzana Zelenay Bendová 5 z 5

Všetko bolo vynikajúce. Materiály k štúdiu, program aj lektor. Vrelo odporúčam. Lektorka bola vynikajúca. Trpezlivá, odborné znalosti na vysokej úrovni. Povedala veľa vecí z praxe.