Mária Aghová

Mária Aghová

Lektorka s 25 ročnou praxou v odbore podvojného, jednoduchého a mzdového účtovníctva.

Vyštudovala Vysokú školu ekonómie a manažmentu verejnej správy v Bratislave. Na kurzoch sa zameriava najmä na príklady z praxe. Ústretová, komunikatívna, uprednostňuje individuálny prístup ku klientom a práca účtovníka ju veľmi baví. Stále sa vzdeláva, aby mohla klientom poskytovať tie najnovšie informácie.

Referencie od našich klientov

Alena Modrócka 5 z 5

Bola som spokojná s priebehom kurzu, Vládla tu dobrá nálada. Pani lektorka bola milá, ochotná a nápomocná. Zrozumiteľne vysvetľovala a dávala aj príklady z praxe.

Anita Németh 5 z 5

Lektorka kurzu bola fantastická, vedela pekne ukázať na praktických príkladoch spôsoby účtovania, čo bol dôvod prečo som sa prihlásila na kurz

Beáta Baráthová 5 z 5

Všetky informácie boli praktické a nápomocne.

Bettina Karošiová 5 z 5

Dostali sme veľa užitočných informácií. Som vďačná najmä za príklady z praxe. Mali sme skvelú náladu počas všetkých dní. S lektorkou sme boli všetci spokojní. Pomohla nám vo všetkom a vedela odpovedať na každé otázky, ktoré sme mali. U nej by som rada absolvovala aj iný kurz.

Edita Szlamova 5 z 5

Kurz nadpriemerne splnil moje očakávania. Prebiehal v pohode, zrozumiteľne podané, precvičovali sme veľa príkladov. Lektorka bola veľmi príjemná, bezprostredná, ktorá nám vysvetľovala zrozumiteľne, je promtná, dôsledná a dbala, aby sme aj porozumeli a nie nabifľovali celú osnovu.

Hajnalka Mikus 5 z 5

Som nadmieru spokojná. Na kurze sa postupovalo od začiatku, zrozumiteľne, príklady aj z praxe. V prípade, že sme nerozumeli na prvýkrát, tak sme sa opäť k danej problematike vrátili a vysvetlili. Lektorka bola trpezlivá, milá osobnosť, vždy ústretová zodpovedať na všetky naše otázky. Úplna spokojnosť.

Ing. Denisa Plutová 5 z 5

Výborná lektorka s dlhoročnou praxou. Zodpovedne a zrozumiteľne vysvetlila podstatu školenia a s prehľadom reagovala na naše prípadné otázky. Hodnotenie na jednotku.

Ing. Iveta Domonkosová 5 z 5

Na kurze som sa veľa naučila, hlavne praktické príklady a vyplňovanie dokladov.. Kurz bol veľmi dobrý. Prebratá teória, zákonník práce, praktické ukážky dokladov, výpočet príkladov. Lektorka je odborne veľmi zdatná, ochotná a milá, odpovedala na otázky z praxe, snažila sa motivovať študentov.

Ing. Matúš Rybár 4 z 5

Kurz prebiehal primeraným tempom. Uvítal by som zlepšenie koncepcie skrípt. Chýbali výpočty v software, ideálna by bola výučba na PC počas celého kurzu. Lektorka okrem teórie podľa skrípt podávala praktické info z vlastných skúseností, ochotne odpovedala na otázky.

Ingrid Vargová 5 z 5

Kurz mi dal oveľa viac než som očakávala, veľa informácii aj z praxe. Lektorka je vynikajúca, milá, ochotná. Teóriu vždy spojila s praxou, čím sa stalo preberané učivo viac zrozumiteľné.

Klaudia Korytiaková 5 z 5

Kurz presiahol moje očakávania, cítila som sa tu veľmi príjemne, dostali sme viac informácii, než len čo bolo potrebné. Kurz sa mi veľmi páčil, pravdepodobne sa prihlásim aj na ďalší. Nemala som žiadne skúsenosti s účtovníctvom, ale teraz už by som sa odvážila zvoliť si prácu aj v tomto odbore. Lektorka bola veľmi nápomocná, na všetky otázky vedela rýchlo reagovať, poskytla nám pomocný materiál, dokonca aj kontakt.

Kristína Šukolová 5 z 5

Doteraz som o účtovníctve nevedela nič a na kurze som sa dozvedela základné pojmy. Páčilo sa mi, že kurz obsahoval okrem teórie aj praktickú časť, tak isto časové rozloženie výučby. Vysvetľovanie bolo zrozumiteľné, tempo primerané začiatočníkom, páčili sa mi aj príklady z praxe.

Lenka Moravčíková 4 z 5

Kurz prebiehal podľa plánu a časového rozvrhu, bol logický a systematicky rozdelený, pochopiteľný. Lektorka bola milá, ústretová a zrozumiteľná, pracovala s výborne spracovanými skriptami, ktoré boli výbornou pomôckou pre prax

Mgr. Silvia Szabó 5 z 5

Som spokojná s kurzom, určite sa zúčastním ďalšieho kurzu v Jaspise. Kurz prebiehal v dobrej atmosfére, podľa dohodnutých podmienok. Lektorka v kurze vysvetlí, ukáže, je profesionálka na úrovni, ústretová a flexibilná

Miriam Kozinková 4 z 5

Priebeh bol veľmi dobrý, všetko vysvetlené od základov do podvojného účtovníctva. Vďaka tomuto kurzu sa naučí PU aj človek, kt. sa s ním nikdy nestretol.

Monika Majoroš 5 z 5

Veľmi dobrý výklad kurzu, podrobne vysvetlené pojmy a postupy účtovania - dobrý základ pre štart. Veľmi dobrá práca lektora, veľa príkladov z praxe.

Monika Szabóová 5 z 5

S priebehom kurzu som spokojná. Aktívne sme riešili všetky naše otázky. Pani Aghová dopodrobna vysvetlila aj teóriu aj príklady na výpočet.. Kurz by som určite odporučila. Učebná osnova je veľmi prakticky zostavená.

Norbert Ágh 5 z 5

Kurz bol pre mňa zaujímavý, prvý krát som bol na takomto kurze. Naučil som sa veľa nových vecí o účtovníctve. Lektorka bola veľmi milá a komunikatívna.

Simona Bíleková 5 z 5

Kurz bol nad moje očakávania. Pre úplných začiatočníkov trochu náročnejšie, ale zvládnuteľné tempo a získanie nových informácií. Lektorka mala extrémne množstvo vedomostí z danej oblasti, tým pádom sme sa dozvedeli aj niečo navyše, za čo jej ďakujem.

Žaneta Gyalogová 5 z 5

Na kurze som sa cítila dobre. Veľa nových poznatkov a informácii som dostala. Splnil moje očakávania nad mieru. Doteraz najlepšia lektorka, viackrát vysvetlila, keď sme nerozumeli niečomu, veľa príkladov sme dostali zo života z praxe lektorky.

Zlatica Földesová 5 z 5

Na kurz som prišla aby som sa naučila základy podvojného účtovníctva a oveľa viacej som sa dozvedela ako som očakávala, kurz bol dobre postavený. Pani lektorka bola dobre pripravená a nerobilo jej problém nám aj viac krát vysvetliť nejasnosti v problematike.

Zuzana Bendíková 5 z 5

Priebeh kurzu bol v perfektnej nálade, čo sa týka lektora a aj kolektívu. Som maximálne spokojná. Lektorka je veľmi sympatická a skúsená.